• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Dneska je mi od rána nějak divně, bolí mě bříško :unamused: A mám ho tak vyvalený, jak kdybych čekala dvojčata :slight_smile: Měli jsme na pohovor dalšího adepta, ale totální propadák. Slečna pohovor moc neustála, byla totálně rozklepaná, žádná sebejistota, nedostala ze sebe jedinou celou větu. Na to, že za měsíc státnicuje, si ani nepamatovala název své diplomky... :angry: Začínám mít pocit, že fakt nikoho neseženeme.
4. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
To jsou ty úplně obyč hnusný košile z těch SOS textilů za 59 Káčé - mám to jen do porodky, doma budu jen v kalhotkách a podprdě. Vůbec nic speciálního - koupila jsem to na Masaryčce v tom Bankrotu nebo jak se to jmenuje, dole skoro u nádru.
Ale mohla jsem si vybrat, buď hnusný babkovský s volánama a kytičkama, nebo hnusný infantilní se žirafkama :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
paaji, hlavu vzhůru, určo někoho najdete! škoda že jsem těhotná, bych k vám hned šla na poovor:grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
Veru, myslím, že by si padla šéfovi do oka. Má rád takový svérazný a přímý typy :grinning: Asi se tam na tu košili mrknu. Svoji žirafí mám z Centrumu za nehorázný prachy...
4. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
Marci, ta košile je fakt super, zatím jsem o tom neslyšela, ale teď mi o tom píše i švica. Určitě si hned jednu objednám :slight_smile:
Páji, Veru, mrkněte taky: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23786247&tab=2
4. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
Katy, to je přesně ta, co jsem myslela. Známá ji měla v porodnici, ale měla tam žirafy :slight_smile:
4. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
Páji, myslím že bys měla víc odpočívat. Podle mě na ten odpočinek poslední dobou moc času nemáš a miminko chce taky někdy klid, tak tě trošku pozlobilo, aby tě varovalo :confused:
4. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
Leni.dv: jak psala babel, kolik vypije neřeš, je dobře že malýmu chutná a že máš mlíčka dost. Máme na diskuzi prosincovku, rodila ve Vyškově 3 hodiny po nás. Míry při porodu 4,28 kg. Teď 6 měsíců a váží 9,5 kg a 71 cm. Dostali od doktorky pochvalu, že tak velký dítě ukojila, to se rý jen tak nevidí, jsou fakt dobří. My máme z 3050g teď v 6ti měsících 7000g.
4. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
Páji. taky doufám, že nebudem nemocní, ve vířivce jsme se nahřály. Taky tam cákaly děti ze školy na výcviku, tak jserm měla tentokrát i mokrou hlůavu, venku nicmoc teplo, no snad to zvládnem bez následků
4. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
Katy já ji kupovala v takovém tom obchůdku se spodním prádlem a nočníma košilema/pyžamama co je v podchodu u vlakového nádraží v Brně.
4. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
Ahoj holky, až teď se dostávám k PC, přijela jsem z Brna úplně vyřízená, unavená a záda a nohy mě bolely, oči se mi zavíraly, v noci jsem skoro nespala, furt jsem se budila, nemohla jsem usnout... tak jsem si dala dvacet za vlast odpoledne a teprv teď sedám k PC. Zítra jedu do Brna znova, pro změnu na kontrolu na tu endokrinologii, dneska byl jen odběr krve. Jsu docela naštvaná že tam musím znova, podle mě se tohle dá vyřídit po telefonu. Zítra se toho dr. zeptám, dneska jsem ho nepotkala, jestli by to příště nešlo vyřešit po telefonu, aby tam člověk nemusel dvakrát, nebo se zeptám jak dlouho trvá laborce v nemocnici u Miloušů kam chodím zpracovat tu krev, kdyby byly výsledky z pár hodin, klidně bych v Brně počkala a šla tam za pár hodin na tu kontrolu, než jezdit další den.
Jela jsem pak do Futura, další jobovka, jestli jste tam někdy někdo byl šalinou, tak tam se jede nahoru po jezdících schodech k tomu obchoďáku. Přede mnou stála na těch schodech asi 100kg ženská, která nevím co udělala, ale najednou začala padat dozadu, čili na mě. Jsem se vyděsila, bo mě samozřejmě bouchla do břicha, ženská taky vyděšená, tak jsem ji zvedala nahoru a zároveň si instinktivně držela to svoje bříško, ženská se ptala jestli mě neuhodila, tak jí říkám, že mě sice bouchla do bříška, ale snad to mimčo přežije... ach jo. A o šalině č. 2 ani nemluvím, hází to jak sviňa, člověk tam na té tyčce visí jak vopica, cestování opravdu děs. Znova smekám před těhulkama, který takhle cestují denně v Brně, mně by asi jeblo.
