• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Téda Leni jsi dobrá!! Sama do Brna, no u té dětské nemocnice je to na pytel. Jezdila jsem tam s holkou s očima, byla na operaci v 6ti letech. Jsou tam na očním moc hodní. Ale to parkování je děsný, vždycky nás manžel vysadil a až zaparkoval, tak za náma došel, fakt děsný. Jeto tam o hubu. ... snad už to bude lepší. To teda nevím, co budou s malým dělat, ale držím pěsti, aby to nebylo nic hroznýho :wink:
5. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
já myslím že ne, že to jsou jen takový varovný signály, jako pozor, za pár týdnů už to bude naostro, zítra už to určo bude lepší:slight_smile: ale maliník si před spaním asi vařit nebudu, budu ho popíjet radši během dne :grinning:
Teda leni, ty jsi ale šikulka, sama s miminkem do brna, to bych si netroufla:slight_smile:.
já tam chodila na Durďákovu ulici )ta co vede nahoru) na ortodoncii, je to tam fakt debilní! Nepustí tě příště do areálu? Já si osobně radši vždycky zaplatím za vjezd, protože strachovat se, že dostanu botičku je blbý.

kurnik, jsem chtěla dělat kapustový karbanátky, ale padám únavou na hubu, asi si půjdu lehnout :confounded: než půjdu se psem.
5. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
jéé, Adámek má taky ty dudlíčky Suavinex, já včera koupila 2 - latex a silikon. jsem je hned rozbalila a teda musím říct, ýe kdybych byla mimino, víc by mě vyhovolal ten latexovej dudel. Vy máte Leni jaký?
5. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
5. čer 2009 ve 12:06 • hayerova
Si asi ještě s těma bolestma užiješ, Veru :confounded: Ještě ti zbývá dost dní do porodu a už máš takový poslíčky, nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Do areálu se jet nesmí, jen vysadit a zas odjet, je to fakt debilní :angry:

Jo a koupila jsem tu nosní odsávačku na vysavač tak jsem hned odsávala, myslela jsem, že bude řvanec, ale vůbec neplakal. Akorát teda nevím, jak moc mu to do toho nosu můžu vrazit :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Veru, máme latexovej, mě se ty silikonový moc nelíbí. Tady ten má asi nejradši. ještě MM koupil dudlíky v DMku, tak ty má taky rád. Střídám je, aby si nezvykl jen na jeden.
5. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
Leni, Veru, Markétka má taky ten latexovej dudlík. Já koupila v DM krásnej silikonovej s krtečkem, ale ouha, ona ho nechtěla. Tak jsem ho nepoužitej věnovala kamarádce. Taky střídáme dva, ono to dýl vydrží.
5. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
Veru, tak se drž a bolesti nějak překonej, aby si nám už fakt nezačala rodit ! :slight_smile: A kdyby něco, tak nezapomeň napsat :wink: Šla si se vyspinkat? Taky bych se nejradši natáhla. Už abych šla domů ...

Leni, to si měla s tím autem fakt štěstí. Ještě, že já to mám do dětské relativně blízko a dobrý spojení, takže mě vždycky čeká cesta MHD. Ale jestli jsem to pochopila, už to má Adísek lepší? Třeba mu pak v pondělí pomůžou tak, že už tam ani nebudete muset jezdit. To je super :slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ach jo, bohužel se spaní nekonalo, nějak mě to nechce přejít :angry: :angry: :angry:
5. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj holky

dneska jsme byli v Prostějově na plavču, poprvé byla ve vaně a příště už jde do zkušebního bazénu a pak do kurzu, tak jsem zvědavá :slight_smile: Dávám pár foteček.

Nestíhám dočítat, jen jak jste se bavili o dudlíkách, tak ta potvůrka ty silikonový taky nechce, 250 Kč za dudlíky v prdeli a spokojenost s dudlíkem za 20 Kč :grinning:
5. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj kočky, zdravím při pátečku!

