• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
jejda, já vám ty dovolený tak závidím.... :frowning2:. já jsem mořský tvor, zbožnuju moře, strašně jsem se těšila letos na dovolenou:slight_smile:.Moje mamka jela do Chorvatska včera, už se hezky opíkají na slunku a cachtají v moři. Dovču ale strávíme s Mm a mimísem v šestinedělí v posteli :slight_smile:

Lenajsku, neplánujete v sobotu náhodou ve Slavkově koupaliště? MM tam hraje beachový turnaj, tak se tam odpoledne zajedu podívat a vykoupat si nohy - sakra, ale já nemám plavky, to je trochu slabší:slight_smile:
16. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
Marti, ono asi ne vyloženě chladit - jakože by si je člověk sprchoval studenou vodou, ale spíš jde o studené mokré zábaly - tvarohové, alkoholové, které mají vytáhnout tu horkost z prsou. Nahřívat pak teplou sprchou před kojením pro lepší spuštění.... :slight_smile:
Jinak to úmrtí miminka je strašný...to se nedá ani nijak komentoat :cry:
16. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
Ježííš, teď jsem to dočetla, co se stalo, proboha, to je něco strašnýho :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
16. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Holky, našla jsem příběh té maminky tady, oni vůbec nevěděli, že je nemocný, bylo to ráz naráz:
http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/871/moj_pribeh.html
Jak se zvládají tyhle situace? Ženská fakt asi vydrží moc .... ta maminka je nyní v 38.týdnu, tak jsem jí popřála opravdu hodně štěstí, vypadá to, že čekají opět chlapečka (toho prvního chlapečka si v profilu nechala, to je hezký od ní)
16. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Marci, tak ať jste brzo fit, hlavně, že to je "jen" nachlazení a není to nic horšího, snad se z toho do soboty dostenete a budete moct odjet na dovču. Kam pofrčíte? Adámek podle fotky je v kočárku moc spokojenej, určitě je to tak i ve skutečnosti. :slight_smile:
Marti, týjo, to je hrůza.. osud je fakt někdy hodně krutej. :frowning2: :frowning2: To musí být na mašli... :frowning2: :frowning2: To je fakt bez komentáře... :frowning2:
Veru, v sobotu tady máme Slavkovskej festival, máme už koupený lístky, takže budem v zámecké zahradě, na beach vollejbal se chodíme dívat vždycky až na to finále, to bývá myslím někdy v srpnu. Tak to to tam užijte, možná půjdem na koupák v neděli, ale uvidíme dle počasí. Prý mají být přeháňky a bouřky, ale kdoví, jak bude...
Tak si to tam užijte, určitě to zvládneš i v těch plavkách, co máš... :wink:
16. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
Holky, oprava .... ten poslední odkaz ode mě, to je příběh maminky, která reagovala na úmrtí malého Matyáška, stalo se jí něco podobného, ne-li horšího a to mě dorazilo docela dost. ... asi je možný opravdu všechno, ale nesmíme si to dopředu připouštět, to by se člověk zbláznil
16. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
Nebo si vem Veru normálně nějaký tílko na ramínka a spodek od plavek, já jsem si říkala, že bych takhle šla taky na koupák, kdybych nesehnala ty plavky.
16. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Vypadá to, že bude nakonec venku ucházejícně. Asi půjdu odpoledne s malou ven, včera bylo odpo děsně, ještě že jsme byly už ráno na procházce
16. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Marti, není to ta Maova nebo tak nějak se ta holčina jmenuje... ? Je to hrozný, moc jsem jí přála, aby malej přežil. Na začátku to vypadalo nadějně, ne? Až budu mít víc času, musím si to najít.

Včera jsem to s tím magnézkem asi zakřikla, protože ty nohy měl bolí ještě teď a nemůžu to vůbec rozchodit... Léky papám pravidelně, ale asi to bude chtít větší dávku.

O dovolené mi radši nemluvte... Stejně mě to mrzí, že jsem MM nepřesvědčila, aby jsme jeli k moři. Jak já se letos těšila do Chorvatska..

