• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Dobré ráno holky, u nás byla do půlnoci celkem sranda, nějak ty bolesti začalz chodit pravidelně, ale pak jsem malýmu domluvila, že je ještě čas, ať dá pokoj :grinning: :slight_smile:
Já jsem dneska nechala odvézt psa, tak si vysaju, nalepím sítě do oken a pojedu do brna, potřebuju koupit rámy na fotky, tak asi pojedu do ikei, no doufám, že nebude chcát, na to já mám štěstí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Leni.dv, jedeme dnes na noc :wink: Včera jsem prala, žehlila, pekla buchtu na cestu atd... Pak mě začala zase bolet krční páteř, tak jsem radši zalehla. Dnes ještě budu chystat svačinu na cestu, taky musím něco dožehlit a nabalit svoje věci. Všechno ostatní sbalil MM :slight_smile:

Nevím, jak u vás, ale tady chčije jako prase.. :frowning2: Tak nevím teda Veru, jak to budeš mít dnes s cestováním do Brna, moc hezky to nevypadá. Myslím, že se to bude zase honit celej den.
19. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahoj kočky, pěknej den přeji, i když poněkud upršený... tady začalo před chvilkou, ale já jsu ráda, bo to aspoň spláchne ty pyly, co ještě pořád jsou, už aby ty rozkvetlýkvěty lip byly na zemi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Katy neboj, my loni odjížděli do Chorvatska z Ústředního hřbitova busem za šílenýho lijáku, byla to ta letní bouřka, ale v HR bylo nádherně celej týden... :slight_smile: Takže určitě tam budete mít krásně. A navíc jedete celkem na jih, tak to bude v pohodě. Červen tam bývá nejkrásnější a nejstálejší počasí. :wink:
Tady pěkně bouří...
Jdu vás dočíst, mějte krásnej den! :wink:
19. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Jejda, takový brzký vstávání, no to bude něco pro mě... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale člověk si musí zvyknout, nic jinýho mu asi nezbyde, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak dítka pozdravujte.... :slight_smile:
Katy, to je fajn, že věci nabalil TM, to je šikovnej. Já bych MM asi svoje věci nenechala nabalit, jsu ráda, když si sbalí on svoje věci a já svoje, bo ani já do poslední chvíle kolikrát nevím, co s sebou... :grinning: A drogerii nebo léky, to by bylo nad jeho síly... ale je fakt hodnej, že Ti pomohl. I tak jsi toho měla nad hlavu, jak čtu... tak si na dovči pořádně odpočiň a nech se hýčkat!!!
Páji, jak je Tobě kočko, dneska už líp? Snad jo...
Veru, Ty jseš teda akčňák, Ty fakt nechceš přenášet... :slight_smile: Vy nemáte sítě v oknech? Jsem myslela, že jo... ale to máte asi jen v obyváku, že? Tak ať nezmokneš, nějakej velkej deštník si ale pro jistoti vem s sebou, člověk nikdy neví, to jsou ty přehňky, co hlásilil... :unamused:
Kači ahojky, hodně štěstí u Dr... :wink:
19. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
A fakt vypadáte moc spokojeně, to je super. :wink:
No jo, kofola má bublinky, co... :frowning2: A Kači prosímtě, vypadáš super... :wink:
Leni, jak starej chlap, jo? :grinning: :grinning: No, určitě míň, jak MM:... :sunglasses: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Katy, toho máš teda ještě dost na práci:grinning:

Včera mi MM říkal, že bysme možná mohli jet na Korfu, i s malým :grinning: Hned bych jela. Ale z toho stejně sejde, jako vždy.

