• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Páji, máš pravdu, já to taky tak mám, ale to není příspěvek od holek, to se tam muselo odněkud natáhnout či co... :sweat_smile:
Tak to je blbý, že jsi dostala tak silný křeče... :unamused: Jsi to zakřikla, ještě včera jsi myslím psala, že ti to magnézko pomáhá, že? Tak snad se to zlepší!
S tím zítřkem, Pavli, Leni a Veru, počítám. Doufám, že budu stíhat.

Zuzi, tak vy jste s mamkou měli takovou akcičku, jo? :grinning: To je mamča drsná, nedovedu si představit, že by moje mamka se mnou na něco takovýho šla :grinning: Vikča je šikulka :wink:
16. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Zuzi: tak Jánošíkovy stezky jo? Vždyť tam se leze po provazech, jsem tam byla na základce se školou! Tak to si borec, to bych si netroufla. Tak jestli bude Viktorka po vás, tak to se nudit nebudete :grinning: :grinning: :grinning:
Páji, tak ať už konečně někoho vyberete, a máš už klid. Ty tvoje zdravotní potíže, no nic příjemnýho. Chtělo by to odpočinek :wink:
16. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Dobré ránko,

teprve před hodinkou jsem vylezla z pelechu. Dnes budu v práci asi do pozdních nočních hodin, tak jsem si něco nadespala :slight_smile:

Hani: ve čtvrtek dopoledne bych mohla mít trošku volněji, tak bych s váma vyrazila.

Katy: jsem to asi pozapomněla :sweat_smile: , kam jedete na tu dovošku?

Zuzi: jsem na ty "koule" na vodě čučela už minule a jsem říkala, že počkám až to někdo vyzkouší. Takže říkáš dobrý, jo? Ty Jánošíkovy stezky chceme letos taky vyzkoušet :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahojky Roni, tak to ti nezávidím, že budeš tak dlouho v práci, tak ať ti to rychle utíká. Já dnes mizím už v 11.30 a valím ke gyndr.
Jedeme do Chorvatska do Živogošče :wink: Snad nám počasí bude přát...

Páji, tak to by bylo bezva, kdyby ta holčina vyšla, co se šéfovi tak líbila!

Leni.dv a tobě manžílek už odcestoval? Kde se budete s malým fotit, v ateliéru nebo někde venku?
16. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Katy z Chorvatska se v neděli vrátila jedna kolegyně a je jak čokoláda :dizzy_face: Říkala, že tam měli nádherně a že by tam ještě týden zůstala. Tak snad to počasíčko vydrží a dovča se vám vydaří :wink:
16. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
Fakt?? No tak to je super! Doufám, že bude hezky, ale jak jsem se dívala na dlouhod. předpověď, tak přes den to docela ujde, ale noci kolem 14 st., což není moc. Uvidíme :slight_smile: Díky za zprávičku :wink:
16. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
Leni je hodná, akorát přes den prostě moc nespí.

Marti: jo byla jsem tam zavěšená na tom řetězu, jsem si říkala, že by mě gynekolog asi pochválil :grinning:

Rady: dobrý, no plácáš se tam jak debil, ale sranda :grinning: , akorát celkem makačka se postavit a rozjet to. Ty jánošíkovi stezky fakt super,stejně jako celý slovensko.

Ta potvůrka už na mě zase volá, včera při odpoledním spaní nespaní, jsem vzala klokanku a jak se po půl hoďce vzbudila, šupli jsme ji do ní, nesla se jak dáma :grinning:
16. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj, holky! Začala jsem jezdit na gyndu do Vyškova k dr. Nazarčukovi (nebyla jsem spokojená s mým býv. dr v Blansku). Znáte ho někdo? Jaký je? Zatím jsem tam byla 2x. V pátek jdu na UZ ale to on asi nebude dělat protože mám jít do porodnice. Přeji příjemný den!
16. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
Katy, focení zatím v ateliéru a jen malej, chce vyzkoušet nějaký fotky, tak uvidíme :slight_smile:

Zuzi, to jsi odvážlivec, já bych se do těch koulí asi bála :grinning:

V ten čtvrtek bych přijela taky, snad vyjde počasí
16. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Evelyn: ahoj, k Nazarčukovi chodila myslím Kaace, tak jí napiš.