Ještě se později ozvu.
16. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ano to je ona Páji ... posílám odkaz: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=100996&vGroupOffset=0&vOffset=660 ... je to až poslední příspěvek dole na stránce
16. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
Páji, to mě moc mrzí, že Tě ty nožky pořád bolí... dáváš si je doma hodně nahoru, nebo moc ne? A zkus třeba pít i přes den Magnesiu minerálku... ale asi to fakt bude chtít zvýšit dávky.
A s mořem nesmutni, pojedete s mimískem... :wink: Já se tímhle vždycky utěšuju. :slight_smile:
Marti, díky za odkaz, ale mrknu na něj asi později... teď nechci číst smutný příběhy... život je holt boj. :frowning2:
16. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Tak kočky, já se prozatím loučím, jdu umýt nádobí a pomalu se vydám ven na procházku...
Krásný odpoledne a celej zbytek dne! :wink:
16. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
Leni, nemusíš ho číst... chápu
16. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
Hoj vespolek, mám chvilinku, MM se věnuje dráčeti :grinning: Jen tak sem prolítla co ste naplkaly, ale už zas nic nevim

:sweat_smile: |Dneska sem byla venku jen chvíli, po dlouhé době sme kočárkovali sami :grinning: akorát na městě mě zas otravovali od dalšího operátora, no děs, to je fakt každej den, už sem na ty jejich naučřený plky jak nevypadám na 18 alergická :angry:

Lucce gratuluju strašně k tomu těhu, držím pěsti ať HCG nadále doste do nezvrátných výšek :wink:

lenajsku: Co ty tvoje záda? Už je to lepší?

Holky s tou Havanou ste mi udělaly chutě jak nikdy, já tam byla jen jednou, ale dlabanec teda fakt luxusní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad se tam ještě někdy v životě dostanu
¨
m1rti: Co Markétka? Už je lepčejší?
16. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
Ahoj Hani, jo Markétka je lepší. ... sice jí dopoledne bublalo v nose, ale už jsem nic neodsála. Dneska už dokonce spinká, jak je u ní zvykem .. dopo 2 hodiny a teď už spinká přes hodinu. ... začíná být problém s procházkama, nechce ležet, sedět jen chvíli, ještě nevydrží, tak jsem si koupila ledňáka a zakotvila jsem Na tržišti v tom parčíku, šustila papírem od ledňáka a usnula, tak ok. Dala jsem ji s kočárem do baráku, na dvoře bouchali zas řemeslníci, myslela jsem, že ji probudí, ale dobrý....
16. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
Hani, moc hezký nový fotky v albíčku !!! Matýsek už chodí? ... nebo se přesunuje přidržujíc se ručkama?
16. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
Já to na tom náměstí taky nesnáším, jak vidím agitátora, tak nevím, kam uhnout, nedají pokoj, otravní jak cholera !!! Taky mi to leze krkem
16. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
autor
m1rti: Tak je fajn, že už se jí to lepší aspoň trochu :wink: Matějín zatím obchází nábytek a co se najde a chodí za ruky, sám ještě néé, ale občas se zapomene a pustí se :grinning: a pak letí k zemi :grinning:
16. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
autor
Sem teď trochu pročítala tu diskuzi "umřelo mi díte" a je to děs, je mi z toho úplně tak divně, sem se musel ahned jít s malým pomazlit. Je to fakt hrozhý, když umírají takový malý miminka, ty fotky z nemocnic a ze hřbitovů, doufám že mě tohle nikdy nepotká, asi bych nebyla tak silná jak holky tam :cry:
16. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
Hani, já se od toho rána z toho všeho pořád nějak nemůžu vzpamatovat. Občas zapomínáme, že někteří lidi si fakt v životě zkusí. ... já byla tak ubulená, že jsem si šla lehnout za malou do postele. ... za koukala, když se probudila, co tam dělám! ...
16. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
Tak holky vycházky mám, ale moc odvazaná z toho nejsem
Ráno od 10 do 12 a odpo od 14 do 16 hod :unamused:

Jinak jsem si to taky o maově přečetla a brečím jak malá holky.

Holky stím zítřkem ještě pořád nevím, moc ráda bych šla ráda bych vás viděla a seznámila se z dalšíma a hlavně po třech týdnech vypadla mezi lidi, ale se.... mě ty vycházky. Tak si to mještě musím nechat projít hlavou zda to risknut či ne. Kdybych aspoň měla jistotu, že mám někoho kdo by mi ten lístek , že jsem tam byla napsal

