• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Veru, nejseš jako dýně, ani náhodou. Nakonec jste teda byli u toho fotografa? Nebo nevím, kdo je Milan... ale určitě vám to tam moc sluší. :wink:
Pak poreferuj co Bodies, taky uvažuju že bych zašla, když jsem nestihla výstavu v Praze.
To mě mrzí, že jsi měla takový křeče, tak snad to s těma lékama bude už OK. :wink:
Nic holky, já se asi rozloučím, pomalu finišuju s vyklízením těch věcí, mám už plnou igelitku triček, co už nikdy nosit nebudu, tak do skříně poputuje pokud možno co nejmíň věcí, který nevím, jestli na sebe ještě někdy vezmu.
Už jsu zvědavá, měli by přijet o půl čtvrté, tak to bude něco tady... :slight_smile: Snad se MM s tím borcem co to má montovat nepohádají... :grinning:
Krásný zbytek dne všem a pěkný odpoledne!
8. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jo Veru, když píšeš ještě o Holubicích, budeš v pátek odpoledne doma? MM tam jede hrát nohejbal, určitě teda prohrajou, bo Holubice jsou prej dobří, ale já se chci jet mrknout, tak jsem si říkala, jestli kdybys byla doma, mohla by ses taky přijít mrknout, nebo bysme mohly zajít na kofolku a Míšu... :slight_smile: :wink:
8. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Verča se už objevila :slight_smile: Veru, ten balónek se nafoukne do velikosti 24,5cm a víc??? Tak to čumím jak puk :wink:
8. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
JJ, to je ten fotograf, byli jsme tam včera.
Ať vám to jde i od ruky to vyklízení:slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
Páji, na termínu jsme se právě nedomluvily... :frowning2: Protože Ty pojedeš na tu dovču, tak asi nebude čas...
My tento víkend jedeme na chalupu, pak 20/6 v sobotu je ve Slavkově festival, a pak už je konec června...
8. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
jééé, to mě mrzí, nebudu doma, my jedeme k babičce:frowning2:
pááji - no v ideální případě bys měla být na konci před porodem nafouknout 32cm - obvod hlavičky:slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
Veru, já byla na Bodies už v Praze, docela solidní, akorát tym byl šílený nával a docela mačkanice, kolem exponátů. Užij si to a pak poreferuj, kolik bylo lidí a jak se ti to líbilo. :slight_smile:

Leni, neboj, nějak to skříň vyřešíte. Věřím, že my ji máme už skoro čtvrtý měsíc a já nemám do dneška přestěhovaný věci z původní skříně do nové?? MM mi to furt předhazuje, ale šíleně se mi nechce - musím všechno protřídit a potřebuju na to čas. Navíc mi furt chybí jeden šuplík a nemůžu se do Ikea dostat..
8. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
Veru, to je něco s tím nafukovadlem, už teda 24 cm, jo? To je super. :wink:
Škoda s tím nohejbalem, ale nevadí, kdyžtak bych mohla jet busem domů, kdyby mě to tam nebavilo, jen mě tak napadlo, jestli nemáš čásek. :wink:
8. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
ach ty překlepy...
S tím termínem to bude teda docela složitý, jak koukám.
8. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
Páji, my máme to štěstí, že tu starou skříň co tam teď je, budeme dávat pryč, takže vše musí ven a pak po kousku to dávat zpátky, takže na třídění prostě dojde. Skříň a šuplíky co jsou pod ní si bere ségra do bytu, kam se přestěhovali s přítelem, tak jsu ráda, že bude mít ještě využití.
A do Ikei se určitě dostaneš, stejně jak se dostaneš k tomu přeskládávání... třeba postupně... :wink: Já kdybych nemusela všechny věci vydělat, tak taky nevím, jak by se mi chtělo do toho přeskládávání, asi moc ne. :slight_smile:
Teď to u nás vypadá jak ve skladišti, v tom našem jednom pokoji všude oblečení... :grinning: Teda ne všude, na posteli ne, abysme měli kde spát... :slight_smile:
Jdu pokračovat.
Páji, a co ty tripply, dobrý? :wink:
8. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
Tak to se musím MM zeptat, jestli si nehodlá pořídit milenku, když s námi malý spává :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
Leni, musím na to přeskládání mít klid a náladu. Já mám věci ve svým pokojíčku, kde mám i odkládací plochy na všechno a v ložnici, kde mám novou skříň, nemám kam co položit. Takže je to trochu i z pohodlnosti. Jelikož takhle moje současná skříň půjde do děckýho pokoje, jednou to přeskládat prostě budu muset... :sunglasses:

A kdy teda kdo navrhuje nějaký termín? Já se zkusím přizpůsobit. Asi budem na dovči nakonec jen v týdnu, vík. doma, reps. na střídačku naši a tchýně.

Triplíci byli naprosto v pohodě a v pořádku, akorát právě zjitili, že mám tu anémii - zřejmě nedostatek železa. Ale to už je fakt dlouho.
8. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
Tak to vypadá, že červen už asi neklapne, tak co druhý víkend v červenci? 11. nebo 12.7.?

Veru, to je drsný, jak cvičíš, já jsem asi na tohle staromódní, takže se asi nějakým roztahování připravovat nebudu. No, však nám pak řekneš, jestli ti to pomohlo...
8. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
Marci, zeptej se... :grinning:
Páji, když člověk musí, tak to pak jde líp, bo Tě chápu, že se Ti nechce, mně by se taky nechtělo.
V tom červnu můžu jedině víkend 27/6-28/6, to zatím nemám nic domluvenýho, a v červenci jedině 12/7 neděle, 11/7 má MM narozeniny. Tak nevím, jak to udělat... :unamused:
8. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
Omlouvám se Páji, že jsem se na to znova ptala, nějak jsem to asi přehlídla, nebo zapomněla... omlouvám se, je to děs se mnou.
Katy, taky jsu v tomhle asi staromódní... nic takovýho si asi pořizovat nebudu. Zkusím zjistit nějaký cviky na to pánevní dno, jestli to bude dobrý.
8. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
Katy.v: já mám matraci kokosovou asi s něčím ale nevím už s čím, kupoval ji manžel když jsem byla v nemocnici, je dobrá,, stála 700. ... na tom pohlaví není nic tajnýho, to je jasný, ale my jsme chtěli, aby to pro ostatní bylo fakt překvapení. Ale je to každýho věc, jasně. Mě po tomhle našem postoji překvapila jedna příbuzná, která tak dotírala a vyzvídala, až to hraničilo s drzostí, .. tak to mě překvapilo nemile. To bych si nikdy nedovolila, takle útočit, bylo to nechutný. Mluvila se mnou jako s blbem, protože dneska SI TO PŘECE KAŽDEJ NECHÁ ŘÍCT. Tak to taky není pravda a hlavně je to moje věc, že jo. .... jinak Markétka spinká v postýlce, jen nad ránem si ji beru po jídle do postele, ona pak dýl spinká
Katy.v: Katy koukla jsem na kočárek v tvým albíčku (až na tvoje upozornění, nebyl dřív čas), ten je moc hezkej, má šmrnc, ony ty tmavý kočárky mají takovej kovovej vzhled, vypadá to dobře!
8. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
Marti, to je blbý, že některý lidi nepochopí, že to nechcete říct a takhle doráží. Třeba moje kamarádka teď čeká druhý mímo a ani u jednoho si to nenechali říct. Prostě je jim to jedno a neřeší to, ale je fakt, že zvědavá je, její manža to nechce vědět. Ale říkali, že o to krásnější to pak na porodním sále je, když je to překvápko :slight_smile:
Já bych možná někdy i u druhýho se nechala překvapit, ale MM by to asi nevydržel, ten to bude chtít vědět :grinning:

Díky za pochvalu kočárku, Marti, jsem z něj taky nadšená. To snad nevydržím a už ho pojedeme objednat... :slight_smile: :dizzy_face:
8. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
Katy, no taky by to nebylo marný ho koupit, už bys mohla trénovat jak se vozí :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
Leni, nemáš se za co prosím tě omlouvat... Stejně nechápu, jak zvládáš mít takový přehled o každé z nás.
Ten termín v červnu zatím nic nemám, takže bych asi mohla (27-28.6)