Jo a my jdem dnes taky do poradny. Tak by mohlo přestat chcát, ať zas nejsem jak potápka, deštník totiž nevedu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
No, výborný, počasí na ho..no. Sítě jsem musela sundat, už tam byly dva roky, starý shnilý, fuj. TAk jsem si koupila nový, MM včera vyčistil benzínem pozůstatky lepidel a já jsem začala s lepením vyvalená ve vokně, lidi čučeli jak puci a v tom začalo pršet:frowning2:. No, tak jdu poskládat ponožky a doufat, že to jsou jen přeháňky
19. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Tak holky příště kovču naštěrchat, a´t vám pak prcci neprdí:slight_smile:
Leni třeba se s dovolenou dočkáte, já bych v září taky klidně jela někam kousek do Itálie nebo chorvatska, ale teďnemůžu vědět, jestli by takový cestování Matýš zvládl
19. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
Leni, tak taky hodně štěstí v poradně... :wink: Ty nevedeš deštník? Tak to já bych bez deštníku nemohla existovat...
Veru a jo, to pak chňápu. Věřím, že lidi čučeli, hlavně že jsi nevypadla! Aby to nebylo zase na celej den, ty přeháňky, jak minulej týden... :unamused:
19. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
Leni, TM by už s tak malým mimčem letěl na Korfu? Nebo to myslel třeba někdy na podzim? :slight_smile: Tak uvidíte, třeba si uděláte dovču... :wink:
19. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Na Korfu busem, on by jel pracovně :slight_smile: Mu se to moc nelíbí jet s malým. Ale říkám, z toho sejde.
19. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Hojte holčiny,

jsem teď zkoukla fotečky a fakt super :slight_smile: Vypadáme tam všechny krááááááásně :dizzy_face: :dizzy_face: Takový srazíky musíme pořádat častěji. A klíďo už i příští týden, budu slaměnka, tak budu mít času fůru :wink:

Teda se tam teď spustil solidní lijákos. To asi zavolám šéfové, že se do práce nevrátím :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Radi ahojky, tady taky lije... :unamused:
Příští týden se dívám, že bych mohla úterý a středu.
Leni, to by fakt jel TM s Adámkem autobusem? Tak daleko? Na Korfu je jinak prý nádherně.... určitě se někam podíváte. :wink:
19. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Zdraví vás holky Lucka.adis, teď mi psala, že má hCG už 2085 na na UZ jde v úterý, tak moc držím palce, aby bylo na UZ vše v pořádku. Tak to je super, že hCG stoupá, to je fakt těhulka.... hlavně, aby bylo i nadále vše v pořádku a ten hyperstimulák odezněl konečně.
Kurnik, to počasí mě štvr, už máme koupený lístky na zítřejší festival v zámecké zahradě... :frowning2: Jestli bude takhle, tak to padá, to je akorát na nachlazení... :frowning2: Určitě to není na celý odpoledne a večer. Navíc bude mokro, nebude se dát nikde sednout... :frowning2:
19. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
Leni, tak to je super s tou Lúcou!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Jen, aby to tak pokračovalo! Budu jí držet pěstičky a doufám, že až se vrátím, tak už bude doma s těhu průkajdou v ruce :slight_smile:

Taky na tebe Veru budu moc myslet!!! Jestli se malýmu bude chtít na svět trošku dřív, tak hodně štěstíčka a ať to jde jako po másle :wink:

Lenajsku, zítra má být myslím nejchladnější den, to teda nevím s tím festivalem :frowning2: Tak třeba jen odpo na čučku.
19. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Od rána jsem se sem dostala až teď :slight_smile:

Hani, vstávat v 5, to by mě asi fakt jeblo. Já mám co dělat v těch 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lenajsku, to jsou supr zprávy od Lucky :slight_smile: :slight_smile: Taky jí držím palce, aby všechno dál pokračovalo dobře :dizzy_face: S tím festivalem to teda moc nevidím, snad se do zítra trochu vyčasí :unamused:

Veru, ty seš teda akční s těma sítěma :slight_smile: No jestli ještě nechceš rodit, tak po oknech moc neloz :grinning:

Leni, taky bych si dala říct na Korfu :slight_smile: Jednou jsem tam byla na 3 dny pracovně, ale to zrovna bylo zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak já se jdu zas věnovat mláděti
19. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
Hoj vyrazila sem do města v domění že ráno to byla jen přeháňka a zmokla sem jak myš, já pablb si nevzala ani pláštěnku na kočár, včera sem ju vytáhla zapomněla vrátit, naštěstí malej byl pod dekou a on to neschytal :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koupila sem si pexeso :grinning: a na cvhílu sme se byli schovat s kamoškou do cukrárny a tam dělal világoš jak sviňa furt čučel na strop na větrák a vlnil se v bokách jak Patrik Schwayze v hříšňáku :grinning:

leni: TO seš odvaha s malým k mořu, já mám děsnej strach že kdyby se něco potento, tak v cizině lékařské péči moc nevěřím a někde se jí ani nedovoloáš, viz naše předsvatebka a moje havárka na skůtru
19. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
Lenajsek: snad klapne počasí, pak nám napiš jaký ten festival byl? .. včera o tom mluvili na Óčku, kdo tam všechno bude a tak, to může být super ... jen to počasí, aby to nekazilo

Hani, fotečky jsem zkoukla z půlky, jsou moc hezký fakt, ještě že ten srazík byl včera , dnes by to bylo o ničem ... víc mě malá nenechala prohlídnout, teď jen tak rychle prolítávám, protože dojde Martin a malá konečně usnula. Dnes je to takový divoký, potřebovala jsem vyměnit eura, tak jsem vyrazila po té první ranní spršce, dobře to klaplo, nakoupila jsem, zapadly za náma doma vrata a za 10 minut začalo pršet ... tak to bychom měli. Markétka spala jen 30 minut, tak to byla pak docela otrava, potřebovala jsem udělat štrůdl, tak už je hotovej, ale pořád jsem lítala za ní atd. Pak už byla přetažená, tak nemohla usnout, tak jsem uhoupala v posteli. Snad se prospí pořádně, jinak očistec

Lúca super, ... moc držím palečky, Lenajsku pozdravuj, až s ní budeš mluvit!

Katy.v|: dobře zvládni cestu a užij si to na dovče!

Leni.dv: fakt odvaha s malým k moři ... velikej obdiv! Nemám zkušenost ani se sebou, já u moře nikdy nebyla!
19. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
ahoj holky, ten dnešek je fakt hnus. Jen než jsem dorazila do práce, jsem byla mokrá pokolena + celou jednu polovinu těla a to jsem měla deštník !
Leni, je mi o něco líp, už mě tolik nebolí uzliny, ale kašel je solidní. Šéfík se mi smál, jakej prý mám krásnej hlásek :angry: Mluvím jak starej ochlasta.
Od rána jsem se nezastavila, ještě to vidím min. na 2 hodiny práce, fakt mě klepne. Doufám, že se z toho o vík. dostanu a budeme moct v pondělí odjet na dovču.

Veru, tak ty ještě lepíš sítě do oken? To jsi fatk zralá na porod. S tím počasím si to moc nevychytala, jestli si nakonec jela do Brna. Doufám, že až tě to chytne a pojedeš do porodky, tak se ozveš :slight_smile:

Lenajsku, zítra snad bude líp a festiválek se vydaří, ale mokrý asi bude všechno. Nezapomeň si vzít teplý oblečení, aby si nám nenachladla :slight_smile:

Jinak srazík maminek byl úžasný. Moc vám to tam všem sluší a nechápu, proč furt řešíte ty kila... :slight_smile:

Katy, dovču si užij co nejvíc to půjde, odpočívej, koupej se a mějte se všichni "3" moc moc moc hezky :slight_smile: :sunglasses: :slight_smile:

S tou Luckou to jsou super zprávy, z nemocnice přijde jako krásná těhulka. Moc jí to přeji a držím pěstičky. :slight_smile:
19. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
Tož naše míry: 4900g a 57 cm. Téměř ideální, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
:wink: lenajsku: Jestli budeš psát Lucce, tak ji pozdravuj, je to fakt super že to HCG roste :dizzy_face:

paji: Tobě se to o kilech mluví dyž nepřibíráš :grinning: , příště i s tebou :wink:

leni: Adík pěkně roste, s taikovou nás za chvíli doženete :grinning:
19. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
Sakra, čolověk se na chvílu otočí aby si Vás dočet a napsal pár slov a už má vyskládaný půl kuchyně, mám hrnce až v před síni :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
Hani, no jo, to doženem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Že bych mu nasadila dietku, aby nebyl tlusťoch? :grinning:
19. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
Páji, to jsu ráda, že jsou uzliny už lepší a na ten kašel snad zabere nějakej sirup vhodnej i pro těhulky... je to děs, včera vedro, dneska zase takhle.. a to má být celej víkend kosa... :frowning2: Tak až pojedete pryč, tak taky se teple oblíkni a opatruj se těhulko! :wink:
Já se taky obleču, spíš řeším, v jakých botách tam půjdu, bo je mi jasný, že v té trávě bude mokro a budu mít boty mokrý... ale po zkušenostech z kempu, kdy na podzim už většinou pršelo, si dám na pomožky igelitový pytlíky a pak vklouznu do bot. Boty sice promoknou, ale nohy zůstanou v suchu. :slight_smile:
Tak se pěkně o víkendu kurýruj, držím palce, ať je brzo líp!
Jojo, Lucku pozdravím, napíšu jí SMSku.
Hani, to pexeso sis koupila pro sebe, jo? :grinning: Matýsek se vlnil jak Schwayze? No téda, to je klučina plný skrytých dovedností... :slight_smile:
Katy, tak už mám objednávečku (zatím teda jen rezervaci) a až přijede MM z práce, budeme převádět na účet. Už se těším... mají tam moc pěkný věcičky. :wink: A ty fuskýýýý :slight_smile: :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
Leni, míry super!!!! :wink: :slight_smile: Pěknej chlapák, je vidět, že mu mlíčko chutná... :slight_smile:
19. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
Hani, sice tolik nepřibírám, ale mám docela solidní základ z předchozích let (narozdíl od vás)... Tak proto už ty kila tolik neřeším... :wink:

Leni, já bych asi taky nezvládla cestu na Korfu, kór s takovým miminkem. Tak uvidíte. Ikdyž "miminko" - Áďa je už pořádnej kus chlapa, podle těch mír od dr. :grinning:
19. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
A co ses Leni ještě dozvěděla? :slight_smile:
Katy a Páji, už myslím odpočítáváte kočky posledních pár hodin v práci, že? :slight_smile:
19. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
Páji, marode, tak ať se o víkendu dáš do kupy a taky si užijte příští týden dovču!!! A hlavně zkus zpracovat TM na jiný jméno :grinning: :wink:

Lenajsku, tak fajn, že už máš rezervaci. To nový zboží tam bývá 2x týdně (út a čt), tak můžeš postupně přihazovat a pak toho objednat víc naráz.

Leni, pěkně Aďoušek roste! :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
Katy díky za info, tak v út. hned mrknu. :slight_smile:
No my včera řešili jméno pro kluka, kdyby to byl kluk, ať nemá svátek, narozeniny a pak Vánoce chvilku po sobě, ale ono vybrat něco z těch klučičích jmen, to je dost umění. Je jich jak máku... :frowning2:
19. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
Hojky, to je teda den. Chtěla jsem jít dnes s malým pěšky k našim a prd. Jsme zalezlí doma :unamused: . To je supr že Lucii to hCG tak stoupá. Peťulu jsem dala spát ven v golfáču. Tak je klid. před chvílí teda řval jak tur. Tak jsem se šla na něj podívat a u něj v kočáře u hlavy seděl náš pes(beagle). Sem myslela že ju zabiju. Ještě že mu nesedla na hlavu.
Já bych si to asi taky neriskla jset s malym děckem do ciziny. Od MM rodiče chtěly abychom jely s nimi. Já se taky bojím jak říkala Hanča teho že se něco stane a s těmi doktory se nedomluvím. Snad až bude Peťulas starší.
19. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.