• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
ahoj holky, dneska zase nestíhám.. Kromě toho, že jsem od půl třetí nespala a jsem totálně hotová, mám dneska už asi angínu s chřipkou dohromady nebo co... Uvidím, jak se budu cítit zítra, ale už jsem oznámila, že si zřejmě beru dovolenoou a jdu k doktorovi. Jinak jelikož jsem v práci, tak platí i to odpoledne - Katy, Leni, Verčo a spol.

Leni.dv, krásný fotečky a mimochodem, moc moc moc ti to sluší. ROzhodně nevypadáš, že máš měsíc po porodu. :slight_smile: A budoucí maminky, tak vám to s miminkem moc sluší :slight_smile:
17. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Holkjy tak nakonec když jsem se tedy překonala , že to risknu tak stejně bohužel dneska nedorazím stávala jsem před chvilkou a mám pěknou migrénu uvidím zda to do tří povolí, ale spíš asi nedorazím :unamused:
17. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
Huj holky, teprv teď sme dolezli dnes z venku, bylo nádherně, doufám že zítra bude taky tak :grinning: jak se trochu zaklimatizuju a Mates pojí dám do alba dnešní úlovky
17. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
Ahojky , tak jsem dorazila z VYškova. Tetování úplně v poho, borec je šikovnej. Byly jsme zase v dinoparku a Petříček si hrál na paleontologa. Foto v albu.
Hani pískoviště mi vyrobil MM. A jak jste se bavili o těch pojistkách, tak já je koupila právě v Ikei. Musí se teda přivrtat, ale jsou zevnitř tak to nejde ani vidět. Ještě jsme tam koupili takový tlapičky na rohy, aby si malej nerozbil hlavu.
17. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
Ali manža šikovnej :wink: , a co ta kérka? Uka :slight_smile: že je ten kluk fajn :slight_smile:
17. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
Hani tak kérka je v albu tak jukni a hned mažu. ten kluk je úplně super a měl to zachvilku. sem hleděla jak puk :grinning:
17. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
Ali ta je supeeeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!!!§
17. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Tak jsem koukla taky a kérka je super :slight_smile:
17. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
To mi připomíná, že na nohách ještě nic nemám :grinning:
17. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Alčo, kérka je moc hezká, koukám, blázen ... super!
17. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Nazdar holky:slight_smile:

My dnes meli supr akci v praci, ale jsem uplne mrtva:grinning:
17. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Alco, kérka fakt pekna!:slight_smile:

Vcera se tu myslim, trochu resilo vysetreni prsou, tak na me nikdy nesahla ani gyndarka ve Vyskove (Banovska) ani nynejsi Dr. v Ostrave...Od Banovske jsem kdysi dostala letacek o samovystreni, tot vse....A pritom bych rekla, ze na to mame v ramci preventivni prohlidky narok...
17. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj kočky, dneska jsu totál KO a hlásím se až teď, přišla jsem domů až o půl deváté, do Slavkova jsem přijela v sedm večer, šla se mrknout za MM na hřiště na tréning na nohejbal a přišli jsme domů až takhle pozdě.
Hlásím negativní tripple testy, huráá. :slight_smile: Zítra se objednám na velký UZ na Veveří, tak uvidím, kdy mi dají termín.
Asi vás kočky jen přečtu a pak jdu do sprchy a dát si nohy hore, děsně mě za celej den bolí.
Páji, Katy a Veru díky za posezení, bylo to fajne. :wink:
Míšo, příště pojď taky, já byla dneska celej den venku a zase nic ve schránce... :wink:
Zítra do Vyškova holky nepojedu, mám toho za dnešek plný kecky, pokud bude nějak super hezky a teplo, šli bysme odpoledne na koupák s MM.
Tož si to užijte a někdy příště se zůčastním. :wink:
Veru, už je TM doma?
Mějte se krásně, pěkný večer a dobrou noc přeji!
Všechyn zdravíííím.... :wink:
17. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Ali, ta kérka je suprová :slight_smile: Taky jsem kdysi přemýšlela, že si něco nechám udělat, ale jsem srab :grinning:

erinka: mně nedala ani ten letáček :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale co jsem slyšela, tak vyšetření prsou nedělá snad nikdo, přitom by to v rámci preventivní prohlídky měla být samozřejmost

