• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Koukám že jsou všichni venku, bodeť když je tak hezky. My půjdem až někdy jindy :frowning2: .... odsála jsem Markétce z nosu a je to lepší. Spala zatím jen 2x 30 min, tak už jsem mezi tím vařením a ní docela utahaná, ležet moc nechce :angry:
13. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
Ahoj kočeny, tak vás všechny moc zdravím z nemocnice. .kde ležím s OHSS poté co se nám nepovedlo IVF a neproběhl ani ET, ale dnes mi z odběru krve zjistili, že jsem těhotná :grinning: proto se mi ten druhý OHSS vrátil ve větší míře.

Čumíme s M jako puci a vůbec nechápem :sweat_smile: příští týden mě chtějí poslat na UTZ, tak doufám, že nečekáme paterčata :angry: :grinning: :grinning:
Pokud mi na to napíšete nějaké ohlasy, tak mi je potom MM pošle formou sms, protože v nemocnici notebook bohužel nemám :wink:

Mějte se moc pěkně!!

P.S. Hold musím mít vždycky něco extra :grinning:
14. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
Luci, to snad není možný!!!! Tak tohle je bomba století, fakt! Moc gratuluju a snad už bude všechno ok, a dál už to bude v klidu. Moc držím palečky, koukám na tu tvou zprávu jako na zjevení .... ale dobrý, dobrý, dobrý !!!!
Zdraví Marta ... pak dej vědět výsledky ultrazvuku, to je bomba, to budu muset rozchodit, ale moc příjemná !!
14. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
Lucííííííí!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
No tak to je bomba, jdu Ti ještě psát SMSku!!! Ono to tak většinou bývá, že při OHSS se mimísci (embryjka) uchytí s větší pravděpodobností, ale Tobě žádné netransferovali, takže jste si prostě k tomu pomohli sami... :slight_smile: :slight_smile: :grinning: Moc to teda ale nechápu, kde se v Tobě vzaly další vajíčka, když jsi byla na OPU, tak jedině, že by Ti nějaké neodsáli a to se oplodnilo??? No mazec... :grinning: Tak moc držím palce, ať vše probíhá jak má, ať dopadne dobře UZ a hlavně se OPATRUJ a ať se o Tebe jak v nemocnici tak pak doma starají jako o zázrak!!!! :wink:

U mě je už se zádama líp, oproti včerejšku, MM mi maže kafrovou mastí, ale na masáž pak stejně půjdu. Teď zase frčíme ven, když je tam tak krásně.
Ještě večer nakouknu, mějte se fajn a pěknou neděli!!! :wink:
14. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
Zdravím při neděli :grinning: , normálně bych se koukla až večer bo zítra, ale psala mi M1rti co se tady děje :grinning: , tak se musím podívat na vlastní oči.

Luci: Čucím jak pré z gauče co všechno je možný :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Strašně Ti to přeju, hlavně ať je vše o.k. a na tom UTZ se ukáže o kolik se ta Vaše rodinka rozroste :grinning: Myslím na Tebe a držím pěsti :wink:

My byli včera na tom fotbálku, hodila sem do alba nějaký fotky, Matějín se tam krásně vycapal a vyřádil :grinning:

HOLKY ČEKÁM VYJÁDŘENÍ OHLEDNÉ AKCE DINOPARK, BUDU PSÁT CIF, TAK AŤ SE TO NÉNAJK POHNE.
14. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
Ahojky holky tak já čučík taky jako puk, sice tomu vůbec nerozumím, ale Luci gratuluji a asi začinám věřit na zázraky :astonished: Doufám, že na utz půjdeš co nejdřív :wink:
14. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
Tak jsme se vrátili z vycházky, bylo krásně teploučko a pokud bude takhle i zítra, šli bysme na chvilku s MM odpoledne na koupák, Radek by si zaplaval a já bych si vyčachtala nohy, když už mám koupený ty plavky... ale uvidíme zítra, jak bude.
S tou Luckou, podle mě v CARu neodsáli všechna vajíčka a nějaká tam zůstala, takže pak se asi zadařilo přirozeně... :slight_smile: Mazec, fakt. Nechápu, co je vše možný...
Hani, na fotky mrknu. Cif moc pozdravuj, kdy že má být akce Dinopark? Příští týden se mi už začíná pomalu a jistě plnit... tož nevím nevím.
Leni, tak ještě jednou vše NEJ k Adámkovým měsíčninám, tentokrát na den přesně... :slight_smile:
Páá kočky, krásnej podvečer!
14. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
Hani,kdy bude akce Dinopark? .... hezký fotky Hani, fotbalista jajo víno :sweat_smile:
Leni.dv: všechno nej Adámkovi k měsíčninám! :sweat_smile:
14. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
No jak se domluvíme, Lucka chtěla někdy tenhle týden, tak hoďte dny který se Vám hodí
14. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
Hani, krásný fotečky. Malej je fakt kouzelnej. A s tím jedním zoubkem vepředu nemá chybu. :grinning:
Míšo, týjo, Ty už jseš 10tt, za chvilku budeš v 12tt... toto letí!!! Kdy máš další KO? Jak se cítíš? Není Ti špatně?
Marti, co Markétka, teplotky už ustaly?
A copak Heli, jestli už není v porodce... :confused:
14. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
Holky, pokud čtvrtek, tak to máme plavčo. Mohla bych pokud se malá ok pak nají nejdřív v 10 jako posledně. Jiný dny bych měla moct bez problémů
14. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
Leni, jak bylo na svatbě? Malej byl určitě obletovanej a určitě mu to slušelo... :wink: I Tobě určitě. :wink:
Pro mě přichází v úvahu jedině úterý.
14. čer 2009 v 18:45  • Odpověz
Luci, to ja fakt zazrak!:slight_smile: Tak hlavne at uz tedka vsechno probiha v pohode a moc drzim fazolce (fazolkam) pesti, at jsou to bojovnicci!!! :slight_smile:
14. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Leňi podle mě by to mohlo běžet rychleji :grinning: Kontrolu mám 29.6. Je mi dobře nevolnostna netrpím jen mě sem tam zabolí břicho, ale to je prý normální.

