• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
babel: 2 kila bych neřešila já mám furt ještě tak 13 navrch :pensive:

Ali: Já vím, ale i tak to zamrzí, zvlášť když sem si tu ztrátu mlíka zavinila sama no :frowning2:
3. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
A cestu do Vyškova zatím nemám, ale tak snad bych si ji na chvíli mohla udělat :slight_smile:
3. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
:grinning: Leni: Ale nezatřelil :wink: To se holt stává no, ale kočár máš supráckej, tak ti třeba vydrží ještě nějakej ten pátek, třebas přijde zlom až budete přecházet na sporťáček hihi jako my
3. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
leni: Já už tady spřádám plány jak zaúkolovat Petisa aby ti to někdy hodil cestou na zápas :grinning: rozjetou mapu, odkud by to měl nejblíž hehe, ale jestli někdy přijedete, tak ještě vyčkám :wink:
3. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
On potřebuje i do Velešovic mapu??? :grinning: :grinning: :grinning:
No uvidíme, jak to bude, MM možná už příští týden pofrčí pryč, tak bych toho využila, ale pokud bude doma, tak pochybuju, že mě pustí :slight_smile:

Nic, jdu se umývat a spinkat, nějak mě ta procházka zmohla :slight_smile:
3. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Leni ne, já koumám, jak daleko je od nejbližšího místa kde hraou příšt zápasy :wink:

Nic taky jdu do hajan, muž zatím vyžehlil, tak aspoň zítra o další práci míň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Nazdar holky:slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Teri ahojky.. :wink:
Já se loučím, zítra tady nebudu, jedu ráno do Brna na odběr krve na endokrinologii, pak se jedu mrknout po obchodech, za kamoškou do práce a budu tady až odpoledne, kdy mě přiveze MM autem...
Tak se mějte fajn, pěkný večer a dobrou noc...
Opatrujte se!
Hani, to je super, že TM vyžehlil... :wink:
Pááá kočky! :wink:
3. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj Leni, tak neco peknyho kup:slight_smile:
To je hruza, tu vecer uz nikdo neni:frowning2:
3. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
No nic, taky valim do hajan:slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Hani, to je mi líto s tím kojením, a žes to obrečela se nedivím. Já už jedno takový brečení mám za sebou .Fakt se musí jíst, já už to zjistila taky. Dnes jsem si cestou z poradny kupovala párek v rohlíku, zmrzlinu a td. Doma oběd. Poslední dny i odstříkávám po jídle, radši. Malá už jí v poledne zeleninku a večer rýžovou kaši. Dnes prubla banánovou, výborná, i mě chutnala. .... jinak holky já zatím MS taky nemám

Katku jsem potkala minulý týden po srazíku, tak mi to s tím kočárkem vysvětlovala. Ten novej je moc hezkej. Taky jsem potkala Cif, tak jsme se konečně taky poznaly.

Ali, dnes jsem udělala dvě alba na rajčeti, hodím pak odkazy, jak bude chvilka.
3. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz
Sákriš, Hani, kde se berou takoví chlapi co žehlí? ... jdu do hajan
3. čer 2009 ve 23:17  • Odpověz
Ahoj kočky,
od včerejška vás nějak nestíhám.... Mám teď toho v práci trochu víc a v mezičase jsem hledala ubytování pro tchány. Jedou totiž s náma do Chorvatska. Měli jsme možnost bydlet společně, ale i když máme výborný vztahy, tak chceme na dovči přeci jen soukromí, tak jsem jim včera našla něco jinýho.
Pěkný den všem :wink:
4. čer 2009 v 07:53  • Odpověz
Ahoj holky

misicko, mně ty vycházk dr napsala sama, sestřička říkala, že s tím někdy mají ze sociálky problém, ale že si to uhádají.

hani, já jsem ani nepostřehla, že má Matýsek zub, tak opožděně gratuluju :slight_smile: S tím kojením se nedá nic dělat, myslím že kojit 8 měsíců je dobrý

katy, to je dobře, že nebudete s tchánovcema ubytovaní společně. Vztahy můžou být jakýkoliv, ale neriskovala bych to :grinning:

babel, 2 kila navrch jsou nic, já mám 11 :sweat_smile: Zatím to neřeším

Jak jste tu řešily tu MS a kojení, tak u nás je to bez problémů, mlíka mám furt stejně. Taky jsem měla strach, jak se říká, že to děckám nechutná, ale je to v pohodě.