Jinak teda zítra na to město asi dorazím :wink:
17. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Lenajsku, gratulace negativním triplům :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
lenajsku: Gratuluju k negativním triplům :wink:
17. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Leni, moc moc pěkný fotečky, moc Ti to mamčo sluší, a sice možná nějaký kilčo zůstalo, ale fakt vypadáš super, rodila jsi teprve před měsícem a bříško se Ti krásně zatahuje. :wink: V létě budeš švihačka lázeňská úplně. :wink:
Já teda s tím Adámkem v náručí vypadám úchvatně... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Držela jsem ho chudáka jak "prase kost", se nedivím, že se mi u mě nelíbilo... :frowning2: :grinning: To Verča je na tom líp... a Leňa super zvládla kojení v přírodě... :slight_smile:
Teri, s těma prsama, nechápu, že to gyndři nedělají prostě automaticky, je to v rámci preventivního vyšetření, a i kdyby měl člověk tisíc letáků k samovyšetření, tak nejsme doktoři, že... fakt některý doktory nechápu, je to prostě děs. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Alčo, moc pěkná kérka, taková decentní a přitom je vidět... super. :wink: Doufám, že to moc nebolelo...
Hani... :grinning: Na nožce ještě nic nemáš, jo? Takže přibude? :grinning: :wink:
Míšo, tak snad už je Ti líp a migréna ustala... A do práce na směny a končit tak pozdě, tož Ti nevím čéče... :unamused:
Katy, to je fajn, že Ti dala to magnézko. :wink: Tak snad Tě to už trápit nebude, ty křeče.
Páji, držím palce ať se uzdravíš, hezky se kurýruj a v práci bych si vzala dovču až do konce týdne a plynule navázala na tu co máš příští týden... abys to nepřecházela. Držím palce, ať je líp. :wink:
Leni, díky za odkaz, dám so ho do oblíbených a zítra projdu. :wink:
Kočky papa, loučím se...
Užijte si ten zítřek a nezlobte se že nedorazím... mějte se krásně!
17. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
A díky za gratulace... :slight_smile:
17. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jo, a jinak Bepanthen zdá se, že zabral, včera jsem si to prso namazala 2x, dneska stihnu jen jednou před spaním, a koupila jsem si bezešvý "lambády", sportovní, který budu nosit doma a asi i na spaní... jsou naprosto pohodlný.
Tak už mizíííím....
17. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Bré ranko vespolek, dneska to vypadá na pařák :grinning: :wink:

Těším se na srazík holky
18. čer 2009 v 06:08  • Odpověz
Ahoj holky, .....
Lenajsek: jsem ráda, že Bepanthen zabral .. gratulace k super výsledkům !
Holky, uvidím jak budu dneska zvládat, mám po plavču nějaký pochůzky a dost práce doma (včera jsme byli celý den v Drnovicích, tak doma je jak po výbuchu), ale když na vás někde narazím, tak se na chvíli přidám. Hlavně, aby malá spala, v kočáře mi nespící nechce moc vydržet :grinning:
18. čer 2009 v 07:31  • Odpověz
Ahoj!
Teda nevím, ale venku je zatím docela chladno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kdybych nepřijela přesně na desátou, tak na mě počkejte, ju? Mě to bude asi dýl trvat, malej spí, nevím, kdy se vzbudí a pak budu kojit
18. čer 2009 v 07:31  • Odpověz
Ahojky všem!
Včera srazík byl fajn, jen škoda, že to bylo na skok (aspoň teda já).. ale byla jsem ráda, že aspoň takhle jsem to stihla. Pak jsme jeli nakoupit poslední věcičky na dovču a zítra hurá směr Croatia :grinning: Dneska budu mít taky fofry, musím po práci k řezníkovi, pak domů udělat buchtu na cestu, vyprat poslední věcičky, vyžehlit a nachystat hromádky s oblečením, aby je MM zabalil.

Alco, já fotku s kérkou už nestihla, nechceš ji tam ještě dnes na chvíli hodit?

Ohledně té prohlídky prsou, tak já se už několik let na každé preventivní prohlídce sama přihlásím, že chci, aby mi je prohlídla Dr. Ale teď v těhu mi je nekontrolovala.

Jo Hani, dnes mají být letní teploty, kolem 28 st. :wink: Zítra taky ještě hezky, ale už na sobotu se má dost ochladit, myslím, že říkali na 20 nebo tak nějak.. :unamused:
18. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
Holky, užijte si srázek! Vypadá to, že vás tam bude docela dost :slight_smile:
18. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
autor
katy: Jj nakonec bude docela hojná účast :o) Ty si užij tu dovču, to moře těžce závidím :dizzy_face:
18. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
Děkuju! Já jen doufám, že to počasí se nezhorší i tam... :frowning2: :sweat_smile: Poslední dovolená ve dvou.... :grinning:
18. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
Dobré ránko,

venku to vypadá celkem nadějně :dizzy_face: Na srazík za váma snad stihnu dorazit.
Kdybych náhodou meškala, ozvu se.

Katy: dovolenku si pěkně užijte :slight_smile:
18. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
autor
Raduli jj, kdyžtak písni, myslím že stejně se budem pohybovat jen na městě a pak třeba v té zámce :wink:

leni: Nechcete dojet s Verčou k nám a od nás pak grupen vyrazit směr město? :wink:
18. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
Nikde nikdo, no asi se všichni balíte :grinning: Taky jdu pobrat věci do kočáru
18. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
Tak Verča nejede. Potkáme se na městě, jo?
18. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.