• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj holky, tak jsem tady pár dní nebyla, neměla jsem možnost připojit se na net. V pátek jsem byla na KO na endokrinologii v Brně, pak jsme jeli odpoledne směrem k Vyškovu, do Moravských Prusů kde MM hrál nohejbal a pak jsme jeli k taťkovi do Vyškova, kde jsme byli až do neděle. V sobotu jsme si dali sraz se Zuzkou doldou, donesla zavinovačku, co jsme si u ní objednali, pak jsem jela na sraz holek z neplodnosti do Olomouce, vrátila se až večer. A v neděli dopoledne jsme vyrazili do Brna na Špilbelr, byly tam Dny Marie Terezie, byli tam i ti naši kamarádi svědci a ta skupina historickýho šermu, kde oni jsou, teda bylo tam víc těch skupin, stánky a pod... tak jsme to prošli, mám hafo fotek, dlouho jsme na Špilasu nebyli, bylo docela pěkný počasí, tak to bylo fajn. A odpoledne jsme jeli do Sokolnice za taťkovou bývalou přítelkyní, je to naše kamarádka, sjem pořád ve styku už hrozně dlouho, tak jsme jeli za ní, MM si s ní zahrál pinec, já si taky trošku zapinkala, tak to bylo fajn. Přijeli jsme až o půl osmé večer a začala jsem pak vyndávat věci ze skříně v předsíni, dneska odpoledne přijedou nové skříně, konečně, tak to budou s MM montovat. Ještě musím vyklidit šuplíky pod skříní, tak to bude tady u nás v tom jednom pokoji jako ve skladišti, ale co se dá dělat. Jsu na ty skříně zvědavá, bude tam asi hafo místa. Doufám, že to bude tak, jak jsme naměřili a že jsme to změřili dobře a vejde se to sem... pak nafotím.
Dneska ráno jsem byla na odběru krve na tripple testy, výsledky se dozvím až 22/6 na kontrole... je to za 14 dní, tak to snad vydržím a bude to v pořádku. Na velký UZ na Veveří se mám objednat až po těch výsledcích tripple testů...
Jinak nového nic, jsu nervózní z toho, že nevím, jestli je mimčo OK, ale snad jo... nevím, jestli mi dr. na kontrole udělá UZ, taky přemýšlím, že bych si ho i zaplatila, ale uvidím, kdy půjdu na ten velký.
Teď mi došel balíček z MMB, docela velkej, tak to pak vše vyfotím a dám do albíčka.
Všechny moc zdravím, jdu vás dočíst a pak ještě vybalovat skříň, vařit oběd a pokud to ještě dneska do odpoledne zvládnu, udělat jahodovou marmošku.
Krásný pohodový den všem, i celý týden! Opatrujte se!!!!
8. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahojky Leni, já si říkala, že jste celý víkend v trapu :slight_smile: Ale podle toho co píšeš, jste si to užili, tak to je bezva!
Sokolnice jsou hned vedle nás :wink: Tak to jsi byla kousíček...
Lenajsku, hlavně se nestresuj dopředu, když ještě nemáš důvod, jasan?!?! :wink:
To je super, že už bude nová skříň, aspoň budeš mít spoustu místa na nové oblečky :slight_smile: :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
Katy, myslím, že nikdo není napnutý víc, než já. :slight_smile: To víš, že ti dám hned vědět (teda, jeslti to vůbec bude vidět :grinning: )

Leni, krásně jsi si užila víkend. Super. :slight_smile: Takový program ti skoro závidím :slight_smile: Jakou máš krásnou zavinovačku od Zuzky? Taky jsem jednu podědila, ale ještě si jednu koupím, abych měla i novou, hezkou :slight_smile:
Myslím, že nemusíš mít strach, že by ti triplíci vyšli špatně :wink: A když ti nedají vědět, tak si buď jistá, že všechny výsledky jsou OK. :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
To je jasný, že ty jsi nejvíc zvědavá :grinning: Po tobě hned tvůj manžel a po něm já... :grinning: :grinning:
Já myslím, že i kdyby maličký bylo špatně natočený, tak tě pošle na chodbu se projít, trošku si šťouchneš do bříška a určitě to vidět bude. I švica to tak měla, že se malá nechtěla ukázat stydlinka :slight_smile: tak ji poslal, ať se jde projít. Za to teď ta naše malá dračice je exibicionistka :grinning:
8. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Tak jsem vás přelouskala, ale nevím, jestli stihnu reagovat na všechno...
Luci, vítej z nemocnice doma, snad to bude vše kočko v pořádku, mrzí mě, že musíš ředit krev, ale to asi jinak holt nejde, aby se předešlo např. infarktu... a ty jaterní testy, že jsou špatný, jak to? Neřekli Ti, z čeho to může být? A kdy máš jít na nějakou kontrolu? Držím palce ať jseš brzo fit, i Adámek, aby ho nemoc brzo opustila... jo, něco zase teď řádí, kolega od MM v práci je taky nemocnej, horečky a pod... je to asi tím že bylo chladno, nevím. Tak ať je brzo líp.

