• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj holky, přeji pěknou středu, i když uplakanou... já se asi hodinu nemohla vůbec s tím naším modemem připojit na net, tak se hlásím až teď. Ale aspoň už mám všechno oblečení ve skříni, uff.
Veru, věříš, že žádný skládání a přerovnávání oblečení nechtěla dlouho zažít? :grinning: Tak asi čoveče nepřijedu... :frowning2: :grinning:
V noci mě bolely záda jak něco, jsem se převalovala, zkoušela jsem dneska volat na rehabilitaci kočce, kam jsem chodila na Mojžíšovou, ale má dovolenou, tak jí zavolám příští týden a zkusím se s ní domluvit na nějakí masáži, a ať se mi mrkne na tu mou bolavou kyčel.
Jdu vás dočíst, doufám, že se máte všechny fajně...
Leni, co Adámkovo očko, je to už asi o dost lepší, že?
Ve dvanáct jdu k té holičce na barvu, na černou... :slight_smile: Tak jsu zvědavá. Jen je to u mě prostě klasika a zákon schválnosti, jdu k holičce a venku prší a je vlhko.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se mi už hrozně dlouho nestalo, že kdybych šla od holičky, svítilo by slunko a nebylo vlhko... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Papa, zdravím všechny!
Míšo, držím palce... :wink:
10. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Zuzi, to je těžký, malá mi doma taky moc nespávala, teda spala po chvilkách a nemělo to žádný řád, tak jsem ji pak prostě začala dávat do postýlky, když už jsem viděla, že chce spát, rozloučila jsem se, pohladila ji a šla pryč. ... chvíli pištěla, tak jsem se tam několikrát vrátila, je dobrý ty pauzy prodlužovat, oni si zvyknout, že musí usínat sami ... ale je to věda, tak přeju hodně štěstí. Markétka začla pořádně spávat tak ke 4.měsíci, jinak spala většinou v kočárku (vzala jsem ji na nákup a odpo jen na procházku), ale to člověk nic doma neudělá, tak jsem to pak už musela nějak řešit
10. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
U nás Davídek nespává přes den doma doteď, spí 2-3 denně vždycky venku. Nemusím s ním ani nikam chodit, usne jenom párkrát přejedu přes dvůr a pak ho nechám stát. Takhle spí dopoledne i 3 hodiny, odpoledne tak 2 hodiny. Doma by po velkém boji spal tak 20 minut. Asi je mu líp na vzduchu :grinning: :grinning: Spává tam i v dešti - buď v pergole nebo v otevřené garáži.
10. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Leni, to je jasný, tak někdy příště... :wink: To jsu ráda, že jsi něco sehnala, na svatbě si to užij, i když na chvilku...
Marti, to je fajn s těma komodama... to je manžílek hodnej. :wink:
Leni, skříně vyfotím, už i s oblečením, zatím je ta velká skříň teda bez těch předních dveří, ale ty budou snad brzo. Určitě tu vaši skříň nemáte malou, to se Ti zdá... :wink: Mně se taky zdála, že je malá tahle nová skříň, ale to se zdá... ta naše je hrozně hluboká, má 80cm na hloubku. Nahoře jsou úložný prostory, kam jsme ještě nic nedali, tam budou asi věci pro mimčo a sezónní oblečení. To tam ale musí dát MM, já tam nahoru nepolezu.
Holky téda, vy tak vyvařujete... :slight_smile: To jste dobrý. Já musím dneska něco uklohnit na zítřek a moc mě nenapadá co... snad na něco přijdu.
Jo, a jestli bude tak, jak je dneska i zítra, tak asi do Vyškova nepojedu, stačí, že pojedu odpoledne do toho Brna, ale ještě uvidím.
Katy, tak to jseš dobrá s 13 skleničkama, já jich mám jen 7 malých, bylo to nakonec jen kilo jahod, hodně jsem jich musela vyhodit, jak tady byly už od pátku. Dřív prostě nebyl čas... ale je moc mňam a ta Tvoje určitě taky. :wink:
Zuzi, to mě mrzí, že malá nechce moc spát... :frowning2: Snad se konečně jednou umoudří...
Leni, to je fajn, že Adámek tak hezky spinká, snad mu to vydrží. A co prdíky, netrápí vás?
Páji, jak vůbec dopadla schůze, jak dlouho jste schůzovali? Snad dlouho ne...
Katy a Páji, na zítřek moc moc držím palečky!!!! A Páji, jsu teda napnutá jako kšandy... :grinning:
10. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
Tak, fotky skříní jsou v albu, zítra je oddělám. :wink:
10. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
Leni, vypadají dobře :wink:
10. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Páji, jakou sýrovou omáčku? Chci taky recept! Pošli prosím do IP :slight_smile: díky