V kolik máte sraz v tu středu zítra bych měla vědět zda se připojím :wink:
14. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
Misicko, mne taky treba pichlo v brise a tak...A co to spineni? Ja teda musim zatukat, skoro tyden mam pokoj i bez prasku, kez uz by to vydrzelo...
14. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Tak špinění bylo jen po té kontrole a od té doby což je od středy tuk tuk tuk nic :wink:
Tak to je super, že nešpiníš i bez prášku :wink:
14. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
No snad to vydrzi, na psychiku to byl docela zaber...Tedka doufam, ze mala ma zaludek v poradku a ze se na ultrazvuku objevi....
14. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
Hoj holky, zdravím po víkendu - teda čumím jak puk Lucííí, gratuluju!!!!!!
U nás nic moc novýho, k zádovým bolestem mi začaly i třísla, tak mám aspoň trochu změnu :slight_smile:
Napíšu zítra, dneska padám únavou, pááá :slight_smile:
14. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Tak mě napadá, že už tu dlouho nebyla Helu, že by už rodila? :slight_smile:
14. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Veru, asi ti to sedá, no už se to blíží ...
No fakt, Helu tady dlouho nebyla ....
14. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Nazdárek!
No ty brďo, Luci, já čumím a nevěřím svým očím! Musela jsem si to několikrát přečíst :grinning: To je super zpráva! Ježiš, tak tfuj tfuj, ať je všechno v pořádku a mimčo nebo mimča? se dobře vyvíjí :wink: Dej co nejdřív vědět!

Včerejší svatba... no moc se vyjadřovat nebudu, co kdybych tu byla sledovaná :grinning: Jen nevěsty (byla to dvojsvatba) byly pěkné, stůl krásně nazdobený, jídla mraky, ale jinak zábava nic moc. Ale Adískovi se tam líbilo, celý odpoledne tam prospal, až jsem ho po sedmé večer musela budit na kojení a pak jsme jeli domů. Byl tam nejmladší a všichni ho obdivovali :dizzy_face: Jen jsem ho zapoměla jaksi vyfotit :slight_smile:
A dnes jsme byli celý odpoledne u našich, táta byl chytat ryby, ale nechytil :grinning:
Teď večer mě začlo bolet levý prso a leze na mě teplota, chjo, snad to přejde, dala jsem si hned gelový chlazení.
No nic, mějte se, půjdu chrnět.

Jo a co se týče toho srazíku v dinu, tak mě je to jedno, já můžu jakýkoliv den, ale víc by mi to bodlo teda třeba po obědě :wink:

Jo a děkujem za gratulace k 1. měsíci :slight_smile: MM mu včera nakoupil pár věciček a dnes dostal pár hadříků od mé ségry :slight_smile:
14. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Dobré ránko holčiny!
Jak se máte po víkendu? Já už jsem zase v práci, ale už se pomalu myšlenkama připravuju na dovolenou :dizzy_face: :grinning:
Včera jsem měla nějakou uklízecí mánii, udělala jsem plno věcí od úklidu kuchyně, přes vyklízení skříně až po umývání oken :slight_smile:
Tak já vás během dne dočtu..
Hodím do svýho alba fotečku z velkého utz z minulého týdne :wink:
15. čer 2009 v 07:03  • Odpověz
Ahoj holky

Lucííí ty prďo a pak, že se zázraky nedějí :dizzy_face:

Leni: Gratulace Adámkovi :slight_smile:

Marti: tak co Markétka už je to lepší?

My jsme měli pohodový víkend, Vikouš byla zlatíčko :dizzy_face: Včera jsme si odpoledne zašli na bazén, Šiška byla u našich, byla tam nová atrakce Valball, tak jsme to hned vyzkoušeli, jste v kouli napuštěné vzduchem a hodí vás do vody, celkem dřina :grinning: , musela jsem tam sebou mlet opatrně,aby se mi nezdrclo mlíko :grinning: . Jo a taky jsem hned valila na velkej tobogán, to mi chybělo.