Katy a Erinko, už cítíte pohyby, jo? To je super... a Páji, Ty se určitě taky brzo dočkáš, uvidíš!!! A nejseš poslední, já pořád nic necítím, ale u mě je asi ještě brzo... na čtvrtek Páji budu moc držet palce... takže máš tripply v pořádku, jo? Asi mi ty výsledky nějak unikly...

Katy, takže jste se byli podívat v tom Balli, doporučuješ tam zajet, jo? My jsme viděli teď v sobotu ve Vyškově v prodejně s dětskýma věcma jak Dorjan Danny sport tak Firkon, a asi máme dalšího favorita... :grinning: S otočnýma předníma kolečkama, když jsme si to vyzkoušeli, to se vůbec nedá srovnat s těma 4 stejně velkýma... zkoušeli jsme tem Firkon, byl celej červenej jednobarevnej, byl to myslím Firkon Verano a zamilovala jsem so do něj... :grinning: Přemýšleli jsme o té vložné tašce, že asi bude lepší oddělávací celá korbička s tou úchytkou nahoře, jak to má myslím i V-cross od Lenči a i víc typů kočárků. Až budou stát skříně tak zjistíme, jak tady bude ten úložnej prostor, a kam bysme tu korbičku dali. Hlavně jak ten Danny sport tak ten Firkon nebyly tak těžký jako ten Cross country od Dorjanu... ještě mrknem do těch Husovic a vyzkoušíme i další typy, ale asi koupíme s aretovacíma kolečkama, aby byly nafukovací a i středně velký...

Veru, takže máš křížový bolesti, jo? To Ti kočko vůbec nezávidím.. vydržať!!! A pomáhá ten balón aspoň trošku? A jak pokračuješ ve cvičení? :wink: Četla jsem, že jsi byla i na předporodním kurzu... tak už pomalu budeš vědět jak to tam funguje... taky bych chtěla mít vanu, myslím že to hodně pomáhá. Kdy jdeš znova?

Katy, Tobě taky na čtvrtek budu držet palečky na velký UZ!
Erinko, Ty jdeš kdy?

Leni, na dnešek držím palečky, aby to očko bylo zase lepší, to jseš dobrá, že jsi jela do Brna s Adámkem sama, jen pozor na to parkování... to je fakt děs, že člověk nemá u nemocnice kde zaparkovat. Opatrujte se! A Jessince ať se Adámek líbí a naopak... :wink:

Giselko, ať Verči brzo teplotky ustoupí, to je asi fakt reakce na to očkování, právě jsem se minule o tom bavila s Hančou, že jak jsou ty kombinace těch očkovacích látek v jednom, tak že ta reakce je horší, než kdyby se to dávalo zvlášť... ale nevím. Snad to bude brzo dobrý!

Jinak na endokrinologii OK, štítná žláza v pohodě, mám prý trošku zvýšené leukocyty (bílé krvinky), ale to prý v těhotenství bývá... tak musím doufat, že je vše OK. Domluvila jsem se s ním, že příště tam pojedu jen v pátek, v den kdy ordinuje, ráno mi vezmou krev a já za pár hodin půjdu na kontrolu. Sice budu v Brně od rána, ale aspoň tam nebudu muset jezdit dva dny po sobě. Výsledky krve mi prý po telefonu sdělovat nemůže. Tak aspoň, že tak.

Zuzi, díky za zavinovačku, je moc pěkná. :dizzy_face:

Lili, jak Ty jsi dopadla na endokrinologii?

Páji, s tou babičkou to je něco... jseš dobrá, že jsi to poznala a hlavně že zašla za tou dr... snad bude vše dobrý.