Leni.dv, já si opravdu začínám myslet, že ten vás Adísek je vzorové miminko. Asi je spokojenej, že ho už nikdo neotravuje každou chvíli s nějakýma výplachama očka, tak si to užívá a je hodňoučkej :slight_smile:
Marci, tobě Davísek taky krásně spinká, super! :wink:

Lenajsku, masáže ti určitě udělají dobře. Já jsem se teď nechávala masírovat 2x po 14 dnech a je to super, občas když cítím bolest od té krční páteře, tak řeknu i MM a on mě taky trošku promasíruje, je to fajn!
10. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Leni, super skříně, hlavně tolik toho prostoru :slight_smile: Já to doma s úložným prostorem taky nemám bůhví jak, takže oceňuju každé místečko :slight_smile:
10. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Holky díky... je to fakt maximální využití prostoru, větší by už být nemohly... tak jsme rádi. :slight_smile:
Leni, fakt, Adámek je andílek. :slight_smile:
Katy, určitě se s ní na něčem domluvím, ona je moc fajn.
Holky jdu obědvat, dneska dřív, pak vyrážím ven, do toho lijáku... :frowning2: Ale těším se na novou barvičku, bude změna.
Taky si nechte pak čvachtat, kdo budete obědvat...
10. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Marci, fakt nemá cenu ty děti lámat, že jo? Když nemusíš být půl dne na procházce, stačí když kočár stojí, to taky není špatný.
Lenajsek: Leni, koukám do alba, skříně fajn! Koukám i na ten nový typ Firkonu, já ho viděla někde v zelenočerné a moc se mi nelíbil, teda ale ten tvůj vypadá bombově, i jako sporťák je fakt dobrej !!!! Prima výběr, fakt. Překvapilo mě to, příjemně.
10. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Zatím si na Adámka fakt stěžovat nemůžu, zatím je opravdu zlatíčko :dizzy_face: Řve akorát když nemá dudel :grinning: Teď tu tak pospává a kňourá, trochu se kroutí, tak nevím, jestli nemá bolení nebo se jen vzteká, že nemůže pořádně zabrat :sweat_smile: Ale i ten oběd při tom stihnu udělat :grinning: Kéž by mu to tak vydrželo!
10. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
Zuzi, a hlavně jsme měli s Markétkou období (to byla tak stará jako Viktorka), že spala třeba 5x za den 30 minut. To bylo na pytel, nic jsem neudělala a nestihla jsem pořádně ani nakoupit, ale ona byla i po probuzení hodná, ale takový kouskování to je na nic. ... Poslední měsíc se to dost spravilo, spala 2 hodiny dopoledne, 1,5 hodiny odpoledne a navečer tak 30 minut. Novinka posledního týdne, zase zlom. Ráno si přispí tak do 8, pak jde spát přes poledne (včera 2,5 hodiny) a pak už spí kolem třeba 16 hodiny tak 30 minut. A v pohodě.
10. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

To je ale hnusně :angry: Ani se mi nechce s malou ven, tak tady teď spolu úřadujeme. Hlavně Veruška, mlátí do stolu a má z toho škytavku, chuděra :grinning: Jsme teď na tři dny bez tatínka, už nevím, jak malou zabavit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, to jsem fakt nepostřehla, že je zítra sraz na městě. Kdyby bylo pěknkě, tak se zkusím nějak dostat, ale nevím, moc tomu nedávám. Jinak teda Adámek je fakt hodnej, snad mu to vydrží :wink:

Lenajsku, ta skříň je super :wink: Taky jsme si museli pořídit a stejně mám pocit, že je ještě malá :sweat_smile:

Zuzi, třeba má Vikča jenom takový období, že nespí přes den a zas se to upraví. Mně teda malá tetď taky moc nechce spát, jedině když ležím u ní a může si pocucávat mlíčko, to vydrží i dvě hoďky

Marti, to je TM hodnej, že tak sám od sebe nakupuje nábytek :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
Katy, nevím, jestli ten recept najdu, byl z netu. Mám ho vytisklej doma, kdyžtak ho okopíruju a příští týden ti ho vezmu na srazík, ju? :slight_smile:
Samo, že celý dopoledne propršelo, měla jsem úplně mokrý kalhoty a jen přijdu do práce, svítí sluníčko... :angry:

Lenajsku, skříně hezký, ale vypadá hrozně malinká :grinning:

Víte, co jsem vám chtěla říct? Včera se mě sestra na gyndě ptala, jestli jsem už dostala ten balíček. Tak jsem musela říct, že jo (zjistila by to). Postěžovala si, že tím má zaskládanou ordinaci, protože to nemá komu rozdávat, mají prý hrozně málo těhotných... Tak to jsem šla do vývrtky... Prý nový budou až po letních prázdninách :slight_smile: Tak třeba nebude v porodnicích tak narváno, jak to tady na koníkovi vypadá :grinning:
10. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
katy, co to jsou obrácené hovězí řízky? To bych mohla zkusit i z vepřovýho masa? Mě se totiž z hovězího zvedá žaludek...

Zuzu, Marti, Leni, s tím spinkáním miminek to je úplná věda. :slight_smile: Nechci vidět sebe a naše mimčo.... :grinning:
10. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
Páji, jasný vem ten recept příští týden.
Jestli chceš recept na ty obrácený řízky, tak ti ho pošlu do IP, není to těžký, jen trošku zdlouhavější. Ale mňamka, manža i ty si pošmáknete, uvidíš :wink: Jinak dá se to dělat z jakýhokoli masa.

S tím spaním to máš pravdu, já jsem hrozně zvědavá na tu naši princeznu, jestli bude spáč po mně nebo naopak :grinning: Dneska dopoledne jsem normálně dostávala do podbřišku takový kopanečky jako ještě nikdy. Bylo to silnější než dřív, ale přeci jenom jemný a příjemný. Měla jsem hroznou radost, že se malá ozývá, vypadalo to, že si dělá místečko nebo se protahuje, asi to byly nožičky :dizzy_face: :grinning:
10. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jo jo, vezmu. Já mám vlastní teorii, proč naše mimčo nekope - kromě toho, že je asi lenošný, mám docela dost místa v tom svým velkým břichu a mimčo tam má dost prostoru a vůbec nemá potřebu mě kopat... :grinning: Vlastně je na mě hrozně hodný, že mi "neubližuje" a nechá mě v klidu spát :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
Tak já se pomalu loučím, frčím do města a doufám, že dnes úspěšně pořídím. Sháním pořád ty plavky a ještě nějaké věcičky... :slight_smile:
PÁČKO :wink:
10. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
Hoj holky, tak jsu tady od kadeřnice, myslím že je to fajn, černou jsem už dlouho neměla a líbí se mi.
Můžete mrknout: http://imb.lide.cz/big/4A2FB1CA1F6892B2F69B0000.jpg?#66870896
Teď dorazil MM z práce, tak jdu za ním, pak půjde na tréning, tak se zase objevím a dočtu vás.
Krásný odpoledne, pááá!
Katy a Páji, tfuj tfuj tfuj! :wink:
10. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
Zdeni, my v tom Scontu nakupovali už mockrát, máme odtamtud spoustu věcí. Docela dlouho jsme tenkrát sháněli předsíňovou stěnu, kterou prodávali jen oni. A MM ji sehnal v Ostravě když se vracel z Polska, .. tenkrát u sebe neměl peníze a oni mu řekli, že už je ta stěna poslední (jednou nám ji totiž takle v Brně prodali těsně před nosem) tak dostal strach, že už ji nesežene, tak si tam na ni vzal půjčku :sweat_smile: aby měl jistotu, že ji doveze domů. On má dobrý vkus, no měl být asi ženská v tomhle :sweat_smile:
Páji, spaní miminek je věda, a hlavně se to po určitých obdobích jak rostou pořád mění, tak než si zvyknu že spí určitým způsobem, tak zas je to jinak. Lepší je vypozorovat to podle chování dítěte, to pak poznáš i různý druhy breku (jestli chce spát, nebo jíst, nebo jen pochovat), ona je to věda vlastně všechno. Zjistila jsem, že i kojení je velký dobrodružství, teda aspoň v mým případě. ... malá dnes totál odmítla mou výbornou zeleninovou polévku, jak to není kašovitý tak se mi tím dáví, tak nic. Schovala jsem do mrazáku. A zítra jdu do DM nakoupit zeleninku, snad se to časem poddá. Tak jsme druhý den jen na kojení a večer teda kaši neodmítne, ta jí chutná !
Katy.v: obrácený řízky má MM taky rád!
10. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
Páji, Katy, jsme zvědaví na zprávičky z ultrazvuku !!!
10. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
Lenajsek - super změna!
10. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
Leni, sluší, jsi kočka ! Máš v té černé ještě melír nebo se mi to zdá?