Veru, že by už ti to začínalo?? Možná lepší trošku dřív než na to pak čekat jak na smilování a přenášet, co?
Myslím na tebe! Průběžně nás informuj, jak jsi na tom a jestli už nejedete :slight_smile:

Já si zatím pořídila jeden dudlík silikonovej a jeden latexovej jsme dostali od tety, tak uvidíme, co bude malé vyhovovat :slight_smile:

Lenajsku, to jsi měla včera den, jen co je pravda... Ta nadměrná paní by mě asi taky vylekala, člověk to nečeká a v tu chvíli ani nestihneš zareagovat, co? Nejlepší by bylo, kdybys uhla, aby se o tebe nezachytila... :grinning: :sweat_smile: Troška nemístného humoru... :grinning:

Páji, to je drsný s tou tvojí babičkou, ještě že jsi byla tak pohotová! Tak snad jí bude brzy líp, ale teď v nemocnici je o ni určitě nejlíp postaráno. Jsi šikula!

Leni.dv, super, že se to malýmu zlepšuje a nemusíte tam už jezdit každej den :wink: Jsi TM ukázala, co? :grinning: :wink:
5. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
jé, já ještě nemám dudlík žádnej. Takže říkáte, že mám radši pořídit latexovej? Asi se začnu pomalu pooohlížet po výbavičce. :slight_smile: Už si začínám dělat seznam :grinning:
5. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
Tak já frčím za MM do Brna a jdeme juknout na kočárek :slight_smile: :dizzy_face:

Pěkný víkend všem!! pa
5. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
Tak jsem malé dala nurofen, teplota klesla a spala od 12 do 3, to tady ještě nebylo :slight_smile:

Marti, malá měla teprve první hexu, reagovala na tbc, tak jsme si počkali.

Verda teda dudlík nechce žádnej, zkoušela jsem všechny možný tvary a materiály, ale nic. Zatím si nežužlá ani palec, tak jsem v klidu. Akorát to uspávání je horší :unamused:

No nic, víc toho nestihnu napsat, tak zatím :sunglasses:
5. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
Zdeni, MaRKÉTKA TY TEPLOTY TAKY PROSPALA...
5. čer 2009 v 16:48  • Odpověz
Brý ráno!
Kde jste kdo?

Verčo, zdálo se mi o tobě! Že se ti už narodil Matyášek a byla to rychlovka :grinning:
6. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahojky Leni zdá se že ještě vyspávají. Malej ten už byl zase v 7. vzhůru. To je děs. Co ty už je ti líp? Co Adámek nezlobí?
Mi máme dnes u nás Dětský den, ale vypadá to že z něj nic nebude. Odpoledne jsme měly jet do Ježkovic ke známým opíkat, tak z toho taky asi nic nebude :unamused: . Ach jo ať už tepleji.
6. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahoj Ali, taky jsme byli v sedm vzhůru :slight_smile: A krásně jsme se vyspali :slight_smile: Já mám pořád rýmu, ale lepší se to. Adámek ji asi chytl ode mě, trochu chroptí :confounded:
My jsme na dnešek toho v plánu moc neměli, jen jsem chtěla vyslat MM odpoledne ven s kočárkem, tak doufám, že nebude pršet, abych si tu mohla poklidit a tak.
6. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahojte, mně se taky v noci zdálo, že rodím, naštěstí to byl jen sen :grinning: :grinning: . No, v noci nic moc, ale rozhodně lepší než včera, takže snad tam Matýš ještě 3 týdny vydrží:slight_smile:
Tchýně taky dneska pořádá dětskej den a v 16.15 máme předporodní kurs, tak se nějak musím dopravit do Brna, v sobotu je to se spojením bída. MM právě odjel hrát turnaj na brněnskou přehradu a jestli to do 16hod nestihne odehrát, tak už ho fakt zabiju :angry: :angry: :angry: :angry: .
včera jsem úplně vybuchla, čekala jsem na něj zase půl hodiny, samozřejmě jsme už 4. pátek po sobě nestihli kino, tak jsem na něj řvala do telefonu, jak mě sere a ten blbec to měl na hlasitej odposlech, protože si zrovna balil věci a potřeboval volný ruce, že to tam slyšel kolega z kanclu a strašně se mu smál, jakou má doma semetriku, fakt skvělý!
V pondělí jdeme s jeho prací na výstavu Bodies, se moc těším, chtěla jsem na to jet už předtím do Prahy:slight_smile: No teda těšila jsem se, teď jsem tam za megeru :slight_smile:
6. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
Čauky Veru z toho si nic nedělej, to je normál. Já taky když napíšu MM ať už jde s hospody dom tak su pro jeho kamarády stíhačka. Jinak pak napiš jak bylo na výstavě. Taky jsem na to chtěla jít, ale nikdo semnou nechce a sama nepůjdu. Mi máme naštěstí dvě auta tak nemusím být na MM závislá.
6. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Jo a Leni, na kdy plánujete setkání s Jessou? Mně tady B dělá po nocích společníka, líže mi ruku, když kurvuju, jak mě bolí záda:slight_smile:
6. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
alco, tak ten můj do hospody naštěstí nemá čas chodit, to by tak ještě scházelo. Už tak sloužím jen jako vyvařovna a noclehárna:slight_smile:. Jak chodím v noci na WC, tak začaly příšerně vrzat dveře, už mě to totálně štvalo, tak jsem se včera o půlnoci naštvala, vyhrabala sprej na promazání pantů a nastříkal všechny panty. dveře sice vrzat přestaly, ale jsem se nějak netrefila a zamatlala jsem zeď dokola. MM z postele prohlásil, že spoléhal na moji inteligenci, že jsem měla použít tu malou násadku a stříknout to jen mezi třecí polochy pantů, jsem fakt myslela, že ho nakopu! Pak mi ještě řekl, že nechápe, proč jsem mu nemohla říct, že by to udělal. Jo, na zaspárování vany čekám dva měsíce, to si udělám dneska a basta. Ten bude čumět!
6. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
Veru, až si to raděj uděláme samy, tak mají speciální rady že jo? ... a jinak, nevím, jak by se chlapům líbilo, kdyby nás takle pořád čekali doma a my byly nedochvilné a ještě je doma zdrbaly, že nás nahánějí !!! docela divná představa, že?
6. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
A to kolikrát proběhly takový věty typu: "My jsme ženský a ty jsou zvyklý být doma !!!" No co nám taky zbývá jinýho, že? :grinning:
6. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Verčo, víš jak to je, co si neuděláš..... :grinning: Mě MM taky sliboval, že uklidí ve skladě, abysme měli kam dát kočár, no samozřejmě jsem si to udělala sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pak jen řekne, proč jsi mi to neřekla, já bych to udělal. :grinning:

Včera jsem byla s malým u našich, tak jsem ho dávala k Jess, ale on ji absolutně nezajímal, jen ho trochu očichala a šla si hrát dál :grinning: Ale ona jak je venku, tak ji nic jinýho nezajímá, tak uvidíme, jak mi ji zítra ségra doveze :slight_smile:
6. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
Dobré dopoledne všem!
Já si dnes přispala do 10 hod, protože jsem včera skoro do půl dvanácté dělala buchtu s názvem Orgasmus :grinning:

Tak dneska v noci se "rodilo", jo? Mně se taky zdálo, že už máme malou na světě, ale nebyl to přímo porod, prostě už jsem ji držela v náručí. Byla maličká a krásná s velkýma modrýma očima :dizzy_face:

Jinak včera jsme byli v Brně na prodejně Balli na Tomkově náměstí, mají tam opravdu asi všechny druhy a značky kočárků, který můžou existovat. Takže jsme na 99% rozhodnutí pro ten DorJan Danny Sport :slight_smile: Je praktickej, šikovně se ovládá a za super cenu. Tak mám radost, teď už jen vybrat barevnou kombinaci, ale máme s MM stejný vkus, takže se určitě shodneme.
Taky jsme se tam dívali na postýlky, tak už máme taky vytipovanou, stojí kolem 2,5 tis. Taky jsme se tam dívali na židličku, líbí se nám dřevěná, ne plastová a když se rozloží, tak je to maličký stolek se židličkou. Ale na to je ještě času dost :slight_smile:
6. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
Katy.v: já tu dřevěnou židličku, co jde rozdělat na stoleček s židličkou mám. Je fajn.
6. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
Katy, koukla jsem na net ... ten kočárek je DOST DOBREJ! Vypadá super!
6. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jak se tady máte :slight_smile: hlásím se zpět z nemocnice a jsem fakt ráda, že už jsem doma, protože ty jejich jídla fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Koukám, že Leňula je šikovná mamina.. Jj, Leni s parkováním u dětské nemocnice je to na hov... je to tam pořád plný a člověk tam jezdí dokola jako idiot, než se teda uvolní nějaké to místo.

Katy, pěknej kočárek.. je to skoro na způsob takového kočíku který bych chtěla s M já pro mimi, ale my máme vybraný X-langer :wink: jakou budete mít barvu, určo červenou :grinning:
6. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ahoj Luci, to je fajn, že už jsi doma, tak jak bylo? Co tam s tebou dělali? :confused:
6. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.