Holky omlouvám se, ale musím jít vařit a ještě vyklidit to oblečení... s tou marmoškou nevím, jestli ji dneska zvládnu, možná si jen vymyju sklenice, musím hlavně zjistit, kolik jich mám. Tchýně nám zase nabalila jahod, je toho asi 3 kg, ale je to v ledničce už od pátku, tak to musím přebrat. Určitě tam budou i špatný.

Ještě se ozvu, ale nevím kdy...

Krásnej den všem!!! A nezlobte se za román... :sweat_smile: :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Katy, nejseš jen Ty zvědavá na mimčo od Páji, i já... :slight_smile:
A na to svoje jsu taky zvědavá, uvidíme, na kolik vyjde moje předpověď a na kolik předpověď MM.
Jinak mi z toho MMB přišel i první těhu kousek oblečení - těhotenská sukně, je mi dobře, má vepředu tu "klokanku", je šedivá, látková, dékla trošku pod kolena, takže elegantní... za stovku. Mám z ní radost... :slight_smile:
Páji, zavinku vyfotím s dalšíma oblečkama a dám do albíčka, ale nevím, kdy to bude.
Jinak jsem si všimla i debaty ohledně dudlíků... takže radši latexový než silikonový? Já mám zatím dva silikonový, ještě z výstaviště z března, jak jsem měla potvrzený srdíčko, tak jsem koupila ty dudlíky. Ale koupím teda i latexovej... :slight_smile:
Katy, malá exhibicionistka, jo? :grinning:
Nic holky, zatím papa!
8. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Lenajsku, my si vybrali právě ten Danny Sport Prestige 09, kukni mám ho v albíčku. Je fakt bezvadnej, jak říkáš má aretační kolečka, moc hezky a lehce se ovládal, korbička jde hezky sundat dolů, můžeš ji nasadit po směru i proti směru jízdy, nafukovací kolečka,... prostě se mi zdá, že umí všechno :slight_smile: Jsme z něj s MM oba nadšení!
Mně se právě ten Cross Country nelíbil, je takovej s prominutím "hovadskej" jako obrovskej. Jinak určitě stojí za to si do toho Balli zajít, mají tam plno nejen kočárků, ale i postýlek, židliček,.. prostě všechno.
Našla jsem ale, že i ty DorJany mají ve Vyškově v nějaké prodejně, tak jestli budeš mít cestu Leni tam, tak zkus se mrknout: http://mimi-vyskov.com/reference/
8. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Katy, myslím, že právě v tom Mimi ve Vyškově jsme byli a mají tam docela fakt velkej výběr, paní prodavačka ochotná a příjemná, i když tam měla hodně lidí.
Na ten Dorjan Danny se chceme podívat ještě v jiných barvách, zajedem do těch Husovic. Ale asi kočárek s vložnou taškou ne, uvidíme. No najednou se ty představy začínají měnit... :slight_smile: Proto to chci vyřešit celkem brzo, abych pak měla s kočárkem klid a klidný svědomí... než něco vybírat na poslední chvíli.
Katy, a kočárek budete kupovat v prodejně, nebo objednáte z netu?
8. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
Čaute!
Teda dneska si tu noc malej pokazil na to jak jsem ho chválila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vzbudil se v jednu a snad až do čtyř čumákoval, dacánek jeden. Ležel v postýlce, byl hodnej, neřval, jen když mu vypadl dudlík, ale já byla vzhůru s ním, pač jsem vždycky musela vyskočit a dudlík mu vrazit zpátky. Pak jsem to nevydržela a ve čtyři, kdy jsem ho kojila, tak už jsem ho nechala v posteli a to spal jak belina :slight_smile:
Oko už má dobrý, máme kapat už jen Ophtalmo-Septonex a přijet jen při potížích :slight_smile: A dneska parkování u nemocnice teda síla! V každé ulici cedule zákaz stání - blokové čištění! No my jsme s MM nadávali, že to jsou opravdu kreténi takhle uzavřít všechny ulice kolem :angry:

Vidím, že rozebíráte kočárky. Ten Dorjan Dany Sport se mi taky líbí, škoda, že jsem o něm nevěděla dřív. Ten Dorjan Cross má jedna známá, mě přijde strašně mohutnej, ale není špatnej. Tu vložnou tašku už tam neměla a to mělo její mimčo snad 2 měsíce.

