• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Veru, takže svíčková vyhrála, no mňamka. Takže kalhoty už jsou vypraný a propiska pustila, jo? :slight_smile: Tož fajn.
A ty velikosti, to je fakt něco... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Páá!
16. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
Ahojky, vůbec nemám čas na PC jak je venku pěkně. Petřík se zbláznil do pískoviště, tak jsme pořád na zahradě. Včera jsem mu napustila bazánek a v domnění jakej je vodomil, že bude spokojenej a bude se rochnit tak mi mokrej a nahalatej utekl na písek.
Jinak ta paní s tím Matyaškem to je smutný. Vůbec si to nedovedu představit. Musí to být strašně těžký. Mojí tetě umřelo taky dítě. Toníček měl prý půl roku a umřel na to náhlé umrtí kojence. ú

Hani: matýsek je teda čertík. Petřik byl línej cokoliv dělat, a u něj to vypadá, že už bude v roce chodit šikula.

Marti: s tou rýmou vám to tedy nezávidím. Já nesnáším když má Petřík rýmu večer se vždycky bojím aby se neudusil.

Míšo: zítra bych se tén vycházky nebála. Podle mě ti hned druhej den kontrola nedojde. Já měla vycházky stejný jako ty. Ze začátku jsem se taky bála a pak jsem na to prděla.

Zítra jdu na tu kérku tak už se těším a pak chceme jít s kámoškou do dinoparku ať tu pernamentku pořádně využiju. Děcka se aspoň vyblbnou na písku.
Přeji příjemný večer. :slight_smile:
16. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Nazdáááár!
Konečně jsem se sem dostala a při kojení si vás dočetla :slight_smile: Teď už dítko tvrdě spí, tak jsem mu i nehtíky ostříhala.

Tu Maovu jsem sledovala, bylo mi jí hrozně líto, kolik si toho vytrpěla a tak jsem jí přála, aby se tohle těhotenství vydařilo. Bohužel :frowning2: Je mi jí strašně moc líto :frowning2: :cry:

Míšo, ohledně těch vycházek, moc bych to neřešila. No říká se, že na těhule nechodí, ale těžko říct.... A jak to budeš mít dál? Budeš pořád na PN nebo se vrátíš do práce?

Dnešní odpoledne s holkama bylo fajn. Zrovna stahuju fotky a přihodím je na rajče, tak pak dám odkaz. Dokonce i kojo v přirodě jsem zvládla :grinning: Akorát mě teda Áďula štve, strašně se u toho ošívá, odcucne se a pak se rozčiluje, kde jako to prso je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Leni.dv.: stím kojením to u nás s přibývajícím věkem bylo čím dál horší, dělají u toho blbiny. Já kojívala i na procházce atd. Ale to už měla malá většinou takovej hlad, že se čapla a pila. ... ale od jisté doby, kojím výhradně v ložnici, pořád kouká okolo - na telku, jak se něco šustne atd. V ložnici už ví, že bude jídlo nebo spaní, tak nedělá blbosti.
16. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
Lenajsek: Leni, je dobře, že nikdo nic neví dopředu, já se přiznám, že jsem byla v těhotenství tak nabitá "pozitivní energií" že jsem tyhle historky sice vyslechla, ale nějak jsem si je nepřipouštěla. ... stejně tak s tím porodem, říkala jsem si, že to budu řešit, až se to bude dít, naco si lámat hlavu dopředu ... až to dítě mám, tak už si to vztahuju víc na sebe, najednou si to dovedu představit, tu bolest ... no představit, jen představit, ve skutečnosti to musí být daleko horší, ale člověk se z toho musí vyhrabat a žít dál, ale chce i tomu smutku věnovat čas, aby to odeznělo ... nic se nedá vynutit
16. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj holky!