No nic dítko volá.
15. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
No Luci, já taky čučím jako puk!! To je super nejlepší zprávička!!!! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Gratulujeme a hlavně odpočívej, ať se tam o tebe hezky starají a drž se! Mám fakt radost!!! :slight_smile: Tak nás zase brzy informuj! :wink:
15. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
Dodatečně gratuluji Adískovi k 1.měsíci a Matýskovi k 9.měsícům :slight_smile:

Hani, fotečky bezva (jako vždy) :wink:

Marti, co Markétka, už je líp?

Leni.dv, jak se cítíš ty? Snad to nebude zánět... :frowning2:

Lenajsku a co tvoje záda? Zajdi si na nějakou tu masáž, určitě ti to udělá dobře.

Veruš a co tvoje záda a třísla?

Je to tady samej marodek... :frowning2: :frowning2:
15. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
Ahoj holky, pěkné ránko přeji, včera večer zase Koník nejel, děs. SNad to bude dneska lepší.
Pěkný celý týden přeji, jdi vás dočíst...
Veru, čtu, že Tě bolí i tříšla, ach jo.. :unamused: Vydrž, za chvilku bude malej na světě!
Holky, od rána mě dneska pod pupkem cosi bublá, ale je to slyšet i nahlas si myslím, nevím jestli je to od hladu, nebo mimčo? Jak vy jste to měly? :wink:
Jdu čítat, mějte se fajně, všechny zdravím!!! :wink:
15. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Katy no to je fakt, dovča se blížíííí... :dizzy_face: :dizzy_face: i Páji, tak snad vám vyjde počásko a budete mít parádně. :wink:
A masáž by mi měla pomoct, potřebuju někoho, kdo by mi s těma zádama trošku hnul, bo je tam určitě něco bloklýho.
Leni, to je fajn, že jste si svatbu užili, škoda, že nemáš fotečky, těšila jsem se, jak malýho uvidím vyfiknutýho... a Vás taky... :wink: Týjho, zase teplota, kočko, tak držím palce, aby to nebylo nic vážnýho, aby to nebyl ten zánět, co tady Kačka píše... držím palce!!! Týjo, TM koupil malýmu oblečky, jo? Tak to je dobrej... to nevím, jesti by Radek zvládl.. :grinning:
Zuzi, ro je fajn, že jste si víkend užili.. a o té atrakci slyším poprvé, muselo to být fajn. A tobogány mám taky ráda... :slight_smile:
Katy, Ty jseš teda nezmar s tím uklízením, to jseš šikulka... :wink: Já měla taky v plánu uklízet, ale teď to nebudu přehánět, netroufnu si ohnout se ani k vysavači.
Míšo, to je fajn, že nespiníš, a srazík ve středu v 16.hod v Pizzanu, resp. možná před Pizzanem.
Teri, to jsu moc ráda, že taky už nešpiníš, to je super, že ani prášky už nemusíš brát... tak jen tak dál! A mimčo je určitě v pořádku! :wink:
Míšo, taky si pamatuju moc dobře na dobu, kdy mi to připadalo hrozně dlouhý a chtěla jsem mít už 3. měsíc za sebou, a ten screening, taky mi přijde vždycky hrozně dlouhá doba do další kontroly, a u mě především dalšího UZ, bo mimčo jsem už dlouho neviděla... ale ono se to nezdá, za chvilku budu v polovině a pomalu budu muset začít zařizovat tu výbavičku pořádně... ono to pak kočko povalí... :wink:
15. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Kači, moc pěkná fotečka z velkýho UZ... :wink: Malá si tam pěkně hoví. :slight_smile:
15. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky, teda ten kun je ale desnej, celej den nejet :angry: :angry:
Vrátila jsem se právě z venku a mám skoro infarkt, jakej je tam vzduch, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Katy - pěkně si lebedí, tak to má být - mají ještě spoustu místa, tak se jim v bříšku líbí:slight_smile:
Leni, já si pamatuju kolem 18tt bublinky, ale kručení ne, kručení bylo u mě vždycky ze střev:slight_smile:
A to tě obdivuju, že nemáš nákupní horečku, já už touto dobou nakupovala jak smyslů zbavená:slight_smile: :slight_smile:

Leni, držím palec, a´t prso nebolí, ach jo, to musí být děsný, s těma prsama jsou akorát starosti :frowning2:
15. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
Holky tak tá moje gyndařka je fakt čůza. Tak jsme se teprve dneska dovolala a ptám se jí jestli mi může napsat ty vycházky, že minule na kontrole jsem se zapoměla zeptat a ona no tak až dojdete příště a já na ní, že to je až za tři týdny a ona no a. Tak jí řikám, že potřebuji si něco zařídit jestli bych s e mohla stavit dřív a ona, že jo že uvidí co se stím dá dělat. Tak já nevím je pitomá nebo co :unamused: Tajže zítra jedu do města a budu klečet na kolenou abych dostala vycházky nebo co. Chápu, že když jsme špinila tak mi vycházky nedá, ale na posled to bylo OK, tak kde je problém?
15. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.