Leni furt přemýšlím, že tvojí tchýňce zavolám, nemáme žádný společný fotky, říkala ať jí zavolám, až bude mít malá 2 měsíce no a příští sobotu jí budou 4, tak to musím napravit.
16. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj kočky, teprve teď se dostávám k PC, zase jsem k ránu nespala, vzbudil mě MM jak šel do práce a pak jsem nemohla zabrat, sousedi nahoře hrozně dupali a ti vedle se hrozně nahlas zase bavili... :angry: Pak jsem asi nějak vytuhla a vzbudila se až o půl desáté... a to jsem chtěla dneska dřív vstávat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu vás dočíst, všechny zdravím, Kači ať dopadne dobře kontrola... :wink:
Jo, a psala mi včera Lucka adis, že je vážně těhotná, že jí HCG stoupá, včera měla už něco přes 600 jednotek. O UZ nepsala, ale bude tam asi i přes víkend. A prý otěhotněla ještě před punkcí... :slight_smile: Mazec.
Všechny zdravím!
16. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
zuzi, jasně, určitě ji zavolej :wink:
16. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
Katy: moje mamka je celkově drsná, jezdí spinning, černou sjezdovku atd. No mám být po kom :grinning:

Leni: musím to nějak zkombinovat s manžou a určo brnknu.
16. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
Lenajsku, tak to je úžasný s tou Luckou!! Hlavně, aby bylo všechno v pořádku. Dobře, že je v nemocnici, tam se o ni dobře postarají a mají jí pořád pod kontrolou. Jestli jí ještě budeš psát, tak ji ode mně moc pozdravuj a že držíme všechny prsty, který máme :slight_smile: :wink:

Zuzi, tomu říkám akční mamina, to se mi líbí :dizzy_face:
16. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Téda, že bysme se Verčou už porodily, a ještě vo slovenčině a úplně stejnej příšpěvek?? :grinning: :grinning: :grinning: Mazec...
Páji, Ty jseš teda všímálek. :wink:
Mrzí mě Páji, že Tě zase chytly křeče a silný, snad to bude dobrý a už se to nebude opakovat...
Heli ahojky, tak pořád 2v1? No týjo, to cháou, že bys to už chtěla mít za sebou... tak moc držím palce, ať je porod v pohodě a co nejdřív, aby bylo vše bez komplikací... !
Leni, písla jsem Ti do IP... a snad to bude brzo s tím prsem lepší...
Katy, tak Chorvatsko moooc pozdravuj, hned bych jela taky... :slight_smile: Zrovna dneska se mi o něm chvilku zdálo. Miluju to tam. :slight_smile:
Radi ahojky!
Zuzi, super s malou, šikulka... :wink: A je fajn, že vstává tak pozdě, to by se mi taky hodilo... :grinning: A na tvaresti s mamčou, to je něco. :wink:
Katy jasně, dneska jí zase písnu, pozdravy vyřídím. :wink: Možná bych se za ní ve čtvrtek zastavila, jak budu mít cestu do Brna, pokud by měla náladu.
Veru, jak Tobě se daří, co křížový bolesti? Opatruj se!
16. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
Lenajsku, pozdravuj Lucku i ode mě, že moc držím palce a přeju jen aby bylo všechno ok!!!
16. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Dobré ráno holky,
právě jsem si na MMb koupila odsávačku, sice jsem původně myslela, že bych si jí koupila až po porodu v lékárně, ale stojí tam šílený prachy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My jsme včera večer byli na večeři s kamarádama - v super restauraci v Líšni Havana - fakt pěkná a neskutečně dobře tam vařili!!!
Akorát mě to tam zase chytlo, tak kámoši chudáci vyplašení, já s křečovitým úsměvem jsem jim říkala, že to fakt přejde, MM mě u stolu namasíroval a pak jsme měli pěkný večer.
Já jsem fakt přesvědčená, že až začnu rodit, tak to nepoznám, protože všechno budu považovat za poslíčky:slight_smile: :slight_smile:

Misicko, doktorka fakt neni normální, nemůžeš jí říct, že třeba taky musíš něco jíst a na nákup si prostě potřebuješ zajít?? Já na nschopence taky neměla vycházky napsaný a tady na koníkovi něko psal, že když to nemáš vyplněný, tak to může znamenat i neomezený vycházky, ale teda nevím.
Já včera taky uklidila, ale bylo to z posledních sil, v tom vedru mě to málem položilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lenajsku, super bříško, hezky roste,
16. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Jo Veru, Havana je super!! Taky tam ráda chodím, je to tam příjemný :slight_smile: Tak to jste měli takový zpestření večera v restauraci, co? Se nedivím, že kamoši byli vyplašení :grinning:
Počítáš se zítřkem?
16. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Holky, tak jsem volala na gyndu ohledně toho mýho zlobivýho prsa, mluvila jsem jen teda se sestrou, mám pocit, že tam za chvilku začne i ordinovat místo dr, bo s dr. mluvívám málokdy, když tam volám. Řekla jsem jí co mám za problém a ona mi poradila, ať si koupím Bepanthen na mazání. Vím, že se používá asi po porodu, ale zkusím si ho koupit, bo je to pálení fakt nepříjemný. Jdu tam v pondělí, tak dr. prostě ukážu co mě trápí. Vůbec mi zatím prsa neprohlížela, jak vy to máte nebo jste měly? Ta moje se s tím fakt nějak nepáře... čekala jsem třeba, že mi sestra čekne ať přijdu, ale ne... tak nevím. Nechci samozřejmě zbytečně stresovat, ale nevím, jestli se tam něco neděje vevnitř. Snad ne.
Ptala jsem se taky na výsledky tripplů a ještě nejsou, ale možná přijdou dneska, nebo zítra. Tak zkusím zavolat zítra ráno.
16. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Leni, mě se na prsa nikdo nikdy ani neptal:slight_smile:
Neboj, to nebude nic vážnýho, teď se vevnitř v prsu všechno vyvíjí, mně touto dobou prsa bolestí málem upadly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jasně, se zítřkem počítám - rno mažu na kontrolu, od 13-15hod mám kurs na obilńáku o kojení a pak dovalím za váma:slight_smile:
16. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Veru, to je fajn, že jste si dali dobrou véču, já v Havaně nebyla, ale slyšela jsem o ní jen dobrý reference, ale myslím že patří k těm cenově dražším. Ale nevím. Tak hlavně, že pomohla masáž (to bylo bříško?) a mohli jste pokračovat dál, věřím, že byli kamarádi vyplašení. To já bych byla taky. A odsávačku sis koupila jakou? Elektrickou, nebo nějakou ruční?
Leni, pak se Tě zeptám ještě na tu nosní odsávačku na ten vysavač, kde jste ji koupili, jestli v lékárně... a jak jste s ní spokojení.
Míšo, tak ať dneska dobře dopadneš u dr, vycházky jsou fakt potřeba, těhulka potřebuje chodit na čerstvej vzduch, nakoupit a pod...
16. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Veru, ne? Ta moje totiž prsa nevyšetřuje ani při běžné roční preventivní kontrole, což by měla, že... bo já samozřejmě nic nepoznám.
No koupím tu mastičku a budu mazat. Je ale divný, že mě bolí jen to jedno. Koupím si prostě dobrou sportovní podprdu beze švů a budu ji nosit snad asi i na spaní... snad mi to pomůže aspoň takhle. A bude to docela mazec, jak se pak prsa nalijou mlíkem... to bude taky něco. :slight_smile:
Fajn, že zítra dorazíš, aspoň nám popovídáš nejnovější info o kojení. :grinning:
16. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
Leni, ten Bepanthen je určitě dobrej. Já jsem teda takový problémy neměla, tak ti nemůžu poradit. A prsa mi Dr. taky neprohlíží. Možná to prohlížejí jen v případě problémů nebo bolesti, ale to k těhotenství patří. Určitě se nic špatnýho neděje, neboj! Moje kamarádka ta měla v těhotenství tak strašně citlvý prsa a bolelo ji jen když si na ně sáhla, prostě někdo to má citlivější a někdo vůbec. Je to individuální, jak to tělo reaguje a srovnává se se změnami. Držím pěstičky na TT!!! :wink:
16. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
Dala jsem na radu Leni a koupila tu co má ona.-) Medela Harmony.
Je to tam dražší, ale né všechno- MM si dal jídlo za 279 specialitu - Palea s mořskými plody a nahoře byl normálně krab. A on ho s prominutím sežral, no fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já zase měla kuřecí závitky s noky za 98Kč - takže pohoda:slight_smile:
16. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Katy, je fakt, že mě bolely prsa už od transferu, pak to teda přešlo v citlivost nejen bradavek, ale celých prsou, takže MM z nich bohužel teda nic moc nemá, pořád ho od nich odháním... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale c omám dělat, když jsou prostě citlivý... a teď se v nich začíná asi dít víc než předtím, tak je to prostě asi víc poznat. Dr. se radši zeptám, za zeptání nic nedám, že...
Teď jsem se dívala na netu, že je nějak víc druhů toho Bepanthenu, některý jsou jak kdyby tělový mlíko na popáleniny od sluníčka, pak je to krém na ty opruzeniny a pak dokonce jako mastička na odřeniny a škrábance... tak se zeptám v lékárně, co mi doporučí, ale asi si koupím tu na ty opruzeniny, co je zároveň i na bradavky a uvidím.
Veru, díky za info... tu odsávačku jsem viděla u Leni v porodce.
Týjo, paellu bych si dala, mňam... :slight_smile: Ale ta cena je teda mazec. No jo, jsou to mořský potvůrky. :slight_smile:
Tak jídlo za stovku i s přílohou, to se dá. Někdy tam zkusíme zajet. :slight_smile:
Katy, díky za přání k TT... no uvidíme. :slight_smile:
16. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahojky holky,