Zítra se určitě ozvu, nebojte ! :slight_smile:
10. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
Páji, je tam jen jeden proužek, aby to nebylo celý černý, však uvidíš sama.
Katy, to je krásný jak to popisuješ ty kopanečky, to je fajn, že holčička o sobě dává vědět. A Páji, Tobě snad taky brzo mimčo o sobě dá vědět... :wink:
Katy, dobře pořiď, teď mají plavek hodně, tak snad na něco natrefíš. A poprosila bych taky o recept na obrácený řízky... děkuji... :slight_smile:
Páji, že by bylo málo těhulek? To asi jak kde, myslím že všeobecně je jich hodně, ale je možný, že je to dlouhodobej trend, tak v ordinacích možná i pár ubylo, oproti minulým rokům, těžko říct. Uvidíme. :slight_smile:
Leni, to je super, že je malej tak hodnej a Ty máš i čas udělat oběd... snad mu to fakt vydrží...
Díky za pochvalu skříně, ona se zdá malá oproti třeba těm, co jsou přes celou stěnu v pokoji, to je jasný, ale je rozhodně větší než co jsme tam měli a víc jsme prostor už nemohli využít. Takže je to o tisíc procent lepší, než to bylo. :slight_smile:
Leni, Ty zítra dorazíš do Vyškova, nebo ne?
Teď je tady zase krásně, tož já asi dojedu na chvilku... :wink:
Páá kočky!
10. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
Tak Adámek je na prochajdě s babičkou :slight_smile: Já si tu aspoň pěkně v klidu spapám melounek a pak se dám na to žehlení. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, sluší ti to :wink: A s tím Vyškovem zítra ještě nevím. To uvidím podle počasí a taky podle Adíka, kdy bude spát a kojení a tak.

Hele, dlouho tu nebyla Lucka, je snad u ní vše ok? :confused: A Raduš tu teda taky pěkně dlouho nebyla.
10. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
Holky tak kontrola dopadla dobře, krásně jsme povyrostly a srdíčko krásně tluče. 29.6 jsme obědnány na TN testy, zase čekačka. Dostaneme i knížku :wink:

Jé ten přištá týden bych moc ráda šla doma mi už haraší jen jsem z celého štětí dneska zapoměla zeptat na vycházky jsme to, ale tele . Tak si zítra zavolám jestli bych mohla dojít a jen mi je dopsat, jelikož tři týdny zase doma zavřená už bych nezvládla.
10. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
Míšo, tak jsem se dívala na fotečku, to je super, že srdíčko tluče, paráda. :wink: Jen tak dál! Fotečku jsem dala i do albíčka Vyškovaček. :wink:
Na ty vycházky se zeptej, ale já je třeba fakt nedodržuju, vím, že mi je dr. neprodlouží, a nemám šanci se trefit do vycházek, hlavně bych nikam nemohla jet a vrátit se zpátky. Budu prostě doufat, že kontrola nepřijde. A v Brně si myslím že nechodí už vůbec. Bylo by fajn, kdybys taky mohla dojít. :wink:
Taky jsem si Leni říkala, kde je Lucka, jestli je u ní vše v pořádku, Raduš máš pravdu, že tady dlouho nebyla, a teď jsem se dívala, že Helulicek by měla za chvilku rodit, už to má za pár, dlouho se tady taky neukázala, tak nevím, jestli není už mimčo na světě...
Jé meloun, mňam, já letos ještě neměla. Ale asi na víkend koupím, na chalupu. Teď se dlábím čerstvým hráškem ze zahrady od tchánů, mňam.
A díky za pochvalu. :slight_smile:
Já ještě uvidím, jestli dojedu, jestli se mi bude chtít tolik cestovat... uvidíme.
10. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
Míšo, na ten NT screening držím palečky, ať je vše v pořádku. To asi jdeš na to Veveří, že? Bude to určitě dobrý... :wink:
10. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
Ahoj holky,jak se vám vede :confused: my se máme fajn,malej je dneska zlatej ale taky má někdy den blbec :angry:
zítra se na vás budu těšit v 10h na náměstí :slight_smile:
10. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
Ne ne na to vyšetření jdu tam jak chodím na gyndu oni jsou soukromí a dělají skoro vše :wink: Zítra tam zavolám a uvidím co mi na vycházky řekne, ale s tou středou si to určo nějak zařidím :wink:
10. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.