• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
Zuzi: Njn :grinning: to víš, aba padal do měkkýho :sweat_smile:
12. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
Matýsek bude fotomodel, vždycky mu to moc sluší, ta fotka s kartáčkem je bezkonkurenční :grinning:
12. čer 2009 v 18:46  • Odpověz
Ahoj holky..

Hani, fotečky jako vždy " SUPER " Máťa je tam opravdu jako model :wink: jinak jsem si taky všimla těch polštářů :grinning: :grinning: vypadá to zajímavě a srandovně.
12. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
Tak u nás je vykoupáno uložíno, snad se bude spát, dneska je nějakej zničenej :grinning: Mm je ještě na tréninku, tak si jdu udělat něco na dlabanec.

Díky moc za pochvalu foteček :sweat_smile: Ty polštáře sou fakt nezbytný, jinak by měl už asi 100x rozbitou hlavu, jen nevím jak obložit televizi aby po ní furt nešplhal :grinning:
12. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
Hani, Máťa je fakt hrozně roztomilej! :dizzy_face:
12. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
Hani, tak řekni M aby sehnal nějakou pevnou podložku a jednoduše to zapřeš mezi obyvací stěnu..akorát potom na tu televizy asi neuvidíš :confounded: My ji budeme dávat na zeď a spidermana mít určitě nebudem :grinning:
12. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
Luci, do budoucna mám v plánu taky to plácnout na zeď, ale to až budem rekontruovat a dělat novej obyvák a ta stěna půjde pryč, ale to je ještě dalekooo :pensive:
12. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
Tak jsem si vypůjčila od kamarádky šátek, že jako zkusím šátkovat, ale tohle je na mě nějaký složitý, kurňa :sweat_smile:
Hani, tys měla šátek nebo ten babyvak? Bych potřebovala něco, do čeho to dítě strčím bez nějakýho vázání a jdem :grinning:
12. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Leni, já měla nejdřív klokanku a teď mám šátek. To vázání není zas tak složítý :wink:
12. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
12. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Na to jsem asi holt nemehlo :sweat_smile: Než bych se do toho zamotala, tak ani nemusíme chodit ven :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Leni, tak to si pořiď Ergo nebo Manducu :wink: - ale spíš až Adámek udrží hlavičku. Já šátek taky nezvládala, párkrát ho v něm vyvenžil manžel a pak jsem ho prodala a koupila si manducu. Bez ní si to už doma nedokážu představit.
12. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
Holky, dostala jsem se sem až teď. V noci na dnešek se Markétka pořád budila, už od 23.hodin, bylo to divný. V noci se mi zdála nějaká teplá a pořád chtěla pít. Ráno jsem jí naměřila 38. Měli jsme domluvený hlídání u mojí mamky, chtěli jsme jít na třešně na slivovici. Tak jsme ji dovezli k mamce, došla tam zrovna švagrová. Malá byla jakžtakž ok,ale jak se tam všichni navalili, tak začala brečet. Ale mamka ji chovala, tak jsme odjeli. Vrátili jsme se ve 13.hodin (snad 5x jsme zmokli, ale nasbírali jsme docela dost),mamka mi řekla, že Markétka pořád pobrekávala, vůbec nic nejedla, ani mlíko ode mě, ani Nutrilon, zeleninu už nezkoušela. Nakonec ji uhoupala v kočárku (má naštěstí pro tyhle účely jeden v ložnici, to je super),tak spinkala asi 30 minut. Měla červený oči, jak mě uviděla, tak se na mě vrhla a chtěla napít, nakojila jsem ji a usnula jak pařez. Mamka se tomu smála, že nakojit ji teda nezvládla :grinning: Doma snědla mrkev s bramborem a v podvečer spala ještě přes hodinu, ale i tak je vidět, že jí není dobře. Usnula až teď 21,30 a už jsem tam jednou byla za ní, má rýmu špatně se jí dýchá.
12. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
Dobrý večer kočky, chci vám jenom říct, že mám zítra nástup do nemocnice.. bohužel se mi to v plné síle vrátilo a v břichu mám volnou tekutinu, což není dobré. Vaječníky mám zvětšené na 9cm, takže hospitalizace byla neodkladná, jenomže tam teď mají plno, tak musím dojet ráno..což je i fajn, protože si sama zbalím věci a nebudu říkat manžovi. Obrečela jsem to v autě a teď jsem celkem o.k ale i tak to tam zase ořvu, nesnáším nemocnice :angry: :frowning2:

Tak jo, ozvu se až se vrátím domů, což prý nebude dřív jak za ten týden :pensive:
12. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
Tak já mám dotrháno, budu s malou doma, zítra jde MM s tchýní. Nedá se nic dělat, hlavněak aby malé už bylo trošku líp.
Hani, plavky mám jak puberťačka, ale mám je 2 roky, tak si přece nebudu kupovat jiný, že jo (na zadku ok?) :grinning: Jak voda nadnáší, tak si ze mě dělají všichni srandu, že jsem jak Pamela Anderson, tak jim to vyvracím, že je to zrakový klam :grinning: Fotky jsem už objednala. Ty, který byly víckrát stejný, jen se měnila úprava jsem neobjednávala všechny, ale některý mám 3x, ať mám i pro babičky. Nejdřív jsem to tam naprala podle pocitu a suma byla snad 800, tak jsem vystřízlivěla a dostala jsem se na 470. I tak je to dost, ale fotky jsou fajn, Markétka bude mít památku.
Škoda, že jsme si žádná nevzpomněla vzít foťák a fotit, když už jsem se jednou zúčastnila :grinning: :grinning: :grinning: Ani já ho nevzala, tak příště, ať mám taky nějaký záznam.
Pavli, Katka má pravdu, s těma synama. Chlapi jsou ješitní, všichni chtějí pokračovatele rodu, jakoby ženská pokračovatel nebyla a ještě chtějí jméno po sobě. U nás to teda tak vyjímečně nebylo, ale brácha chtěl kluka taky po sobě, ale švagrová ho ukecala a mají Jakuba! Tak přeju pohodový domlouvání, někdy je to boj :grinning:
Zuzi, sranda byla, návštěva pohodová, Terka je moc fajn a Ninuška taky! Doufám, že naušničky jste zvládli v pohodě!
Hani, gratulace k oblečení riflí ze svatební cesty!!!! Dobrý počin!
Leni.dv: ono to počasí působí i na miminka, venku hnus, mimina "vosiny" jak říkají kolegyně na prosincovkách
:grinning: Moc hezký fotečky v albíčku!
Luci, tak to tě lituju, jsi jako já snad v 7.měsíci, to je děs. To je opravdu otrava. Snad MS brzo přijde a budeš mít pokoj. Už jen se do něčeho oblíct je asi problém, že? FAkt zkusíš teda :frowning2:
Veru, příjemný víkendový výlet, ať dojedeš zpátky ještě celá, když tam nechce rodit :sweat_smile: Moc krásný fotky v albu, opravdu paráda!
Leni.dv: Adámek může mít růstový spurt, ono to nebývá přesně, +- nějaký týden. U nás to probíhalo vždycky až po. Místo 6 týdnů ho Markétka měla v 9.ti týdnech, ale to stálo za to! Držím palce, spurty bývají náročný, dětičky by pořád papkaly. :grinning:
Holky, já nikdy plán neměla, dřív to nebývalo a teď na potřetí mě to ňák nenapadlo, zvlášť když dopředu nidko neví, jak to bude.Já měla z porodu vždycky takový dost respekt, je to záležitost, kterou nejde od určité fáze moc ovlivnit a ten pocit nemám ráda, když to tam se mnou začlo cvičit, tak to nebylo příjemný. Prostě jsem to pak už brala tak, že dítě ven musí a jinak to prostě nejde. U Markétky jsem se nervozitě vyhýbala slušně skoro až do konce. Ono je toho dost i tak, až to přijde, tak proč se stresovat dopředu. Všem, co vás porod čeká, moc držím palečky. Jak budete některá rodit, tak to budu prožívat s váma zase znova, to už tak je.
Katy.v: my si loni taky nedávali dárky, daly jsme si pod stromeček třítýdenní Markétku :sweat_smile:
Luci - teď dočítám, tyjo, to je mi líto. Ale snad už ti pak konečně bude líp. Moc držím palce a holky určitě taky. To bříško máš opravdu moc veliký, bych už měla fakt strach, co se tam děje. Moc na tebe budu myslet!!!
12. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz
Hoj holky, tak teprve teď se mi podařilo se sem dostat, dneska jim ty stránky nějak blbnou. Včera jsem už nestihla dočítat, přijeli jsme v jedenáct večer domů, narychlo jsme se rozhodli zajet večer ještě do Ikei a do Tesca, v Ikei jsme nakoupili nový světla do předsíně, pár drobností ještě koupili a 800 je hned pryč... :stuck_out_tongue_closed_eyes: V Tescu nějakej nákup, samozřejmě i něco pro mimčo v akci, ale domů jsme přijeli fakt pozdě.
Jen jsem teď stihla zaregistrovat, že je Lucka ode dneška opět v nemocnici, fakt to její bříško bylo obrovský, a jestli ji i bolelo, ach jo, chuděra, tolik si od toho slibovala a čekaly ji jen samé potíže... :frowning2: Tak snad se z toho brzo dostane, snad jí tentokrát dr. pomůžou... já tohle naštěstí nikdy nezažívala, ale musí to být hroznej pocit. Musím jí napsat SMSku.
Hani, já se mám fajně, jen mi chybí kontrola s UZ, abych mimčo viděla, jestli je v pořádku, a už se moc těším na pohyby, až ucítím, abych si byla jistá, že je vše OK. Jinak si nestěžuju, až na občasný bolení zad a neustálou rýmu se mám fajně. :slight_smile: Snažím se myslet pozitivně, i když u mě pesimisty je to někdy dost těžký... :slight_smile:
Na fotečky mrknu.
Leni, malej je teda pěknej jedlík, je to možný, že to je ten růstovej spurt, jak o něm holky píšou, tak malej se snad brzo nasytí a pak se to zase ustálí... :wink: Musíš hodně jíst a pít, abys nebyla "vycuclá"... :wink: Dneska je krásně venku, asi se půjdete projít, že?
My jsme měli jet na chalupu, ale včera bylo počasí naprd, ještš v noci pršelo, ráno mě bolelo v tom krku, pak jsem měla i trochu průjem, navíc mě pořád trápí rýma, tak jsme nakonec nejeli nikam a jsme doma. Aspoň jsme přidělali ty světla, vyperu co je potřeba, půjdem se projít u nás... Však chalupa počká, nechci nic riskovat. Dneska by tam ještě byla zima a na sezení pod ořechem ve stínu to není, ještě to prostě není to pravý léto. Ale to snad přijde.
Marti, díky, že držíš palečky všem, které čeká porod... já si to zatím vůbec nepřipouštím a neřeším to... ale jak to bude předemnou, začnu asi pěkně panikařit. :slight_smile:
Jinak ještě Leni k šátku, já bych právě taky asi nezvládala to vázání, ale četla jsem nějaké diskuze o té manduce, co tady psala Marci, že je to fajn, myslím že ji bude pořizovat i Verča. Sice teda nevím kolik stojí, ale já bych stejně musela koupit šátek novej, nemám nikoho kdo by mi ho půjčil, takže radši koupím asi tu Manducu místo šátku. Tak ať se nošení Adámka na bříšku daří... :wink:
13. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Zuzi, to je fajn že má malá už náušničky, bude určitě kočka. Teda to už je, ale s náušničkama bude ještě větší. To je fajn, že pak přestala plakat, u maminky je holt nejlíp. :wink:
Jdu se ještě mrknout na ty fotečky, pak jdu dělat obídek, dneska žemlovka, mňam, hrozně dlouho jsem ji nedělala, tak se těším. A jestli mi už zítra bude dobře, dneska to ještě nechci riskovat, bude zítra smažená cuketa a nový brambory... :slight_smile: a upeču cuketovou buchtu, nikdy jsem ji nejedla, tak vyzkoušíme.
Krásnej pohodovej víkend všem!! :wink:
13. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
Zuzi, pěkný fotečky z plavání a Hani, fotky opět mazecký... :wink: :slight_smile:
Leni, opožděně přeji vše NEJ Adámkovi k měsíčninám... :wink:
13. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
Huj holky, nejel mě kuň zrovna když Maty spí a mohla sem dočíst :angry:
13. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
m1rti: Tak ať je Markétka brzo fit :wink:

lenajsku: Tak jak se něco zabublí v břuchu hned hlásit :wink:

luci: Budu na Tebe myslet, ty si fakt zkusiš chůdě :frowning2:
13. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
:grinning: My pojedem odpo asi oslavit 9ti měsíčniny tradičně za MM na fotbálek :grinning: , snad to hezký počasí vydrží :slight_smile:
13. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahojky holky,

teda Lucka chudák holka, tak snad jí v té nemocnici pomůžou a bude jí dobře :wink:
13. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Nazdárek!
Ráno jsem jela rychle nakoupit, tak hlídal MM s Jessinkou :slight_smile: Pak mě říkal, jak Jessie byla u koše, hlavu na něm položenou a malej vypískl a Jessa se prý strašně lekla až utekla :grinning:

Odpoledne jedem na svatbu do Alvetu, jen na chvíli mrknout. Tak musím Adámka nějak vyfešákovat :dizzy_face: Mám pro něho plátěný kalhoty, jsou mu teda delší, ale co se dá dělat a koupila jsem mu k tomu pěknou zelenou mikču, tak snad se tam bude všem líbit :slight_smile:

Na tu manducu jsem se dívala, ale je pěkně drahá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale já jsem právě chtěla něco, v čem bych ho mohla nosit už teď, už kvůli venčení psa. No uvidíme.