tak co nějký zpávy o Lucce?

Já se chystám odpo k té doktorce tak uvidíme co udělá s těma vycházkama :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahoj holky,
tradičně vás nestíhám ani dočíst:slight_smile: Ale něco málo jsem přelouskala. My jsme doma teď nemocní a snažíme se z toho co nejrychleji dostat, protože v sobotu odjíždíme na dovču. Včera jsem na tom byla nejhůř já, večer to chytil malej - má rýmu, chrčí, vrčí, kašle. Ráno jsme s ním byli i u doktorky, normálně bych na to kašlala, ale kvůli té dovči jsem to nechtěla moc zanedbat. Ale nic mu nenašla - klasický nachlazení, tak aspoň že tak. Je to opruz hlavně kvůli odsávání, Dejvík jak je větší tak řve, jenom když vidí vyplej vysavač :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže doma furt zvlhčuji a čistím vzduch, kapu do nosu atd.
Jé Havanu, tu zbožňuji, když jsme bydleli v Brně, tak jsme tam chodili často. Teď s malým zvládáme tak max. K1 v Brně na Vinohradech nebo Hradby ve Slavkově :slight_smile:
Koukám, že jste tady řešili prsa a kojení. Při bolení určitě chladit (studené tvarohové, gelové, alkoholové zábaly), před kojením pak nahřát, aby se mlíko líp spouštělo. O tom bych mohla vyprávět story, s tím jsem si užila své. Teď se taky klepu, aby mi ta nemoc nesedla do prsou :unamused: - ale snad ne, přece jenom už jsem po té době kojení snad otrlejší:slight_smile:
Strašně mě překvapila Lucka a její těhu - téda to se někdy dějí věci!!
Jo a včera jsem viděla Adámka od Lenky, nakoukla jsem jí do kočárku, ale kvůli tomu svýmu bacilu se radši od všech držím dál:slight_smile: Je to teda pořádný kus chlapa - přes celý kočárek :slight_smile:
16. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Lenajsku - Bepanthen je dobrej, já ho používám na kdeco, je hojivej, tak na prso určitě pomůže. Mazala jsem Markétce tím i potničky a všechno se ztratilo.

Holky, já mám teď trochu nahlodanou náladu .... na prosincovkách s náma bývala mamina, loni čekala s náma, ale v červenci potratila ve 22.týdnu, už čekala znovu, před 12.ti dny předčasně porodila chlapečka ... a on dnes zemřel ... jsem z toho uplně nanic, asi chudák prostě dýl to mimčo neudrží. Obdivuju její odvahu a statečnost, já jen to četla, tak mi tekly slzy ... někdo má dětí jako smetí, a někomu fakt život nedopřeje ani to jedno :cry:
16. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Marci, tak koukám, že při bolení se mají prsa chladit? Já si je právě u dcery nějak nachladila a pak měla zánět, tak jsem se pak snažila, držet je v teple. ... tak snad si Lenka.dv. s těma našima radama poradí :sweat_smile:
16. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Frčím kočky, páááá!
16. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.