• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
Ali: Jj, si říkám že už nemůže být hůř v tom co teď provádí, ale vidím že se těžce pletu, asi předčasně zešedivím jak bude po všem lézt. Já malýho posledních 14 dní v jídelní židli uvazuju,páč se mi v ní staví :angry:

m1rti: Šak jak bude trochu víc volno dočteš :wink:
19. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
hani: já měla takouvou tu klasickou dřevěnou židličku a sté mi taky vylézal, tak mi známá půjčila od Chicca a tak ho můžu taky připoutat. Ale poprvé když jsem ho tam dala tak se tam stočil jako že chce vylézt a málem se na těch kšírach uškrtil. On je hroznej živel kolikrát hledím kde se to v něm bere.
19. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
Ahojky holky, tak to počasí je strašný celí den se jen valám a nic se mi nechce a zítra máme jít na svatbu, chtěla jsem v šatech, ale taakhle asi nemám co na sebe když je tak hnusně :unamused:

Super Luci jen tak dál s mimoušem :wink:
19. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
Ahoj holky zdravím při pátečním večeru.

MM jel na ryby, já jsem teď nachvilku našich. Venku počasíčko jak z prdele :angry:

Včera se ta Vikča předvedla s tím jídlem, potvora, alespoň vidíte, že nekecám, doma dělala to samý, ale nakonec se přisála, asi pochopila, že nic jinýho prostě nebude :grinning:

Kači: to jste fakt malincí, to měla Vikča ve třech měsících.

Dneska jsem byli v tom bazéně a super, Vikoušovi se to moc líbilo, zítra hodím fotečky, vůbec neplakala, zase byla dáma ovšem zvědavá a furt dělala něco jinýho než měla :grinning: , v poho zvládla i to když jí teta vylila kelímek na hlavu, za 14 dní už začínáme kurz. Při oblíkání se mi zase skoro přetočila na bříško, potvůrka.
19. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
Zuzi, uvidíš že bude moc šikovná, zvlášť když začala takle dřív než naše děti ... a má to taky v genech ne? :grinning: Mě ten včerejší srazík tak štve, že jsem nebyla s váma, ale fakt to nešlo, jsem ráda, že jsem doma aspoň něco udělala ...
19. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
Marti my s manžou milujeme vodu :slight_smile:

Já bych toho mýho starýho zabila, přišel z ryb, nic nechytil a ještě blbě zavřel krabičku s červy, takže jsem o půl šesté uklízela rozlezlý červy po bytě :angry:
20. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
Přidala jsem ty fotky z plavča jdu nakrmit, dravou zvěř :grinning:
20. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
Dobrý ránko!
Zuzi, no nemáš to fakt jednoduchý s tím kojením, z toho bych byla taky pěkně nervní. Tak snad to bude brzo lepší a přisaje se raz dva :wink: Ježiš, červy, blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky je mívám v ledničce a vždycky se děsím, abych je nenašla asi podobně jak ty :slight_smile:

MM odjel do termálů, tak tu něco jen málo podělám a vyrobím dárek pro dědu a pofrčím nejspíš k našim. Co taky sama doma, zvlášť, když je takhle hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
Leni však taky nervní z toho jsem, zvlášť když je potřeba nakojit jinde než doma, tak je to nepříjemný :unamused:

Aďula je úplně ukázkový miminko :dizzy_face:

Ti naši rybáři, taky máš doma tolik úlovků :grinning:
20. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Zuzi, joooo, máme tolik ryb, že ani nevím, co s nima :grinning: :grinning: :grinning:
Fotky z plavča pěkný, malá je tam hezky vykulená :grinning:

Včera Áďulu trochu trápily prdíky, asi z té kofoly. :sweat_smile: Ale je šikovnej, ví, co má dělat, mává s nožkama o 106 :grinning:
20. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Zuzi,malá je suprácká.úplná aquabela :grinning:
20. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Zuzi, fotečky moc krásný, Vikince to moc sluší, je taková soustředěná!
20. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj holky, já za chvilku razím do Slavkova, MM tam hraje turnaj, tak budu chvíli cucet:slight_smile:. Dneska jsem taky delala kapra k obedu, ale já moc kapry nemusím, tak jsem si vedle udělala i filé.
TAk pěknou sobotu!
20. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
Hezký odpoledne Veru!
20. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
Holkýýý, kde jste? ... asi tady čučím sama. ....mě normálně picne ... odpo jsem šla s malou ven, že něco nakoupím, cestou pohoda, usnula, nakoupila jsem, jedem zpátky - říkala jsem si, že si aspoň orazím, .... cestou nás míjelo jedno auto namašlený ze svatby (jedno! ne kolona, to bych pochopila!) a u nás začlo troubit, a troubilo celou ulici, kreténi !!! malá se probudila, začla brečet, sice jsem ji uklidnila, ale už neusnula, ... na zabití .... doma pohoda, snědla půl skleničky hrušky, před šestou jsem ji šla nakojit a usnula, ... zatím to vypadá jako včera ... pořád ještě spí, už 1,5 hodiny. Včera touto dobou se sice procitla, ale měla žízeň, tak dostala pít a pokračovala celou noc ..... mimochodem, dnes sice jedla v noci po asi 3 hodinách, ale spaly jsme normál do 7,30
20. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahojky holky, hlasím návrat ze svatby. Bylo to super jen jsem děsně unavená. Takže jsme se hnedka převlíkla do pýža kouknu na rafťáky a valím spát. Zítra dám nějaký fotky do alba byla to hodně netradiční svatba. ; :slight_smile:
20. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Misicka455 - těším se na fotky, netradiční svatba, to už jsem dlouho neviděla. ... hlavně si odpočiň, ať jsi fit !!!
20. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

My jsme si dnes udělali s malou výlet, byli jsme ve Starém městě u MM dědečka a pak v UH u jeho babičky. Malá v autě usnula, tak jsme to ze Staráku do UH - asi 4km - vzali přes Uh. Ostroh - asi 50km :grinning: Nakonec jsme u tchýně ani nebyli, nebyl čas, škoda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Marti, to bych si normálně zjistila, čí to auto bylo a pak ho objela klíčkem (jako to auto myslím, ne toho majitele :grinning: )

Tak nic, MM právě dovařil véču, tak se jdu nadlábnout. Mějte se :sunglasses:
20. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Brý večír!
Tady to dneska moc nežije :grinning:
My byli odpoledne dědovi na narozeninách, mimochodem 88 let! Jsem se mu pokusila vytvořit slanou kytku, no žádná sláva, moc mi to nevyšlo, ale líbila se :slight_smile:

Miši, a jaká netradiční svatba? To mě teda zajímá.

Zdeni, takže jste u tchýně nebyli? A tak ses tam přece těšila :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu dokoukat rafťáky a pak spát. Čaute
20. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
Leni, 88 je teda krásnej věk :slight_smile: No u tchýně jsme nebyli, ještě jsem se MM pro jistotu třikrát ptala, jestli tam opravdu nepůjdeme :grinning: Tak moc jsem tam chtěla :grinning:
20. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Zdeni, jsem si nevšimla čísla, ale jeli v tom dva chlapi .... koho jinýho by napadlo se takle předvádět, že jo?!
Zdeni, dobrý výlet , jen škoda, že jste teda nebyli u té tchýně :grinning:
20. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
.... a nepřejte si slyšet ty slova, když to auto projelo okolo .... i sprostá dovedu být, hoooodně sprostá :angry:
20. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
ahoj holky, na chviličku nakukuju :grinning:
Viróza se mě ještě lehce drží, ale je to min. od 99 % lepší než v týdnu. Včera jsme byli s MM projet pár obchůdků s věcma pro mimi. Máme jakžtakž vybranou postýlku, matraci ještě nevím (asi kokos-molitan, kombinace kokos-pohanka hrozně šustí), ale moje představy o kočárku vzaly za své... :confounded:
Neuvědomila jsem si, že taky v něčem musím to dítě vynést do bytu ty dvě patra... Takže ať chci nebo ne, musím vybírat kočárek podle toho, jestli má vložnou tašku. A těch moc není... Moje 2 tipy na Firkon nemají ani jeden tu vložnou tašku, jedinej, co připadá v úvahu, je ten Dorjan Cross Country... :frowning2: Všechny lepší kočárky mají pevnou korbičku bez té vložné tašky. :confounded: A neviděla jsem ani jednu trojkolku s vložnou taškou... Ach jo...
:frowning2:
Kdybych koupila kočárek bez tašky, tak bych to dítě snad musela dávat do autosedačky a donést ho dolů do sutérénu, kde bude schovaný kočárek, dát ho ze sedačky do kočárku a odjet. A zpátky to stejný, akorát na opak.. To jsem vůbec nedomyslela.

A máme v IKEA vyhlídnutou komodu, necháme si dodělat desku na přebalovák a je vyřešeno. :slight_smile: Včera tam byla si miliarda lidí, fakt nehorázný.