V Kiku ve Futuru jsem koupila žabuldě (dneska jsem mimču tak začala říkal, buď ta žabulda, nebo ten žabulda :slight_smile: ) dvě tričenka za 119kaček, sobě dvoje nohavičkový kalhotky se Snoopym, tak aspoň něco. Plavky tankini měli buď moc velký, nebo moc malý. Tož budu hledat dál. Zpátky jsem v C&A jen jedním okem mrkla na ty plavky, jak psala Erinka, ale mají největší vršek s košíčkama C, což je pro mě malý... :confounded: Tak asi nezbývá než koupit těhotenský.
Poslední dobou mě taky dost fest bolí pravá kyčel a bedra, při každým pohybu hlavně v posteli cítím jak tam něco jak kdyby křupe, asi se uvolňují postupně ty svaly a nevím co všechno, ale pro jistotu zajdu tady na tu rehabku, ať se na mě mrknou, bo hlavně ta kyčel je dost nepříjemná.
Takže den celkem nic moc, snad bude zítra líp. Nevím, jestli se tady ukážu, možná ráno než pojedu, pak jedu zase do toho Brna a odpoledne mě MM zase vyzvedává a pojedem do Vyškova a vrátíme se až v neděli odpoledne. Budeme vyklízet skříň v předsíni, tu starou, bo v pondělí nám konečně přijedou namontovat ty dvě na míru udělaný, huráááá! :slight_smile:
Takže tady celej víkend nebudu, v pondělí ráno jdu na odběr krve na tripple testy a zeptám se dr, jestli by mi pro jistotu nemohla udělat aspoň ozvy, jestli mimču bije srdíčko... jsu z toho dnešního incidentu poměrně nervózní.
Jdu vás dočíst, snad ten můj román přelouskáte...
Všechny zdravím, mějte se krásně a opatrujte se!!!!
4. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
Katy, tak čtu, že pojedete s tchánama na dovolenou... tak ať to proběhne v klidu, to je fajn, že máte dobrý vztahy, je jasný, že je lepší být ubytovanej odděleně, ale já bych teda s mýma tchánama nejela ani na nějakej delší výlet tady v Čechách, oni jsou prostě někde jinde než já, názorově, věkově... ale co nadělám. Cestu v autě do Chorvatska ve 4 si dost dobře neumím představit, buď jsme cestovali busem, nebo autem jen ve dvou, ale určitě to zvládnete. Hlavně, aby Ti bylo dobře, opatruj se!!!!
Páji, to mě mrzí, že Tě bolí bříško, o víkendu fakt odpočívej a nic nedělej, ono to může být i z nervů v práci... kočko, šetři se!!! Myslím na Tebe...
Veru, tak to je fajn, že mimčo bylo tentokrát na ozvách akční. :wink: To je fajn, že je vše v pořádku, kolik měří a váží, nevíš? A s těma porodkama a rodičkama... to si asi holky nevyberem, hot někde porodíme, nikdo dopředu prostě nedokáže říct, jestli v ten den co budem rodit bude plno, nebo ne... snad se pro nás místo najde! :slight_smile:
Jé, kojící košile, do těch levných kšeftů mrknu, a Katy, ten odkaz co jsi posílala, to má otvory u prsou? Není to na té fotce tak vidět... Jinak pěkná. :slight_smile: A žírafky bych si taky vybrala a koupila. :grinning:
Zdeni, jakej byl srázek? Určitě fajn, snad jste měly kočky pěkný počasí a dětičky byly hodný... :wink: Kdybyste se zase příště slezly, tak že zdravím... :wink: Ani nevím, jestli si už Terka dala fotky do alba, jak jsem jí zmenšovala, mrknu se. A snad Zdeni dnešní očkování a náušničky proběhly v pořádku a bez problémů... :wink:
Páji, snad se už konečně nějaká adeptka na Tvoje místo najde, to není jinak možný... držím palce!!
Leni, dnešní noc jak vidím byla neklidná nejen u nás, ale i u vás... večer svítil měsíc jako prase, tak jestli to není i tím.. kdo ví. Takže zásady se trošku porušily, těch ještě bude... :wink: Hlavně, že se malýmu u vás v posteli líbilo. :slight_smile: A co nachlazení, už je to lepší? A co očko, zítra máte zase ty výplachy, že? Tak hodně štěstí...
4. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
Lenajsek: tak teda ta baba to by mě vyděsilo taky, jsem menší postavy a z těchhle lidí zvlášť v davu, a tak, mám docela vichr ... hlavně pokud už můžeš tak odpočívej, ted je každý cestování pro tebe náročný
4. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
Holky ahoj, ja sem moc ted nechodim,jaksi nestiham docitat a tim padem reagovat,tak Vas aspon zdravim. :slight_smile:

Jo a ty kosile zase tolik nereste,mne mamka koupila do porodky dve od tamanu, jedna modra s vcelickama a druha zelena se zabkama asi za 80 Kc a doma jsem je mela asi ten prvni tejden na noc a pak uz vubec,takze si radsi setreti prasule na nejaky sexy pradylko :grinning:
Jestli Vas teda ten sex neprestane bavit jako me :grinning: :grinning: :grinning:
Boze ja jsem vtipna,co?
4. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahoj Teri, Jasan, ja nakoupila v SOS textilu, sexy žirafí kousky:slight_smile: :slight_smile:
Jak se vám daří holky???
4. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
A kdy das do albicka novy fotecky?? :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
Lenajasek - to cestování ti teda nezávidím, to musí být hrůza. Já to nesnáším jako netěhotná, natoš ted. Manža se asi nemůže vždycky uvolnit z práce, co..Snad to zítra bude lepší. Prosim tě, co se dělá na takové endokrinologii, já tam jdu zítra taky, z krevního obrazu mě zjistili že mám nějaký nízký hodnoty štítné žlázy nebo co, tak mě tam poslali a já vůbec netuším co bude. Ale prý o není pro mimi nic strašnýho. Tak nevím.
Páji, měla bys už brzdit, mysli na mimčo, nebo ti bude dávat najevo, že se mu nelíbí, že málo dopočíváš, jistě i po psychické stránce to musí být pro tebe záhul. Co ty vlastně děláš za práci? Koho scháníte?
Košile nějak neřeším, švica mi donesla z bohunic na pujčení takový ty strašný nemocniční košile, a pak je zase vrátim. Nedovedu si představit, že doma spávám v noční košili. Nejraději nahá.
M1rti, taky bych chtěla s malou chodit plavat až to pujde, ale dost mě zaráží ta vířivka, já mám tak nějak zafixovaný, že je to takový... jak to říct... nehygienický nebo co, že je to voda ve "vaně" kde se za den vystřídá hafo lidí a dělají tam bůh ví co... Nebo se pletu? Myslíš nějakou jinou vířivku? Jo a ještě jsou tam nějaký chemikálie, ne? Na čištění. Teda aspon ve vířivce, kde jsem jednou byla já úplně štípaly oči z toho svinstva, co tam lijou. Ale možná je to všude jinak.
4. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
Teri ahojky! :wink: To jseš hodná, že ses na chvilku přišla mrknout... :wink: A neboj, chuť přijde... :wink:
Veru, sexy žirafí kousky... :grinning: :grinning:
Lili, no mně vždycky vezmou krev na krevní obraz těch hormonů štítné žlázy, a protože tam jezdím kvůli zjištěným protilátkám proti štítné žláze, čili prý je potřeba štítku kontrolovat, aby dobře fungovala a třeba nevynechávala, tak chodím na ty kontroly. Dali mi jako prevenci hormony na podporu funkce štítné žlázy, teď v těhotenství mi je o něco zvýšili. Dělali mi i UZ štítné žlázy, vše bezbolestně. Moje obvoďačka mě tehdy poslala k Miloušům, kde je právě ten blbej systém objednávání a čekání, nevím, jak to funguje jinde.
Tak držím palce, aby to zase bylo OK, ono to je potřeba nepodceňovat a radši fakt kontrolovat. Asi Ti taky udělají UZ štétné žlázy, vezmou tu krev a dají prášky, který jíš každej den.
Holky pěknej večer!
4. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
ach jo, já už se z těch prášků zblázním :frowning2: Chuderka Elenka, já jsem fakt v životě nesnědla tolik prášků jak v těhotenství. A ještě když se řeknou "hormony", tak mi naskakuje husina. Tak trošku doufám, že když jsem to neměla před těhotenstvím, tak že je to jen přechodný v těhotenství. Objednaná jsem tam asi 3 týdny, právě jdu hledat tu žádanku, co mi napsala obvodačka, pač už nevím, kam jsem ju dala :angry:
4. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Lili, to je právě naopak. Za těch 20 minut se tam x krát vymění voda, je tam voda teplá s minimem chloru. Ta voda tam pořád cirkuluje.Instruktorka ti na informativní schůzce všechno vysvětlí. Je to daleko šetrnější než v bazéně. Navíc jsou tam jen 3 maminy, tak se to dá i s místem a ani se nenacáká.Vůbec se toho neboj. Já měla obavu jak to zvládnu organizačně, ale je to ok. Jdeš jen na jedno místo, nikam nepřecházíš, pohoda.
4. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
Čau kočky :slight_smile:

Tak hlásím, že očkování proběhlo v pohodě, Verda si toho ani nevšimla, náušničky teda byly horší :unamused: Dr nás poslala na chodbu, no stejně jsme malou slyšeli, jak vyvádí. Ale v autě už se zas řehtala, takže dobrý :slight_smile: Teď jí s tím musím hýbat a natírat lihem, to se jí teda moc nelíbí
Jinak návštěva u Terky včera super, dětičky byly hodný, nejvíc asi Ninuška, je to úplný zlatíčko :slight_smile:

Lenajsku, tak ta baba v tom Brně je teda mazec :unamused: Taky by mě to vyděsilo, to je jasný. A stím pobolíváním kyčlí je to jak píšeš, tělo se pomalu připravuje na porod, tak se to všechno roztahuje.

Řešily jste tady košilky, já jsem to měla stejně jak Terka, mamka mi koupila u ťamanů dvě rozepínací a taky je už nenosím. Ale teda na sexy prádlo si nešetřím, na mně by to vypadalo všelijak, jenom ne sexy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
Leni, teda ty jsi mě úplně vyděsila. Nedokážu si představit, že na mě z jezdících schodů letí 100kg ženská... Hlavně, že jste to ve zdraví přežili a mimi bude OK. :wink:
Já cestuju MHD furt (min.2x denně), ale když si můžu vybrat, tak radši trolejákem, než šalinou. Držím pěstičky, aby výsledky na endokrinologii dopadly na jedničku s hvězdičkou a o triplech v podnělí ráno nemluvě. :slight_smile:

Já se jinak snažím šetřit, ale ono to moc nejde, když jsem od rána do večera v práci, k tomu cesta do práce a z práce a večer dělám další věci pro družstvo (ev. schůzujeme...). Zítra jedu k našim, tak nebudu nic dělat, jen sedět pod třešní a trhat si třešně rovnou do pusinky :grinning: V neděli asi pojedeme za babičkou do nemocnice. Ani jsem neříkala, že jsem ji ve středu asi zachránila život. Mluvila jsem s ní po telefonu, zdála se mi divná a stěžovala si na všechno možný, tak jsem ji přesvědčila a donutila jít k doktorce a ta jí okamžitě zavolala záchranku a teď leží na JIPce v Bohunicích... :frowning2:

Leni, tak košile má po pravé a levé straně takový prostřihy, kterýma vytáhneš prso ven a nakojíš, aniž by si musela celou košili vyslíkat. Máš pravdu, že to na té fotce není moc vidět.

