• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Luci, snad Ti bude brzo líp, radši fakt zavolej, kdyby se to nelepšilo, ju?
Veru, vy máte teda zážitky, teď zase vana... :grinning: Takže jsi včera neměla udělaný UZ, jo? Tak třeba příště... a vidíš, to sis povzdechla, že Ti dr. dělá UZ pokaždé, že se Ti to zdá docela často.. :slight_smile:
A s tou detektivkou to je taky něco... kdyby si přečetl o tom porodu, tak to je vlastně taky taková detektivka... :grinning:
Holky, užijte si srazík, bude určitě krásně. Veru a Leni, užijte si procházku..
Já přemýšlím, v čem jet do Brna, jestli mi nebude zima v tříčtvrťákách?
A díky ještě jednou za pochvalu vlásků i skříní... :slight_smile:
Giselko, asi Verči ten papír chutná... :grinning:
11. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
OK, tak já budu vyrážet pomalou chůzí okolo půl druhé, však se někde potkáme:slight_smile:. Kdyžtak ještě písni, kdyby něco:slight_smile:

Však on si o tom přečte - ale musím říct, že jak o tom pořád melu, tak si spoustu věcí pamatuje, jsem ho zkoušela na různý výrazy a v obraze teda je .-)

Lenajsku, já byla včera v Brně v pantoflích a 3/4, pršelo jak sviňa, ale zima ani moc nebyla. Zase jsem si ve Vše za 39 koupila podkolenky, ale neměla jsem si je kde oblíct, protože všude bylo mokro. Tak jsem si sedla v šalině na to místo pro důchodce hned u řidiče, tašky mě padaly a jsem se nemohla ohnou, abych si je nasadila. Hekala jsem a funěla a nějaká důchodka mi chtěla pomoct je natáhnout a říkala mi, že na sebe te´d musím dát pozor, lidi kolem chcali smíchy. Musela jsem hned vystoupit, jak mi bylo trapně:grinning:
11. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
Veru, no to muselo bývt fakt něco... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bych asi taky musela vystoupit, ach jo.. když se daří, tak se daří, co? A nasadila sis je nakonec sama, nebo Ti ta důchodka pomohla? :grinning: To jsou fakt akce....
no, vidím to na dlouhý gatě zase, ach jo... :frowning2:
11. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
Sama, přece se nenechám zahanbit :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
Jasně... :grinning: To chtělo asi foto... :grinning:
11. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
Ale Veru, nezapomeň, že se teď musíš šetřit.... :grinning:
Nic kočky, mizím, mějte se krásně!
11. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahojky holky,
já se asi už psychicky zhroutím, včera kontrola vše bylo OK, prý ani žádnou sraženinu na utz nenašla a dneska ráno stavám a co na toaleťáku kus krve Tak uvidíme jak to bude probíhat přes den a kdyžtak zase pojedu zpátky na gyndu i když jsme tam byla včera Tak to už si fakt řekne, že jsem nenormální Já nemůžu mít nic v klidu, mám strašnej strach. Sice se řiká, že jako bych teď měla mít krámy tak člověk může trochu špinit, ale tohle byl cucek tmavé krve Jsem jelen :unamused:
11. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
Míšo, zkus tam nejdřív zavolat a uvidíš, co Ti dr. řekne... určitě si neřekne, že jseš nenormální, tohle by vyděsilo každýho... může to být i z té kontroly, ale radši si tam brnkni a klidně tam i zajeď, radši jet "zbytečně", než se stresovat.... radši ať Tě prohlídne dr. Držím palce, aby to bylo jen jednorázový a neznamenalo to nic vážnýho... hodně štěstí! :wink:
11. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky,

já vás poslední dobou ani nestačím dočítat natož něco kloudnýho napsat :frowning2: - malej řádí jak černá ruka, hned ho lovím z krbu, hned tahám ze zamotaných kabelů, hned si hraje s WC štětkou. Už jsem to dopracovala tak daleko, že obědvám kolem 10 hodiny, kdy spí, protože pak nemám šanci!! A to zatím neleze a nechodí, jenom se plazí, takže bude určitě hůůůůř! Úplně se bojím :grinning:
Verčo, jak pokračuješ v "epinování". Já jsem na tebe tak zvědavá!!!! Už máš vybranou porodnici?
Lenajsku, máš moc hezkou novou fotku v pase!
Mišičko, moc držím palce, ať je to jenom nějaký banální problém a je všechno v pořádku!! Asi je fakt lepší jet k dr. zbytečně, než se stresovat. Moc na tebe myslím!!
11. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Misicko, teda opravdu se raději poraď s Dr, moc držím palce, věřím, že to nic neznamená.

