• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
No tak holky nespěte!!!! :grinning:
12. čer 2009 v 07:08  • Odpověz
Dobré raníčko :slight_smile:
Já už nespím, ale makám :wink: Ještě, že už je pátek :slight_smile:
12. čer 2009 v 07:32  • Odpověz
Marti, pěkný fotečky a plavky máš fakt hezký :slight_smile: Já si letos taky pořídila růžový, ale světlejší. Vždycky kupuje plavky v obchodech za tisícovku a letos jsem moc investovat nechtěla, tak jsem vlítla do Tesca a byla jsem mile překvapená, plavky mě vyšly na 290,- Kč. No, nekup to :grinning:

Škoda, že nemáte fotky ze srázku, tak třeba příště. Hlavně, že jste si to všechny užily :wink:
12. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
Já už taky pilně pracuju. Dneska mám samý pohovory, k tomu šéfy z Prahy, tuna věcí k tomu, to bude zase den... :frowning2: Navíc jsem po včerejšku totálně mrtvá. A večer mě dorazil MM, který zásadně trvá na tom, že když je to kluk, tak se bude jmenovat po něm ! :angry:

Díky za podporu i pochvalu, stejně si na toho chlapečka budu muset zvyknout... Holka bude prostě příště... :slight_smile:

Holky, co jste byly na 3D/4D - ke máte zkušenost? V Brně to dělají na 3 místech, v Bohunicích 1000,-, Helios 1000,-, Prenatal 1200,-. Jak to dlouho trvá? Asi se rozmýšlím mezi Heliosem a Bohu. Budeme mít dovču, tak neřeším, jak je to daleko z práce a taky by jsme vyzkoušeli něco jinýho, než Prenatal.
12. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
Paji, já byla v Heliosu a platila jsem 600,- :wink:
12. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
Pavli, ti taťuldové chtějí svoje potomky po sobě, u nás to bylo stejný :slight_smile:

Ten Helios pěkně zdražil, ale nedivím se, když všude za to berou takový prachy a oni byli tak levní..
12. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
Ali, mám ročního synovce a taky 2 sestřenice, co mají malý kluky, takže rozhodně nebudu mít problém podědit spousty chlapečkovskýho oblečení. Už teď mám doma 5 kabelí vytříděnýho oblečení :slight_smile: Ale díky za nabídku. :wink:

Lenajsku, prosím tě, co ti ten manžela zase udělal? Ti chlapi jsou hrozní, co?

Leni.dv, jó, klidně si udělej řidičák na autobus, kočárky narveme do zavazadlovýho prostoru a můžeš se stavit i pro mě :grinning:

Veru, ty neustálý bolesti ti nezávidím. Doufám, že si všechno špatný a bolestivý vybereš teď a porod bude na 1*. :slight_smile:

Včera jsem mluvila s jednou kámoškou, má taky kluka a docela mě dostala s tím, že ona vůbec neví, co je kopání mimča, prý ji ten její malej, když byl v bříšku, vůbec nikdy nekopal. :confounded: A je úplně normální zdravý dítě ...
12. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
Jinak jsem slyšela, že v Bohunicích ten utz dělají porodní asistentky, tak nevím... :unamused:
12. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holčiny, hezký pátek

my jdeme dneska na ty naušničky :frowning2:

Marti: to musela být sranda s holkama.

Hani díky za odkaz,nevím jestli se k tomu odhodlám, nebojím se bolesti, ale této jo :grinning:
12. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
Zuzi, tak držímě pěsti na naušničky, ať to Vikinka hezky zvládne :wink:
12. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Holkýýýýýýýýýýýý hlásím že sem právě oblíkla a zapla!!! rifle co sem měla na svatební cestě :grinning:
12. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
No Haňule super!!! :wink: :grinning:
12. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Čauky kočky, pěkné páteční ránko přeji, i když je zatažené...
Hani, super!!! :wink:
Míšo, jak jsi dopadla včera u dr, už je to lepší?
Jdu vás dočíst, všechny zdravím, krásnej den! :wink:
12. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Cože, v Bohunicích to dělají porod.asistentky? Tak to je teda hustý... Takže asi ten Helios. Leni, jak si tam byla spokojená?
Hani, to je super! Já na sobě neměla rifle už víc než 3 měsíce :frowning2:
12. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Hani, jak jsi to udělala? Já chci taky :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
Marti, pěkný fotečky z potápka. :wink:
Páji, ty ceny jsi četla na netu, jsou teď aktuální, jo? A ve kterém TT se ty 3D UZ dělají? A neboj, rifle zase nosit budeš... :wink: A dneska vydrž, víkend je za dveřma! :wink:
Zuzi, tak dopadněte dobře na naušničkách... držím palce. :wink:
Páji, TM chce, aby se mimčo jmenovalo po něm, jo? Ach jo... :unamused: Třeba si to ještě rozmyslí... to jsou situace, co... :unamused:
Katy, takže jsi plavky sehnala v Tescu, jo? To je fajn... Mají tam fakt dobrý ceny, nejen na plavky, ale i na spodní prádlo... asi se tam půjdu mrknout po nějaké podprsence, bo mám pocit, že mi prsa pořád rostou... :unamused:
Hani, jak se vám daří? :slight_smile:
Leni ahojky, jak se máte?
Co plánujete kočky na víkend? :wink:
12. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Leni, ceny jsou ověřený osobně nebo telefonicky. Na netu to většinou ani nemají... Ten 3D se dělá mezi 22 a 26 tt.
Marti, k tobě na fotečky se musím ještě kouknout.
12. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
Páji, jestli můžeš, tak si do těch Bohunic ještě radši zavolej, nevím to stopro, ale doslechla jsem se.
Mně bylo řečeno, že nejlepší jít na ten 3D/4D v 25 tt.
12. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
Brý ráno kočky...

