• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
Já sem pro, snad se dokodrcáme v pohodě, vidím že snad bude hojná účast :grinning:

ali: Akdy ste byli? My byli v pátek a děs a hrůza, milion škol a školek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mates teda čučel :grinning:
8. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Už v 10h, jo? :confused: No tak uvidíme, ale ráda bych se sešla :wink:
8. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
Hani mi byly dnes tak kolem 2h. bylo tam všehovšudy 15 lidí tak paráda. Mám koupenou s kámoškou pernamentku tak budeme chodit pořád, lepší jak objíždět náměstí pořád dokola a kluci si tam krásně pohrají.
Jinak jsem malýmu včera našla náhodně že mu lezou dva zuby. pořád jsem byla v domnění že jich má 9 a ono prdlajs. Lezeme v levo nahoře 3 a 4, Ale snáší to v poho. Tak už se na vás těším snad Vás poznám :wink:
8. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Ali to ste měli štěstí, my to fakt s tím pátkem nevychytali :unamused: , permici mám taky snad už od dubna, občas se zajdu taky nadýchat toho zvířecího odéru jen do zookoutku ať taky pořád nejezdím stejnou trasu :wink: . U nás se ty zuby taky teď nějak rozjely, furt nic nic, a najednou mu lezou snad všechny 1 a 2 nahoře a 1 dole. Víc mu čučí ty 2ky tak vypadá jak malej upírek :grinning:
8. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Leni: Jooooo dojeeeeeď vzala bych ti rovnou ty kelímky na mlíko a ještě mám tu tvoju Monyovou :wink:
Ahoj holky:slight_smile:

K Dr. jdeme zitra oba dva a mel by nam snad udelat ten velkej UZ, protoze mi nerekl, abych se nekam objednala, tak su zvedava a doufam, ze se mimco otoci:slight_smile:
autor
Teri: Držím pěsti ať je všechno o.k. a těším se pak na novinky :grinning:
8. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jasan, vecer dam zas info:wink:
8. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Teda HAni, ten Matysek je ale model:slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
Tak písněte i Terce a Lucce :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Leni: Na Terču nemám číslo, Lucce písnu :wink:

Teri: Modelovi vyřídím :grinning:
8. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jinak ja zatim taky kukam po Dorjanu, ale na zivo jsem ho jeste nevidela...
Holky, vy mate vsechny kocarky trojkombinace? Nekde jsem cetla, ze je lepsi mit poradnej samostatnej kocar a pak koupit golfky, ze ty gumovy kolecka muzou treba pichnout atd.... Tak jsem z toho jelen!
8. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Měla jsem tady kamarádku, tak koukám až teď. ... na těch 10 bych to měla do města stihnout. Budeme mít po plavání, tak snad se tam stihne Markétka nabaštit aby pak spinkala. ... budu se snažit dorazit.

Hani, pěkný fotečky!
8. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ahoj všem!
Lenajsku a Páji, já poslední víkend v červnu nemůžu, vracíme se z dovolené až 1.7. Tak nevím, jak se domluvíme.
Vyškovačky, vy si ve čtvrtek srázek užijte :wink:
9. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
ahojky, tak vy budete mít další srazík? :slight_smile: Katy, víš co, my máme taky ve čtvrtek srazík - u Vlašína :grinning: :grinning:

Ráno jsem byla v poradně, i doktorka se divila, že necítím pohyby, tak mimčo celý zkontrolovala, srdíčko bije, mávalo mi ručičkou, ale bylo nějak blbě natočený a nedalo se poznat pohlaví. Ale trvalo to jen asi 2 minuty, protože by to jinak musela vykázat a já zaplatit...
Finále je tedy o tom, že mám pevnou břišní stěnu (prvorodička + nějaký tukový zásoby :slight_smile: ) a proto ještě pohyby necítím. Ale prý budu mít díky tomu jednodušší porod :slight_smile: No tak to uvidíme .... :grinning:

