• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Holky v jakým programu zmenšujete fotky?
19. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
A jaký jména padly, Leni?
19. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsme zpět od dr. a naše míry jsou 5400g 64cm :slight_smile: to jsme ale drobci co :pensive:

Leni: s takovou naš za chvíli předeženete,co v tech prsiskách máš- smetanu či co :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
Alčo, počasí je fakt naprd... taky jsu doma, ani nepůjdu MM naproti k busu, nechce se mi. Týjo, bíglice vlezla až do kočárku? :slight_smile: Ještě, že si fakt nesedla na hlavu. :slight_smile: A fotky změnšuju v programu IrfanView, a nebo v klasickým Malování. :wink:
Katy, no buď necháme toho Lukáška, což se nám líbí nejvíc, i za cenu toho, že by měl svátek na podzim, nebo bysme se vrátili k Jakoubkovi za cenu toho, že Jakubů je hodně, nebo jsem navrhovala Jana, ale ten se MM nelíbí, nebo ještě Kryštof, ten se MM taky moc nelíbí. Pak mě napadlo jméno Alexandr, ale to už není český, jak jsem původně chtěla... Tak uvidíme. Jen že jsem listovala včera tím kalendářem, a moc jmen se nám tam nelíbí... ještě se mi třeba líbí Ondřej, ale ten má taky svátek koncem listopadu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kači, pěkný míry... :wink:
19. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
Kači, to jste teda drobečci :slight_smile: Já nevím, co v těch prsách mám, ale očividně mu šmakuje :grinning: Chceš půjčit? :grinning:
19. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
Leni, tak to určitě vyhraje Lukášek, když se na něm jednohlasně shodnete :slight_smile:
Taky je pěknej Kryštof (jen těch zdrobnělin moc není) a Alex se mi taky líbí :wink:
S tím, kdy má svátek bych si hlavu nedělala, naše původně vybraná Silvie má taky svátek v říjnu... :sweat_smile:
A holčičí jste neřešili vůbec?
19. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
Katy holčičí je prostě Kristinka a přes to nejede vlak, tady kompromisy nedělám.... :slight_smile: Ale ne, Radkovi se Kristinka líbí, takže pohoda.
No vidím to fakt na toho Lukáška. Ten Alexandr mě napadl včera úplně náhodou na koupáku, buď by to byl Saša, nebo Alex, Ali... A Alexandr Hala se mi celkem líbí dohromady. :slight_smile: Ale není to český, no...
No u vás jsu taky zvědavá, jak to dopadne se jménama.
Jinak MM nevadí, že by měl Lukášek případně všechny "akce" na podzim. Ale já myslím, jestli by to pak někdy dítku nebylo líto...
Leni, to by mě taky zajímalo, co v těch preách máš... :grinning:
19. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
Teda prsách... :wink:
19. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
Ali: Kukala sem na novej kočík - fakt čupr :wink: Fotky zmenšuju v photo zoneru.

kaci: Teda Tomča je fakt drobínek, asi bude po taťkovi taková vyžla co :grinning:

lenajsku: S těma jménama je boj co :grinning: Ondřej je moc hezký, mě se líbí moc, ale jmenoval se tak můj ex, tak jaxi nepřipadalo v úvahu :pensive:
19. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
Hani já taky ve photo zonerun ale ty zmenšeny fotky mě připadaj rozmazany. Asi mám naprd foťák
19. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
Ali, tak si je trochu dolaď, zoner je na to dobrej, ale ono když to zmenšíš, prostě kvalita jde do háje no :unamused:
19. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
Hehe teď sem chytla záchvat smíchu, projížděla sem si alba a strašně mě pobavil ten popisek jedné fotky u Zdenči v albu :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
Leni, myslela jsem spíš zdrobnělinu pro Kryštofa. Alexandr Hala zní suprově :wink: Teda mně se to líbí!
Tak aspoň v holčičím máte jasno. Mně se teď poslední dobou moc líbí, když se Kristínce říká Tinka :slight_smile:
Na nás jsem taky zvědavá, zaúkolovala jsem tchýňku, aby mi přivezla slovenskej kalendář, abych si mohla projít i jejich jména. Jedno slovenský se mi docela líbí - Melánie :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
Hani, jakej popisek?

Alči, já zmenšuju v irfanview

Kači, buď ráda, kolik Tomášek váží :wink: Co já bych za to dala :grinning:

Katy, Melánie je pěkný. Mně by se pro další naši eventuální holku líbilo Adélka nebo Alexandra
19. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
Loučím se s vámi, berušky! MĚJTE SE TADY V ČR KRÁSNĚ!!!!! :wink: :slight_smile:
19. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
Katy jojo, pochopila jsem, a pak jsem se rozepsala s tím Alexandrem. :slight_smile:
Melánie je pěkná. :slight_smile:
Kočky, mějte se krásně, Páji a Katy, krásnou dovolenou, užijte si ji a odpočívejte!!!
Já se jdu natáhnout...
Pěkný odpoledne všem a pohodovej víkend! :wink:
19. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
Katy, šťastnou cestu (sretan put!) :wink:
19. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
HAni mohla by jsi mi ještě poradit jak se vkládá videiko na YOU TUBE jsem s teho jelen
19. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
Ali: Co TI nejde? Zaregistruješ se a pak jen dáš vložit video, nebo to někdy vkládám přes picasa, ale i tak musíš mí registraci na youtube

katy: Ať se dovča vydaří
19. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
autor
Jinak když sme u těch holčičích jmen :slight_smile: tak u nás je právě aktuální Andrejka :grinning:
19. čer 2009 v 16:05  • Odpověz
Hani už je to v poho
19. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
autor
Ali: :grinning: Tak vidíš seš šikula :wink:

Mě teď muž odjel k tchánům, volačo potřebovali, tak sme osiřeli, Matějín furt spí.... no co já budu dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
Z těch klučičích jmen, mě se strašně líbí Štěpánek, ale vzhledem k našemu příjmení... :frowning2: to neklapne
19. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
a tak si tady tak sama vykládám.... :grinning:
19. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
My jsme taky sami MM je v práci, ale očekávím kámošku tak to bude lepší. mě se začalo líbit jméno Bartoloměj, je to zvláštní ale co.
19. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
Ali: Jj, Bart je taky hezký a kdy plánujete druhý?
19. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
Snažit se začneme asi až tak přiští léto. Zatím mi bohatě stačí Petřík. NAučil se vylízat na jídelní židličku, stoly a vše co je výš jak on je pro něj atraktivní. tak mu musím pořád stát za zadkem.
19. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
Katy.v: s jednou Melánií chodíme do plavání, docela mě to jméno zaujalo :wink:
19. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
holky, já se poslední dny k tomu netu nemůžu dostat, a když tady jsem, tak jen dočítám, s malou na ruce psát moc nejde..... když spala, tak tady byl Martin
19. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.