• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
katy ani nevim, takova drobounky kuličky či co :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ten kojící polštář chci taky, koukala jsem na něj v Kice, ale už je to dlouho. Nešustil :slight_smile: Já bych byla v 16h asi na České, takže bych někam dohopsala možná pár minut po vás. Kam máme v plánu jít? Zamluvíme si někde místo?
Moc se na všechny těším :slight_smile: Takže jsme zatím 4, že? :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
Já to nechám na vás, ale vyhovovalo by mi, kdyby to bylo blízko nádru, MM si mě pak po posilovně vyzvedne. Já myslím, že si vystačíme i ve 4 (když už by se nikdo nepřidal) :grinning: Já myslím, že pro 4 lidi a ještě k tomu ve středu si místo zamlouvat nemusíme...co?

Kojící polštář si budu taky pořízovat, jen jsem se po něm ještě na živo nekoukala..
9. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
Veru, Jessu venčím já. On pohlídá malýho a nebo budu s ní chodit, když malej bude spát, u nás je to rychlovka. Odpoledne buď před barákem a budu jí házet balon nebo na procházku. Včera jsem s ní šla po cestě na Holubice, tam ji můžu vypustit, jinak na vodítku se s ní a kočárem jde blbě, ale je vidět, že je ještě od našich taková rozdováděná a moc mě nechce poslouchat :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
Jasně Katy, ve 4 to taky bohatě stačí :slight_smile: Třeba Verča nebo Lenča něco navrhnou. Mě napadá jako něco "solidnějšího" poblíž nádru jedině Empire - koktejl bar v 1.NP na Josefské. (pokud by jsme nechtěly sedět v KFC nebo McDonaldu...)
9. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
Buď ten Empire, bude určitě hezky tak se bude dát sedět na zahrádce, nebo Pizzan, tam je zahrádka taky příjemná a klidná :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
Veru, to by bylo fajn, kdybys mohla přijet. Ale bavíme se o přístí středě, jo? Jen aby nedošlo k nedorozumění.
Mně je to jedno v kolik kam přijedu. Jen bych asi šla někam na zahrádku a do Empiru určitě ne, je to tam drahý jak sviňa a obsluha mi přijde dost šílená... šla bych do toho Pizzanu klidně, ještě zkusím popřemýšlet, snad mě něco napadne. Taky bych volila radši blíž tomu nádru, i když mně je to celkem fuk, dojdu kamkoli.
Leni, tak snad to pak s Jess zvládnete i sami bez TM...
Páji, viděla jsi ten polštář v Kice? Tam se chceme s MM podívat i na tu dětskou postýlku, má ji odtam Verča. Tak se mrknu i na polštář. Dívala jsem se, že nový v nějakých cětských speciálkách stojí kolem 500,- že? Dražší asi nemá význam kupovat.. jen bych brala s vypratelným povlakem.
9. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jinak hlásím, že už můžeme sedět na jednom křesle, co bylo totálně zaskládaný, a boty na balkóně už taky nejsou... :grinning: Jo, pomalu ale jistě to mizí. A vypadá to v té skříni super. :slight_smile: Jen abych se pak orientovala, kde co mám... :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
Nemůžu si nějak uvědomit, kde ten Pizzan je. Ale klidně tam, jestli většina souhlasí. Leni, myslím, že ten kojící polštář tam stál taky něco kolem 450,- Kč a nekupovala jsem ho jen proto, že jsem nevěděla, jestli je to moc nebo málo.
Pěkně skládej do skříně, já se nemůžu dočkat, až budu moct dneska odejít.
9. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
Pizzan je na Blešáku, od Terran. tou uličkou přijdeš na takový náměstíčko a jsi tam.
Takže s s tím budu počítat, příští středa 17.6. kolem 16 hod v Pizzanu na zahrádce :wink:
9. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
Jasněěě! Už se mi rozsvítilo :grinning: Já určitě dorazím asi až po 16h, nejpozději 16:15h
9. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
Fajn holky, já se domluvila s tou ženskou v bance na středu, takže pohoda, nepojedu do Brna dvakrát příští týden. Takže v 16.hod na Římským náměstí v Pizzanu na zahrádce.
Veru, tam s Tebou teda nepojedu, budu v Brně dřív, ale zpátky můžem jet spolu, pokud nebudeš mít odvoz.
A je to středa 17/6. :wink:
Pro dnešek končím, většinu mám naskládanou, bolí mě z toho záda jak sviňa. Jdu ven, naproti MM a dám si něco dobrýho v kavárně, bo mám fakt dost. Večer mě čeká ještě marmeláda... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Papa kočky!
9. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
OK holky, tak příští týden v 16h v tom Pizzanu.
Lenajsku - taky bych potřebovala udělat generální úklid skříní, nechceš přijít i k nám? :slight_smile: :grinning: :grinning:

Leni, tak mi příště písni, až půjdeš na cestu do Holubic, bych ti šla naproti na čumendu, jak je Adoušek velikej:slight_smile:)
já jsem se teď doplahočila z venku, cestou jsem prodýchala pár bolestí zad a podbřišku, ale jinak dobrý:slight_smile:
Zítra ráno jdu k Dr, potom do biokšeftu vyzvednout medvídka, masážní oleje k porodu a pak k homeopatovi pro homeo k porodu a do řečkovic za tatou. Povozím si kočárek po pokoji zase:slight_smile:
MM chtěl tento kočr taky proto, že je celkem vysokej (188cm) a ten kočár je taky poměrně vysokej, což nám vyhovuje oboum a nemusíme se tak ohýbat, jen si budeme upravovat madlo:slight_smile:
9. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
Veru, no myslela jsem na tebe, že bych ti písla, jestli bys nechtěla jít ven nebo i jinej den, ale nevím, jak se cítíš, píšeš, jaký máš furt bolesti, tak abys tu cestu zvládla, je to přece jen fakt kus..... Tak jak budeš chtít, napiš, pro mě to není problém přifrčet :wink:

Ráno jsem si byla nakoupit nějaký věci, pač na sebe toho moc nedám, zavazí mě to břucho a malýmu jsem taky nakoupila věcičky:grinning: Chtěla jsem jít do toho bazárku, ale zrovna měli dovču :unamused: MM hlídal stylem, že kočárek byl postavenej u autobusu a on si makal na busu :grinning: Očividně to ale Adámkovi nevadilo, pač tam spal asi od deseti až snad do jedné :grinning: Teď taky ještě usnul, tak jsem mezi tím udělala večeři - kapra na bramborách, tak jsem zvědavá, jaké to bude. Musím ještě vyvenčit Jess, dokud mlaďoch spí, odpoledne byla jen chvíli.
9. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
Jo holky, nevíte, od kdy se může dávat mimčo spávat na břicho? Asi až někdy později, co? :confused:
9. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
teda, ty si ale správná manželka.... já se tady přemlouvám, abych konečně zvedla prdel od PC a šla uvařit večeři, naštěstí má MM trénink až do 8:slight_smile:

Bolesti mívám, ale to mně nebrání, abych lítala po venku a myslím, že si začínám zvykat :slight_smile:. Včera mě to popadlo v Tescu, tak jsem odcupitala jak připosraná k lavičce, posadila jsem se vedle homelessáka a za chvilku jsem zase valila dál:slight_smile:
Zítra nebudu doma, ale kdyby se ti chtělo třeba v ten čtvrtek (nebo jedeš do vyškova na srazík??), tak můžem
9. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahojky kukám, že tady se debatí o sto šest ani nemám kolikrát sílu vás dočítat , ale trochu v obraze jsem.
Já jdu zítra na kontrolu tak mi držte palečky :wink:
9. čer 2009 v 19:04  • Odpověz
Čus :slight_smile:

Dlouho jsem tu nebyla, nestíhám. Vidím, že plánujete srazík v Brně, jestli si myslím správně, kde to je, tak je to tam suprový, tak si to užijte :wink:

Leni, na bříško ještě určitě ne, hrozí zadušení. On si stejně časem najde polohu, která mu vyhovuje, sám :wink:

misicko, tak hodně štěstí zítra na kontrole :wink:

Dneska jsem byla s malou u babičky, tak jsem se dozvěděla, že sestřenka má stejnej termín, jako jsem měla já :slight_smile: Jenom jí přeju, aby taky nečekala tak dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Tak se mějte, jdu Verdě nachystat zeleninku na zítra. Dneska jí vařím brokolici, to je smrad, že by jeden pad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj, přijeli jsme až kolem 6. a hnedka nám přišla návštěva, tak jen pro info a zítra napíšu víc:slight_smile:
Mimčo vypadá v pořádku, ale Dr. nemohl najít žaludek a to mi po tom břiše jezdil hooodně dlouho, ale říkal, že to nic neznamená,á, že mohl být prázdný a uvidíme příště! Tak snad je to OK:slight_smile:
A můžete uzavírat sázky na pohlaví, už to víme, ale povím až zítra:wink: Tak ahoj! :slight_smile:
9. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Tak mám hotovou marmeládu, sice jen pár skleniček, ale aspoň jsou jahody spotřebovaný.
Leni, byla jsi ve Slavkově, jo? Mohly jsme dát zmrzku... :wink: A viděla jsi něco hezkýho na sebe? A neboj, bříško Ti určitě splaskne... :wink: Jakej byl kapr na bramborách? To zní dobře... :slight_smile:
Míšo, hodně štěstí na kontrole, ať je vše v pořádku... pak písni, díky. :wink: Co děláš příští středu, jestli bys taky nešla na něco dobrýho do Pizzanu? :wink:
Zdeni ahojky! Malé posílám pusu, mějte se fajně! :wink: Jdeš teď ve čtvrtek na ten srazík na náměstí ve Vyškově?
Teri ahojky, to je fajn, že mimčo vypadá v pořádku a určitě taky je. A příště už bude určitě vidět i žaludek... :wink:
A už teda víte pohlaví, jo? No... nevím, co tipnout... já se nechám překvapit. :slight_smile:
Mějte se fajně, pěkný večer a dobrou noc...
9. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Hmmmm, tak kapr byl výýýýbornej :dizzy_face: Dokonce i manža si pošmákl a to ryby moc nemusí :slight_smile:

Zdeni, však ve čtvrtek je srazík ve Vyškově, to jsi asi nedočítala, že? Jo a na to spaní na bříško, zatím ho samozřejmě dávat takhle spát nechci, jen že jsem to myslím viděla u nějaké holky taky květnovky, že jí tak mimčo spalo, tak jsem se divila....

Erinko, ty nás takhle budeš napínat??? :angry: :grinning: No já nevím, možná bych si tipla kluka??? :confused: Ale ruku do ohně bych za to teda nedala :grinning:

Leni, já byla ráda, že jsem si všechno oběhla, co jsem potřebovala a valila zas dom, kdyby malej řval nebo tak.... Něco málo jsem si koupila, v sobotu se žení bratránek a já se tam asi odpoledne na chvilku pojedu podívat, ještě uvidíme, tak ať mám co na sebe. Jo a pak vyfoť ty skříně, jsem na ně zvědavá. Mě přijde, že ta naše vestavěná je nám nějak malá nebo co :grinning:

Hezký zbytek večera. Brou noc!
9. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Leni.dv: gratulace k tak výtečné večeři, mi uplně děláš chutě!
Teri, ty nás teda napínáš, ale vydržíme do zítra teda !
9. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
Holky, se teda musím pochlubit, manža dojel z montáže, a dodělali to dřív, tak se cestou stavil ve Scontu v Praze a nakoupil komody a skříňky (nemáme kam dávat hadry), tak jsem tak ráda, protože s malou se vydat do Brna, to leda s klokankou, do Sconta se nedostanu s kočárkem. Udělal mi radost. Hlavně že je to doma, on to po chvilkách smontuje a budem už bydlet jak lidi !!!
Už máme hotovou i zídku u domu, čeká se jen na oplechování a fasádu, pak přijdou udělat branku a plot, tak to tady budeme už mít hezký a nebudou nám lidi koukat až do kuchyně !
9. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
Bré ranko