V tom Bali jsme se taky dívali na kočárky. Je jich tam fakt hodně, ale já jsem si nevybrala. Přišlo mi, že tam mají značky kočárků, který ani moc neznám. Jinak je tam opravdu všechno, na co si vzpomenete.

Leni, chtěla jsem se zeptat, už jsi byla v tom dětským sekáču ve Slavkově?
8. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Jo a Jessu Adámek moc netankuje :grinning: Buď ho fakt nezajímá nebo se ho bojí, nevím. Jako přičichla si k němu, ale nějak ji víc nezajímal. Ikdyž, včera večer, když malej spal v postýlce, tak si šla lehnout do ložnice a ležela vedle postýlky, tak nevím, jestli schválně nebo to byla náhoda. Zkusím přihodit nějaký jejich fotky, snažila jsem se je vyfotit, ale moc to nešlo. :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
Lenajsku, v tom Balli mají ten Danny Sport ve dvou barvách a ne teda moc hezkých - žlutej a oranžovej.

Právě jsme to řešili s MM a taky okolím, zda to objednat přes net nebo radši v prodejně. Mám obavy z toho, že když to objednáme přes net a bylo by potřeba kočár reklamovat nebo prostě na servis, tak to budeme posílat přepr. službou za těžký prachy a je to prostě na dlouho. Takhle v prodejně to je vyřízený rychleji. Možná si ho objednáme právě v tom obchodě ve Vyškově.
Taky jsem ráda, že máme vybráno a jednu věc máme "z krku" :slight_smile:

Leni.dv, tak to je super, že má Adísek očenko skoro zdravý a už nemusíte nikam jezdit. Dívala jsem se na fotky, že pěkně přibírá, má takovou papulku, ale je zlatej! :slight_smile:
Leni, jak moc dopředu jsi měla doma kočárek ty?
8. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Ještě jsem si vzpomněla, Lenajsku, že tam měli ještě modrej a ten byl jako sporťák, ten vypadal z těch tří nejlíp :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Katy, jj, papulu teda má :grinning: No jo, jsem ho dobře živila už v břichu :grinning:

Kočárek jsme kupovali už v únoru :wink:
8. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
Leni, super, že je očko už daleko lepší a budete jen kapat ten Ophtalmo Septonex, takže na výplachy už nemusíte? A s tím místem na parkování u nemocnice a blokovým čištěním, to je něco. :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Do toho bazárku jsem šla, někdy se tam dá něco vybrat, záleží, jak mají zboží. Ale v tom Vyškově v tom Kojále se mi to zdálo lepší. Asi fakt záleží, jaký zboží dostanou.
Katy, taky právě přemýšlím, jestli objednat z netu nebo v prodejně... možná bysme ho taky vzali v tom Vyškově, uvidíme. A díky za info o těch Danny sportech. Měli k němu tam i autosedačku?
Leni, krásný fotečky. :wink:
8. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Leni.dv, však to je dobře, že malej hezky prospívá a je mu na světě dobře :slight_smile:
Takže nebudu divná, když ho objednáme třeba už v červenci :sweat_smile:
Leni, postýlku jste měli nějakou starší nebo novou? A matraci máš tu kokosovou výplň?

Lenajsku, není zač... Právě to jediný bylo blbý, že zrovna autosedačku neměli, ale víme, že i tak to bude super. Týden předtím jsme totiž zrovna potkali nějakýho tatínka, jak vezl miminko právě v autosedačce DorJan a vypadalo to bezvadně!
Tak jsem zvědavá, kterej nakonec u vás vyhraje a kterej vyberete :slight_smile:

Holky, mohly bysme dát nějaký srázek ve Slavkově, kde bysme to všechno mohly pořešit, teď s tím nakupováním toho je tolik a já bych měla tolik otázek... :sweat_smile: Jak jste na tom v červenci? Nebo platí ještě nějaký termín v červnu?
8. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
Katy.v: koukala jsem na ten tvůj kočárek, v jakých barvách se to dělá. Fakt je toho hodně na výběr. Ty tmavší odstíny mají něco do sebe, překvapilo mě, že jsou zajímavý, možná zajímavější než ty pestrý barvy. Mě se docela líbila kombinace tuším žluté a kovově šedé, ale jsou pěkný všechny. Fakt hezkej kočárek. A je pravda, že máte čas. ...
Páji, jsem taky zvědavá, co se u Vlašína dozvíš. ... to jsme zvědavý asi všechny
Katy.v: my si pohlaví nechali opravdu jen pro sebe, já bych ho ani vědět nechtěla, ale manža byl zvědavej :grinning: Měla jsem trochu obavu, jestli se pak neprokecne, ale dobrý, zvládl to parádně, on fakt nic nevykecá, když je potřeba mlčet :grinning:
Lenajsek: Leni, ty tvoje mega příspěvky, to je paráda. Jednou snad něco takovýho taky sesmolím. to si aspoň počtem :grinning:
8. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
Katy, právěže měl být v červnu srazík ve Slavkově, ale nějak jsme se nedomluvily... tak nevím, jak je to v červenci, my budem třetí týden v červenci na chalupě a pak asi taky někam pojedem, MM má celozávodní dovolenou... ale bylo by to fajn se slézt a splknout.
S tím kočárkem jsu taky zvědavá, jak to dopadne. :slight_smile:
A přemýšlím taky nad matrací, já bych asi volila kombinaci molitan-kokos, jen kokos asi ne, to se mi zdá až moc tvrdý.
Jdu se naobědvat, nechte si chutnat, kdo máte jídlo...
Marti, tak já příště zase něco sesmolím, to u mě není problém... :grinning: Je otázka, jestli to bude chtít někdo kromě Tebe číst... :grinning:
8. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Díky za pochvalu, Marti! Viděla jsi ten náš vybranej u mně v albíčku? Co na něj říkáš?
Ohledně toho pohlaví jsem zvědavá na všechny, i na Lenajska :slight_smile:
Jinak v tom pohlaví, Marti nevidím nic tajnýho. Víc než dvě možnosti nejsou... Ale je to každýho věc! :wink:

Lenajsku, já ty matrace ještě neosahávala, takže právě nemám přehled, jen se tak ptám.

Tak co ten srazík třeba v první polovině července?

Dobrou chuť! Já už jsem po obědě, měla jsem zapékané brambory, co jsem dělala včera.

Je pravda, že Lenajsek je na mega příspěvky přebornice :grinning:
8. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Katy, když se pro ten kočárek pevně rozhodnete, tak proč ne :wink: My jsme ho kupovali hlavně proto, že byl za akční cenu a říkala jsem si, že pak už můžou podražit.... A postýlku máme starší, poděděnou. MM brblal, chtěl kupovat novou, ale pro mě to bylo zbytečný, když jsme ji měli zadarmo, že. A matraci do postýlky v ložnici jsem kupovala kokosovo-pohankovou.
8. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj holky,

my byli dneska ráno taky v dětské nemocnici, ale zaparkovali jsme parádně - to bude asi tím, že tam jezdíme na 7 ráno. Prý jsme blázni :slight_smile:
Vy jste toho naplkaly, že nemám šanci všechno dočíst!
My jsme kočárek kupovali přes net, bylo to s komplikacema a na poslední chvíli :slight_smile:
Matraci máme taky pohanka-kokos, ale je nám tak nějak k ničemu, protože Dejvík spí s náma, na manželově vyležené matraci :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Tak to jo, Leni, když byl v akci, tak to je jasný.
Takže jak píšete, tak vždycky je lepší kokos s něčím, no musím to prozkoumat :slight_smile:
Marci, zrovna včera večer v posteli jsme se o tom bavili a MM říká, že malá bude občas spinkat s náma na velké posteli (máme totiž mega postel), tak jsem hned oponovala, že si ji tak nesmíme naučit nebo pak nebude chtít do postýlky. Ale určitě taky občas slevím a vezmu si ji tam :slight_smile:
A na kolik vyjde taková kvalitní matrace? Jen orientačně...?
8. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
A kdepak máme Verču? Snad už není v porodnici??? :grinning:
8. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
Já taky měla takový předsevzetí, že spát v posteli s náma nebude a už to není pravda :grinning: Ale všude píšou, že tak malý mimčo nejde ještě naučit nějakým zvykům, prý až od 3 měsíce :slight_smile:

Matraci jsem kupovala přes net a myslím že stála kolem 700
8. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Leni, spíš abyste si nezvykli vy s M :grinning: Já vím, že nějaký ty zásady a předsevzetí poruší určitě každej.
Tak to je v pohodě cena.
8. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj holky, ještě nerodím .-)
jen sem iniciativně vysadila detralex, co beru na křeče v nohách a dneska celou noc mě chytaly takový křeče do noh ruk, zad, všeho, že jsem lezla po zdi a ječela jak tur, toto už fakt nee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Tak jsem si ráno zase poslušně vzala tabletky a dospávám v průběhu dopoledne:slight_smile: :slight_smile:
Teď si vařím oběd, vyvenčím psa a pojedu do Brna, navečer jdeme na Bodies, jsem zvědavá:slight_smile:
Katy, kočárek je moc fajn, mně se taky nelíbí moc takový ty robustní nízký kočárky stylu TAKKO, to zabere půl šaliny!
my taky máme pohanka -kokos, ale otočila jsem ji zatím na kokosovou stranu, protože mi přišlo, že ta pohanka strašně šustí:slight_smile:. Je krásně tvrďounká, tak akorát jako naše postel. Já jsem to věděla hned od začátku, že nebudu schopná umístit mimoušovu postel daleko a je mi jasný, že bude spát s náma od prvního dne, tak včera MM postýlku definitivně přimontoval k naší posteli :slight_smile:

lenajsku, děkuju za fotečku, brďo jsem jak tučňák:slight_smile:
Včera, jak nás Milan fotil, tak nám poslal náhledy, vybereme si jen 3-5fotek, ona to byla celkem rychlovka, abysme nezdržovali, no na některých jsem celkem solidní dýně :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Hlavně je strašně těžký, abysme se s MM sešli ve výrazech, bu´d vypadá jako tupec on nebo já nebo jsme mrkli apod:slight_smile:
Dal nám je na DVD, ať si vybereme, ale to DVD jde otevřít jen na Adamově počítači, tak musím počkat až na večer:frowning2:
8. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
leni, takže Jessinku už máte definitivně doma nebo jen na zkoušku???
8. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
Já se těším na to, jak bude ta postýlka hned vedle naší, jak to má Verča udělaný, tak to budeme mít stejně, a to je vlastně takový prodloužení naší postele. Někde jsem četla taky, že když rodiče dávají mimčo do postele, místo do postýlky, jako často, tak že pak si třeba ten chlap připadá odstrčenej, jak kdyby už v té posteli neměl co dělat (obrazně řečeno) a vztah tím hodně trpí, nedej bože si najde milenku... něco na tom asi bude, ale to bylo psaný na to, že tam prostě mimčo spí pravidelně a dlouho, místo postýlky...
Já jsu zvědavá na nás. :slight_smile:
Ohledně srazíku v první polovině července, na ten prodlouženej víkend jedeme k babičce a dědovi do Třince, tak pak tu další sobotu klidně. :slight_smile: Ale to už asi Verča bude mít Matyáška.
Leni, a kde jste matračku kupovali? Přes net?
8. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
jo, jinak Lenajsku-cvičím poctivě a musím říct, že dělám celkem pokroky. Nikdy bych nevěřila, že mnou projde balónek o obvodu 24,5cm, cvičím cca týden a začínala na 17cm. No, tak ještě aspoń 6 cm auž můžu v klidu rodit :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Lenajsku, Leni, to je jasný, že taky necítíš pohyby, ale taky jsi o 5 týdnů s těhotenstvím "mladší" než já :slight_smile:
Jéžiš, ten srazík jsem úplně vypustila. Na kdy máme termínek? Asi bych taky radši preferovala červen, než červenec. Akorát zatím vím, že tuhle sobotu nemůžu. A taky si ráda přečtu dlouhý příspěvky, pokud mám čas :slight_smile:

Katy, musím projít tvoje albíčko, abych se v těch kočárech taky začala orientovat. Holky, co je vyndávací (vložená) taška? Nakonec jsem si taky říkala, že budu chtít kočár přímo z obchodu, nebudu ho chtít koupit přes net. Já mám na ty reklamace pech a s kočárek bych si to vyžrala... :unamused:
Katy, až vykoumáš ty matrace, tak mi pošli nějaký info, ju? :grinning: Taky chci kombinaci kokos a něco, ale co je to "něco" fakt nevím... :slight_smile:

Leni.dv, vypadá to, že je malej z nejhoršího venku, co? Máte super, že už nemusíte jezdit do nemocnice. Hlavně, ať hezky papá a nechá taky někdy maminku vyspat :slight_smile:

No fakt, kde máme Verču?
8. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Holky u nás v holubicích je kolem 20.července velkej volejbalovej turnaj, bysme se mohli potkat u nás a fandit na tribuně:slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.