:unamused:
16. čer 2009 v 17:11  • Odpověz
Misicko, hlavně se nestresuj, já ten odkaz možná neměla dávat, co jste těhotný, tak budete na nervy. ... ale mě to tak dostalo ... je to blbý, je to její už třetí těhotenství a zase špatně, to je o nervy .... kde má brát naději, to je hrozný
16. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
I kdyby jsi nedala odkaz tak já tuto holku sleduji, takže bych si to dřív nebo pozděj přečetla. Bohužel nikdy není vyhráno :unamused:
16. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
holky, povedla se mi fotka, tak jsem změnila image ... Markétka se dobře chechtá, fotku jsem dala i do alba
16. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
m1rti: Ta vysmátá fotečka je super :dizzy_face:

misi: Já ty vycházky měla stejně, Dr. mi říkal, že mi nemůže ani napsat jinak že kdyby mi dal třeba 4 hodiny v kuse, že se v tom pak šťourá socka, že když můžeš vycházkovat 4 hodinky pak si práce schopnej, ale nevim no, holky tady měla vycházky od jiných dr od 8-18 a v poho. Každopadně nikdy mi žádná kontrola nepřišla, ze začátku sem sice doma bývala, ale po 2 měsících sem na to prděla :grinning:
16. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
hplky, já to taky akurátně nedodržovala, navíc kvůli vedru jsem je měla 8-10 a 14-16!
16. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
teda já píšu : hplky = holky!
16. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný večer přeji, hlásím se až teď, byla jsem celý odpoledne venku s Verčou, Leňou a Adámkem, bylo to moc fajn. :slight_smile: Jsu z toho čerstvýho vzduchu nějaká unavená, dneska asi půjdu brzo spát... :slight_smile:
Veru, neumřela jsi hlady, dala sis doma něco dobrýho?
Leni, jak jste dojeli? Veru, jak Ty jsi dojela?
Leni, a ještě jednou díky moc.... :wink: :wink: Líbilo se doma. :wink:
Holky Katy a Páji, zítra jedu do Brna už ráno, takže se uvidíme až odpoledne ve čtyři v Pizzanu. Ještě vám radši napíšu číslo na mobil do IP, kdyby něco.
Katy, jak jsi dopadla na kontrole?
Míšo, a co Ty? :wink:
Marti, kdo bude chtít si odkaz přečíst, tak si ho přečte, kdo ne, ať ho nečete... já vím že se stát může cokolim, ale poslední dobou mě takový příběhy nedělají dobře, a to jsem četla už hodně věcí... Takže v pohodě. :wink: Bohužel, nikdo dopředu neví nic... :frowning2:
Mějte se krásně, pěknej večer všem!
16. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
ahoj, já si nadlábla břicho svíčkovou a jdu se vypláznour k telce:slight_smile:
Ještě jsem stihla vyprat pár oblečků a ty kalhoty od propisky:slight_smile:
Akorát teda nechápu, jak jsou ty velikosti rozdílný. Dneska mi z MMB přišly dupky vel 50 a porovnala jsem je s jednima od Loany vel 56 a ty menší jsou ve skutečnosti cca o 6cm delší!
:frowning2:
16. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
Hani, záda jsou daleko lepší, díky za optání, ale při určitých pobybech je pořád cítím, hlavně při delším sezení. Už se těším na masáž na ten příští týden jako malá. :slight_smile: Je fakt výbornej a věřím, že mi pomůže.
Matýsek je vážně šikula, za chvilku už bude chodit sám... :slight_smile: Paráda.
Marti, to jsu ráda, že je Markétce líp. :wink:
Míšo, já mám taky jen 4 hodiny denně, od 11-12 a pak od 15-18. To mám ještě z CARu a moje gyndr. mi je prodloužit nechtěla. Nejdřív jsem to řešila, ale zjistila jsem, že třeba o víkendu se to fakt nedá dodržet, to bych nikam nemohla jezdit. Ze začátku jsem stejně bývala doma, nějak jsem se na dlouhý procházky necítila, a dopoledne nikam stejně nechodím, já než se vyhrabu z postele... :grinning: Já jsu doma od 2/3, a nepřišla kontrola. Holt když přijde, tak to budu dodržovat, ale třeba taky nemusí, že.
Myslím že by se nic nestalo, kdybys šla do města a už neměla vycházky, ale je to jen na Tobě... myslím že toho mají v Brně docela dost a že na Tebe určitě hned zítra sociálka nepřijde. Ale uvidíš, jak se rozhodneš...
Hani, taky jsu na ty dealery těch operátorů alergická. :angry: Děs běs.
Holky pěknej večer, jdu se dívat na Ordinačku, MM mě zase na*ral, nevím, co to do něj zase vjelo... ach jo, někdy jsou ti chlapi na zabití. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mějte se fajn i zítra, já se tady obejvím asi až ve čtvrtek... páááá!
16. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.