• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Holky, malá je dobrá, ale to vedro mě zničí. Mám tady návštěvu, tak písnu večer - pokud to bude fungovat !!!!
15. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
Ahojky nestíhám dočítat. Celej víkend jsem byla pryč a dnes mi kůň nešel. Tak jsem jen letmo něco pročetla. S tou Luckou to je tedy mazec. Chuděrka byla s toho smutná že se to nepovedlo. A teď je těhotná. tomu teda říkám pořádný překvapení. Jinak s tím dinoparkem zítra mi to nevyjde. ráda bych šla, ale MM má odpolední tak musím navařit a nachystat mu svačinku. Tak snad příště.
15. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
Holky, dnes MK nejel asi nikomu :unamused:

Misicko, určitě ti to napíše, ale je fakt, že někdy dělají doktoři drahoty, jak kdybys po nich chtěla bůhví co... :angry:

Holky, já dnes měla takovou křeč a píchání v podbřišku, až jsem se pěkně vylekala. Dvakrát po sobě mě to chytlo a to v sedě, tak jsem se bála, aby to nebylo něco vážnýho, ale pak už zase dobrý. Zítra to radši řeknu Dr., jdu na kontrolu, tak než odjedeme do zahraničí, ať jsem klidná. Švica mi říkala, že to asi budou ty křeče, tak třeba vystačí Magnézko.

Tak příjemnej večer všem! :wink:
15. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
Ahoj holky, konečně Koník zase jede, ale je to děs, že to fakt nejelo celej den. :angry:
Přidala jsem novou fotečku bříška, jak to tak vidím a porovnávám minulé fotky, tak snad je vše v pořádku, bo mi pěkně vyrostlo... a včera jsem konečně na váze měla o kilo navíc, tak snad už to vydrží. :slight_smile:
Jen jsem na prsou objevila strie, na levým víc, dokonce mě hodně pálí, jsou jen zespodu, ale jsou červený a je to na omak hrbolatý, jak kdyby fakt jizvičky pod kůží... :frowning2: Co se dá dělat, to je úděl těhotenství. A přitom je mažu... :frowning2:
S tím zítřejším Dino mi psala Hanka, že to na zítřek moc nevypadá, tak se to asi odkládá. Já dneska přišla z procházky pěkně vyřízená, jak bylo to dusno a záda mě začaly zase bolet, ještě to není OK, tak zítra budu odpočívat. Pak středa, čtvrtek jedu do Brna, tak to bude cestování až až. Objednala jsem se dneska ke svýmu výbornýmu masérovi, ale až příští týden má čas, tak ve čtvrtek tam zajedu. Pokud by to vyšlo v ten den i s velkým UZ, bylo by to super. Dozvím se až na kontrole v pondělí příští týden, a jak tam budu telefonicky volat, na Veveří, kdy mi dají termín.
Míšo, někteří dr. s tímhle fakt dělají cavyky, jak kdyby šlo nevím o co... :confounded: :angry: Přece jseš těhotná, nejseš ve vězení.. to je jasný, že se budeš hlídat a budeš mít klidovej režim, ale být furt zavřená doma? To je jak z minulýho století... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
No já jsu zvědavá na tu mou dr., chtěla bych jí říct, že v létě v červenci pojedeme na týden pryč, na chalupu (ale jí řeknu že za babičkou na vesnici, že se o mě bude starat), a že si na ten týden chci změnit adresu, na které budu při PN... vím, že na to mám nárok, tak jsu zvědavá na její reakci. Kdyžtak si přímo od ní z ordinace zavolám na sociálku, aby mi to před ní potvrdili, kdyby dělala ofuky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Katy, jestli máš křeče a tvrdý bříško, to může být to tvrdnutí, zítra to dr. řekni, to je fajn, že Ti kontrola vyšla ještě před dovolenou, tak aby Ti poradila, co s tím. Držím palce, ať je vše v pořádku.
Leni, jak je, už je trošku líp? Myslím na Tebe...
Holky, mně trošku děsí to prso, že mě pořád pálí a je horký, zítra zavolám dr, co s tím mám dělat, jestli to není nic vážnýho...
Veru, víš, já tohle mám trošku jinak, než Ty, já sice něco nakupuju, ale zaprvé, chtěla bych už vědět, co čekáme, abych mohla nakupovat i v barvičkách podle pohlaví, zadruhé se musím s kamoškou domluvit, co má pro mě schovaný za to oblečení, abych si to mohla přetřídit a probrat, co se mi bude hodit, takže nevím, co vše mám koupit a co ne, a za třetí, pořád se bojím, aby bylo vše v pořádku a mimčo v pohodě, tak s největšíma nákupama chci začít až po tom velkým UZ. Ale věřím, že to vše stihneme, pořád je času dost... Zítra navštívím zase bazárek tady ve Slavkově a možná i toho Krtečka na té poliklinice a něco koupím.
Dneska odpoledne, jak jsem šla ven a podívala se do schránky, jsem byla mile překvapená... přišla mi už neschopenka za květen!!! :grinning: Takže mám další peníze po 14ti dnech! :grinning: Nechápu nic... :slight_smile:
Tak se mějte krásně pokud možno, opatrujte se, a pěkný večer všem! :wink:
15. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
Zdravice při večeru :grinning: vypadá to, že dinopark padá, tak jindy no. Ve čt dopo přijede cif a budem trajdat asi po městě a okolo, tak jestli budete mít někdo cestu, můžete se k nám přidat :wink:

My se dnes krásně vyvětrali, byli sme skoro celej den venku, šoupla sem pár fotek a jdu hrát Simsáky, tka hezkej večer všem :wink:
15. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
Dneska to bylo fakt naprd, jak to nejelo :angry:

Luci, to je úžasná a naprosto neuvěřitelná zpráva !! Já taky čumím jak puk, to snad není ani možný... :slight_smile: :slight_smile: Držím pěstičky, aby všechno dopadlo úžasně a bueme se těšit na zprávičky. :slight_smile:

Katy, taky si měla včera uklízecí mánii ?? Já taky, my si snad čteme myšlenky nebo co :slight_smile: :grinning: :slight_smile: Já jsem začala v 9h a skončila v 18:30h. Bolel mě celej člověk :slight_smile: Utřela jsem prach úplně všude, i na skříních, umyla okna ve 3 pokojích, vyprala záclony (nakonec mi je pověsil MM), vyprala dalších 5 praček, žehlila, uklidila svůj pokoj a samozřejmě uvařila oběd, dělala nádobí .... Fakt celej den...
Jinak doufám, že ty křeče nebyly nic vážnýho. Snad pomůže to magnézko. Mě už 3 dny nechytly křeče do noh, takže to asi zabírá.

V sobotu jsem byla u našich, hlídala jsem malýho, je to čím dál větší torpédo :slight_smile: , pak jsme jeli odpol.k tetě vytřídit další oblečky, už mám 8 kabelí věcí a vyfasovala jsem i krásný veliký plyšáky a nějaký autíčka :slight_smile:

Dneska dopoledne jsme měli skoro 3 hodinový pohovor s další kočkou, šéfovi se hrozně líbila, tak to zase vypadá docela nadějně :wink:

V pátek večer jsem měla pocit, že cítím jeden velkej kopaneček, úplně jsem se lekla. Pak možná pár maličkých pohybů (pokud to nebyly střeva) a od té doby zase nic... :frowning2:

Míši, pokud doktorka naznala, že by jsi ještě vycházky mít neměla, když si tak dlouho špinila a už máš po jednom potratu, tak bych ještě těch pár dní přežila i bez vycházek. Pak ti je napíše, neboj :wink:

Leni, doufám, že nemáš ten zánět a je to už lepší :slight_smile:

Lenajsku, Leni, kouknu na tvoje nový fotečky a neboj, taky začneš brzo nakupovat :slight_smile: Velký UTZ budeš mít coby dup :slight_smile:

Jinak se těším na středu a počítám s tím :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Nazdar holky:slight_smile:
Jé, Katy, malá si tam pekne hovi v tom brisku:slight_smile:
Lenajsku, krasny brisko! :dizzy_face: A s tim prsem nevim, radsi fakt k doktorovi...
Paji, ja si myslim, ze s tema vychazkama v tehu by se nemely delat takovy cavyky, prece jsme dospeli a kdyz je mi blbe, nebo spinim, tak se budu setrit, ale kdyz jsem OK, tak co bych sedela doma, kdyz je venku pekne, prochazky jsou prece potreba...Podle me tohle tehule jen depta, ty blby vychazky...
Ale snad vam to konecne vyjde s tou nahradnici, drzim pesti :wink:
15. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
ahoj Teri, já nemyslela, že by těhule neměly mít žádný vycházky, to fakt néééé .... Ale v začátku, když je to potřeba, tak asi jo. Taky jsem byla kdysi 3 měsíce doma se salmonelou a nikdo se mě neptal, jestli mi už nic není a můžu jít ven nebo ne...
Taky jsem hodila fotečku toho našeho prďoly, ale narozdíl od Katy tam máme jen hlavičku a ručičku :wink:
15. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Holky, ja tam mam nasi malou ale celou na te fotce:slight_smile: To musite mit nejaky zvetseny:slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Katy.v: já touhle dobou (v té fázi jako jsi ty) to magnézko začla brát taky, měla jsem taky křeče
Hani,pokud bude v poho počasí pokusím se vás ve čt po plavání najít na městě :sweat_smile:
15. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Zuzi, teda ty si éro s tím bazošem, fakt dobrý. ... co jste tam prováděli, jsi borec, já nejsem taková odvaha :angry:
Holky, já z toho koně měla dnes málem psotník, tohle nám vyvádět :angry:
15. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Ahooooj!
Tak my byli taky celý odpoledne venku, ale jsem byla pěkně upocená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No prso furt trochu pobolívá, ale už to není tak hrozný a teplotu snad už nemám, radši se nebudu ani měřit :sweat_smile:
Taky jsem přidala nějaký dvě fotky. A snad konečně tenhle týden proběhne tchýnino focení :slight_smile:

Holky, krásný mimča máte v bříšku :dizzy_face:

A Leni, bříško roste, neboj. Nevím, proč se strachuješ, že nepřibíráš, buď ráda. :wink: Asi máš dobrý zásoby a mimčovi to zatím stačí :grinning:
15. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
Hoj holky,všechny zdravím.nestíhám dočítat,jak se máte?my fajně :wink:
15. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
Holky, moc pěkný fotečky miminek... :slight_smile: Už se taky těším, jak žabuldu uvidím. Je to přece jen nějakej ten pátek, co jsem ji/ho neviděla...
Leni, na fotečky jsem se dívala, malej si spokojeně hoví... :slight_smile: A s těma kilama máš recht, já prostě vše moc asi řeším... :slight_smile:
To jsu ráda, že je Ti už líp, snad to bude jen a jen lepší.
Páji, tak Ty jsi taky uklízela jako Kačka? Vy to máte fakt všechno snad stejný... :grinning: Ale odpočívej taky, ju? :wink: Se středou pořítám, už se těším, jak vás uvidím, bude to fajne. :slight_smile:
S tou novou kočkou by to bylo fajn, kdyby konečně šéf někoho vzal. A s těma pohybama, ze začátku to některý holky necítí pravidelně, a pak se ty pohyby vyskytují častěji, tak to určitě budeš cítit častěji i Ty. :wink:
Teri, moje řeč s těma vycházkama... ale Míša zítra uvidí, co jí dr. řekne, třeba si ji chce ještě ohlídat, a pak jí je napíše, snad jo. A díky za pochvalu bříška. :slight_smile:
Hani, už jsem psala, že ve čtvrtek se do Vyškova nedostanu, tak Lucku moc pozdravuj, i malýho, užijte si to!
Jdu se dívat na House, krásnou dobrou noc přeji, snad to zítra už pojedem normálně, myslím koňa.
Pááá!
15. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
Leni.dv.: Leni kdyby s tím prsem byl problém, tak nahřívat a nechávat malýho ať ho hodně odpíjí, a´t nedostaneš zánět
Kaaace: my se máme ok, rýma je na ústupu, už začala Markétka i spinkat, jak je zvykem, tak snad bude líp. Já ráno zvládla s Markétkou nákup v různých obchodech, malá naštěstí cestou usnula, tak to byla pohoda. Vyrazila jsem v sukni a triku, ale vedro k zalknutí, vrátila jsem se mokrá jako myš. Markétku jsem dala spinkat na terasu. Spala celkem 2 hodiny, tak jsem si říkala, že se asi vrací starý časy (byl tam chládek tak nespala na slunci). Nachystala jsem jí na oběd zeleninu s kuřecím masem, ale teda nic moc, trochu snědla, ale nebyla to ani půlka skleničky. Ve 2 mi přijela kamarádka z Prostějova, tak to bylo pozdvižení. Malá mělal zábavu, blbly, Markétka měla druhý vánoce už v červnu. Ve 4 dorazila ještě kamarádka z práce, ty dvě my byly před rokem na svatbě, tak jsme splkly. Odjely v 19,15. Asistovaly i u koupání. Markétka se pak najedla a usnula u krmení - bylo 19,20!!! Tak paráda. MM dojel z třešní v 19,45 a divil se, že nemá komu dát dobrou noc Ale i když byla malá unavená, tak nebyla přetažená, byla pořád dobrá nálada. Tak jsem se nasmála, a odpočinula, jen to vedro, v baráku se nehl vzduch, ale přežily jsme to. ... ještě zkouknem další epizodu Columba (sbíráme všechny díly) a půjdu do hajan ... vyškovačky chtěly zítra udělat srazík v Dinoparku, ale nějak z toho sešlo, tak zítra bude normoš den ... na procházku půjdeme asi dopoledne, pokud bude tak jak dnes, odpo se to moc nedá v tom vedru.
15. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
No tak co se tyce pribirani, tak ja v 5. mesici mam navic sotva pul kila:grinning: Ale mimco na UZ vypadalo v poradku (teda az na ten zaludek:frowning2:
15. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Kači ahojky, mám se fajně! Čtu, že vy taky, to je fajn! Pozdravuj Tomáška, mějte se krásně!
15. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Lenajsek, erinka83: holky, kila fakt neřešte, některý holky přibírají strašně moc a vůbec to nejde regulovat, pokud jsou miminka v pořádku, tak aspoň nebudete muset nic shazovat :grinning:
15. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Marti, nahřívat? Já myslela právě že chladit :confused: Snažím se, aby z něho hodně pill, ale bolí to jak....., tak musím zatnout zuby :rolling_eyes:
15. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
Leni, ano nahřívat a rozmasírovávat. Někdy ženský dělaly i to, že odsály a pak z toho prsa nakojily, aby se tam to mlíko nehromadilo. Já to nahřívala ve sprše, co jsem snesla
15. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
Holky, jdu do hajan, ráno snad kůň půjde, tak se zúčastním :grinning:
15. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
Krásné ráno holky, tak se zas po delší době hlásím :wink:
Pořád jsem 2v1 a nevypadá to na porod....teda doktor mi už před skoro 4 týdnama řekl, že do 10ti dní porodím a ono pořád nic...Nemám žádný bolesti, poslíčky, zátka drží...Pořád uklízím, na zahrádce, dlouhý prochajdy a prostě nic...to jsem zvědavá, kdy se tomu prckovi bude chtít na svět mezi nás :confused:

No, pokusím se vás alespoń letmo přes den dočíst.... :sweat_smile:
16. čer 2009 v 06:46  • Odpověz
Koukám, že je tu další těhulka....Lucííí obrovská gratulace, to snad není ani možný....Moc držím pěstičky, ať vše dopadne dobře :wink:
16. čer 2009 v 06:48  • Odpověz
Ahoj Heluuu!! My už myslely, že jste na dva kousky :grinning: Dívám se, že máš zítra termín.. Takže říkáš, že to zatím nevypadá? Tak hlavně, že se cítíš dobře a nemáš žádný bolesti, třeba to pak přijde z ničeho nic a naráz a bude to rychlý :slight_smile: Držím pěstičky! :wink:
16. čer 2009 v 06:51  • Odpověz
Zatím mi nepřipadá, že bych měla rodit....ve čtvrtek mám jít zas do porodky na kontrolu, tak uvidíme...nejraději bych to měla za sebou, přece jen, jak říkáš může to dojít ráz naráz, a já budu někde mimo tak nevím, co bych dělala :confused: No a doma se mi zrovna sedět nechce, takže jsem i tak pořád někde v luftě :slight_smile:
16. čer 2009 v 07:00  • Odpověz
Dobré ránko holky, .... ahoj Hel!u, moc držím palce, at je prcek brzo na světě a máš to za sebou! .... ty jejich prognózy, to je těžký. Fakt se tomu asi nedá věřit, když řeknou, že už porodíš a ono pořád nic. Mimču se u tebe asi líbí :grinning:
16. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
Dobré ranko,
koukaly jste někdy, co je za poslední příspěvek v našem tématu na str.1 a 2 - Lenajsek i Verča píšou jako by stejnou zprávu ve slovenštině o nějakým porodu... Zobrazuje se to tak jen mě nebo se kůň zbláznil ??
16. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
Heli, ahojky :slight_smile: ty jsi fakt pořád 2v1? To se Hloubal, nebo jak se jmenuje, fakt docela spletl, ne? :grinning: Určitě to zvládneš, neboj. :wink:

Teri, já mám tu fotečku hodně přiblíženou a zvětšenou, proto je tam vidět jen hlavička.

Dneska mám další pohovory - už možná poslední, ale vůbec se necítím dobře. Bolí mě na průduškách, mluvím jak marťan a ve 4h ráno jsem chytla do obou lýtek takový křeče, že jsem bolestí málem brečela. :frowning2: Takže jsem od té doby už samozřejmě nespala.... :angry:

Leni, Teri, fakt to přibírání neřešte, radši míň než víc. Já jsem na tom podobně jsem docela ráda. :slight_smile:
16. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
čauves holky

my teprve vstáváme, to moje dítko je zlatý :dizzy_face:

Marti: s MM jsme takový magoři, že furt něco podnikáme, na začátku pátého měsíce jsme na slovensku prolezly janošíkovi stezky :grinning:

Helu: držím palečky, ať je miminko brzo venku.

Včera jsme byli s mamkou na té travesti show a mazec, MM s Viktorkou to všechno zvládlo v pohodě.

Vikinka se včera přetočila s boku na bříško, chytla se prostěradla a už to bylo, akorát jsem to neviděla,byl s ní MM.

Hani: když nebude mít manža dovču, tak dorazíme.
16. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
Brý ránko!
Helu, tak ještě nerodíš? Tak aspoň, že se cítíš fajn a nemáš žádný bolesti :wink:

Zuzi, teda to je šikulka ta Viktorka a jak je hodná :dizzy_face:

Paji, mě se to zobrazuje taky. Lenča i Verča popisují porod :grinning: A ještě ve slovenštině :grinning: To jsem netušila, že už jste roidili :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.