vy jste toho zase nakecali, člověk aby vás pořád dočítal :grinning: :grinning:

Haníííííí, ak jsi to udělala? Já teď na sebe neobleču nic jiného než tříčtvrťáky, skrz ten břuch :angry:

Čekám na MS, má se to po ní upravit..volala jsem radši dneska zase na OBI, protože jsem byla v noci málem na umření. Nemám bolesti, ale jsem nafouklá a to mě bolí. Co musí člověk vydržet skrz mimi, chjo :pensive:

Paaji, nevěš hlavu.. holčička bude určo příště :wink:
12. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Dobré ráno holky,
my se dneska chystáme k babičce do Hradce, snad tu cestu odpoledne přežiju, moc se tam těším, zase se jednou pořádně nadlábnu:slight_smile:. MM mě donutil vzít s sebou tašku do porodky, kdyby náhodou - ale teda v hradci bych nerodila ani za nic, tam jsem se narodila já :slight_smile:

Paaji, já zase chtěla, aby se syn jmenoval po tatínkovi a MM nechtěl :frowning2:.
Hani, sper, vidíš, jak makáš v poslední době, pořád někde lítáš, tak ještě abys nehubla:slight_smile:
Leni prosimtě, vždyť si krásně hubená!

Včera večer použil MM na moje záda masážní přístroj s léčivým červeným světlem, aby si chudáček nenamohl ručičky. Ale celkem to fungovalo, takže do porodky budeme tahat další krám. se tam z nás pominou, až si tam začneme vybalovat to svoje nádobíčko, no ale roubík raději necháme doma :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
Dneska je malej teda protivnej, ani za celý dopoledne pořádně nespal a u kozy chce být co dvě hodiny od rána :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Přihodila jsem dvě fotečky :wink:
12. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Kočky, dala jsem do Alba na chvilku foto svého břuchu, tak můžete mrknout... potom to smažu :pensive:
12. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Dobrý odpolko, tak já musím zaťukat od včera nic tak snad to vydží, prý to mohlo být od toho utz a nebo mám akorát jakoby mít druhé měsíčky a prý někdo na to trpí :unamused: No, ale kdyby se to prý rozjelo tak mám hned valit :wink:
Ještě si dneska zavolám zda mám nárok na ty vycházky i :slight_smile:
12. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Luci, no to je něco teda... :unamused: To máš kočko snad větší bříško než já... :frowning2: Ach jo... moc mě to mrzí, tak snad Ti příště dají léků míň.
Veru, užijte si víkend u babičky, určitě to bude fajne... Ty ses narodila v Hr.Kr.? Nebo je to jinej Hradec? Radši si tu tašku vem, člověk nikdy neví... A co prosímtě všechno do té porodky budete tahat? :grinning:
Leni, to mě mrzí, že je malej protivnej... snad to bude lepší. A fotečky moc pěkný... :slight_smile:
Míšo, to je fajn, že od včerejška je klid, tak možná to fakt bylo z toho vyšetření nebo si tělo myslelo, že bude menstruovat, kdo ví. Hlavně, že už to dál nepokračuje. Tak se opatruj, odpočívej, nech se hýčkat a pohlaď bříško... :wink:
A díky holky za info o 3D UZ.
12. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Luci, tak to tvoje břicho je mazec... Máš ho fakt větší než já. Doufám, že se ti brzo udělá líp :wink:

Míši, tak se drž a mimi taky... :slight_smile:
12. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
Zatím to není bříško jen velikej špek :- :grinning: :grinning: už se těším až se bude tvarovat a já budu vypadat těhotně a né tlustě :grinning: :grinning: :grinning:

Paaja my by jsme kluka braly všema deseti :wink:
12. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
No Luci, opravdu břicho jak těhule! :frowning2: Jen ať se to co nejdřív spraví!
12. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
Kočky, Jj jsem jako těhule.. když vyjdu ven ak po mě všichni tady koukají a usmívají se, protože vědí, že jsme se o mimi moc dlouho snažili a teď mám břuch. Je to blbý pocit, když je člověk nafouknutý..bolí mě to pod prsama-prostě na začátku břuchu a to je jenom to nafouknutí. Mno jo no..

Misicko, já ti své bříško klidně dám - samozřejmě bez potíží...aspoň budu potom zase vypadat normálně :grinning:
12. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
Luci, to je mi líto, že máš pořád s bříškem takový trápeníčko, je opravdu velké, to jsem si ani nemyslela, že to až takhle může být... A ještě ta MS, tak ať brzy dorazí :wink:

Leni.dv, fotečky super a Jessinka taky hezky pózuje :slight_smile:

Míši, taky držím pěstičky, aby bylo vše v pořádku, opatruj se a odpočívej, to je pro mimíska teď určitě nejdůležitější!

Veru, to je fakt s tou taškou, radši pro jistotu si ji vem. Užijte si víkendík :wink:
12. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
Veru, nádherný fotečky!!!! :wink: Sluší vám to tam, ale hlavně Tobě mamčo... :wink:
Jdu si ohřát obídek, taky si nechte čvachtat... :slight_smile:
12. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.