• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Hoj holky, hodila jsem pár fotek do alba.

Luci, to mě mrzí, takový bříško, hlavně ať ti MS brzo dorazí. Já jsem si teď psala porodní plán, tak jsem celý dopoledne zase strávila u počítače:frowning2: Ach jo, musím aspoň trochu uklidit:slight_smile:
12. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
Veruš, ty jsou teda bezva! Jak říká Leňa moc vám to tam sluší, ale ty jsi fakt krásná a jako modelka :slight_smile: :wink: A vypadáš skvěle, pořád stejná jen brušenko, jinak jsi snad nikde nepřibrala :slight_smile:
12. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Už máš Veru porodní plán sepsanej, jo? A epidurál teda jo, nebo ne?
Taky mám pocit, že máš jen to bříško, jinak jseš jak laňka... :wink:
12. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
Holky, díky moc... třeba dneska dorazí a bude klid :wink:

U nás je střídavé počasí a už mě to nebaví, člověk nemůže ani pořádně ven bez deštníku.

Verčo, fotečky jsou nádhernéééééé..moc Vám to tam sluší :dizzy_face: :dizzy_face:

Leni dv, foto moc pěkný..Áďulka je fakt roztomilej :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahojte holky,

jdu vás po delší době pozdravit. Vlezl na mě nějakej zákeřnej bacil, takže jsem si na pár týdnů odpočinula úplně od všeho. Od pondělí se vracím zpátky do práce, tak uvidím, jak to budu zvládat.

Leni: Adámek je krásnej mimoušek :dizzy_face: :dizzy_face: a taťku teda skutečně nezapře :wink:

Luci: to mě mrzí, že máš takové trápení :pensive: tak snad se to brzy spraví a bude líp

Lenajsek: koukám, jak se ti krásně kulatí bříško mamulko :dizzy_face:

Veru: krásný fotečky
12. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Leni, no vidíš, že se Jessinka zajímá o Adámka, jak ho krásně hlídá:slight_smile:

jojo, jen bříško, ale těch 13kg nahoře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To mám v zadku, v břiše a v kozénkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
O epidurálu jsem se tam nezmińovala, jen o porodu do vany a o homeopatikách. Bylo by mi trapný tam napsat - epidurál v žádném případě a pak budu chcípat bolestí a škemrat o něj.-) . Takhle tam mám napsaný, že bych v první řadě ráda využila přípravky a prostředky co mám z domu a pak se uvidí :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Radi, to mě mrzí, že Tě sklátila choroba, snad už je líp a už jseš zdravá jako řípa... :wink: držím palečky, a nepřepínej se! :wink:
A díky za pochvalu bříška... :slight_smile:
Veru, to je jasný.. :slight_smile: A Ty teda chceš mimčo porodit do vany, jo? Nebo jsi tam psala o tom, že chceš využít vanu při porodu, ale mimčo porodit "na suchu"?
12. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
To počasí mě opravdu s... :angry: Ani se nedá venku pořádně být! Vylezla jsem akorát na půl hoďky, abych vyvenčila Jess a uspala malýho a zase zalezla :angry: Tak doufám, že malej bude spát aspoň tak bez ježdění. Nevím, jestli nemá ten růstovej spurt, pač od rána od půl šesté kojím po dvou hodinách a on ani pořádně nespí, jen usne na chvilku a už je zas vzhůru :angry: Ještěže mám navařen, jinak bysme dnes byly bez jídla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Verčo, krásný fotky, fakt super! Vypadáte tam moc krásně :dizzy_face: Jo a Jess hlídala Adámka jen proto, že jsem jí to nakázala :slight_smile: Sama by si na pohovku za ním nevlezla :grinning:

Raduš, už jsem si říkala, co s tebou je. Tak hlavně že bycil už je pryč. :wink: A jak se jinak máš?
12. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
Leňulky, no řípa to ještě není, ale už snad bude jen dobře :slight_smile: Zatím ještě trochu polehávám a když je náhodou venku hezky, tak se jdu i trošku projít. Teď je to počasí fakt na nas... :angry:

Leni, ale i tak je to pesanka hlídačka. Hlídala ho přece už u postýlky :wink:
12. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
Lenajsku, i toto nechávám otevřený, protože těžko můžu vědět, jak se při porodu zachovám, ale mám tam psaný, že chci určitě trávit část první doby porodní ve vaně a pokud mi to tam bude vyhovovat, tak bych tam ráda porodila i mimčo:slight_smile:
Ale pokud nebude volnej nadstandard tak mám smůlu a můžu ho leda tak vyprdnout ve sprše:slight_smile: :slight_smile:

ronaldo ahoj, dlouho si se tu neukázala:slight_smile: To musel být fakt škaredej bacouch.-)
Leni tak vydrž, v takovým počasí bych taky jen ležela a jedla.-)
12. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
Veru, to já taky :grinning: :grinning: :grinning: Sedím tady a zavírají se mi oči :confounded:
12. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj Radi, vítej po delší odmlce. Tak hodně zdravíčk a sil do příštího prac. týdne, ten začátek bude asi těžkej, co?
Veru, já jen obdivuju, jak ty se na ten porod a všechny věci kolem připravuješ a říkám si, že já v tomhle budu nemožná, prostě až to přijde, tak pojedu rodit a hotovo. Ten porodní plán vypisuje každý nebo to je nějaký speciální požadavek? Nějak se neorientuju.... :sweat_smile:

Veru a Leni.dv, máte super, že máte v rodině fotografy a udělali vám takový krásný fotky. Já bych taky chtěla, ale nevím od koho, protože si myslím, že je to přeci jenom trošku intimní záležitost a asi bych se jen tak od někoho fotit nenechala. I když třeba paní Dvořákovic je super, u té by mi to možná nevadilo :slight_smile:
12. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
Katy vsak uvidíš, ono u mě je všechno hodně o psychice a ještě před měsícem jsem byla vystresovaná jak hadra a bečela jsem, když jsem četla jakej měla Leňa porod a šíleně jsem se bála. Pak jsem se začala připravovat, hodně číst a cvičit a najednou se porodu nebojím a těším se. Beru to jako přirozenou věc, která se prostě musí stát a co se bude dít je v rukou božích :slight_smile:
Porodní plán si píšou většinou holčiny, který mají nějaký né úplně obvyklý požadavky, aby PA věděly, co můžou od tebe čekat apod. Je lepší mít napsaný tvé představy než jim pak v bolestech vykládat, ať mi nepíchají injekce, že zkusím svoje homeopatický kuličky :slight_smile:.
Ale je to každýho věc:slight_smile:

Já osobně se radši fotím s cizíma fotografama, protože oni jsou profíci a nečumí na tebe, ale u těch známých se naopak celkem stydím.-)
12. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
To je fakt děsný to počasí, chvilku svítí slunko a pak se zase zatáhne.. asi si dám poobědový kafčo a zase zalehnu, vůbec se mi ani ven nechce. Možná jen skočím něco málo nakoupit do obchodu.
Veru, tak třeba Ti bude vana natolik vyhovovat, že mimčo do ní porodíš... pokud bude ten volnej nadstandart. No jsu zvědavá... :slight_smile: Už je to fakt za pár. :wink:
Katy, já taky nic psát nebudu, ani vůbec nemám představu, jak by to mělo probíhat... ještě jsem se v té mé chytré knížce tak daleko jako k porodu nedostala. Jen jsem četla diskuze o epidurálu, a skoro všechny kočky co ho měly si ho nemohly vynachválit, tak o něm taky začínám uvažovat.
Radi, tak snad ten škaredej bacil bude brzo definitivně pryč. :wink:
Leni, Jess je fakt hlídačka, myslím že malýho stejně pořád po očku sleduje. :wink:
Katy, myslím že u pí Dvořákoví by to mohlo být fajn to focení... já jsu předběžně domluvená s kamarádkou, jen nevím, kde to zrealizujeme, říkala jsem si v zámecké zahradě v nějakým zastrčeným koutku k večeru, ale tam bude dost lidí asi i tak... to nevím, fakt. Nebo půjdem někam do polí... :slight_smile:
12. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
Veru, fotečky super. MM focení nesnáší, ale už i tak jsem ho přesvědčila, že se necháme vyfotit v ateliéru.

Já jsem uvažovala jen o tom, že do porod.plánu napíšu, že nechci mediky a chci epidurál. Všechno ostatní mi je v podstatě jedno - zatím :grinning:

Radi, tak po dlouhé době vítej zpátky. Snad budeš brzo OK :slight_smile:
12. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
Tak už jsem v obraze, Veru, díky :wink:

Lenajsku, myslím si, že ten epidurál je dnes už skoro rutinní věc, takže s tím taky počítám, že si ho nechám píchnout.
Ohledně těch fotek mě taky napadlo, že přinejhorším nás může vyblýskat někdo z rodiny.
Akorát Lenajsku, kdy se budeš chtít fotit? Jelikož máš termín až na konci listopadu, tak asi už nějak dřív, aby to nemuselo být v zimní bundě, co?? :grinning: :grinning: To by pak asi nemělo ten efekt :grinning:
12. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
Páji, to je super, že se TM nechal přemluvit na ten ateliér. To MM by do ateliéru určitě nešel, to by radši svolil s pár fotečkama právě od té kamarádky, mojí svědkyně.
Katy, no někdy v létě, až bude krásně svítit sluníčko a pole budou plný obilí. Ale jestli na to bude vhodný počasí, to nikdo netuší. A s velkým bříškem pak už asi jen někde vevnitř. :slight_smile: V zimní bundě asi fakt nic moc. Nehledě na to, že se do ní nevejdu. :grinning:
12. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
Teda jako teď ještě jo, ale v tom listopadu už určitě ne.
Mimochodem mě napadlo, že vůbec nevím, kdy budu kupovat vánoční dárky. Budu muset letos asi s předstihem a nebudu to přehánět. Letos bude největší dáreček pod stromeček mimčo, takhle to každej musí brát. V prosinci už nic nenakoupím, a v listopadu nevím, to už asi taky ne, do Brna si už pak asi netroufnu. No vůbec nevím. :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
Lenajsku - jednoduše, přes net :slight_smile: :wink:
12. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
Holky, zrovna dneska jsem to říkala kolegyni, že letos to budu řešit přes net a co bude potřeba nakoupit v obchodech, tak to oběhám už v září. Je fakt, že loni jsem spoustu dárků kupovala přes internet a byla jsem maxim. spokojená, žádný starosti, nemusíš obejít každej obchod a máš to až domů :slight_smile:
Jinak u nás to letos taky žádný velký dárkování nebude, nebo pro nás určitě ne, maximálně pro malou :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
Holky, asi jo, něco pořeším přes net, něco v tom září, a bude. Stejně mám radši nakupování dopředu než na poslední chvíli. A letos budu mít i kam dárečky dávat, takže pohoda. :slight_smile:
To je fakt super, že když se nakoupí přes net, balíček dojde až domů.
Nic kočky, přijel MM, dovezl ty dveře do skříně, takže to bude komplet, jdu mu to pomoct montovat... a pak asi zalehnout, je mi nějak šoufl, divný. Na chalupu to moc nevypadá...
Pěkný odpoledne všem, pěknej víkend a Veru, dobře dojeďte... :wink:
12. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
Holky já taky pomalu razím, přeju krásnej víkend:slight_smile:
12. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
Též se loučím a přeju příjemnej sluníčkovej víkendík :wink:
12. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
:grinning: Hoj holky, zas sem se celej den nedostala :grinning: , byla jsem ve městě s kamarádkou co je těhu a koupit chodítko :dizzy_face: . Potkala sem cif s Kubíčkem a padl návrh že příští týden by sme mohly hromadně spáchat ten dinopark, tak kdo se k nám přidá?

Zuzi: Tak jak dopadly naušničky?

leni: K těm riflím - nežeru :grinning: a taky mi to trvalo 9 měsíců, ty máš 4 týdny po porodu člověče :grinning: To se ti za chvílu stáhne to bříško, já to mám v kilech :pensive:

lenajsku: Děkujem za optání máme se fajn, každej den nějak maraton, ale nestěžuju si :grinning: Co ty? Za chvíli bude taky vědět pohlaví co? :grinning:

veru: Jj ten pohyb asi fakt má něco do sebe, Matějín - můj osobní trenér a některý lidi za to platí :grinning:

luci: Ať teda mrška brzo dorazí :wink:
12. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
autor
Raduli, tka hlavně že už si fit, nepřipojíš se na nějakej srazík?

Leni: Supér fotčky, Jess je úplná chůvička, je rozkošný jak pořád polehává poblíž Adíka. Tomáš nám taky asistuje u všeho, ale od Matesa se drží stále v bezpečné vzdálenosti :grinning:

Veru: Supe akční fotky :wink:

Jinak o počasí mi ani nemluvte, my 5x zmokli než sme se vykočárkovali, dala sem Matějínovi rohlík, no v kočárku spoušt veliká
12. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
Hani, tak to jsem vás dopoledne viděla ve městě. Valila jsem od doktorky a trochu mávala, ale zase mě zastavila jakásik slečně kvůli tomu jakou používám telefonní síť. A co se týče srazíku, určo se k nějakému připojím.
12. čer 2009 v 16:51  • Odpověz
Nazdar holky!

Teda Veru, to jsou bomba fotky!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
Ahoj holky

Veru: fakt bomba fotky :dizzy_face:

Rady čau, ráda tě tu vidím.

Jinak naušničky vcelku v pohodě, myslím, že to nastřelení nebolelo, ječela totiž, když jsem jí chytla ruce a sestřička hlavu, chtělo se mi teda břečet taky, jak jí berušce tekly slzičky :frowning2: , ale jak jsem jí pořádně pochovala, tak hned přestala plakat a moc jí to sluší, ale ty od babičky jí budou slušet ještě víc. Poslední dva dny je zase moc hodná, aby jí to tak zůstalo :grinning:

Jo počasí je pěkně na hovno.

Hani: kde se dají koupit ty potvůrky na vanu?
12. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
autor
Zuzi, já to koupila na tom plavču pro mimča, ona to jednou za kurz objednává hromadně, ale dá se to sehnat i na MMB nebo na netu
12. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
Leni: super fotky s Jess, to je super, kdyby tak ještě uměla přebalovat :grinning:

Hani: vidím, že máš všechno obskládaný polštářema, to je mazec :grinning:
12. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.