Leni, přesně měsíc bude mít Adámek zítra :wink:
13. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
A Lucky je mi moc líto :frowning2: Jestli ji Leni budeš psát, tak že na ni myslíme a ať je brzo fit.

Takovýhle komplikace jsou normální? :confused:
13. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
Leni a jo, jsu trdlo... tak to se omlouvám. :wink: A svatbu si užijte, Adámek se bude určitě všem líbit, tak ať nepřijedete moc unavení. :wink: Bude to určitě fajn.
Hani, neboj, budu hlásit... :wink:
Marti, taky přeji, ať je Markétce brzo líp. :wink:
Hani, tak si užijte fotbálek, kde dneska TM hraje? :wink:
Leni, tyhle komplikace se bohužel můžou objevit, ale v CARu si to měli podle mě víc pohlídat a ne to nechat tak hodně rozjet... :frowning2: Tohle je hrozně vážná věc, bohužel někdy hraničí i se smrtí, ale určitě to není případ Lucky. Podle mě byla chyba, že jí dávali ještě injekce navíc, které už vůbec nepotřebovala... jsem to tady několikrát říkala, že kvantita je bohužel na úkor kvality, a prostě míň v tomto případě znamená víc. K čemu tolik folikulů a vajíček, když je z toho akorát OHSS... :frowning2: :frowning2: Ale je na Lucce, jak se příště rozhodne, já po takovéto zkušenosti šla přiště prostě jinam... zvlášť, když jí dr. říkal, že je to dobrý dobrý, a najednou je znova v nemocnici... no... snad bude brzo líp...
S tou Jess to je sranda... :grinning:
Holky, já jsem se shýbala pro nádobí dolů do linky a jak jsem se narovnávala, tak mi luplo v zádech, jak kdyby plotýnka, přímo v páteři, že to je děsný... :unamused: Nevím, jestli to zkusit rozhýbat nebo radši ne, MM mi to namazal alpovou mastí, tak asi budu dneska odpočívat. Týjo, ještě že jsem nejela na chalupu, tam bych těm svým zádům taky dala pěkně pohulit... teď jsu prostě poučená, že se pro všechno budu ne ohýbat, ale pěkně v podřepu, abych to netahala přes záda... holt člověk si určitý věci neuvědomí, až mu tělo nevyšle signál, že to přepískl...
Hani, tak taky Maťovi vše NEJ k 9 měsíčninám... :wink:
13. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
A Lucku určitě pozdravím... :wink:
13. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahojte, ... já byla z toho nefunkčního koně uplně na mrtvici, malá taky spala, a já tady čučela tak zbůhdarma ... jo závislost :grinning:
Hani, všechno nej.... Matýskovi k 9.timěsíčninkám! ... nám taťka odjel taky na fotbal, mají pak ukončenou, tak počítám, že zítra nad ránem to příchod jistí .... ještě že nechal koně v garáži :grinning:
Lenajsek: s tou Luckou to mě docela děsí, já něco takovýho slyším a vidím poprvé. Leni a tys byla na to IVF kde? ... Markétka před chvíli usnula. Je taková uplakanější a jak lehne, tak v ní chrastí. Dnes jsme zatím na teplotu nic nedávali. Uvidíme s přibývajícím večerem. ... navečer mi dojde Martin a Pavka. Tak musím dosmažit další várku řízků, aby si mohli něco odnést, ale nechci tady rabušit teď když spinká .... a je ještě čas ...
13. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
Holky, mám dojem, že Manduca přijde tak na cca 2500,- nic levného
13. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
lenajsku: Teda ty si s těma zádama taky užiješ, tak nějak rozmasírova bo tak. No mě těhu na záda pomohl kupodivu jen ten pás jako ho reklamujou, nevzpomenu si na název. Sem tomu nveřeila, ale fakt zabral. Jinak fotbálek je dneska v Němčanech.

m1rti: U nás bude večer stejnej prorgam, MM na fotbale už zůstane a zakončenou mají taky, takže zítra se asi budem muset uklidit od rána k babičce a dědečkovi aby se nám tatínek vyspal z opice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
Hani, myslíš ten KOSMODISK jo?
13. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.