• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Hoj Leni, bylo to tam fajn, jenom do té doby, dokud mi nezačlo být dobře. Jinak mi tam brali pořád krev, měřili břicho a dávali kapajdy na zavodnění a proti bolesti :slight_smile:
6. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
...ale i tak mi dali domů injekce na zředění krve (aby se mi nesrážela bo co), takže mi to píchá souseda do ramena (to druhé už mám rozpíchané) a prášky na játra, protože mám špatný krevní obraz :confounded: takže i tak toho mám až až.
6. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
no to jo, ale hlavěn, že už to bude dobrý a hlavně už bez komplikací!
6. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
A aby toho nebylo málo, tak Áďa měl být na víkend u našich a dneska ráno nám volali, že Áďa hrozně kašle a má teplotu, takže jsme pro něho jeli a teď tady leží na sedačce a stěží žije :frowning2: takže do něho cpu Nurofen-sirup na horečku atd., Robitussin- sirup proti kašli a hóóódně čaje.

Asi něco řádí nebo já nevím.
6. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jejda, tak to ji mi líto :frowning2: Ale asi fakt něco řádí, psala mi ségra, že neteř má angínu :unamused:

Teď si manža vzal malýho do kočárku a šli ven, to je kliiiiiid :grinning:
6. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
Luci, vítej doma. Hlavně, že už je ti líp. Snad se dá tělo do kopy a bude dobře. Držím palce!

Leni.dv.: teď si člověk toho "volnýho času" považuje uplně jinak, že? ... u nás se spinká, tak mám taky leháro
6. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
Jsem dnes noční pták, ale koukám, že od odpoledne nic nepřibylo. ... byli jsme u babičky v Drnovicích, natrhala jsem tam jahody, můj posekal trávu (babička má nějaký špatný záda), povykládali jsme a chytla nás tam ta průtrž mračen. Ale zvládli jsme to. Jsem zvědavá, jaká bude dnešní noc. Markétka se poslední 2 dny dost budí, to není normální. Asi růstovej spurt, a tuším, že se přidaly i zuby, pořád strašně slintá, a to už dlouho byl klid, kouše mě do brady, i když kojím, tak se na mě vrhá, i když nechce pít atd. No uvidíme, co bude. Tak dobrou!
6. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz
Ahoj holky pěknou neděli.

Luci: to je fajn, že už jsi doma.

Holky nevíte,kde mám sehnat vyhlídkovej let? No je jasný, že na letišti, ale nevíte někdo číslo nebo tak?
7. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
7. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
Jinak přeji krásnou neděli,doufám plnou sluníčka :dizzy_face:
Tomášek ještě spinká,tak jsem našla chvilku.Za chvíli jedeme ke tchýni na oběd,moc se mi nechce ale aspon nemusím vařit :grinning:
Tak se tu mějte,mládě se mi probouzí :slight_smile:
Kdy spácháme nějakej srazík,co?Mě by se hodil čtvrtek nebo pátek :wink:
7. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahoj holky, hezkou neděli, Zuzi plánujete vyhlídkovej let, jo? :wink:
My jsme včera byli na předporodním kursu, byla tam moc sympatická asistentka, vykládala o zvyklostech u nich v porodce a pak se šlo podívat se na porodní sál. Musím říct, že jsem byla nadšená, přeně tak jsem si to představovala, 5 porodních pokojíků, soukromí, každá má svoji PA a domluvit se tam dá téměř cokoliv. Teď mi zbývá jen se modlit, aby až to na mě přijde měli volnej ten nadstandard s vanou..... Ty ostatní pokoje jsou taky moc hezký, ale bohužel tam není vana a já vím, že ji budu potřebovat.... Včera tam zrovna byl klid a rodila jen 1 mamina :slight_smile: Hned bych tam zůstala.
17. jdu ještě na kojení a 23. jdeme s MM na intenzivní přípravu, kde nás naučí dýchat a masírovat:slight_smile:
pak jsme jeli na chalupáu za spolužákama z gymplu a domů jsme dorazili o půl 1, se divím, že jsem to vydržela, ale zpívalo se u kytary, tak byl matýš jak beránek:slight_smile:
7. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
Leni tak přeju, aby se jessa s adámkem skamarádila:slight_smile: :slight_smile:. já jsem přemýšlela, jak moc může takový psisko žárlit, ale snad to ude dobrý:slight_smile:
jdu se pokusit trochu uklidit a uvařit, odpo jedeme ke tchýni a jejímu přítelovi do aťasu, konečně nás vyfotí. Když jsem se ho ptala, jestli mu nebude vadit, že budu v podprdě, tak málem tchýni zaskočila pecka z třešně jak čučela, ona je šílená průďa....
7. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj!
Teda Adámek byl vnoci úplný zlatíčko, nechal maminku a tatínka se pěkně vyspat :grinning: Dostal napapat před spaním v půl osmé, pak se vzbudil v půl jedné a pak až v půl sedmé :dizzy_face: Jen aby mu to vydrželo, musím to zaklepat! :grinning:

Veru, tak to je fajn že jsi byla nadšená z porodních boxů. Hlavně abys byla tak nadšená i při porodu :grinning: Tchýně ještě bude žárlit, ne? :grinning:
Na Jessu jsem zvědavá, co bude provádět, ale myslím si, že ji to hned nějak nedojde. No uvidíme. MM se na ni zrovna moc netěší, ten by byl nejradši, kdyby tam zůstala. Je fakt, že se tam má jak v ráji, je furt na dvoře a nebo si ji děcka berou ven. A prý je v Komořanech pěkně obdivovaná všema děckama a fotí si ji a líbí se jim, jak skáče do vody....:grinning:
7. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Kači díky za info. Já jsem pro srazík, v pátek teda jdeme na naušničky, takže ve čtvrtek by to bylo lepší.

Veru: chci to dát našim k narozkám.

Leni: to je super, že Adámek tak pěkně spinká.

To naše zlatíčko, byla včera zase ukázková. Byli jsme u známých na návštěvě a byla suprová, po cestě na zpátek, trochu pospinkala, pak se kousek cesty nesla, jak jí manža držel, tak jsme nechali stát kočárek a sjel nám do příkopy, manža ho šel vytahovat, ještě, že nikdo nejel okolo, to by vypadalo,jí držím dítě a manža táhne kočár s příkopy, ještě by si někdo myslel, že nám tam sjela taky :grinning: Vikča o půl deváté večer usnula, vzbudila se o pěti a pak spala do 8:45, pak dělali s taťkou blbosti a ještě se nechala i masírovat. Teď jsem je vypakovala ven, protože je tu bordel jak v tanku a pak za nima dojedu k našim na oběd a jdeme se podívat do Dědic na pouť.
7. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahojte holky, krásnou slunečnou neděli ....
Katy, srazík bych brala, jsem žádnej moc nestihla, tak hoďte, kdy to bude. Ve čtvrtek máme sice plavčo, ale kolem 10 jsem 100% na náměstí, tak bych mohla chvíli zakotvit s váma na městě.
Leni, Adámek je šikula s tím spinkáním. .... Markétka přestala blbnout, jedla až ve 2 a pak v 6, to je pozitivní změna oproti předchozím dnům.
Dneska má MM fotbal, mě dojde Pavla na návštěvu, tak ji pak půjdeme doprovodit a stavím se za švagrovou na stavbě, pěkně jim to roste, uteče to a za chvíli budou bydlet
7. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Jejda, Zuzi, ona je v Dědicích pouť! Co tam teď nejsem ,tak ztrácím přehled .... to je dobrý s tím kočárem, to muselo vypadat komicky!
7. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Hojky holky, dobré dopoledne. To je dobrá zprávička, že je Lucka už doma, Doufám že jí bude zachvíli líp. Mi byly včera na tom dětském dni a na tom opíkání u známích. Nakonec to dopadlo vše dobře až na tom opíkání nás chytnul déšť, ale to jsme se stejně chystali už domů. Jinak srazík beru, ráda Vás uvidím jestli se tedy můžu přidat. Zítra se chystám jít konečně do toho Dinoparku jestli bude hezky. v pátek jsem si koupila pernametku, tak doufám že né zbytečně a bude se nám tam líbit. Teď jsem u rodičů. MM jel ze svým taťkou se juknout na závody do Štenberka. Odpoledne chceme jet ze ségrou za babičkou a pak ještě k ségře tak bude aspoň příjemně strávenej den. TAk se zatím mějte a užijte si zbytek slunešné nedělě. :slight_smile:
7. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahojda holky!
Luci, vítej zpátky doma, super, že už tě pustili, není nad to být doma ve svým a mít svoje pohodlíčko, že? :slight_smile:
Teď už jen, aby se Adámek brzo uzdravil... :frowning2:

Leni.dv, Adísek je teda ukázkovej, jak hezky spinká :slight_smile: Dělá vám jen radost, co? :slight_smile:

Zuzi, vy máte teda akce s kočárkem :grinning: :grinning:

Veru, tak to jsem moc zvědavá na fotky z ateliéru, určitě budou super :slight_smile:

Marti, díky za pochvalu kočárku, taky jsme z něj nadšení :dizzy_face: Červenej mít určitě nebudeme, líbí se nám spíš tmavší barvy, takže jeden top už vybranej máme. Jen nevím, kdy to objednat, si říkám, že je ještě zbytečně brzo, ale na druhou stranu se hrozně těším, až ho budeme mít. A měnit rozhodnutí už určitě nebudeme... Jak moc dopředu jste vy ostatní kupovali kočárky?
7. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
Ahoj holky,

Luci, fajn, že už jsi doma :wink: Adámek ať se brzo uzdraví :wink:

Leni, Áďa je teda pěknej spáč :grinning: Aspoň si taky odpočineš. Ta naša hvězda v pátek nespala od 22 do 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Katy, my jsme kočárek objednávali asi měsíc před termínem, ale my jsme ho měli z obchodu, tam to trvalo tři týdny. Z netu to asi bude rychlejší.

