• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Příští týden mám naplánovanou cestu do Brna ve čtvrtek, ale to bude pro vás když pojedete na dovču, pozdě. Tak si tu schůzku v bance zkusím domluvit na někdy jindy, je mi to úplně fuk, přizpůsobím se, i s časem.
Veru, jak Ty jseš na tom s časem příští týden? Že bysme Tě ještě viděly 2v1?
A co Mišička?
Luci.adis, Ty budeš asi ještě na neschopence, že? Asi bys nemohla dojet...
Mrknu na beremko, jestli by třeba nepřišla browneye, ta je taky z Brna, a nebo jestli se tam neukázala Janča...
A kdo byste chtěli jet do Brna na výlet, klidně se k nám můžete přidat... :wink:
Tím pádem, já možná nakonec v tento čtvrtk do toho Vyškova na chvilku zajedu taky... a stihnu to všechno. :grinning:

Marti, díky... :wink: Taky se mi sporťáky na podvozku zdají lepší... ty nárazy pro tak malý dítka jsou podle mě nic moc...
9. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Možná by pro mě byla nejlepší středa, ale nechám to na Vás... podle toho, jak budete stíhat s balením na dovolenou.
9. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
Leni, mě je jedno, jestli středa nebo ČT. S balením to budu řešit až v neděli - jsme v ČR, tak není vlastně co řešit..
Nevím, jaký má názor Kačka, ale já bych nikoho "neznámýho" z beremka nebrala. Je to spíš o miminkách, než o svatbě, ne?
Jo, a ten UTZ stojí tuším 200,- nebo 250,- když si ho vyžádám sama.
9. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
Páji, asi máš recht. A díky za info o UZ, příště se jí zeptám.
9. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
Hojky teď sme dorazli z venku, byli sme kočárkovat s codyrose :grinning: Vedro jak sviňa

leni: Fotečka super - ten kočárek je tak malej nebo Davča tak velkej? :grinning:
9. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
Hani ahojky... jojo, vedro tam je, konečně na sebe můžu hodit zase tříčtvrťáky a tričko s kr. rukávem. :slight_smile:
Leni, taky jsem se dívala na fotečku pyšného tatínka... fakt je vidět, že TM je hodně vysokej.. kolik měří? :slight_smile:
9. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
lenajsku: V umyvadle sem teda nikdy koupat nezkoušela :sweat_smile: , ty panelákový jádra sou děsný, ale co už naděláme, na zděný zatím nejsou maníky :sweat_smile: , svůj účel to plní, tak zatím to musíme nějak vydržet no

paji: Dík, snažím se :grinning: snad za něco můžou i ty geny když je babička taky fotografka :grinning:
9. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
lenajsku: Njn, když máš aspoň co na sebe, já se do kraťasů docela bojim mám strašně bílý nohy :grinning:
9. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
Leni, Páji, my odjíždíme v pátek večer nebo v noci, takže čtrvrtek budu určitě balit, takže mě vyhovuje nejpozději ta středa :slight_smile:
9. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
ahoj, zrovna kojím, tak píšu jednou rukou :grinning:

no david není až tak vysokej, má tak do 18O cm asi :slight_smile:
9. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
Hani, já mám taky bílý nohy a navíc na nich mám modráky... tak je musím víc vystavovat sluníčku, aby se trošku opálily. A my taky jádro neřešíme, nejsou peníze, a i kdyby byly, stejně bysme tady v tom bytě nebydleli pořád, tak to nemá význam řešit. Jak píšeš, účel to plní...
9. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
Leni, tak to má jak MM, ten má 180. Tak to teda budem muset vybírat kočárek i podle toho, jak je vysokej... :slight_smile:
Tak hezky koj, používáš ten kojící polštář? Ať malýmu chutná... :wink:
9. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
:grinning: lenajsku: Jj plní a dobře - kukej :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=7-T9R1vRuos Jinak taky tu barvu musím nějak nahonit . Přijedeš taky ve čtvrtek?