Marti, taky si hraju s myšlenkou, že to nikomu neřekneme (na koníkovi ale jo), ale nevím, jak by se k nám chovali z lidi z okolí. Už teď šíleně doráží a když řeknu, že to fakt ještě nevím, tak si myslí, že z nich dělám blbce... :angry: Takový přístup mě pěkně štve... Ještě se dohodnu s MM, kdybychom to řekli těm nebližším, tak se to stejně roznese.... A v práci už taky uzavírají sázky na kluka a holku... :wink:

Za chvilku letím domů, máme dneska ještě členskou schůzi. DOufám, že to nebude trvat dýl, než 3 hodiny. Zítra se ozvu, jak jsem dopadla v poradně. pa pa
8. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
No právě, Paji, my jsme to nikomu neřekli, a dokonce teda jsme říkali, že jsme si to říct nenechali, protože říct, že to víme a nepovíme, to by bylo děsný, jako vosy. .. a i tak jsem u jedné osoby narazila ... byla fakt děsná, ani se moc nestýkáme, ona má zvláštní humor ... nám se líbilo, mít jen "svoje" tajemství, a bylo to moc fajn.
8. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
Mě dokonce jedna ženská z práce řekla, že ve 12.týdnu už to musím vědět, co to bude, a i doktor mi řekl, že to prostě ještě není poznat, navíc jsem se dočetla že genitálie se fakt vyvíjejí pozděj než ve 12.týdnu. mě to teda bylo jedno, ale byli kolem mě "samí chytráci" , jsem chvílem nevycházela z údivu a nakonec jsem byla ráda, že jsem od 12.6. zůstala doma na neschopence a těchto útoků jsem byla ušetřena.
8. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
Hoj holky, dočíst Vás asi nestihnu, poslední dobou to tu dost zanedbávám a mrzí mě to, ale je to teď fičák. Mm teď má několik dní nucenou dovču, tak sme blyi v pátek v dinoparku, v sobotu sem byla s babičkou v PV a proběhly velké nákupy pro Matýska, vypadalo to jak takové menší narozky, vyplenili sme tesco akorát sem tam asi snědla něco so mi nesedlo a celou sobotu sem pak problila :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Včera sme byli v Dědicíh na pouti, no prostě furt něco.

Erinko: Kdy jdeš na ten utz? Teď někdy?

leni: Už máte doma Jessinku? Co na ni Adámek a jak jinak celkově?

lenajsku. Tobě ty týdny skáčou :grinning: Co u Tebe nového?

Bude teda nějaký ten srazík?
8. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
autor
m1rti: Koukala sem na goflky, sou fakt moc hezký :wink: a Markétka už je vééééélikáááá :astonished: :grinning:
8. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
Ahoj holky,ten srazík bych udělala ve čtvrtek.Kdo se přidá?
8. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
Hani, je veliká, no utíká to. ... jestli bude nějakej ten sraz dejte vedět, už bych vás taky chtěla vidět!!!
8. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
kaci: Já su pro :wink: zas dopo?
8. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
Ahojky tak jsme byly v tom dinoparku. petříka teda vůbec dinosauři nezájímaly. Zajímalo hy ty prolízky na tom dětském hřišti a hlavně písek. Já bych se na přidala na ten srazík napište v kolik ať můžu dojet
8. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Tak jsem dítko uložila do postýlky a už chrní, tak se mi to líbí :grinning: :grinning: :grinning:

Jééé, na sraz bych přijela ráda, ale uvidím, jak to s malým půjde. Řekněte kde a v kolik. Jestli mě vůbec MM pustí :grinning:

Hani, pěkný nový fotky :wink:
8. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
Holky tak srazík ve čtvrtek na naměstí 10h :dizzy_face: může být?
8. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Tak jo na 10.h budu na náměstí :slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.