Teri: Tak super že všechno o.k. že by ta holčička? :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: Holka!Holka!Holka!
:grinning: :grinning: :grinning:

leni: Ty si teda kuchna :grinning: , Tebe bych fakt chtěla mít doma bach měla furt nějakou baštu, ale zas bych za chvíli vypadala jak koule :grinning:
10. čer 2009 v 06:14  • Odpověz
Dobré ránko, ... koukám že v noci sprchlo, tak luftuju, a půjdu ještě zalehnout. Snad i Markétka vydrží. Jedla jen ve 2 a pak v 6, tak dobrá noc.
10. čer 2009 v 06:22  • Odpověz
Bré raníčko, i když upršené...

Lenajsku, já taky včera dělala jahodovou marmeládu, máme 13 malých skleniček a jednu velkou zavařovačku, protože už jsem malý neměla :slight_smile:
Zase jsem skončila až někdy před desátou, ještě jsem dělala oběd na dnešek, obrácené hovězí řízky. Mňam, mňam :grinning:
Leni.dv, ty jsi teda kuchařinka, úplně tě obdivuju, jak to všechno s malým zvládáš - vaření, venčení pejska,.. Aďulka musí být fakt zlatý děťátko :dizzy_face:
No, Terezko, si děláš srandu, takhle nás napínat :grinning: :grinning: Já se nemůžu rozhodnout, ale spíš se přikláním k holčičce :grinning: Tak nám brzo napiš!! :wink:
Marti, tak to je příjemný, že tě manža takhle překvapil. Nejen, že přijel dřív, ale ještě ti udělal radost se skříňkama, to je bezva :wink:
Misicko, hodně štěstí na kontrole, dej vědět!
10. čer 2009 v 07:19  • Odpověz
Dobré ránko!
Mám jen chvilku, malej si žvatlá v koši, já snídám a slíbila jsem mu, jak se najím já, tak pak on :grinning: Vnoci zas krásně spal :dizzy_face:

Doufám, že odpoledne už pršet nebude :confounded: Na dnešek jsem si domluvila tchýni na vožení, jak přijede z práce :slight_smile: A já si tu aspoň uklidím a potřebuju vyžehlit. Takže budou uspokojeny obě strany :grinning:
10. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
Dobré ránko, já mám dopoledne nějaký obíhání úřadů, tak mi to aspoň rychle uteče. :slight_smile: Snad nebude moc pršet... :unamused: Už se nemůžu dočkat zítřka, já snad zase nebudu ani spát.. :grinning:

Teri, ty nás teda hezky napínáš :slight_smile: Já bych to taky tipovala spíš na holku :slight_smile:

Leni, víš, že jsem včera vařila už aspoň po páté tu úžasnou sýrovou omáčku na těstoviny - recept od tebe :slight_smile: Kapra na bramborách, takovou mňamku bych si taky nechala líbit :slight_smile:
10. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj holky malá nachvilku povídá v postýlce, tak než půjdu krmit tak jsem nakukla.

Zase se vzbudila až o půl sedmé najedla se a teď vstáváme, bylo to teda takový vrtění to druhý spaní :grinning:

Včera se teda frajerka předvedla, spala za celej den 2 hodiny a protivná jak řiť, jsem myslela, že si půjdu hodit mašlu, můj v práci do šesti.

Jak ji mám naučit spát doma?
10. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Zuzi, včera jsem objevila tohle: http://jaknato.centrum.cz/rodice-a-deti/2008/12/1/navody/jak-zajistit-spokojeny-spanek/
ale nevím, jestli se ti to bude hodit
10. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.