Zase jsem nafasovala další dvoje léky a jela jsem do práce...
9. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkné dopoledne přeji, já před chvilkou vstávala, po včerejší akci skříně jsem byla šíleně unavená a dneska mě čeká taky prácička, všechno to tam zase dát zpátky a vymyslet nějakej systém, kam co dát.. :slight_smile: a taky uvařit tu marmeládu. Skříně jsou super, je tam opravdu hafo místa, ale člověk si musí zvyknout, že bude mít ty věci jinak uspořádaný. Bohužel nám odešlo světlo v předsíni, museli jsme ho při té montáži oddělat, bylo to tam vše na milimetry, ale navštěstí se vče vešlo! Světlo se už zprovoznit nepodařilo, asi prasklej drátek, tak švagr elektrikář se na to bude muset přijet podívat a vyřešit. Chtěla bych do té skříně i vevnitř světlo, tak uvidíme. Zatím máme provizorně lampičku v předsíni, ale to se vyřeší. Ještě nám dovezli trošku širší dveře, tak ty musí zúžit a pak to bude super. :slight_smile:
Vůbec se mi do toho skládání oblečení nechce, ale musím, máme to tady jak ve skladišti. Bolí mě v bedrech jak něco, včera jsem se furt ohýbala a dneska asi budu taky...
Páji, jak jsi dopadla na kontrole?
Všechny moc zdravím, jdu vás dočíst, dojím snídani a jdu na to... tak tady ještě dneska budu sporadicky.
Krásnej den! :dizzy_face:
9. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Dneska asi padnu za vlast ještě v práci, od 4h jsem nespala :frowning2: Pořád se mi honilo v hlavě, jestli je mimi v pořádku.

Hani, Matýsek je prostě model, to je naprosto jasný. :slight_smile: Nebo že by měl takovou šikovnou maminku fotografku :wink: ??
9. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Páji, tak moc gratuluju ke kontrole, to je super, že je vše v pořádku, pohyby určitě ucítíš cobydup. :wink: Mimčo hezky mávalo, jo? Tak to je fajn.
Erinko, Tobě moc držím palečky na dnešek, aby bylo vše OK, a mimčo se ukázalo ve vší své kráse... :wink: :slight_smile: Jsu zvědavá.
Vidím, že tady probíráte srazík... chtěla jsem jet do Brna, za kamoškou co má nohu v sádře, tak ji trošku povzbudit, a odpoledne si jdeme asi sednout s MM a jeho jedním kamarádem a manželkou, snad to tentokrát klapne. Tak jsem přemýšelela, že bych do Brna jela dřív... Vidím, že vás tam bude opravdu hodně... :slight_smile: Já uvidím, jestli přijedu, nebo ne... kdyžtak se tam zjevím a do Brna bych jela z Vyškova.
A nebo bych mohla jet do Brna ráno, a kdybyste holky Katy a Páji měly chuť a trošku času, mohly bysme zajít na kávičku, mohla bych Vás někde počkat po tom velkým UZ... :wink:
Teri, ohledně té trojkombinace, já bych i sporťák chtěla mít odpružený a s nafukovacíma kolama, u těch golfáčů mi ty kolečka přijdou strašně malý, ty nafukovací kola mi přijdou lepší do terénu, jakože s dítkem budem určitě jezdit na výlety, na chalupě do lesa a pod. Nevím, jak bysme jezdili s golfáčem. Navíc cenově je podle mě ta trojkombinace určitě výhodnější, nebo minimálně je to cenově srovnatelný. Ale uvidíš, jak se rozhodnete.
Leni, jak se daří Adámkovi a Ty jak to vše zvládáš? :wink: TM Ti určitě pomáhá jak to jde... dneska je krásně, sice teda hodně fučí ale je asi teplo, půjdete ven? A co vaření, stíháš vařit? A co Jess? :wink:
Veru, jak Tobě se dneska daří?
Hani, fotečky kouzelný.... :slight_smile: Malej je fakt modýlek. A vidím, že máte v koupelně stejný umyvadlo jako my, i s tím odpadem do vany, to je prostě bol všech panelákových bytů. Zkoušela jsi malýho někdy ještě jako mimčo koupat v tom umyvadle, nebo ne? Zajímalo by mě, jestli se do něj mimčo vejde.
Marti, s tím pohlavím jak jste to nikomu neřekli a všichni doráželi, to je děs... nechápu, proč jsou lidi tak dotěrní, je to opravdu jen věc těch rodičů. Já bych to teda nevydržela, ale až se to dozvíme, nějakou dobu bych si to chtěla nechat jen pro nás, ale pak bysme to řekli. A taky mě už rodina bombarduje, jestli už vím, co to bude, a furt jim říkám, že nevím... tak si asi taky myslí, že kecám. Ale co, ji kdybych to věděla, je to moje věc, jestli jim to řeknu, nebo ne. Jen nechápu, že někdo je opravdu tím až protivnej, že dotírá.
9. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahoj holky ve čtvrtek se na Vás těšíme, doufám, že to stihnu na deset :slight_smile: Dneska se totiž vzbudila až o devíti :dizzy_face: I dyž večer to na žádný super spaní nevypadalo, chvilku tam sužila než usla, asi za hodinu se vzbudila a rozdávala úsměvy, tak jsem myslela, že bude perná noc, dostala prso, čislou plínku a probudila se ráno o půl sedmé, úplně jsem čučela :slight_smile:
9. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahoj holky, já právě peru snad poslední várku oblečků:slight_smile:
Včera jsem se zase naprdla, měli jsme jít na tu výstavu, naplánovaná na 17hod, přijedu 17.15 do brna, zase čekám půl ho´dky, pak mi MM zavolá, že se to musí zrušit, že mají moc práce. No, tak už na ně prdím, protože cestování busemmě teď už hodně vysiluje.
Holky užijtte si srazík, mně odsud samozřejmě nic nejede, takže se do Vyškova nedostanu. Busy staví jen na zastávce, která je od nás 2,5km pěšky za vesnicí, to je moc daleko:slight_smile:
Paaji, vidíš, mimís je v pořádku, to je hlavní a neboj, za pár měsíců budeš ráda, až ti dá na chvíli pokoj a přestaně ti okopávat vnitřnosti:slight_smile:. Nemůžeš z práce zdrhnout? měla by ses šetřit:slight_smile:
lenajsku, hlavně to s tou prací nepřežeň!! Nechceš ty skříně vyfotit??

