• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Lenajsku, já nakupovala zuřivě během celého těhotenství:slight_smile:, hodně v sekáčích, na MMB, v CA ve výprodejích a v Tescu ve výprodejích. Taky jsem něco podědila. Na léto mám fakt hoodně bodýček, prďolína budu převlíkat 2x denně, aby měl ty věci aspoň 1 na sobě:slight_smile:
17. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj holky, máte někdo tel. na Lucku (Cifer)? Potřebuju se jí na něco zeptat a mám rozbitej telefon,tak nemám na ní číslo.
Děkuju :slight_smile:
17. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
No jo Leni, semínka se musí kousat, nebo budeš mít ďobkatý bobíky:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: .

Teri, jak je, už jste v pohodě?? číslo bohužel nemám:frowning2:
17. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz
Veru,právě že musíme přikrmovat, byli jsme na převážení,malá přibrala malinko a já ted ani pořádně nevím,jak to připravit :frowning2:
17. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
Dneska nějak nestíhám....

Katy, celkem se divím, že tě doktorka už neposlala někam dřív. Já jsem po pár migrénách byla tak vyřízená, že jsem myslela, že bez doktora nepřežiju. NOrmálně jsem se cca 2 roky léčila na neuroligii, brala každý den léky a myslím, že to dost pomohlo. Brufenem se to fakt vyřešit nedá. :frowning2:

Veru, Leni, já už bych taky začala nakupovat, ale mám pocit, že nemají nic, co by se mi líbilo... A hlavně, jak mám nakupovat, když nevím, jestli to bude holka nebo kluk :grinning: :slight_smile: :grinning:
To žehlení pidioblečků jsem si už zažila, když švagrová rodila o měsíc dřív a neměla nachystanýho vůbec nic. Já s mamkou jsme pak makaly jak blbky. :angry: A navíc to do dneška neocenila. Důležitější pro ni bylo, že její maminka za ní přišla do porodnice (my samozřejmě taky...)....
17. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz
měla to být samozřejmě "neurologie"... :wink:
17. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz
Veru, 3.7. má narozky můj taťka :slight_smile:
17. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
Teri, ale tak to není nic tak hrozného, ne? Přece se kvůli tomu přípkrmu nemusíš tak trápit, hlavně aby to prospělo malé :wink: Ale jak to, že nepřibírá? :confused:
17. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
Páji, já byla u neurologa kdysi před 8 lety, ale tehdy mi nijak nepomohl, asi jsem se mu zdála mladá na to, aby mi dal nějaké léky přímo na migrény. Pak jsem to dlouho neřešila (moje blbost) a šla jsem tam až teď. Měla jsem strach, že mě budou posílat po všech čertech. Tehdy před těmi lety jsem byla na nějakých vyšetření, na očním pozadí, rentgenu atd...nic nenašli, ale léky mi taky nedali.
Každopádně teď to musím nějak zvládnout a po tom kojení si tam určitě zajdu, aby mi něco nasadili.

Páji, taky si myslím, že se mi bude líp nakupovat až budeme jistě vědět pohlaví, těch neutrálních barev fakt moc není... a s tou holčinkou pořád na stopro nepočítám :grinning:
17. dub 2009 v 15:08  • Odpověz
Teri, já bych se z toho taky nestresovala. Ségře taky pořád říkali, že malá je moc maličká (a mimochodem to je doteď, protože oba rodiče má docela malý). Ti doktoři se řídí jen tabulkama, ale pokud je malá spokojená, tak není důvod se znepokojovat. Holt některý děti přibírají rychleji, některý pomaleji, ale co potřebují, o to si řeknou nebo to určitě dají najevo :slight_smile:
17. dub 2009 v 15:10  • Odpověz
Leni, no přibírá,ale málo,prej v 99,9% je to tím,že je prostě málo mléka,no nemá cenu se tak trápit, zkusím to a uvidím,máš pravdu,hlavně,že to prospěje jí :wink:
17. dub 2009 v 15:17  • Odpověz
Hoj holky :dizzy_face:
teri,už máš to číslo na cif :fearful:
17. dub 2009 v 15:19  • Odpověz
Katy,no já vím,já taky byla hodně malinká,ale malá má přes 10 týdnů a váží 4200 gramů,tzn že přibrala 700 gramů,což je opravdu málo a ted i víc brečí,tak jí nechci trápit a zkusím ten příkrm,nebudu jí ho dávat po každém kojení,prostě trochu a uvidí se.
17. dub 2009 v 15:19  • Odpověz
Jasný, určitě jí ho dej, bude určitě spokojenější a klidnější. Však to není žádná tragédie, spousta maminek dokrmuje. Tak pak napiš, jak to Ninušce chutná :slight_smile:
17. dub 2009 v 15:21  • Odpověz
Loučím se s vámi kočenky a ukážu se až v pondělí, zítra ráno frčíme na to Slovensko. PAPA a krásný víkend všem! :wink:
17. dub 2009 v 15:29  • Odpověz
Ty brďo, u nás padají kroupy :astonished:

Katy, užijte si to na Slovensku :wink:

Teri, to je asi fakt málo. Tak uvidíš, Nutrilon určo pomůže :wink: A přidej nějaký fotečky :wink:
17. dub 2009 v 15:31  • Odpověz
jj, padaji- mne primo na hlavu, byli jsme uprostred prochazky, se divim, ze ji nemam rozbitou :angry:
17. dub 2009 v 16:26  • Odpověz
Tak já se pro dnešek loučím, už jsu nachystaná, jdu si dát ještě sváču a za chvilku přijete odvoz a jedem do Brna.
Tak se mějte kočky krásně, pěkný pohodový víkend, Katy, pěknou oslavu a zítra pááá! :wink:
Zítra je ve Slavkově v zámecké zahradš výstava kytiček, kdo byste se chtěli mrknout... jen doufám, že nebude pršet.
Pěkný večer všem!
17. dub 2009 v 17:16  • Odpověz
Kačko, číslo mi napsala Lenka.dv :wink: ,už jsem Lucku otravovala dvakrát

Tak mi trvalo přes dvě hodiny nachystat jedno mlíko :angry: , furt se mi něco nezdálo,tak jsem převařila vodu a zase jí vylila a tak asi třikrát, nakonec jsem promrhala půlku flašky kojenecké vody a když jsem se jí to konečně chystala dát, spadl mi dudlík od tý flašky na zem,takže znovu vyvařit,mezitím mi to vystydlo,nojsem na nervy :frowning2:
17. dub 2009 v 17:22  • Odpověz
Teda terko,ty jsi šílenej plašoň a ted už i zmatkař :sweat_smile: v klidu,to bude dobrý.napočítej si do deseti :grinning:to jsem ráda,že už máš čísílko.malej mi vytuhl na prochajdě,byl protivka tak jsme šli ještě ven a furt spinká jak andílek.snad už mu to krásný spinkání vydrží na pořád :grinning: :grinning: :grinning:

Tady taky padaly kroupy a i bouřilo :fearful:
17. dub 2009 v 18:38  • Odpověz
jj,teri,přidej nějaký nový fotečky :slight_smile: malá musí být už úplně jiná :wink: jsme zvědavý :wink:
17. dub 2009 v 18:38  • Odpověz
Teri, ty z toho děláš hroznou vědu a nestresuj tak :wink:
17. dub 2009 v 18:42  • Odpověz
autor
Hoja holky, malej na chvíli vytuh, asi se zničil tím plazením jak tady aportuje s naším psiskem hračky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teri to chce klídeček, ste teda pěkní drobci, ale to holčičky bývaj, to doženete :wink: Fotečky přidej určo, juknem se na princeznu :dizzy_face:

Teda holky já žádný kroupy nezaregistrovala :astonished:

kaci: Maty mi dneska taky dlouho chrupkal, ale bylo dneska docela zima, sem měla dneska zas prodlouženou vycházku chtěla sem dojít do 12ti a přišla sem až ve 2, pořád sem někoho potkávala :grinning:
17. dub 2009 v 18:45  • Odpověz
autor
Byla tady babička a donesla mi fotky na permici do zooparku hurááááááá
17. dub 2009 v 18:54  • Odpověz
Tak jsem byla dnes u zubaře...sice bez kazu, ale musel mi dělat něco na předních zubech - nerozumím tomu, něčím mi to překrýval a zatahoval jakoby dáseň, zní to možná hrozně, ale byla to docela pohoda...každopádně jsem zato vyplázla 1200,- z čehož nemám vůbec radost. Hele holky, kdy chodí sociálka - prašule z neschopenky, nejpozději do konce měsíce ne? už bych ty prašule docela potřebovala :frowning2: :frowning2:
17. dub 2009 v 18:57  • Odpověz
hani, že by ve Vyškově kroupy nebyly? :confused: Tady byly teda mega kroupy :slight_smile:

Helu, mě už prašule z neschopenky došly :wink: Půjdeš v pondělí na ten předporodní kurz?
17. dub 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
helu: Mě to chodilo kolem 25týho, jinak jakýkolik zákroky u zubaře sou děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 v 19:02  • Odpověz
Tak snad mi taky dojdou, už bych je docela potřebovala :unamused:

Jo, chystám se. P. Holcmanová mi psala, že začíná nový kurz. Vůbec nechápu, jak to tam chodí, ale to je jedno. Už se moc těším, nějak divně mi navazují spoje, tak doufám, že to bude ok :slight_smile: je to důle na rehabce, že? v té tělocvičně?
17. dub 2009 v 19:03  • Odpověz
Helu, jj, přesně tam. Tak se tam snad potkáme, ikdyž já tě asi nepoznám:sweat_smile:
17. dub 2009 v 19:04  • Odpověz
Tak koukni do albíčka, ať se poznáme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
Doufám, že tam trefím, už je to nějakej rok, co jsem tam byla na praxi :sweat_smile:
17. dub 2009 v 19:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.