Já jedu dneska odpoledne s Verdou na očkování a náušnice, tak už jsem z toho zdrblá teď, je mi jí už od včerejška hrozně líto, já snad budu řvát víc než ona :grinning:

Tak se tu mějte, dneska jedem s Kačkou za Terkou a Ninuškou, tak jdu pomalu chystat malou. Vždycky sebou taháme věcí jak na tři týdny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. čer 2009 v 08:10  • Odpověz
Ahojky, koukám, že jste řešily kojení. Doufám, že budu kojit co nejdýl. U mě jsou všichni zvyklý na nějaký kilečko navíc, takže nikdo (a už ani já) neřeší, jestli mám o pár kilo víc nebo míň.
Hani, myslela jsem, že mám doma výjimečnýho MM, když mi někdy pomůže vyžehlit, ale koukám, že není sám :grinning: Ten můj žehlí skoro všechno kromě ložního prádla, košilí a různých drobností :slight_smile:
Holky, o tom zamražování mlíka jsem slyšela, ale jak se to pak rozmražuje???

Leni.dv, já se zkoušela ptát Kaacky už několikrát, proč vyměnila kočár, ale zatím se mi nějak nedostává odpovědi... Marti, co kdyby jsi to napsala ty, když si informovaná :slight_smile:
Vaše fotečky na rajčeti jsou naprosto úžasný. Krása :slight_smile: :slight_smile:

Lenajsku, doufám, že u doktora bude všechno OK :wink: A něco hezkýho miminku nebo sobě kup :slight_smile:

Katy, vy jedete na dovču s tchýní a tchánem? Já jsem byla už jednou s tchýní a s MM v Londýně na 4 dny za jeho ségrou, když tam hlídala dětičky, ale říkala jsem, že už nikdy.... :confounded: Ale stejně mě to ještě čeká v budoucnu, až pojedeme za strýcem - to pojede 100% s náma.
4. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahoj holky,

Pájo já jsem mlíko zamražovala ve skleničkách od dětské výživy a rozmrazovala normálně tak, že jsem je vytáhla do lednice, kde pomalu povolily. To vše jen do doby než jsem definitivně zjistila, že Dejvík odstříkaný mlíko nepije, to radši vydrží půl dne o hladu :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
Dobré ránko!
Dneska teda moc vyspaná nejsem :unamused: Ne že by malej řval, ale furt se nějak v postýlce vrtěl nebo vydával různý zvuky, že jsem vždycky vylítla, že je vzhůru a pak jsem zjistila, že krásně spinká. Asi mi to dělá naschvál :grinning: Kolem páté jsem si ho ale opět vzala do postele (a to jsem si říkala, že to nikdy dělat nebudu! :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), abysme se ještě prospali.

Půjčila jsem si od kamarádky váhu na mimčo, tak jsem ho vážila před a po kojení a zjistila jsem, že vypil 95ml! Není to moc??? :confused:
4. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
Zdeni a pozdravuj holky a mimča samozřejmě taky :wink:
4. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
Zdeni, tak si srázek s holkama užjijte :wink: A ať Verunka statečně zvládne ty naušničky!

Leni.dv, člověk začíná ubírat ze svých předsevzetí, co? To je asi normální :slight_smile: Než se mimčo narodí, tak si stanovíš zásady, co jo a co ani náhodou, ale když to pak jinak nejde a chceš mít klid, tak ustoupíš :slight_smile:
Tak si jdi přes den schrupnout s malým, ať to za tu noc doženeš. A jak ti je? Horečky už jsou pryč?

Páji, my s tchánama opravdu nemáme nejmenší problém, ba naopak, když jsme předchozí roky nejeli k moři, tak jsme jeli třeba na týden na dovču k nim na Slovensko. Máme se tam vždycky jako v bavlnce.
A když budeme mít oddělené ubytování, tak je to pohoda, oni nás určitě nebudou bombardovat tím, abysme byli pořád spolu. A na pláži můžeme být občas společně, ale taky nemusíme. To stejný večer, můžeme jít spolu třeba do restaurace, ale taky můžeme jít sami. Je to prostě všechno o domluvě a toleranci a to je mezi námi úplně v pohodě :slight_smile:
Ba naopak jsem ráda, že tu cestu nás bude absolvovat víc, protože MM chce jet nonstop a já se vždycky bojím usnout, i když jsem unavená, aby neusnul i on. Takhle když budeme v autě 4, tak se nebudu tolik bát, protože vždycky někdo bude vzhůru a bude dávat pozor zároveň s MM.
4. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Holky, já se na tu mateřskou těším čím dál víc!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Katy, přesně tak, holt musím ustoupit, když se chci vyspat :grinning: No ale asi zalehnu po obědě, jsem fakt jak praštěná palicí :grinning: Jo a horečky jsou pryč, zato je otravná rýma :angry:
Máš teda fajn tchánovce :wink: Toho si važ :wink:
4. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
Rýma je nepříjemná, to člověka kolikrát bolí celá hlava, jak je to zaražený v dutinách.
Ještě máš TM doma? Do kdy ještě zůstane s vámi?

