• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
Huj sem tu na skok, MM uspává malýho ať aspoň chvílu dáchne než půjdem ke tchánovcům :rolling_eyes: FOteček je moooooc zkusím to teď stáhnout a vložit na ty stránky, ale nevím jestli stihnu, kdyžtak večír ju :grinning: Bylo to super, ale ten pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes: su spečená jak rak :grinning:
18. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
též už jsme doma. a malej se probral až ted s řevem, chudák hladovej, tak kojím :grinning: sraz super :slight_smile: a pařák teda pořádnej, mám spálený ruce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
Ahojte, my jsme se ted taky vratili z venku, boze, jsem na infarkt:slight_smile:
Hani az pridas fotky, hod sem prosim odkaz, zase jsem si tu tvoji stranku zapomnela dat do odkazu:slight_smile:
18. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
teda holky, srazík musel být fajn, kouknu na fotky až budou .... jsem ráda, že jsem doma, valí nám vedro do oken, ale doma je fajn
18. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
Ahojky škoda že mi to nevyšlo se srazíkem. Sase bych někoho poznala. Dopoledne jsem byla s MM v Brně pro Golfky. Jsou teda už z druhé ruky od jedné paní, ale jsou jak novy. Chtěla jsem Chicco ct 0.4 a to už nevyrábějí, tak jsem musela sáhnout po jetých. Doufám že brzi budete mít zase srazík, nebo že by se konečně vyrazilo do teho dinoparku?
Jinak dík za pochvaly kérky.
18. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
Teda kde ste kdo???
Alco, tak nezapomen golfky vyfotit, az v nich budes Petu vozit:slight_smile:
18. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
Huš su tu konečně

Tak sem to tam nahrčela tak zde jsou fotky z dnešního srazíku www.hame.wbs.cz - heslo znáte :wink:
18. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
Jeslti chce někdo nějakou fotku pak přeposlat písněte :wink:
18. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
ja ja ja chci :grinning:
18. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
Leni: Tý jo tak to byl tuhej docela dost dlouho čučím :grinning: :wink:

Kik už TI to hrnu :wink:
18. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jééé, krásný fotečky - teda, maminní komando :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Kik,Maxulka se fakt povedl, je k poňuňání na těch fotkách, ale ta společná foto nebyl gut idea :sweat_smile: za prvé tu fotku kazím a za druhé tam vypadám vedle Tebe jak vzducholoď ty vyžleno :grinning:
autor
Veru: Jj chybělas :wink:
Moooooc hezké fotečky :dizzy_face: Všechny dětičky jsou krásný :dizzy_face:

Hani, a to se ani nevzbudil, když jsem ho vydělávala z kočáru do autosedajdy a pak jsem s ním šla ještě do obchodu :grinning: On ty výlety prostě prospí, i v tom Slavkově s holkama furt spal :grinning:

Jj, Veru, měla jsi jet :wink: Tak příště už i s Matyáškem :wink:
18. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Téda holky, krásný fotečky, se nedivím, že jste spálený, moc stínu tam asi nebylo... :slight_smile:
A dítka i maminy krásný... no sluší vám to. :wink: :dizzy_face: Moc pěkný fotečky.
No, my takhle budem kočárkovat až příští rok :slight_smile:
My jsme byli odpoledne na koupáku, ve stínu, měla jsem vystrčený jen nožiska... :slight_smile: MM ani do vody nešel, já si jen smočila nohy, ale bylo to fajn. :slight_smile:
Tak se natřete panthenolem, abyste se neoloupaly... :slight_smile:
Páá kočky, pěknej večer!
18. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Leni, spal skoro furt, nezapomenu, jak mi začal plakat v náručí, no bodejď by ne, když to s mimčama neumím... :unamused: :slight_smile:
A taky jak se smál na toho cvridlikajícího ptáčka... :wink: A jak se uměl přihlásit o jídlo... :slight_smile:
18. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Leňas, neboj, na to přijdeš, chce to jen vlastní zkušenost :wink: Jo, tak o jídlo se umí přihlásit pěkně :grinning: Dneska taky, ani ještě neotevřel pořádně oči a už řval jak tur :grinning: A můžu mu to říkat furt, že nemá tak dlouho spát :grinning:
18. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
lenajsku: Na bazéně to muselo být čupt, mě stačí jen ten bazénovej "čmuch" a hned mám letní náladu :grinning:

leni: Ty jo on fakt spí jak medvěd :grinning:
18. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
fotečky jsou skvělí :wink: a mimiška pěkňoučký. škoda že mě to nevišlo, určitě to bylo supr.
18. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Hani, heslo neznám :frowning2:
18. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
Hame: Hanulko, nadherny fotecky :wink: Maxulik je k sezrani stejne jako ostatni prtousci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Matyasek je rozkosnej jak papa tu travu a rohlik hehe :grinning:

Jinak musim rict, ze super srazik, uplne je mi lito, ze bydlim tak daleko a nemuzu se ucastnit pravidelne :confounded: tohle vam fakt zavidim, takovy sleziny s detma, fakt parada :slight_smile:
18. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
jo a Hani, tu fotku vubec nekazis :slight_smile: moc ti to sluselo a za chvilicku budes jeste hubenejsi nez ja, jako driv, uvidis :wink: papa
18. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Čau kočky :sunglasses:

Hani, neboj, největší vzducholoď jsem tam suveréně byla já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Mohla bys mi prosím taky poslat forky mailem? Dík :wink:

Leni, Adámek je teda dobrej spáč :slight_smile: Verda pak už nespala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lenajsku, neboj, do toho se dostaneš. Ono ti ani nic jinýho nezbude :grinning:

Tak dobrou :sunglasses:
18. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
Bré ranko všem :grinning:

Zdeni písni mi do IP mejlík :wink:
19. čer 2009 v 05:49  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Dneska vstávačka 5:40, jsem myslela, že malou zadusím polštářem :grinning: Teď tady strašně mrčí, že se jí chce spát, no dobře jí tak, frajerce :grinning:
19. čer 2009 v 06:51  • Odpověz
Ahojte baby!
Hani, super fotečky, teda sešlo se vás dost, jen co je pravda :slight_smile: Všechny vypadáte spokojeně a je vidět, že vám to na mateřské svědčí :wink: :grinning: Jinak máš super stránky, jsem je viděla dnes poprvé.
19. čer 2009 v 07:20  • Odpověz
autor
Zdeni: My vstávali 5:05 :wink: a od té doby tady malýho zas honim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Katy: Jj, nevím teda jak holky, ale umě max spokojenost, doma se mi s malým fakt líbí :grinning: Na stránkách dělám, založila sem je nedávno, ale čas neni tak to jde pomalu no :frowning2:

Sem před hodinou naložila pračku páč to vypadalo za na pařák a najednou černo a prší
19. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Srazík byl včera super.musíme ho opakovat častěji :wink: Mě pak Tomášek ještě dvakrát spinkal,ale večer řval jak kdyby celej den nespal :unamused: asi ho bolelo bříško z té kofoly,nejradši bych si naliskala :angry:

Jinak děvčata,já si připadám( a i tak vypadám) jak mamut :unamused: už mě to sere,ale dokud kojím tak se nedá nic dělat :pensive:

No nic,valíme s malým na KO tak uvidím jak jsme vyrostli a přibrali :wink:
19. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
Dobré ránko!
Hani, Zdeni, Jste blázni takhle brzo vstávat :grinning:

Katy, kdy odjíždíte na tu dovču? Přeju vám šťastnou cestu a dovču si užijte :wink:

Kači, malej z té kofoly asi nic :sweat_smile: Odpoledne jsem s ním šla s Jess k rybníku a v kočáře prděl jak starej chlap :grinning: Ale večer taky brečel, ale jakmile jsem ho vykoupala, nakrmila a dala spát, tak byl klid.
19. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
leni: Jen se směj, si povíme za půl roku :grinning:

kaci: Tak ať u Dr. dobře pořídíte :wink: pak pisni míry :grinning:
19. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.