• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj Páji, jo byl to děs, jenomže já jsem bez léku nepoužitelná. Pořád jsem si v noci říkala, že to zaspím, ale ta bolest se pořád stupňovala až to bylo k nevydržení :frowning2:
Na takovým vyšetření jsem nebyla a teď mě ani nikam posílat nebudou. Neuroložka mi řekla, že po porodu a po kojení bych měla přijít a že by mi dala antimigrenika. Nemůžu to pořád řešit (mimo těhulkování) jen Ibuprofenem nebo Algifenem...
Jak to, že jsi málo spala? Teď si musíš dopřávat dostatek spánku! :slight_smile:
17. dub 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky,jak se máte?dneska bude zase krásný den :slight_smile:

Normálně čučím,Tomášek ještě furt spí :fearful: :fearful: :fearful: sice už se pomalu probírá,ale mě to hlava nějak nebere :grinning: V noci spal 7,5h a ještě ted :slight_smile: to by tak mohlo být furt,jsem krásně vyspaná :grinning:

Katy:to mě mrzí že máš migrény,to musí být děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě hlava bolí málokdy,ale když začne tak to stojí za to :angry:
17. dub 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahoj Kači, to je Tomíno zlatej, že tak hezky spinká :slight_smile: Jen aby mu to vydrželo, co?

Konečně jsem do albíčka dala fotečku naší krásky z úterý z NT screeningu :dizzy_face:
17. dub 2009 v 09:15  • Odpověz
Katy,princeznička je krásná :slight_smile: a vy taky na té svatební fotečce :wink:
17. dub 2009 v 09:32  • Odpověz
Kujííí, to je příjemný to takhle slyšet, respekt. číst :grinning:
17. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky

Kači ty mimča z pokoje číslo 2, fakt nějak hezky spí :grinning:

My se chystáme k zubařovi, doufám, že tam malá nebude řvát.

katy jste moc hezcí. Tu bolest ti nezávidím :frowning2:

Hani: malej bude asi fotograf :grinning:

Zítra máme to vídání občánků, teším se jak malou oblíknu, mám super modýlek, ona ale asi tak nadšená nebude :grinning:
17. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
Katy, moc pěkný fotečky! At ti zdraví slouží a migrény tě obtěžují co nejméně!
My jsme dnes papkali 3,30 a pak 6,30 a spinkali jsme do 8,30! Za chvíli jdeme na nákupy, než bude všude plno
17. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
Zuzi,tak to jsem zvědavá do čeho malou navlíkneš když se jí to nebude líbit :grinning: už se těším na fota :grinning:
no jo,pokoj č. 2 je asi holt spinkací :sweat_smile: hlavně at nám to vydrží :sweat_smile:
17. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
Zuzi, tak si užijte vítání občánků! Jen aby vám nepršelo... Jsem zvědavá na fotečky! :wink:
17. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky, vstávala jsem před chvilkou a teprve dosnídala, jdu vás dočíst... přeji krásný páteční den všem, pracující, už to máte za pár a je víkend před námi, volníčko! :wink:
Katy, to je mi moc líto s tou migrénou, taky jsem myslela že máš hodně práce, to je blbý, že fakt každej říká něco jinýho... tak hlavně, aby to nebývalo tak často a léky nebyly na škodu... moc držím palce. Páji, Ty na ty migrény taky hodně trpíváš, co? To je mi líto... tak snad se vám holky budou vyhýbat a nebudou vás moc často trápit...
Zuzi, zítra máte vítání, to je super... :wink: Tak snad malá nebude plakat, určitě jí to bude v oblečkách slušet, už se těším na fotečky.
Jdu se mrknout na fotečky, kdo máte v albíčku nový. Čtu že Katy, fotečku ze screeningu.
Jdu vás ještě přečíst, přeji krásný den, snad nám ještě hezký počásko chvilku vydrží...
Večer jedu s taťkou a jeho přítelkyní do divadla, na operu, tak se těším, pro jistotu si vezmu do kabelky nějakou müsli tyčinku a lízátko, kdyby se mi zase zvedl žaludek, abych to tam vydržela. :slight_smile:
17. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
Hani, týjo, zrcadlovka malýmu na hlavu? Tak hlavně, že je to jen boulička, to bude brzo dobrý... a zrcadlovka to přežila?
Kači, Tomášek tak hezky spinká? To je super, aby mu to vydrželo, že... :wink:
Katy, moc pěkná fotečka princezničky.. a Vaše samozřejmě taky, o tom žádná... :wink:
Kači, až včera jsem si prohlídla fotečky v Tvým albíčku, Tomášek je kouzelnej... :dizzy_face:
17. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj, včera jsem měla moc práce, tak jsem jen dočítala a nestíhala psát:slight_smile:
Katy - to je fakt děsný, opravdu každej ti řekne něco jinýho. Mně doktorka na nevolnost předepsala čípky, který mají v příbalovým letáku napsaný nevhodné pro těhotné. TAk jsem je radši nebrala a trpěla. Ale jinak se názory lékařů a lékarníků liší i na blbý nosní kapky!
Výrobci léků to pro jistotu napíšou všude, že nevhodný pro těhotný - kdyby něco, tak jsou chránění :unamused:

Lenajsku užijte si operu, já už na opeře nebyla let!
Leni co u doktorky, kde seš, nerodíš????

Kaaaci-vzorný dítko, jaktože nevyužíváš volné chvíle a taky nespíš?:slight_smile:
17. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
Veru, Ty jseš teda v jednom kole. Stihly bysme ještě nějakou vycházku, s Leňou a vašima pejsama?
Taky jsem si říkala, kde je Lenča, jestli se jí něco nestalo... snad ne... Asi jí písnu SMSku.
S těma nosníma kapkama to je taky něco, že každej říká něco jinýho a v příbalovým letáku je skoro všude napsaný, nevhodné pro těhotné...
17. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
Tak Leňa je OK, nerodí, je doma, včera dojela v pořádku... tak abyste byly klidný. :wink:
17. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
Je to bordel s těma lékama, to je fakt!
Lenajsku, tak si užij operu :wink: Ty jsi takovej kulturně založenej človíček, co? To je fajn! :slight_smile:
17. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
Katy díky, je to Jakobín, já ho nikdy neviděla, znám jen pár árií z něj, tak se moc těším, je to určitě krásná opera. To jo, já jsu celkem kulturně založená, ale MM moc ne, ten je spíš na ten sport... :grinning: U nás doma vždycky byly divadla, dobrý filmy, knížky, výstavy a pod. v běžným denním životě.... u MM v rodině spíš ten sport, on ani nečte knížky, což mě hrozně mrzí, ale vím, že s tím nic neudělám, je prostě jinej... ale ještě, že v práci MM dostává ty lístky do divadla třeba k Bolkovi, nebo do Husy na Provázku, že jdeme jednou za půl roku do divadla spolu a ještě za pár korun. On to má zadarmo, za mě zaplatí 100,-. :slight_smile:
17. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
Jasně - já musím chodit ven každej den:slight_smile:. Ale teď se nesmí psice do zítra koupat, protože jsem jí aplikovala vodičku proti klíšťatům - tak leda dneska někde ne u vody nebo kdykoliv příští týden.
17. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
To víš Leni, opaky se přitahují :grinning: MM taky moc nečte a já taky žádnej velkej čtenář nejsem. Přečtu si ráda něco, ale spíš tak na dovči, když je na to čas, doma se k tomu málokdy přinutím. A když už se přinutím, tak u toho doma usnu :grinning:
17. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
Veru, tak uvidíme, jak bude, kdyby bylo hezky, mohly bysme vyrazit. :wink: Doma pěkně kynu, nějakej pohyb taky potřebuju.
Katy, my jsme toho fakt zářnej příklad, protiklady se přitahují... my jsme fakt každej úúúúplně jinej. V horoskopech se píše, že naše znamení se k sobě absolutně nehodí, ale my jsme příklad toho, že s dávkou trpělivosti a tolerance jde vše... jen to jsou někdy pěkný nervy. :grinning:
17. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
My podle znamení se k sobě taky vůbec nehodíme. Já jsem vodnář a MM je štír. Ale jak říkáš, člověk se naučí toleranci a pochopení a pak jde všechno! Co jste za znamení vy?
17. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
Katy, já jsu beran a MM rak. :slight_smile:
Holky jdu klohnit, zatím papa.
17. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
Hojky!
Nebojte, nic mě není :slight_smile: Jen jsem nějaká přešlá, šla bych docela i spát....