Hani, mAtýsek je úžasnej, musí to být pěkná raketka, vůbec si neumím představit, že za půl roku budu lítat a každou vteřinu hlídat, jestli si mrně neublížilo.... musí to být vyčerpávající, klobouk dolů :slight_smile: Jo a šátkujete ještě vůbec?? Moje kámoška ten šátek prodala, hernajs, já ho snad fakt budu muset koupit....
9. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Páji, bezva že kontrola dopadla na výbornou, vidíš to, měla jsi zbytečné obavy, mimísek je zdravučkej :wink:
Jen ty léky :frowning2:
Teri, taky jsem na tebe dnes zvědavá! Ty tu budeš zase až večer, co? Tak se těšíme na zprávičky :slight_smile:
Lenajsku, bezva že už máte skříně hotové, teď už "jen" ten úklid. Ale však máš čas, takže v klidečku, udělej si mezi tím pauzičky a zvládneš to :wink:
Ohledně toho čtvrtka, Leni, to bohužel nevidím. Jelikož tam budu s MM a on pracuje v Brně a já mimo Brno, tak ho musím zavézt do práce a pak sama frčet na pracoviště. Kdyby to bylo třeba odpolko, tak by to šlo, ale jelikož tím budeme mít zabitý celý dopoledne, tak odpo musím být v práci.
9. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Veru, to mě mrzí, že jste nakonec nebyli na té výstavě, když je hodně práce, s tím se bohužel nedá nic dělat, blbý je, žes tam jela busem, pak ještě čekala... :frowning2:
A dke vám zastavuje bus do Vyškova? Jsem myslela, že některej bus do Vyškova zastavuje u toho hřiště...
Skříně vyfocený mám, lae nejsou tam vidět celý, jsou hrozně vysoký a je tam málo místa na to, aby se to vyfotilo celý, ale až fotky stáhnu z foťáku, dám na ukázku do albíčka a pak vymažu. Tak ať Ti oblečky hezky schnou! :wink:
9. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Katy a jo, no nevadí... tak nevím, jak se domluvíme v tom Slavkově, asi to s takovou budem muset nechat až na léto... nebo nevím.. :unamused:
A jdu na to, pomalu to tam budu skládat, jinak se k tomu nedokopu...
9. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
Mně by zajímalo, kolik by tak stál ten UZ, kdybych na příští kontrole chtěla, aby ho dr. použila. Myslím, že ta moje by ani nepřistoupila na to, aby mi udělala ten krátkej... :unamused:
A navíc mě pořád trošku trápí ta váha, zjistila jsem, že mám dneska dokonce o kilo míň... snad to nic neznamená, že už víc jak měsíc nepřibírám...
9. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
Leni, neboj, to je úplně v pohodě, s tou váhou!!!
Před obchodem jede bus do vyškova jen po půl sedmé ráno, pak po poledni a pak navečer, ostatní jezdí každou hodinu na zastávce kruh, to je ta daleko. Ledaže bych si přivstala a jela aktivně už v 7 ráno :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
Veru, tak to by mě taky pěkně naštvalo... :angry: V tomhle jsou chlapi hrozní...

