• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Dobré ráno,
holky užijte si to dneska v dinoparku, já nemám hlídání pro psa a musím uklidit, nějak začínám chytat nerva, že nestíhám a času je málo :slight_smile:
včera KO super, prcek krásně vyrostl, váží cca 2870g, takže pokud vydržím do termínu, tak by k těm 3kg mít mohl, to je super:slight_smile:. Začínám se trochu otevírat, děloha už faky ukazovala na monitoru nějakou činnost, takže se to pomalu blíží, ale nemyslím, že to hoří:slight_smile:. Podle Dr máme sexovat, pít červený víno a lítat po venku:slight_smile:
Jo a hlavičku má asi 9cm, já už teď mám natrénováno 9,3, to je boží :slight_smile: :slight_smile: klidně můžu rodit :grinning: :grinning:

Pak jsem byla na kurzu kojo, ty brďo, tolik informací, psala jsem si poznámky jak vzteklá:slight_smile:
Srazík v Brně fajn, až na ten závěr, Lenajsku to se MM opět zadařilo, jsem myslela, že ho zabiju, samozřejmě večer opět pracoval -ale nejdřív si uvařil večeři, já jsem byla mrtvá a šla jsem hned spát.-)

Tak holky krásný den:slight_smile:
18. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Hoj kočky, tak se hlásím, něco jsem ještě dodělávala na mailech, nějaký resty co jsem včera nestihla a objednala se na velký UZ k Vlašínovi, 7/7, to budu v 21. týdnu. Musím prostě přemluvit dr. v pondělí, aby mi udělala ten UZ v pondělí, že do července nevydržím nevidět to naše mimčo... :slight_smile:
Jdu vás dočíst, dneska jsem vstávala pozdě, pozdě jsem šla spát... a ze včerejška mě bolí nohy ještě teď, tak dneska bych stejně toho moc nenachodila. Užijte si srazík, bude to fajn. :wink:
Všechny zdravím, krásnej den! :wink:
Páji, jak Ti je? Snad líp...
18. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Tak to fakt vypadá, že vás tam bude hodně, to je fajn. Tak nezapomeňte fotit... :grinning:
I když, to už asi nikdo nečte, že... :slight_smile:
18. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
To jo Leni, vypadá to, že jsme tu osiřeli :slight_smile:
18. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
Nevadí... :wink: MM by potřeboval dostat na zadek. :wink: Kdy dojel dom? A ještě cvičíš každej den? :slight_smile:
18. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Teda TM, už blbnu... :grinning:
ahojte holky, já jsem tady taky, dojely jsme s bazénu, udělaly nákupy a poštu....dnes nemůžu bloumat po městě, budu vřit a až malá usne, tak musím vygruntovat.... snad příště, tento týden je pořád něco, tak musím využít, že je dnes "normál" den
Leni, já byla na velkým UTZ 9/7 loni .... s tím srazem mě to dnes dost mrzí, ale nestihám ....
18. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
Katy.v: tak už valíte na dovču? Tak si to užijte a pak napiš jak bylo :grinning:
18. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Leni ani nevim, asi o pul osme. Slibil, ze tento stav je prechodny, pouze do konce cervna, tak to jsem fakt zvedava....
Marti aspon se nenudis :slight_smile:
Kacka jede dneska, boze ja ji tak zaaaviidiimmm:slight_smile: :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Veru ne, Kačka jede až zítra... :wink: Aspoň myslím. Ale jak venku vidím to super počasí, jela bych taky. :slight_smile:
Tak snad to opravdu tak bude, jak slibuje...
Marti, tak zvládni vše co chceš, hlavně v pohodičce.. :wink:
Já aspoň doma uklízím, peru, půjdu nakoupit a pak pofrčíme na ten koupák... Veru, nechceš jít taky? :wink:
18. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Veru, tak to se opravdu nenudím, jak je chvilka volna, tak mi šrotuje hlava, jak ji využít ... možností je spousta, většinou volím to, co opravdu dodělám, ať je další věc z krku. Už jsme obě najedený, já teda zatím bojovka, chleba s paštikou a uvařila jsem si meltu s mlíkem, snad malá nejpozděj v 1 usne a já půjdu poumývat koupelku, záchody atd. Potřebovala bych vytřít, utřít prach, vysát atd. O oknách, který marně čekají od loňska ani nemluvím, ale to už je velká akce, to přes spaní nezvládnu ... hlavně mám koupený nový záclony, potřebuju je ušít, ať máme v obýváku na výměnu ... ale nejsou lidi
18. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoj holky,
my doma marodíme:frowning2: Malému to nachlazení asi sedlo na průdušky, tak nemůže ani brečet a jenom sípe. Teploty naštěstí nemá. Teď jsem mu udělala olejový zábal na hrudník a dala spát ven do stínu do kočárku. Pořád ještě doufáme, že se to zlomí k lepšímu a v sobotu na dovolenou do Krkonoš odjedeme. Má se trochu ochladit, nebudou pařáky a horský vzduch by mu na to dýchání mohl udělat dobře. Achjo to jsou starosti - takový malinký děti by neměli bejvat nemocný :unamused:
18. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Leni a Veru, takže jsem pochopila, že jste nakonec asi jely busem, co? Ach ti workoholici :sweat_smile:

Přesně jak píše Lenča, jedeme zítra na noc, takže dnes i zítra ještě normálně makám... :unamused:
Ale Veru, nevím jestli je co závidět, dívala jsem se na výhled předpovědí v Chorvatsku a vypadá to dost špatně, příští týden tam má být zataženo a kolem 20 st. :frowning2: :frowning2: Jsem kvůli tomu dnes pěkně naštvaná! :angry:

Vypadá to, že Pájulka asi lehla. Tak se kurýruj, Pavli ať je ti brzo líp!
18. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
ahojky,
ráda jsem vás včera viděla. :slight_smile: Zase jsem o něco chytřejší :wink: Už teď se těším na srpnový srazík na zámku :slight_smile: A kdy pro vás Adam přijel? Utrácely jste ještě penízky ve Vaňkovce ? :grinning:

Dneska jsem zůstala doma, zkusím to vyležet. Mám spíš asi letní virózu, dneska je mi o něco líp, ale už je to třetí den. Chtěla jsem jít k doktorce a zjistila jsem, že má tento týden změnu ord.doby, takže je tam až od 14h a to se na to už fakt můžu vys... Zítra stejně musím bezpodmínečně do práce :confounded:

Jo jo Veru, Kačka jede až zítra, ale taky jí závidím :slight_smile: Hlavně si to tam Katy užij, přeji krásný počasíčko a hodně trpělivosti při "zpracovávání " TM. :grinning:

Leni, tak uvidíš, jak se ti bude u Vlašína líbit. Hlavně se ho nezapomeň zeptat, co to bude :wink: Nám to řekl až úplně na konci. 7.7. už není tak daleko. :slight_smile:

Koukala jsem, že jste řešily vyšetření prsou. To já teda musím říct, že moje dr. mi je ošahává při každé preventivce, tj. 2x za rok :grinning: Ale je fakt, že za dobu těhu na ně vůbec nešáhla.

Holky, užijte si srazík a budeme se těšit na fotečky. :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Marti, tak to máš docela hoňku, tak to dobře zvládni.

Marci, chudáček Davošek, snad se mu brzy uleví. To je fakt nepříjemný. Člověk by to nejraději vzal na sebe, jen aby se malýmu ulevilo, že? Držím palce, ať se to do soboty zlepší! :wink:
18. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Katy, třeba těm Chorvatům ty předpovědi počasí moc nejdou a přece jenom bude hezky. Pěkně si tu poslední dovolenou ve dvou užijte :slight_smile: Přeji šťastnou a pohodovou cestu!
18. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Lenajsku, já bych taky do 7.7. nevydržela, tak snad Dr. zpracuješ a na maličkýho prdíčka se mrkneš u ní. Jsem taky zvědavá, co budete mít za pohlaví. Včera když jsme tak seděly v tom Pizzanu, tak jsem si říkala, že aby se to vyrovnalo 2:2, tak bys měla mít holčičku :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
ALi, to tetování je naprosto luxusní. Fakt naprosto super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Marti, taky koukám, že se doma nenudíš, co? Já jsem okna zvládla min.týden, ale koupelnu nemám umytou víc než 14 dní... Jsem hrozná. :unamused:

Katy, neboj, určitě tam zima nebude. Tady taky nemá být počasí nic extra, ale na výlety super.
18. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
Páji, tak nemocná jo? Tak to pořádně vylež, ať nemusíš žádný moc léky, držím palce!
Katy.v.: to víš, pár dní teď byl oraz, i kvůli malé, že jí nebylo dobře, a teď už mě tady ten čurbes štve. Dost mi padají vlasy, tak je všude nacházím atd. Tak snad to tady dneska zase prokoukne, jen jak malá zalehne ... vždycky když potřebuju tak nespí ... teď leží v křesílku, kouká na Óčko a "zpívá", jak tam kmitá to "OKO" tak to se jí moc líbí!
Marci, chudák Davča, to je pech, snad bude lepší a budete moct odjet, průdušky jsou potvora, si pamatuju když měly děcka drápavý kašel, ten mě děsil ... a jen sípe říkáš, jo. Chudák malej, to je hrozný, když jsou malý děti nemocný, mě teď stačila ta rýma, ještě ji Markétka trochu má, tak je to taky otrava. Dneska se jí to po plavču v té teplé vodě dost spustilo, tak je to lepší, bysme tam potřebovaly každý den :grinning:
18. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Páji, u nás ta koupena volá ještě trochu dýl než u vás, už je mi to uplně blbý, ale dnes se na to opravdu vrhnu, já to tak průběžně pohoňuju, ale to fakt nestačí
Katy.v: ať vám to počasí klapne, třeba se rosničky spletou !!!
18. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Je, ja myslela, ze je dneska patek:slight_smile:, proto jsem psala, ze kacka jede dneska:slight_smile:
Katy - neprijel, zasekl se (tradicne) v praci a mazali jsme na bus... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marci, to je děs, že malej takto stůně:frowning2:. Držím palce, a´t dovolenou zvládnete, ale horský vzduch je opravdu balzám na průdušky:slight_smile:
Paaji, ty se taky kuryruj, at si malej (Jiricek :grinning: :grinning: :grinning: ) taky odpocine .-)
Leni na koupak nee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stejne bych do vody nevlezla :wink:

Jo, tetování na nožce je pěkně sexi :wink:
18. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Marci, ta předpověď ale nebyla chorvatská, ale naše česká :slight_smile: :grinning:
No, snad budete mít pravdu a ještě se ten výhled do příštího týdne změní trochu k lepšímu.
Páji, tady na výlety to bude fajn, ale u moře se mi nechce jezdit po výletech, ale chci ležet u moříčka a číst si knížky a časáky :slight_smile: :dizzy_face:
Uklízet by se dalo pořád dokolečka, mám pocit, že když uklidím, tak to vydrží tak 2 dny a pak už je to zase nanovo. Bohužel to je náš úděl... :grinning:
18. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
:grinning: :grinning: Jiříček :grinning: :grinning:
Veru myslím, že bysme Páju neměly dráždit :grinning: :wink: :wink:
18. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
Nojo, a to nemáte čokla. Já vysaju a vytřu, jednou se mi tu projde, ukápne jí slint z huby a můžu šůrovat znovu :frowning2: :frowning2:
18. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
Veru, se psem to je úklid bez komentáře. Kamarádka má taky psa a velký děti, ale to je děs, všude chlupy, vysává denně ale mohla by i víckrát!!!
18. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jasně, dělejte si ze mě srandu ... :grinning: :grinning: :grinning: Mohlo by se mi přitížit ... :grinning: :grinning: :grinning:

No, ještě že nemáme psa. Stejně by ho neměl kdo venčit... Dřív jsem byla blázen na úklid, ale poslední rok to jde se mnou z kopce.. :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
Tak jsu po obědě, vy určitě taky a teď by to chtělo dát si šlofíka...
Páji, peníze jsme ani moc už utrácet nemohly, já měla v peněžence asi 70ká, a Verča o něco víc... :slight_smile: I tak jsme utratily peněz včera víc než dost... :slight_smile: Šly jsme na bus, a já se pak ještě stavila za MM na tréningu, došli jsme domů až o půl deváté, byla jsem totálně mrtvá...
Tak ještě se dneska kurýruj, když musíš zítra jít do práce... :frowning2: Snad se z toho brzo dostaneš a na dovolené už budeš fit. :wink: A určitě se nezapomenu zeptat, jsu hrozně zvědavá... a jestli tam se mnou bude i MM, tak se zeptá určitě dřív než já... :grinning: Ale myslím, že jsme jasní, myslím že to bude prostě kluk... no uvidíme.
Marci, to je mi líto, že malýmu to nachlazení sedlo na průdušky... snad bude brzo líp, tohle chce vyléčit pořádně, rádo se to pak na ty průdušky vrací... :frowning2: :frowning2: Držím palce, ať je brzo líp! Takže nikam nejedete? :frowning2: Jo už to čtu, že nevíte... no, tak snad bude líp! Máš pravdu, dítka když jsou nemocný, to je snad to nejhorší, co může být.. :frowning2:
Marti, Ty jseš fakt akční... fakt se nenudíš.
A s tím úklidem, ono to je asi všude stejný, že jak se uklidí, hned druhej nebo další den by se mohlo uklízet znova... to vidím teď, jak jsu doma, že je všude takovej jakejsi chaos... ale neřeším, uklízím když se mi chce, a nepřeháním to... ale s pejskem doma si to vůbec neumím představit, kdyby byly všude chlupy... :frowning2: I když bych psa moc chtěla, s tím úklidem by to bylo asi fakt náročný...
Katy jasně, u moře relaxuj a odpočívej, v tom teple bych to stejně moc na výlety neviděla... bude to paráda. :wink: Hlavně se opatruj a moc to na sluníčku nepřeháněj... :wink:
Páji, s tím Jiříčkem... myslím, že si nakonec prosadíš svoje a Jiříček to nebude... ale nechám se překvapit. :wink:
No já jsu zvědavá, jak to bude s počasím o víkendu, hlavně v sobotu, kdy jdeme tady ve Slavkově na festival... snad nebude moc kosa a nebude moc pršet.. uvidíme. To by byla škoda.
18. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
Holčiny, hož su doma. Srazík byl fajn, ráda jsem vás zase viděla :slight_smile: Na městě jsem potkala borečka, měli nějakou promo akcičku s parfémama. Tak jsem si udělala radost :dizzy_face: :dizzy_face:
Něco malýho zblajznu a valím pracovat.
18. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
Radi ahojky, tak to je fajn, že se srazík vydařil. A jakej parfém sis koupila? :wink: Tak se moc nepředři a ať to v práci rychle uteče...
18. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.