Vážím si jich a moc, nedovedu si představit mít tchýni nějakou semetriku... :rolling_eyes:
4. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
MM je zatím doma, nemá ani práci, takže nevím, do kdy doma bude, říkal, že možná příští týden bude muset jet. Teď se akorát motá v dílně kolem aut.
4. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Katy, dobrej počin s tím ubytováním. Myslím, že budete spokojení vy i tchánovci.

Leni, on člověk z ledasčeho ustoupí. Já to moc neřešila a malá si režim udělala sama, sice to chvíli trvalo, ale jsem ráda, že jsem ji necpala do nějakých pravidel, měla by v tom guláš. Už je to delší dobu v pohodě a je spokojená ona i já. ... ještě že ta teplota byla "jen" z nachlazení, ale i tak není o co stát

Holky, máme za sebou plavání. Dnes tam měli porouchaný vytápění, tak byla i vířivka chladnější. Pak se šlo fotit dolů k tobogánu, některý maminy tam čekaly už půl hodiny. Trošku chaoz, naštěstí jsme se dostaly jako čtvrtí na řadu, malá to zvládla, tak jsem ráda, ale byla z té studené vody tak zmrzlá, že jsem s ní vlezla ještě do vířivky aby se ohřála. I mě tam byla zima. Ve foťáku to vypadalo ok, tak uvidíme v reálu.

Jé, Zdeni, tys jela za Terkou, nám ta návštěva u nás pořád nevychází, už ji nestihneš ode mě pozdravovat, tak snad příště.
4. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Katy, na mateřské je fajn!!! Se nedivím, že se těšíš, nejhorší, než se člověk zaběhne, ale den si uděláš jak potřebuješ, nehoní tě autobusy, příchody do práce a td. Já jsem moc spokojená. PS: Pavla se na tu obchodku dostala!
4. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoj holky...
Leni.dv. - s tím kolik si malej vezme na kojení nic nenaděláš,ale je na to takový vzoreček,kolik by měl asi vypít...dáš kolik váží např. 3,8kg krát 150 děleno počtem kojení a mělo by ti vyjít,kolik asi...zatím to ale vůbec neřeš...kdyby nějak moc přibíral.doktorka by ti řekla,at si to pohlídáš,ale mě ta moje řekla,že dokud se kojí,váha se vůůůůbec neřeší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale víš jak,každá doktorka je jiná...
jen ať těm drobečkům šmakuje :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme zpátky kontroly, zase se na obilňáku rodilo jak o závod, začínám mít bobky, že fakt nebude místo:slight_smile:
Dělali mi monitor, Matýš vzorňák kopal jak šílenec, tak byl sestřička spokojená, že mohli měřit ozvy v akci:slight_smile:. Streptokoka ani žádnou jinou svini nemám, porodní cesty v klídečku, otevřená na špičku prstu, takže prý v pohodě:slight_smile:
jinak Dr neznala EPINO, tak na mě čučela, když jsem se ptala, jestli si tím nepodráždím čípek, ale řekla, ať si cvičím jak chci, že se uvidí až v akci, jestli hráz vydrží nebo ne, ale že rozhodně nenastříhávají rutinně.
Pak jsem si ve městě koupila 3 noční košile se žirafkama na kojení, ale mají jen 3 knoflíky, zkoušela jsem to a cecoura z výstřihu vytáhnu, takže v pohodě:slight_smile: jo a taky 2 úžasný dudlíky, fakt vydesignovaný :slight_smile: :slight_smile:
Teď jsem zas u taťky, taksi jdu odpočinout.

Holky pak napište, jak se má Terka s Ninulkou, dlouho se neukázaly :frowning2:
4. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
Veru, tak to je bezva, že na kontrole vše ok. To buhužel neovlivníš, jestli bude místo nebo ne. Prý teď je zase velká vlna těhotných, takže to asi budeme řešit všechny, jestli bude v porodnici, kde chceme rodit místo.
Kde jsi ty košile koupila? Taky si chci něco pořídit...
4. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
Mě se moc osvědčila taková ta kojící košile s prostřiženýma otvorama na prsa - mám sytě růžovou s obrázkem čápa. Hlavně v noci je rychlý :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Veru, zase jsem se docela pobavila :grinning: Hele, taky mě zajímá, kde si koupila ty žirafí košilky? Já je nosím i teď, ale nemají knoflíčky ani nejsou přímo kojící.
Katy, už začínám panikařit, že se budeme o jednu postel dělit 2 maminy a to radši ani nemluvím o přesunech do jiných porodnic... :frowning2:
Leni.dv, je super, že ÁĎa tolik vypije. Radši asi víc, než aby měl hlad, nebo ne? :wink:
Marti, tak aby jste z té studené vody nebyly nemocné. :wink:

Katy - a ještě k té dovolené. Moje tchýně je taky zlatá osoba, ale prostě moje mamka to není... Kdybych ji viděla třeba jedno za 3 měsíce, tak to asi taky bude jiný, než když ji vidím skoro každý týden.
4. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.