Giselko, takže Verunka má už i naušničky. To byla odvaha, super ! :slight_smile:
5. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
Páji, seš dobrá s tou babičkou, fakt dobrý odhad. Oni ti starší lidi chodit k doktorovi moc nechtějí, vždycky mají pocit, že to není tak hrozný a že nebudou s každou prkotinou otravovat. ... mám takovou tchýni. Včera jsme se náhodou dověděli, že má něco ze zádama. Švagr se za ní před dvěma dny stavoval, nemohla ani dojít do kuchyně, chytly ji záda. Pořád chce všechno dělat, ale asi ji otřepala zima a namohla ty záda, když sekla trávu a je to v háji. Dostala injekci, prášky, musí ležet, jinak do nemocnice. Oni jsou někdy horší jak malé děti. Pak z ní vylezlo, že už ji ty záda bobely delší dobu atd. To je na román, fakt

Držím palce ať už někoho vyberete, ať můžeš být i s tou prací v klidu.
5. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky,
lenajsku, doufám, že ti to dopadne dobře, to je fakt děs, takhle tě honit po doktorech :frowning2:
Já na jezdících schodech jezdím intuitivně bokem, abych viděla nahorru i dolů:slight_smile:
Paaaji, at se babicka brzo uzdraví, ta moje je taky hrdinka a vzdycky to pak dopadá blbě.

gratuluju Verunce k naušničkám:slight_smile:

My jsme měli dost špatnou noc, to co jsem považovala za poslíčky byla sranda, oproti dnení zkušenosti. Bože hopsala jsem na balonu jak divá a posraný křížový bolesti přešly až za několik hodin. A dneska se mi taky od rána stahuje děloha :frowning2: .
ještě nemůžu rodit, ještě nemám natrénováno, snad to brzo přejde :slight_smile:.
5. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Tak Veruška už dostala teplotu po očkování, 38 :frowning2: Ráno byla dobrá, tak jsem si myslela, že to bude v pohodě. Snad to brzo přejde.

Páji, ještěže jsi s babičkou zrovna mluvila a dopadlo to dobře
5. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Veru, že by Matyášek chtěl na svět dřív? :wink:
5. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Zdeni, Verunka má po druhým nebo po třetím očkování?
5. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
Markétka měla po třetí hexe 4 dy horečku 38 po odečtu. Doktorka mi teď říkala, že tu čtvrtou injekci by dali trochu pozděj, aby neměla takovou silnou reakci. Na ty první dvě reagovala taky, ale trvalo to max do druhýho dne. Teď byla pořád spavá, bylo mě jí uplně líto, jak mrtvolka
5. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
Veru, kdybys to nerozchodila a musela do porodky, tak nás varuj, ať víme, co se děje. Držím palce, ať je to ok a když už, tak rychlo!!! :grinning:
5. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
Hojky!

Teda, Veruš bude určitě s naušničkama krasavice :dizzy_face: Snad ji teplota klesne :unamused:

Verčo, no teda, a nerodíš????? :grinning:

My jsme měli noc vcelku dobrou. Aduša teda nemohl usnout, v osm po kojení byl vzhůru snad skoro do jedenácti, ale byl docela v klidu, akorát zabejkal, když mu vypadl dudlík. Ale vynahradil mi to, na další kojení se vzbudil až po třetí hodině! Jsem valila oči. A pak teda v šest.
Očko už máme propláchlý, dneska tolik neřval. Dr říkala, že už je to průchodný, ale furt je tam takovej hnus :confounded: Pojedem zase v pondělí a to máme jít na nějaký sálek, tak teda nevím, co tam s ním budou dělat :confused: A jinak jsem to s ním absolvovala úplně sama! Jsem šikula, co? Manžela jsme nechali doma, pač jsme se hned po ránu porafali :angry: Si myslel, že to sama do Brna nezvládnu, cccc, nejsem žádný béčko, ne? :grinning: Akorát jsem trochu bojovala s kočárem, nevěděla jsem, jak se na podvozek dává autosedajda. No a málem mě odtáhli auto :sweat_smile: U té dětské nemocnice je fakt debilní parkování :angry: Zaparkovala jsem v uličce, kde byl zákaz stání, pokaždý jsme tam s MM stáli a nic a dneska tam byli měšťáci a jedno auto už odtahovali. :sunglasses: Pak za mnou ten policajt přišel a říkal, že mám štěstí a že tam příště nemám parkovat :slight_smile: Ale kde tam mám příště parkovat, to teda nevím, pač není kde :angry:
5. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.