leni: A ty si na tom jak kojící mamino - Adámkovi dobrou chuť
9. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
Hani, uvidím, možná se tam na chvilku objevím a pak pojedu do Brna.
Na video mrknu...
9. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Hani, my jsme měli v paneláku na Puškince uplně stejně otapetovanou koupelnu. Mě se to dost líbilo, ... když nebyly prašulky na zděný jádro
9. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Holky, nevím jaký máte názor na ty kojící polštáře. Já jsem asi udělala velkou chybu, že jsem si ho nepořídila. Když sedím, musím si podpírat nohy a za ty měsíce mě příšerně bolí nárty, nebo slabiny, záleží čím ty nohy tahám, aby malá došáhla. Takle bych dala polštář na klín a bylo by to v pohodě. Já jsem malá, tak když sedím na sedačce, tak nedošáhnu na zem, tak mám s tímhle problém :grinning:
9. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
:grinning: m1rti: My to tady už tak měli po předchozím majiteli, není to nic moc, ale pořád lepší než ten děsnej umakart pod tím :wink:
9. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
Já si teda kojící polšťář nemůžu vynachválit, měla sem ho od těhu a bez něho bych asi nekojila páč byh měla záda v trapu,akorát teda Maťula no někde natrhl a sype se a nemůžu tu dírku najít, tak příště budu muset asi koupit novej.
9. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Hani, super... :grinning: Kde jsi koupila ty pěkný zviřátka, co se přidělají na tu vanu? My teda máme vanu ještě původní, železnou.. :unamused: A taky máme vytapetovanou koupelnu i záchod, samolepícíma tapetama, a líbí se mi to. Dobře se to udržuje. :slight_smile:
9. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
Já si ho hrozně chci pořídit, že bych na něm i spala, šustění mi nevadí, už jsem měla pohankovej polštářek. Někdo říká že je to zbytečnost, ale mně se to líbí a myslím že bude mít využití, i na rpzné podepírání mimča a pod. :slight_smile:
Nic kočky, jdu zase pracovat... zatím páá!
9. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
Hani, taky myslím. .... tak malá vstává, máme to dnes posunutý, vstala 8,30 tak šla spát až před polednem. Teď spala 2,5 hodiny ... tak jdu pro ni, zatím ahoj
9. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Leni ty jsem objednávala na tom plavču jak sme chodily to sou ty vodolepky, malej je miluje :slight_smile: Záchod máme taky otapetovanej, tma je teda neomyvatelná klasická, takový bílý cihly s břečťanem sem ji chtěla původně do chodby, MM nechtěl tak aspoň wc :slight_smile:
9. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
Tak zatím pa holky, mě Matějín dospává v kočáku ,tak ještě pobrousím po netu
9. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
Lenajsek: víš co je nejhorší, že já mám z práce ten rehabilitační polštář a vůbec mě nenapadlo, ho použít jako kojící... no uplně mimo. Přitom jsem na něm lehávala těhotná (šustí, máš pravdu ale taky hřeje) a malá na něm různě lehává dodnes ... no nic, jdu fakt pro ni, už haleká ...
9. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
Hani, já ty vodolepky koupila taky, je to moc fajn ... ahojte
9. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
m1rti: Byli ste teď na tom focení pod vodou?
9. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
Středa mi vyhovuje. A kdy a kde?
9. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
Holky, mně středa taky vyhovuje. řekněte vy pracující, v kolik byste mohli?

já mám kojící polštář theraline -

http://www.theraline.de/still-original.htm
a bez něj bych se už ani nevyspala! Je super a vůbec nešustí, u nás se dá sehnat tuším přes Quelle, ale je tam celkem drahej, kolem 1200,-. já ho koupila ve slavkově v tom triatex fashion úplně novej za neuvěřitelný 300,-Kč :slight_smile: :slight_smile: . Občas mám štěstí na takový kaufy.-)

leni, jak to máte s venčením, chodíš s Jess i ráno?? Naše pesa tady už od rána vzorně leží a čeká až půjdem, doufám, že takto vzorná bude i za pár týdnů. Ráno jí venčí MM, po obědě půjdu já i s kočárkem a večer zase MM nebo oba.
9. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
Hani, Maťula je normálně vodní živel :grinning: Já bych se ale bála, že si narazí bradu nebo vyrazí zub :sweat_smile:

Ok, jsem pro středu, v 16 hod můžu být někde u nádru.
9. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
Veru, tak to je fajn, když ti to vyjde a půjdeš taky! :slight_smile:
To máš teda fakt štěstí na dobrej kup :wink: A jakou má ten tvůj výplň?
9. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.