Umrti miminka je strasna vec :cry:

Jinak ja pribirani vubec neresim:grinning: Jen jsem reagovala na Lenajska...
16. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Tak fotky jsem přidala tu:

http://lenadv.rajce.idnes.cz/
16. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
Pekny fotecky z parku :slight_smile:
16. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
Leni.dv.: krásný fotečky, Adámek je moc hezoučkej, ... a "kamarádky" s bříškama, to se zaškolovaly co?
16. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
Leni.dv: Krásný fotečky. Tobě myslím po porodu žádné kilečko nezůstalo nebo to aspoň nejde vidět. Adámek je tak hezoučkej a má krásné kukadla
16. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
Leňi no doktorka něco kecala o tom, že by mě chtěla od 3.7 uschopňit, ale já se zatím necejtím stávat ráno v pět a když mám odpolední jezdit kolem 23hod domů, no snad si to rozmyslí.

No já jsem už třetí týden na NP a dneska mi teprve napsala vycházky. Myslíte jako, že druhý den by kontrola dojít neměla, že na ty co nemají vůbec vycházky nechodí?
16. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz
autor
Bré :grinning: ranko

leni: Nádherná fotečk v pase a celkově krásný fotky :wink:

misi: Ty kontroly fakt na těhule nechodí, nebo aspoň já neznám nikoho komu by přišla :wink:

ali: Jj je to drak, si kolikrát říkám že musí být něčím nadopovanej, když celej den vydrží takhle hopsat a lítat, když já už padám na papulu

:grinning: Teď cche furt chodit za to chodítko, jenže se ještě neumí sám otočit, takže vyrazí jedním směrem, naboří se dozdi chvílu tlačí jak makyn až se vizík celej zvedá a pak začne řvát páč chce capat dál :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 v 06:08  • Odpověz
autor
leni, veru: Mooooc sluší na fotečkách :wink: co ste tomu Adíkovi vykládaly že se tak šťuří :grinning:
17. čer 2009 v 06:10  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

leni, moc pěkný fotečky :wink: Hoky se zacvičovaly, jo? :grinning: Všem vám to moc sluší :wink:

misicka: já jsem taky nedodržovala vycházky a nikdo nepřišel, ani jsem nikdy neslyšela, že by na někoho došli.

Hani, Matýsek je šikula :wink: To teď musíš být furt ve střehu, co?

No nic, Verda se začíná rozčilovat, tak zas mizím :sunglasses:
17. čer 2009 v 07:12  • Odpověz
autor
Zdeni, jj, celej den mu dělám bodyguarda :grinning: Kdy přidáš nějaký nový fotečky Verdi? :slight_smile:
17. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
Hoj kočky!
Tak jsem vás konečně dočetla.

Leni.dv, fotečky super! Vypadáš moc spokojeně a Verči a Leni to taky moc sluší! :slight_smile:

Maova přišla o miminko? To je hrůza! Já ze začátku těhu chodila na říjnovky a ona tam byla, už tehdy mě jí bylo líto, čím vším si musela projít. A teď znovu.. :frowning2: :frowning2:

Já včera na kontrole dobrý, všechno je v pořádku, kontrolovala mi tím vagin. utz čípek, jestli je uzavřený. Říkala jsem jí o těch křečích v podbřišku, tak mi napsala to magnézko, tak to teď budu brát 3x denně. Taky mi raději dala nějaký čípky, kdyby mě u moře chytlo nějaký svědění, výtok apod. Tak jen pro jistotu, abych měla něco po ruce. Jinak si mám jen hodně pít.
Jo a taky se musím objednat na vyšetření na tu těhu cukrovku. Tak nevím, jak se to stihne, když se to má dělat mezi 23-25 tt. Ve 23 tt jsem teď a z dovči se vracíme až když budu ve 25 tt, tak uvidím, co mi řeknou až tam zavolám.
17. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
Dobré ráno, děvčata!
Dneska teda nejsem moc vyspaná :rolling_eyes: O půlnoci mě vzbudili sousedovic praštění psi, pak malej a pak jsem se nějak furt budila, pač MM nebyl doma, jel někam autobusem a tvrdil mi, že dojede vnoci, tak jsem byla asi nesvá, kde je. Nakonec přijel až o půl čtvrté, to jsem zrovna kojila a potom jsem zas nemohla nějak zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Děkujeme za pochvalu fotek :slight_smile: Tetičky Verča a Leňa se zaškolovali a šlo jim to :slight_smile:

Ali, po porodu mě teda kilečka zbyla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Katy, já myslím, že to klidně postačí až po té dovolené to vyšetření na těhu cukrovku :wink:
17. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
Tak mi konenčě!!!! došel ten koš na hračky co sem objednávala před 14ti dnama, zas tu bude kam to dávat, nějak se nám to množí :grinning:

Holky nevíte kde by se daly koupit bo objednat nějaký pojistky dětský na nábytek aby se nedaly otvírat dvířka? Nějaký co se nemusí navrtátvat nebo já nevím jak to funguje, malej do všeho leze a se vším práská, nemluvím o tom že všechno vykramaří, už na to nemám nerva že si někde přivře prsty :confused:
17. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
Hoj Leni, tak jak zítra? Simtě seš prnda :grinning: , vypadáš naprosto luxusně :wink: S tím spaním to bylo asi všude, sem se taky furt budila, ale su nějaká vyspaná, sem dokonce byla dřív hore jak Mates dneska
17. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
Ali , jukala sem do alba, máte pěknej ten písek, kde ste to kupovali, jde vidět, že Péťovi se tam fakt líbí :grinning:
17. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahoj holky...dneska bude zase hic :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Hani...ty pojistky má i Ikea,taky jsem tam po nich pokukovala...přes internet to jde taky,ale zase platíš poštovný.
17. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
Tak prý se to může dělat do 26tt, takže jsem objednaná na 8.7. Takže pohoda! :slight_smile:
17. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
Hani, se zítřkem počítám, přijedu. A možná by jela i Verča, vzala bych ji autem.
17. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
Dobré ránko,

venku to dneska vypadá zase na pěknej sluníčkovej den :dizzy_face: Úplně hřích sedět v práci a vařit se ve vlastní šťávě.

hani: v červnové Mamince je fotka Maťulky :slight_smile:

leni: fotečky hezký a Tobě to moc sluší mamčo :slight_smile:

misicka: na kontrolu těhulek opravdu nechodí. Bavila jsem se o tom s jedním známým, co dělá na OSSZ ve Vyškově a říkal, že je to naprosto vyjímečný stav :wink:
17. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
babel: Kuji moc, juknu na to :wink: no co už, pošotvný nebo projedu benál že :wink:
17. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
Hani, tak jsem teda přidala fotky :wink: V kolik máte zítra ten sraz na městě? Kdyby bylo hezky (a děda s autem doma :sweat_smile:), tak bych se kdyžtak taky vetřela :slight_smile:
17. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
Hani,můžu se tě zeptat,co máš za kočárek?Minulý týden jsem tě viděla u hypernovy a vypadal moc pěkně...
17. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj holky,

pojistky jsou asi nejdostupnější v Ikei, já je teda zatím nepořizuji, nechávám Dejvíka ať si sám odzkouší kam může a co mu to udělá (samože čistící prostředky nebo tak mám před ním schované, ale jinak ho nechávám kramařit). To je jeho, když může úřadovat :grinning: :grinning:
U nás taky noc na h.... - 4x jsme kvůli rýmě vytahovali vysavač :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dejvík řval jak pardál - jsem říkala, že vzbudí půlku vesnice.
Leni - fotky máte parádní. Všem vám to tam holky sluší. :slight_smile:
17. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
:grinning: :wink: leni: Super :wink: , písnu teda ještě dnes Lucce a těším se zítra na Vás holčiny :wink:

ron: Já vím :grinning: , ale nic sme nevyhráli :frowning2: Seš všímavec :slight_smile:

Zdeni zas sraz kolem 10té na městě, doraz pokud můžeš :wink:

babel: Dík za pochvalu :wink: Chipolino futura

marci: Jj taky nechávám ať si odzkouší co jde, ale buhužel naše dítko je magor, kterej i když si 100x skřípně prsty nebo se miigne dvířkama do hlavy tam ty pařáty strká furt, o ty věci vevnitřmi nejde, nebezpečný mám samo taky po vrchách, ale už mám o ty prsty fakt strach :frowning2:
17. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Dneska mi přišel balíček věciček pro Aďulu :dizzy_face: Objednávala jsem z jednoho bazárku, co jsem náhodou objevila, všechno za pěkný penízky a oblečení je taky krásný.
Tak kdo budete chtít, můžete se mrknout na stránky:

http://www.baby-secondhand-next.cz/index.php
17. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.