Leni, já to s tím čtvrtek taky moc nadějně nevidím. Ráno normálně utíkám do práce, z prace k Vlašínovi i s MM a pak zase hezky rychle zpátky...
Hele, neměj velkou hlavu s tím, že nepřibíráš. Já jsem přibrala až poslední týden, dneska v poradně oficiálně + 1,3 kg. Mimi má živin dost. :wink:
A´t ti jde to skládání do skříně hezky od ruky a když budeš unavená, tak si na chvilku odpočiň, ju? :slight_smile:

S tím srazíkem ve Slavkově je to fakt ve hvězdách... Snad se nám v létě podaří najít nějaký společný termínek :slight_smile:
9. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Asi se fakt moc pozoruju, to je děs se mnou.
Veru, to je něco s tím busem... kdybych jezdila autem, vzala bych Tě, ale víš, jak to se mnou a a řízením je... mám svýho řidiče... :grinning: :unamused:
Páji, tak snad se někdy setkáme, je fakt, že teď jak je hezky a začínají dovolený, tak je to naprd. Nebo bysme se mohly vidět někdy v Brně, třeba i v týdnu navečer... až budete mít po práci. :wink: Abysme nebyly vázený víkendama. Mišička je taky z Brna... a kdyby se Verča cítila, mohla by do Brna dojet, mohly bysme jet spolu busem.
Už mám vyklizenou komodu pro miminko a už jsou v ní všechny věcičky, co pro mimi zatím máme.
Jdu pokračovat... :slight_smile:
9. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Lenajsku, to není špatnej nápad, pro mě je Brno schůdnější, jelikož sednu po práci na vlak nebo bus a jsem kolem 16 hod ve mětě. Když jedu do Slavkova, tak jsem závislá na autě. Tak jestli to bude vyhovovat ostatním...? :slight_smile: Jen jak jsem psala od 19.6. do 1.7. jsem na dovči.
Já dnes ráno a včera hleděla do své skříně a komody a říkala jsem si, že by to bylo potřeba přebrat, ale jak člověk chodí do práce, tak na to není čas, většinou večer vařím apod. Tak snad se do toho taky brzo pustím a když ne, tak to počká na konec srpna až budu na MD.
9. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Lenajsek: neboj, že nepřibíráš. To všechno přijde. Lepší takle, než přibírat moc, to je pak nekontrolovatelný :grinning: Dobrý to bude. .. je fajn, že si to pomalu tak chystáš pro miminko. Já musela celý leto ležet, tak to nešlo a pak jsem všechno dělala na poslední chvíli, až jsem sotva funěla, tak to šlo těžko a neměla jsem z toho tu správnou radost. Měla jsem za chvíli dost. ... jinak já dřív měla taky pořádnej hlubokej kočár, s ním jsem jezdila tak do roka a půl a pak už jen na přesuny golfky. Ale teď mám trojkombinaci s nafukovacíma kolama a nedám na ni tady na těch děsných terénech dopustit(hluboký a sporťák mají samostatnou korbu + autosedačka), tak myslím, že taky v pohodě. I ten sporťák je pohodlnej. Golfky jsme koupili teď, ale chci je na cestování autobusem, nebo na přesuny. Jsou teda i na ležení, mají stříšku, pláštěnku a nánožník. Malé se v nich líbí, už v nich i spala. Asi jak to drncá, tak ji to uspalo. Byly jsme jen kousek od baráku je vyzkoušet. Ale na procházky atd. je lepší klasika podvozek.
9. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
Leni, Katy, to je super nápad, sejít se v Brně. Asi to bude pro všechny výhodnější, že? Já bach se přizpůsobila času, odešla bych z práce dřív.
Katy, já mám taky od 22.6 dovču, takže vlastně připadá v úvahu jen příští týden, co vy na to? Zatím nemůžu jen v pondělí odpoledne, ostatní dny jsou mi jedno. :slight_smile:
9. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.