• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
jééé, škoda, že jsme si nevsázeli, sázela jsem u tebe na chlapečka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Ale Pááji, nevěš hlavu, ono to nakonec vyjde nastejno, holčička nebo chlapeček:slight_smile: Bude to tvůj miláček tak jak tak:slight_smile:

my jsme právě dorazili z prochajdy, Adámek je neskutečně NÁDHERNEJ, voňavej, jen spinkal a byl strašně hoňoučkej. akorát jsme teda zmokli a Léňa s malým na tom museli chidáci být hůř, měli to ještě pořádnej kus domů:frowning2:
A Lenička vypadá perfektně, vůbec bych neřekla, že rodila a navíc je děsně v pohodě, jako vždy :slight_smile:
Tak moje záda dostaly zabrat, jdu se natáhnout a pustit telku a sežrat třešně, co jsem natrhala pro MM :slight_smile:
11. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
Ahoj holky

dneska byl srazík moc fajn, ostatně jako obvykle :wink: Já si na to moje dítko stěžuju jak sužuje a dneska byla jak andílek, herečka :grinning: , po tom co jsme přijeli domů spala ještě hoďku a půl v kočárku. Za to teď spala tak 20 minut, vyjeli jsme s kočárkem, chcanec jak prase, tak jsem jela domů, jen co klapli dveře už je vzhůru, dala jsem jí do lehátka a čekám, že ještě nachvilku usne, myslím marně :grinning:
11. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
Ahojky. TAk jsem právě dojela z Vyškova. srazík byl supr. ráda jsem Vás poznala. Po obědě jsem s kámoškou Vyrazila do dinoparku a měly jsme co dělat abychom vláčkem dojely do zoo a nrchytl nás dyšť po cestě. Stejně jsme zmokly po cestě ke kamarádce domů.
Hani tak už mám asi vymyšlenou tu kérku. Moc se mi u tebe zalíbilo to datum narození matýska. Asi si to taky nějak nechám udělat. Jestli tedy neva že budu opička po tobě :sweat_smile:
11. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
Alco taky jsem o té kérce přemýšlela, ale já se bojím té bolesti s tetování :grinning:

Hani kde sis to nechala tetovat?
11. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
Jůůů, Pavli, takže kluk? Gratulaceeee! Zrovna jsme o tobě s Verčou mluvili, že kluk by se k tobě hodil víc :grinning: Nebuď z toho zklamaná :wink: My chtěli taky holčičku a jsme šťastní za kluka.

Veru, děkujeme za pochvaly :slight_smile: Však za chvilku budu zas já obdivovat Matyáška. No zmokli jsme pěkně, vypadám jak potápka ještě teď :grinning: Ale Aďulovi to nevadilo, probudil se až doma, jen jsem ho nakojila a teď si hoví spokojeně v koši :confused:
11. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
autor
:grinning: Jen v rychlosti nakukuju, ukecala sem Matějína na chvíli spánku... :grinning:

paji: Gratulace k chlapečkovi :dizzy_face: , ber to tak, že to bude maminčin mazánek, já si taky furt malovala holčičku, i když mi každej říkal že su jasnej kluk, a teď bych brala radši zas chlapečka :grinning:

Zuzi: Tady ve Vyškově, najdu Ti odkaz jak bude chvilka, když srovnám s Brnem, tak sto a jedna přes prostředí přístup i hygienu :wink: Bolesti se neboj :wink: , oproti několikahodinovýmu porodu, je to jak komáří štípnutí, to co mám na ruce mi všehovšudy dělal 20 minut a fakt to nebolelo, mohla bych u toho kidně i spát :wink: Jinak máme na Vikču asi dobrej vliv no :grinning:

Ali: Tak ten slejvák musel být humus v tom vláčku :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ty máš taky tu permici že? My blyi v pátek a děs a hrůza, chcu to vychytat zas někdy v týdnu, až nebude tolik lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Kérka mi určo neva :wink: Aspoň budu moct argumentovat, že nejsem jedinej potetovanej blázen :grinning:
11. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
Teď mi dochází, že se na srazíku nefotilo :sweat_smile: , přiště to musíme napravit, třeba budou už Peťulín a Matějín pobíhat spolu :grinning:
11. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
11. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
Hani jestli se můžu zeptat na kolik ti to tetování teho data vyšlo. já vůbec nemám představu kolik to stojí. Ať zhruba vím kolik vzít peněz.
11. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
Hani kdyby jsi chtěla tak já budu od 22.6. ve Vyškove,tchánovci jedou na dovolenou tak mi nabídli že můžu být u nich tak můžeme vyrazit do teho dinoparku. :wink:
11. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
autor
Ali jj to by bylo super, tak pak dej vědět :wink:
11. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
Pavli gratuluji ke klukovi. Kdybys chtěla tak prodávám krásné modré menžestrové lacláčky. Jsou zateplené, takže se hodí na podzim i zimu. Mi je moc neunosily. petřík měl dvojté balení plínek tak nám byly za chvíli malý. a druhé mimčo chci tak na jaro takže je schovávat nechci.
11. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:
11. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
Holky fajn, že ste si srazík užili.-)
Já tak letěla dom z prochajdy a myslela jsem si, jak si lehnu, no bylo to naivní, popadly mě takový bolesti, že mi po příchodu z práce musel MM masírovat záda, jsem na něj řvala, ať okamžitě něco udělá :grinning: :grinning: :grinning:.
11. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
Veru to musí být hnus mět pořád takový poslíčky no spíše posly :grinning: . Já nic takovyho nezažila naštěstí.
11. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
Tak Paji, gratuluju ke klucikovi!:slight_smile: Ja se s moznosti, ze by to mohl byt kluk, vyrovnalavala postupne, takze me nakonec prekvapilo, ze to bude holcicka:slight_smile:

Zas letim, dneska je tam Poirot:slight_smile:
11. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
Teri, nazdárek, teda, ty tady vůbec nepobudeš :slight_smile:
od rána zkoumám tvoji fotku z UZ, tu čárečku mezi těma nožičkama vidím a ten útvar, co vypadá jako lulínek, to je jiná část těla?
11. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
Teda Teri to ses tady dlouho neohřála :grinning:

Veru: Jj srazík byl fajn, mě se na těch srazech líbí, že se dycky najím :grinning: , Kačka zavelí a jde se dlabat :grinning: Až Matyho vyplkneš a trochu se aklimatizuješ, tak dojeď taky :wink:

Jdu jukat na nějakej film, jestli MM dovolí :grinning:
11. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
Alco - No jo, ale zase si říkám, aspoń pak nebudu tak vyjevená, až to bude naostro:slight_smile:
11. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
Já bych ráda dojela, ale to by musela léňa vzít vozidlo a všechny nás odvézt, protože já si za volant netroufnu ani teď:slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
Sakra, mám pocit, že si tady na koňovi povídám furt sama se sebou :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Njn Veru, to je holt úděl těhulí, jde vždykcy poznat kdo to má za pár, ten je tady pak furt :grinning:
11. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj kočky, v rychlosti jsem přečetla nejnovější info a jdu dělat na zítřek jídlo, přišli jsme s MM až o půl osmé večer domů.
Páji, moc Ti gratuluju k chlapečkovi, věřím, že to pro Tebe musel být šok, ale jak píše Hanča, kluci jsou maminčini mazánci, a určitě jseš šťastná, že je mimčo zdravý a vše je tak, jak má být... Určitě i chlapečka budeš milovat stejně jako bys milovala holčičku... i když ta je Tvoje vysněná... tka bude příště. :wink: Hlavně, že je vše v pořádku, to je moc fajn.
Katy, ,Tobě taky gratuluju k UZ, že je vše v pořádku, super, jen tak dál!!!
Všechny moc zdravím, kdyžtak ještě po Ordinaci nakouknu, ale teď valím to dodělat to jídlo a zítra tady budu celej den, nemám nic v plánu, tak napíšu víc.
Veru, takže Ty teda zítra odpoledne jedeš k babičce, jo? Já furt přemýšlím jestli se jet mrknout na ten nohejbal nebo ne, ale dvě hodiny se mi tam být nechce...
A Adámek je vážně kouzelnej, já ho teda viděla jen v porodce, ale věřím, že je kouzelnej a voňavej pořád. :slight_smile:
Holky, na srazík příště foťáky s sebou a nezapomenout fotit...
Luci, jestli nakukuješ, myslím na Tebe...
Páá kočky, pěknej večer! :wink:
11. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Tak klidně vás dovezu a odvezu, ale až budeš mít i ty dítko a Lenča, tak to abych si udělala řidičák na autobus nebo nějakej náklaďák, abysme se tam i s kočárama pak poskládali :grinning: :grinning: :grinning:

Malýho jsem už dala chrnět, u kojení mi vytuhl, ale furt mu vypadá ten dudel. On už je na něm závislák :grinning:

Veru a masáž teda pomohla? Ty jo, ty tady vždycky popisuješ, jak na TM řveš, no já bych na jeho místě být nechtěla :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj kočky, se hlásím po dlouhé době...zase :grinning:

Lenajsku, břuch je jako v těhulkovství, ale jinak v pohodě. Volala jsem si na OBI a mluvila s tím sympaťákem z UTZ, jak jsem vám to tady popisovala a říkal, že pokud nemám opravdu nějaké velké bolesti atd. tak že to bude o.k akorát že to jde prostě pomalu. Moje tělo na ty hormony hold zareagovalo šíleně :angry: ke všemu jsem měla včera dostat MS a potvora nikde :confused: :angry: by mě zajímalo kde se toulá..
Jinak je to v pohodě, akorát se koulím jako kulička a doufám, že na druhý pokus už nic takového nezažiju... :grinning:

Holky, vy jste zmokli :confused: tady u nás skoro nic nebylo..mno jo no, Rousínov :sunglasses:
11. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
Já na poslení chvíli sbírám koníkovský moudra před porodem :slight_smile:

Ahoj Luci, jak se jmenoval ten sympatickej Dr? Už to víš??

Leni neboj, já na něj neječím nějak šíleně, on je zvyklej, že jsem hlučnější, když mě něco bolí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.
Masáž celkem pomáhá, teda stačí jen zatlačit, to se pak asi Matýš posune a těm zádům se uleví.
Jdeme usednout k večeři, pááá
11. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Verčo, kupodivu už vím... je to Kúmell :grinning: ale na jméno jsem se teda zeptat netroufla :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
Leni, já se do Vyškova dopravím s mimčem v kočáru autobusem, pokud mi někdo pomůže nahoru, ale to je ještě čas, ne? :slight_smile: A nebo si uděláš ten řidičák na bus a půjčíš si bus u tchána... :grinning:
Luci, tak to je dobře že jsi zavolala dr, snad to bude brzo dobrý. Četla sis nějaký ty diskuze, našla jsi nějaký? Jinak se teda docela divím, že si tohle nepohlídali, když jsi měla tolik folíků, že Ti ještě přidali injekce... ale nevím. Příště to snad bude lepší, jestli by pro Tebe nebyla lepší ta minimální stimulace, co jsem měla já... těžko říct. Držím palce, ať bříško splaskne.
Ach jo, mě ten MM taky někdy dokáže pěkně vytočit... :angry: no nic, loučím se, dneska mám nějakej den blbec bo co. Mějte se krásně a dobrou noc...
11. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahojte holky, dostala jsem se sem až teďka.
Srazík super, jsem se i naobědvala, což teda normálně dost flinkám. Budu se muset srážet častěji :grinning: Terka dorazila s Ninuškou před 13,30. Ninuška hodňoučká, daly jsme čaj a povídaly. Já nakrmila Markétku mrkví s bramborem (sblajzla celou skleničku!!!),a pak holky začaly vřískat (ale ne brečet), jedna zapištěla, druhá to opakovala, dobrý domlouvání, jsme se tomu musely smát, jak opakují zvuky!
Pak jsme jeli s MM do Drnovic podrtit třešně, první várku sebral švagr, v Drnkách nás chytl slejvák, ale byli jsme schovaní, pak jsem šla s golfákem na procházku i s Pavlou - ten její měl trénink, tak si pro mě ke tchýni došla. Taky dobrý, aspoň jsme pokecaly. ... Markétka toho dnes moc nenaspala, takový chvilky, ale pořád se něco dělo, tak byla hodná, po koupačce a krmení odpadla 20,10. Tak MM skládá první komodu a já pročítám koně, konečně v klidu.
Páji, gratulacééé k chlapečkovi, nesmutni, kluci jsou fajn, a kdeco se u nich snese, zatímco u holky ne. Bude to dobrý, já mám syna a moc si s ním rozumím. Mamky to s klukama umí a navíc, Martin se mi spíš svěří než taťkovi. Mám s klukem fakt dobrou zkušenost.
11. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
Bré ranko,

m1rti: Fotky z plavča super, Markétka je rozená potápěčka, mimochodem máš mooooo hezký plavky :wink: , necháš si dělat všechny? Jinak fajn, že si holky včera pokecaly :slight_smile:

leni: Leni ten autobus není marnej nápad? :grinning:
12. čer 2009 v 05:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.