• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
Huj holky, tak mám vykupáno uložíno, MM je dneska se švagrem na fotbale tak sme válčili zas sami, no musím se přiznat sem se i zapotila, kde jsou ty doby kdy jen ležel, teď si stoupá furt a všude a oblíct o po koupání do pyžama je fakt jak oblíct chobotnicu, která se kolem Vás ovíjí :grinning: Na spaní taky nevypadá, vždycky když ho položím odpruží se do sedu a směje se i s cumlem v papuli, tak dneska to bude asi na dýl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu žehlit, zkusím Vás trochu dočíst než si to nachystám
10. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
katy: Ono to video vypadá děsivě jak tam lozí jak Ďábel, ale nechtěj vědět co dělá když je venku :grinning: , z něj asi předčasně zešedivím :sweat_smile: , lítá furt jak šílenec a je hrozně rychlej, ani kolikrát nemrknu a zas se o něco staví, momentálně máme nejoblíbenější místa odpaďák, pračku a záchod - no co z něj bude až vyroste :sweat_smile:

leni: Aďula ťi fakt nádherně spinká :dizzy_face: , nám se to teď nějak po.... jako spí, ale tak do 2-4 a pak odmítá spát sám :sweat_smile: , je řev dokud ho nevezmem k sobě do postele, MM už nadává, ale jinak bysme se fakt nevyspali :pensive:

Zuzi, s tím spaním doma bych taky potřebovala poradit :grinning: , mě do 5-6 měsíce spal jen v kočáře, teď teda MM zavádí spaní po obědě, prostě mu dáme najest, lehne se a hladkáme a držíme v polole v leže ( u tebe asi zatím no problem, ale u nás už tak na svěrací kazajku :grinning: ) dokud neusne...
10. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
lenajsku: Nový vlásky super - fakt kočka :wink:

misicko: Krásná fotečka z UTZ, ať se dál mimíš má čile k světu :wink:

kaci: Taky se těším, doufám že ten náš Pažout bude mít společenskou náladu :grinning:
10. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
No koukám že nikdo nikde, tak jdu žehlit a budu nakukovat jestli Erinka nepráskne to tajemství :grinning:
10. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
Nazdar holky:slight_smile:

Tak zas jen na skok, jaksi nestiham:frowning2: Ne ze bych se nejak honila, ale vecer dam radsi nozky nahoru u telky:wink:

No a cekame pry holcicku!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ani jsem tomu nechtela verit, este jsem se doktora tak blbe ptala, ze to vypada na kluka, ne? Se mi zdalo, ze tam vidim pindika:grinning: A on, ze jestli tam vidim ty dve carky, ze to je holka:grinning: Toz kuknete na druhou fotku, podle toho se pry pozna, ze je to holka:wink:
10. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
:dizzy_face: Teriiiii já sem to tipla dobřééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: Gratulace k holčince, máme další nevěstu :dizzy_face:
10. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
Hihi, no já se furt připravovala na to, že to bude kluk, nakonec mi to fakt bylo jedno, ale jsem moc ráda za holčičku :slight_smile: Teď teda jen doufám, že je všechno v pořádku a tam žaludek tam je, jen byl asi prázdný a proto nebyl vidět...
10. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahoj kočky, jdu vás jenom pozdravit a dočíst co jste všechno napsali.. teda pokud to zvládnu :sweat_smile: :grinning:

Nejdřív pogratuluju Erince k holčičce, Hanča to pěkně vystihla :wink:

Misicko, moc pěkný mimísek... jen tak dál a ať pěkně roste :slight_smile:

Lenajsku, koukám, že máš novou image v pasu.. mrknu, jestli nemáš fotečku v Albu, pokud jo tak už teď ti to určo moc slušinkuje :dizzy_face: :dizzy_face:

Leni dv, co váš malej prcek..pořád je takový " andílek " ?? Jinak pěkné fotečky v Albu.

Hani, móóóóc pěkné fotečky malého Matýska, je na těch fotkách jako model :dizzy_face: :grinning:
10. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
Erinko, tak moc gratuluju k holčičce! :dizzy_face:

Luci, kdepak ses nám toulala?

Adámek s babičkou na procházce dobrý, prý ho všichni očumovali :grinning: A babička byla moc pyšná a na dědečka se prý usmál :grinning:

Holky, zítra se mnou asi nepočítejte, ju? Nevím to teda ještě jistě, ale spíš ne :confounded:
10. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
Eri gratulace k holčičce :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Misi a ja tobe k ultrazvuku:slight_smile:

Paaji, zrovna dneska mi jedna kolegyne co uz ma klucinu v prvni tride rikala, ze vubec nevi, co je to kopani, ze to proste nezazila, ze byl malej hroznej lenoch:slight_smile: Tak rozhodne nejsi sama, ale ja verim, ze ty kopanecky taky brzo ucitis:wink:
10. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
Leni dv, néé že bych na vás zapomněla, ale zase se mi nalévá břicho a bolí to, no a já mám strach, že se mi to vrací zpět. MM mi teď měřil břicho v leže a mám zase 92, jsem jak těhule v šestém měsíci :pensive: a nevím co mám dělat. do nemocnice nechci, protože by si mě tam hned nechali :frowning2:

není tady nějaké téma na ovariálníhyperstimulační syndrom :confused: jsem fakt hotová :pensive: :pensive:
10. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Holky pěkný večer, Teri, moc gratuluju k holčičce, paráda! :wink: A na těch fotkách teda vůbec nic nepoznám... :slight_smile: Hlavně, že to pozná dr. :grinning:
Lucinko, to je mi moc líto, že máš pocit, že se Ti OHSS vrací... na tohle téma je hodně diskuzí na www.neplodnost.cz , tam si buď po registraci můžeš zadat sama nové téma a holky Ti určitě odpoví, já tam čerpala všechny rady ohledně techto věcí a holky jsou fakt super, a nebo si tam najdeš v pravo v okýnku ve vyhledávači téma, jaký chceš a zobrazí se Ti diskuze, co byly na toto téma, já bych zadala třeba OHSS, hyperstimulační a pod.. ale spíš bych si zadala nové téma, do toho napsala vše na co se chceš zeptat a určitě Ti někdo odpoví. Takhle to tam funguje líp než tady na Koníkovi.
Jinak děkuji za pochvalu... :slight_smile:
Leni, to je super, že malýho všichni očumovali, je krásnej.. :slight_smile: A věřím, že je babička pyšná, děda určitě taky... :slight_smile:
Hani, se řehtám, jak tady popisuješ to vaše malý třeštidlo, prej chobotnica... :grinning: To musí být fakt mazec, uhlídat ho a vůbec vypravit, oblíct a tak... možná bych pouvažovala nad tou helmou... :slight_smile:
Míšo, to by bylo fajn, kdybys mohla přijít. A ať screening dopadne dobře.
Holky, zítra asi nedorazím, pojedu do Brna trošku dřív než jsem plánovala, tak bych ve Vyškově moc dlouho nebyla a nechce se mi tolik cestovat. Někdy si udělám cestu jen do Vyškova, nebudu to kombinovat s Brnem. Až budu mít větší bříško... :slight_smile:
Mějte se fajn, pěkný večer všem přeji a dobrou noc, ráno nakouknu...
Luci, snad Ti někdo poradí, a kdyby se to zhoršovalo, nebo nepřestávalo, prosím jeď do nemocnice, tohle je hrozně vážný... :frowning2:
10. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
erinka83: gratulacééééé k holčičce, moc veliká !!!!!
10. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ahojky, tak jsem se sem dostala až teď, až když tu nikdo není. měla jsem tu švagrovou s dětma tak jsem tu měla jak po výbuchu :unamused: . tak honem vše uklidit, okoupat malýho, nakrmit, dát spát a vtom mi PC obsadil MM :angry: a odešel před chvílí.
Lenajsek: supr nové vlásky, sluší ti to a barva ti pasuje :wink:

Misicka455: to je fajn, že je kontrola ok. Už to bude jen a jen lepší

lucka.adis.: to mě mrzí. že se ti to asi zase vrátilo. Radši si zajdi k doktorovi ať pak nemáš nějaké horší problémi.

lenka.dv: taky bych brala kdyby nějaká babička přišla pohlídat a já měla čas si doma v klidu udělat věci které potřebuji. Vidím že Jess vzala Adámka v pohodě.To je roztomily jak ho hlídá u té postýlky.

Katy.v: ty orácený řízky zní dobře. Nechtěla bys mi taky poslat recept?

hame: mi to máme s tím oblékáním úplně stejné. Přebalit ho to je něco. Na to mět tak školu. A s oblíkáním škoda mluvit. Než mu navlíknu druhou nohavici na nohu tak tá první už je dole.

Tak jsem Vám sem něco napsala ať máte ráno co číst. Zítra tedy na městě. Snad nebude pršet :unamused: . Tak dobrou a zítra :grinning:
10. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz
Sem zapoměla. Erinka gratuluji k holčičce. Mi chtěla s MM taky holčičku a máme kluka. Tak snad na podruhé se nám zadaří :slight_smile:
KAty.v: samozdřejmě to měly být ty obrácený řízky. Už mě to tak pozdě večer nějak nepíše.
10. čer 2009 ve 23:17  • Odpověz
autor
Bré ranko, dneska sme spali skoro do 6 hurá :grinning:

Luci: Ahoooj, sem si říkala co s Tebou je. Díky za pochvalu foteček :wink:

Teri: Kdy přijdedeš do Vy? Nešla bys pak na nějekj ten srazík když pak už budeš mít víc čásku? :wink:

Ali: Jj jak říkáš, to přebalování je nejhorší :grinning: , mu strkám do ruky už všechno co je okolo aby vydržel aspoň těch 5 vteřin ležet, no jestli to jak píšeš trvá i v pozdějším věku, no potěš koště :grinning: , si fakt nepřipadám že ho přebaluju, ale že se s ním peru :grinning:
11. čer 2009 v 07:06  • Odpověz
autor
Jinak teda venku nevím co to je, ale vypadá to jako mlha :astonished: , doufám že to brzo zmizne, ať na to náměstí trefím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 07:07  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Taky tu máme mlhu či co :fearful:

Eri: gratuluji k holčičce :wink:
11. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
Ahoj holky :sunglasses:

My tu sice nemáme mlhu, ale máme tady hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Veruška tady zas úřaduje se mnou, ožužlává jakejsi papír :sweat_smile: Včera se jí podařilo záhadným způsobem přepnout na anglickou klávesnici, chvilku jsem byla dost zmatená, než mi to došlo :grinning: Jinak teda jste mě vyděsily s tím přebalováním, já mám co dělat už teď a to se jenom otáčí na břicho :grinning:

Erinka: gratuluju k holčičce :wink:
11. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahojky. tak u nás je taky mlha, ale už ustupuje. Pomalu se začínáme chystat. S tím rarachem to není tak jednoduchy. Doufám že na nás vykoukne sluníčko :grinning: . Tak zatím
11. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
Dobré ráno holky, užijte si srazík, mlha zmizela, tak snad už bude jen sluníčko:slight_smile:

Teri moc gratuluju k holčičce, teda popravdě, z té druhé fotky mi to přijde jako chlapeček :slight_smile: :confused: :confused:, hlavně že to pozná doktor :grinning: :grinning:

No, abychom se ještě my nedivili, že místo Matyáška budeme mít Magdalénku, protože co já si pamatuju, tak nějak podobně vypadal na UZ ten údajný pytel a luciferda:slight_smile:

Já sem se včera nedostala k netu, u dr. dobrý, moje operovala, tak mě vyšetřila jiná mladice, ale nedělala mi UZ, tak nevím, jestli se mimču daří dobře a roste jak má :frowning2:. měkne mi čípek, ale jinak se nic neděje. Mám homeopatika k porodu a masážní olejíčky, takže už klidně můžu rodit :slight_smile: :slight_smile:

Lenajsku moc ti to sluši ta barva a skříně super!!!!
Mišičko je fajn, že se mimču daří dobře.
Lucíku, moc ti přeju, aby ti bylo líp, musí to být děsný :frowning2:
Holky hned sem hoďte info, až přijdete z kontroly!
Leni ty brďo, Adámek bude mít měsíc! to je neuvěřitelný, jak to letí. Je krásnej, už jste se asi doma sžili i s jess, ne?
My jsme se s MM včera narvali společně do naší mrňavé vany a Berry nám taky musela asistovat, páč jsme se šprajcli a nemohli vylézt ven. Adam mě kopal do zadku, abych mohla vstát a pes mi dělal oporu, no komedie.
Taky jsem mu poručila, ať si laskavě přečte něco o porodu, aby tam pak nedělal chytrýho a věděl, co se bude dít. Tak ležel v posteli, jako beránek ani nedutal, knížku otevřenou, tak jsem si za ním lehla a ptám se, kde už je a ten prevít měl otevřenou knížku o těhotentsví a v tom vloženou svoji detektivku, on je fakt na zabití :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:. dostala jsem záchvat smíchu, protože tohle dělal ještě na gymlu.
11. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
Teri ještě jsem důkladněji mrkla na tu poslední fotku - mezi těma nožičkama je fakt čárečka a ten útvar, co mi přišel jako pindík je podle mě pohled zespodu na jinou část těla :grinning: :grinning: :grinning: .
11. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
Slunkoooooooooooo :grinning:
11. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
ahoj holky, za chvilku valím na ten UTZ, úplně mám sevřenej žaludek :slight_smile: Ozvu se, jak jsme dopadli hned, jak se vrátím po obědě do práce :wink:
Teri, podle té druhé fotky bych si teda 100% myslela, že čekáš kluka :grinning:

Veru, tvůj M je teda číslo :grinning: Asi je detektivka zajímavější než porod :grinning:

myslete na mě a užijte si srazík :slight_smile: :slight_smile:
11. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj!
My jsme vzhůru od půl sedmé, tak jsem nakojila, vyvenčila psisko a jela s kočárem do obchodu. A dělá se tam teda krásně, po mlze ani památky. Malej mi spí zase v kočáře, tak se rychle musím nasnídat, poklidit, uvařit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže na sraz nepřijedu.

Veru, co děláš odpoledne? Že bych odpoledne vyšla směr Holubice? :wink:
11. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
Jo a Paji a Katy, držím palečky, ať dobře dopadnou kontroly. Paji a ty se hned pochlub, copak máš v bříšku! :dizzy_face:
11. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
Leni, právě jsem ti chtěla napsat, ráda bych šla směrem dolů, v kolik přibližně hodin? Musím vyrazit s předstihem .-)
11. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný ránko přeji, venku to dneska vypadá na fajn počásko, snad to vydrží...
Já teprve snídám, ale kolem 11 mizím, dám si někde ve Slavkově obídek a pak pofrčím do Brna a vrátím se až večer.
Jdu vás dočíst, držím palečky Páji i Kačce, a jsu zvědavá, s jakou Pája přijde, co nosí pod srdíčkem... :slight_smile:
Mějte se fajně, krásný den všem! :wink:
11. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Veru, já budu asi kolem jedné krmit předpokládám, takže tak kolem druhé?
11. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.