Ahoj Marci, tak malýho narvy do kočárku a lítej s ním po venku, když na vzduchu tak krásně spí.-)
epino - no dala jsem 8cm, něco přes 25cm v obvodu a připadá mi to jako konečná stanice, ale jinak už jsem si zvykla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Porodnici mám vybranou od začátku, chodím k Dr na Obilńák, tak tam. A dneska jsem si volala do ordinace k dětské Dr Crhové, zabývá se i homeopatií, snad budou egistrovat i za 3 týdny...
11. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Verčo, když venku spí tak doma aspoň trochu fackuji domácnost, se spícím teda fakt s kočárem nelítám :grinning: :grinning: navíc vydrží spát víc ve stojícím kočárku ve stínu než když ho tam šimrá slunko na nose :grinning: A bdící to zas v kočáře být nechce, protože nevidí (navíc ještě sám nesedí), takže to nakonec často skončí tak, že ho táhnu v manduce nebo na rukách a vezu prázdný kočár :grinning: :grinning:
Jj, na Crhovou jsou v Brně dobré reference, taky jsem jí zvažovala, ale jak rozkopali Husovou, tak jsem to vzdala. Navíc já nějak moc nestála o odklad očkování (nějak mám pocit, že tomu pořádně nerozumím), takže jsem se spokojla i s méně alternativní doktorkou. Tak držím palce, ať vás vezme!
Těch 8 cm byla taky míra na které jsou dlouho ustrnula, ale pak se to zase hnulo kupředu a pokroky byly zase rychlejší :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
Ježiš, Miši, tak to doufám, že to nebude nic vážného a miminko bude v pořádku! :wink:

Marci a kam chodíš k dr, někde v Brně?
11. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Leni, chodíme do Slavkova k Baránkové.
11. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahoj berundy!
Tak se hlásím zpět z velkého UTZ, maličká je zdravoučká a krásná, všechno je tak jak má být :dizzy_face: :slight_smile: Berunka je pěkná žížalka, měří 24 cm :grinning:
Pájulku jsem tam taky potkala a už taky vím, co budou mít..... Ale samozřejmě neřeknu :grinning:
11. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Marci, a jsi s ní spokojená? Já chodím teda k Šilerové, ale kamarádka chodí k té jak ty a prý se jí moc nelíbí...

Katy, tak gratuluju k úspěšné kontrole, hlavně že je princeznička zdravoučká a na Páju jsem zvědavá :slight_smile:
11. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahoj Katy, jupíí, gratuluju, teď už malá bude hezky růst a vyvíjet se:slight_smile:)
Na Páju jsem taky zvědavá, snad nebude zklamaná, ale teda u ní tipuju kluka:slight_smile:
11. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Já u nás šmíruju Šilerovou oknem, když tady ordinuje, chodím domů přes dvůr a u vchodu má zrovna okno do ordinace:slight_smile:
11. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
Leni, my u ní kromě povinných preventivek ještě nebyli, nebyli jsme ještě nemocní, takže nemůžu nějak zvlášť soudit. Názory na výživu má docela pokrokový. Když jsem chtěla žádanku na rehabky, tak mi jí hned napsala. Jinak jsem po ní ještě nic jiného nechtěla. Když jsem ve Slavkově váhala mezi Baránkovou - Šilerovou - Flodrovou, tak nám několik lidí doporučilo Baránkovou, tak jsme šli k ní. Dobrý dojem na mě udělala, když k nám po porodu přijela, ale jinak jí zatím nemůžu hodnotit :slight_smile:
11. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
Tak já tady furt číhám, kdy se objeví Páája a ono nic :slight_smile:
11. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
Taky na ni čekám :grinning:

Veru, jsme nakojeni, jdem se oblíkat a pomalu vyrazíme. Hele, nepůjdem na třešně na křenovskou? :slight_smile:
11. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
Veru, ona říkala, že jde ještě něco vyřizovat do města. Vydrž! :wink:

Nestihnu vás dočíst, ale co jsem si musela najít, tak že Terča čeká holčinku!! :grinning: Veliká gratulace, vítejte mezi nás holky! :dizzy_face: :grinning: Tak jsem to trefila :wink:
11. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
JóoLeni, to bysme mohli, super, tak já taky vyrazím, právě jsem se dokrmila:slight_smile:))
11. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
Tož se potkáme někde po cestě, ju? :wink:
11. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
OK, tak my pomalu jdeme.

pááji, tak si to překvápko schovám až se vrátím :slight_smile:
11. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
Tak jsem zpátky v práci a po UTZ. Koukám, že po mě byla sháňka :grinning:
Katy se už pochlubila, že jsme se tam potkaly. Vlašín nějak nestíhal, tak jsme si o chvilku dýl počkali... :wink:

Miminko má krásnou hlavičku, obě oči, nos, rty, MOZEK :slight_smile: , obě ruce, nohy, prsty, srdeční činnost jako hrom - dokonce nám to Vlašín pustil nahlas, žaludek, močový měchýř, ledviny... Měří 22-23 cm a má cca 350 g.
A asi všechny chcete vědět, co to bude? :slight_smile: :slight_smile: Řekla, bych, že se i Vlašín může někdy mýlit, ale řekl něco ve smyslu "holčička to bude přístě" ... Takže je to jasný..... Fakt jsem to nečekala, takže mě to docela dostalo. :cry: Dokonce se mi pak spustila krev z nosu. :frowning2: Musela jsem to jít nakonec rozdýchat do města ....

Vlašín se nás na začátku ptal, co by jsme chtěli, takže pak na konci pronesl větu - manžel dneska dostane studenou večeři :grinning: Na což jsem odpověděla, že nebude mít studenou večeři, protože dneska bude BEZ večeře úplně :grinning:

V profilu si to ještě měnit nebudu, asi půjdeme na ten 3D/4D, tak si necham ještě jednu malinkou naději na holčičku :slight_smile:
11. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
Pavlínko, nevěš hlavu, nakonec je to jedno, ale ten šok a překvapení chápu a vím, jak ses cítila. My vlastně zase oba mysleli, že budeme mít kluka a pro nás byl šok, když nám řekl tehdy Vlašín opak :slight_smile:
Tak dneska bude chystat TM večeři tobě, ne? :grinning: Máš sympaťáka manžela! :wink:

To jsem zapomněla napsat, nám řekl Vlašín, že taky má malá kolem 350 g :slight_smile: :slight_smile:
11. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
Pavli, já ti docela rozumím, ale neboj i do chlapečka se zamiluješ a na holčičku si ani nevzpomeneš. Já to měla stejně, my jsme brali jako hotovou věc, že budem mít holčičku a když mi pak doktorka řekla, že je to kluk, stáli jsme tam s manželem jak vidle zaražené v kupce hnoje :grinning: :grinning: :grinning: S tím že to bude kluk jsem se ale docela rychle smířila a teď si říkám, že další mimčo může být zase kluk :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
Katy, docela to překvápko bylo... Fakt jsem byla celou dobu přesvědčená, že to bude holka. MM mi večeři rozhodně chystat nebude, zvládl by max. uvařit polívku do hrníčku (samozřemě instantní v pytlíku)... :grinning: To radši budu o hladu. Díky za pochvalu toho mýho sympaťáka :slight_smile: To on se jen tak tváří :slight_smile: :slight_smile: Však ten tvůj je taky docela velkej sympaťák :wink:
11. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
Je fakt, že jsem taky k tobě sázela spíš na holčičku, nějak víc by se mi k tobě hodila :slight_smile: Ale jak píše Marcelka, ať je to co je to, jsou to naše děti a budeme je milovat se vším všudy, někdo s pindíkem navíc a někdo bez něj :grinning:
Hezky jsme si pochválily manžílky... :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
jo jo, hezky. Tak aby nám nespychli :grinning: Já vůbec nevím, co budu s klukem dělat. Ale je mi jasný, že to bude maminčin mazánek :slight_smile:
11. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.