Jinak my jsme dneska měli výročí svatby, tak jsme dali malou našim a jeli na oběd, bylo to fajn, přežraná jsem ještě teď :grinning:
7. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
Giselko, tak gratulujeme k výročí svatby :wink: Bezva, že jste si udělali pěknej den a dali si dobrej obědík :slight_smile:

Já ještě nevím, jestli budeme objednávat přes internet, možná kvůli servisu bude lepší, když to vezmeme přes prodejnu.

Příjemný nedělní večer všem!

My teď došli asi z hodinové procházky, byli jsme na lupu na třešních, tak jsem si pošmákla :slight_smile: :dizzy_face:
7. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj holky, meli jsme akcni vikend, tak jsem tu nebyla a jdu vas docist:slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
A nikdo nikde, ja mam na vas smulu:frowning2: Asi az budu doma na materske konecne pokecame i pres den :wink:

Mimco uz o sobe dava vedet, teda aspis jen na vecer, treba kdyz lehnu, mam tam peknou hrcu, nez se tam nejak sukladni:grinning:
a parktat kopne, ne moc silne, ale manza to rukou citi :dizzy_face:
7. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
samozrejme uskladni... :slight_smile:
7. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
Katy, já kočárek měla vybranej dlouho, ale objednala jsem ho až v půlce října, dorazil 1.11. tj měsíc před porodem. .... já ho měla přes internet, ale fakt je asi lepší ho mít přes prodejnu. My jsme teda problém s opravou neměli, ale chtěli jsme si ho jet původně koupit přímo tam, podívat se jak se skládá atd. Takle jsme si na všechno museli přijít sami. Ale taky dobrý. ... nakonec mám přes internet i golfák, a taky dobrý.
7. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ahoj Teri, my taky včera dost cítili pohyby. Ráno když jsem ještě v klidu ležela, tak tam malá pošťuchovala. Vždycky když dal MM ruku na bříško, tak přestala, ale vydržel a nakonec maličký šťouchnutí taky cítil. Je to spíš takový vnitřní, ale je to příjemný, když už o sobě mimuško dává vědět :dizzy_face:

Marti, ještě to promyslíme s tím kočárem. Ale času zatím máme dost :slight_smile:
8. čer 2009 v 07:47  • Odpověz
Ahojky v novém týdnu :slight_smile:
Luci, super, že už jsi doma. Hlavně, aby bylo všechno OK :wink: Dávej na sebe pozor a odpočívej :slight_smile:

Katy, takže už máte vybraný kočárek. Až pojedeme na dovču, tak se chci stavit u dovozce těch kočárků Firkon, abych se na něj mohla podívat a pak se rohodnu.
Teri, Katy, takže jsem pořád poslední, která nic necítí ?? :frowning2: Asi mi to přes ty tukový zásoby trvá dýl :grinning: Zítra ráno mám poradnu, tak doktorku donutím, aby mi udělala UTZ a zkontrolovala, jestli je všechno OK. I za cenu, že bych ho měla platit...

Víkend jsem docela prolebedila, když pominu všechny domácí práce a asi 3-hodinový probírání oblečků pro mimi. Mám doma už asi 5 kabelí, snad nebudu ani nic kupovat.. :slight_smile: Třešní jsem se totálně přejedla, další várku mám sebou v práci :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
Páji ahojky!
Chápu, že jsi z toho nervózní, že nic necítíš, ale určitě je to ok. Však uvidíš i ve čtvrtek na utz, jak tam mimísek bude plavat a motat se :grinning:
Tak to je super, že máš tolik oblečků! A to jsou jen neutrální věcičky?
8. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
Katy, už se toho Vlašína nemůžu dočkat... No, nebo spíš toho, jestli to bude holka nebo kluk :slight_smile:

Oblečků mám takovou všehochuť. Po synovci skoro všechno neutrál nebo modrý, od tety taky většinou modrý a pár neutrál nebo růžových. U nás teď mají všichni kluky, tak je všechno spíš klučičí ...
8. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
Páji, já jsem taky na vás hrozně zvědavá!! U nás se už nic novýho nedozvím :slight_smile:
Ale myslím, že tam určitě máš taky holčičku :wink:
8. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
Ve čtvrtek až vyjdeš z utz, tak mi musíš hned napsat, budu napnutá jak kšandy :grinning:
8. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.