Veru, včera mi doktorka řekla, že má mimčo ještě měsíc čas, že se mu ven nechce, takže řekla úplnej opak než minule, pak věř doktorům, že :sweat_smile: Brala mě stěry i na streptokoka, to bylo teda nepříjemný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Příští týden jdu zas, k ní už teda naposled. Co Bery? Po koupání je v pohodě?

S těma psiskama bysme mohli si vyjít. :wink:

A co se týče znamení, jak píšete, tak my se podle toho docela i hodíme, já jsem ryba a MM je rak. A naše dítko bude pravděpodobně býček :slight_smile:
17. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
Hezká fotka v profilu, Leni :wink:
Vypadá v pohodě, tak snad dobrý. Já právě vyžehlila druhou várku mimi oblečků. Proč toho mám tolik, sakra???!!!
Stěr je nepříjemnej?? To není jako normální stěr na cytolku???
Já jsem rak a MM panna, my se k sobě hodíme. Malej bude taky rak, možná stejný den jako maminka:slight_smile:
17. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
Na toho streptokoka to šlo, ale brala mě ještě cosi, za co jsem doplácela 80,- :confounded: a to teda se mi nelíbilo, ale dalo se to vydržet.
Já žehlila včera, myslela jsem, že mi u toho upadnou záda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musela jsem to dělat s přestávkama :slight_smile: A měla jsem včera trochu oteklé kotníky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz
Leni, pěkná nová fotka!
Veru, a ty máš kdy narozeniny? Ono to tak v rodině bývá, že se mimča rodí když má někdo narozky. U nás to teda tak funguje. Můj syn má narozky ve stejný den jako můj brácha, a starší dcera minula druhýho bráchu o 3 dny, ten se pak cítil diskriminovanej, že jsem si nepohla, chtěl taky dvojče :grinning:
17. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
Já jsem 4.7. a TP mám 3.7. :slight_smile:
17. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
Tak jsu po obídku, pečený kuřecí stehno dokupy s bramborama a napatlaný čatni, mňamka. :slight_smile: Jsu hotová. :grinning:
Leni, to věřím, že je žehlení únavný... Mrzí mě, že to vyšetření nebylo moc příjemný, ale snad je vše v pohodě.
Jsi říkala, že tam půjdeš ještě jednou, a pak už asi do porodky na kontroly, že?
Veru, to máš tolik oblečků? A kde jsi je všude kupovala? Já začnu asi až po screeningu, ale včera jsem zase projížděla MMB a je tam tolik krásných věciček, objevila jsem rychlozavinovačku za 120ká... ale už asi bude pryč. Ale je fajn, že se tam každej den objevují další věcičky.
Veru, třeba to fakt vyjde a budete se synkem slavit dokupy. :wink:
Leni, to je dobrý, Ty rybka a TM rak... :wink: KDy je TM narozenej? Můj ráček je 11/7.
Katy, ale myslím že Vodnář a Štír docela k sobě jdou, ne? :wink:
Já budu mít asi Střelce, pokud se nenarodí dřív a nebude to Štír. Je to tak na rozhraní.
Veru, máš pěknou fotečku v albíčku z Prahy. :wink:
17. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
Veru, já mám synka a bráchu 7.7. syn je dokonce rok 1991 tak má pěkný datum narození a ještě to byla neděle. Dcera je rok 93 a kdyby si trošku pospíšila, tak byla 3.9., ale je o den pozděj. Mohla mít v datumu taky jen 3 číslice jako Martin. Markétka nemá s nikým narozky, ale má v datumu hodně dvojek, tak to je taky hezký. Mýmu umřel před 2 lety tatínek a bylo to 22.12, malá je 2.12., tak je to takový symbolický po těch dvou letech
17. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
Leni, MM je 16.7. Tak by bylo dobrý, kdyby se dítko narodilo v termínu, aspoň by se mě ta 16 dobře pamatovala :grinning:
17. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jak jsem si včera koupila to lněné semínko, tak je asi docela na prd :angry: Bylo tam tohle a drcený a já jsem si blbec měla koupit do drcený, to je prý asi lepší. Tohle se prý musí pořádně rozkousat, jinak že to projde jen tak traktem :angry: Ach jooo
17. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.