Zítra ráno vezu babičku k doktorovi a pak hned jedeme na dovču - jestli se tomu tak dá říkat.

Marti, to bylo fakt k nasrání, co?
Míši, doufám, že ty fotečky tam necháš delší dobu, abych se mohla podívat třeba ve Čt.
Veru, jak se cítíš? Zatím nerodíš? :grinning:

Mějte se hezky :slight_smile:
21. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahoj Páji,já si koupila x-lander a tam je sice pevná korbička ale dá se přenášet a je to myslím i na cortině a určitě i jinde :wink:
21. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj kočky, pěknou slunečnou neděli přeji, dneska to vypadá na krásnej den, i když i včera odpoledne svítilo sluníčko. Byli jsme na tom festivalu, bylo to moc fajn, jen jsme neseděli na zemi, občas jsem si sedla na lavičky co byly u těch stánků, ale moc často to nebylo, tak mě pak bolely šíleně záda a pak i nohy. Byli jsme tam asi od půl paté do devíti do večera, na poslední dvě skupiny jsme tam už nebyli, ale ty jsme stejně moc nemuseli vidět. Večer jsme ještě domů objednali pizzu, takže pohoda. Dneska jsem se po dlouhé době krásně vyspala, sousedi neřádili jak v pátek, takže fajn. Spala jsem až do desíti, ale potřebovala jsem to, minulou noc jsem nemohla kvůli těm pablbům vedle spát... a taky jsem měla jakýsi křeče v břiše.
Jdu vás dočíst, mějte se krásně, opatrujte se, a krásnou neděli!
Páji, jak Ti je, už líp?
Všechny zdravím!
21. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Zuzi, moc pěkný fotky z plavání, fakt aquabela... :grinning: Týjo, s těma červama to musel být mazec.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: brrrr
Leni, tak to je fajn, že bylo na oslavě dobře, týjo, děda 88 let, to je něco, to je teda požehnanej věk. To jsi dělala kytku s těma uzeninama a tak, jo? Určitě se Ti povedla. :wink: A malej je šikovnej, že ví, když ho trápí prdíky, tak má mávat nožkama... :slight_smile: Posílám mu pusu. :wink:
Veru, takže jsi byla včera na tom turnaji, jo? Dopoledne ještě pršelo, ale odpoledne už bylo fajn, myslím že se jim i dobře hrálo, ne? Nebylo moc vedro, ale teplo bylo, chvilkama svítilo i sluníčko... a jak se cítíš? Jak jsi pořídila v pátek v Brně, jela jsi nakonec v tom lijáku?
Páji, já jsem to študovala hodně, myslím že jedniej kočárek s vložnou taškou a autosedačkou zároveň je ten Dorjan Cross Country, kterej jsem měla vyhlídnutej. No chce to, aby ho člověk viděl naživo, aby sis udělala představu, jak je ta taška široká a dlouhá... a jak je ten kočárek těžkej... my budeme řešit stejnou věc, ale s tím rozdílem, že to máme jen do prvního patra. Nakonec koupíme kočárek s oddělávací celou hlubokou korbičkou, což má i ten Firkon. A nebo prostě mimčo budem brát nahoru jen v rukách... autosedačku budem nechávat hlavně v autě. Tu přenosnou korbičku bys nechtěla? Má ji teď už většina kočárků, i ten V-Cross cvo má Lenča. Podle mě je to lepší než ta taška, z té tašky mimčo podle mě rychle vyroste, zdála se mi hrozně uzoulinká... ale chce to vidět. Pak existuje spousta kočárků s vložnou taškou, třeba značka Hoco, ale ty už nemají autosedačku s možností připnutí na podvozek... Zkuste pouvažovat o té přenosné kočbičce, my to asi takhle budeme řešit. Místa máte doma určitě víc než my, takže na tu korbičku se u vás doma místo určitě najde. My ji budeme muset ještě vymyslet, kam ji dáme.
Zdeni, to jste si udělali fajn výlet... :wink: A to je teda hrozná škoda, že jste se k tchýni nedostali, co? Věřím, že ji z toho celou noc nespala, jak Tě to mrzelo... :wink: :grinning:
Páji, to jsu ráda, že je už líp, tak hlavně aby to bylo úplně OK, aby bacily zmizely úplně. A na dovolené snad budete mít krásný počasí. A proč by se tomu neměla říkat dovolená? Vždyť i výlety a cestování po republice je dovolená... :wink: A moc pěkný bříško. :wink:
Marti, to naštve.... :unamused: Ale oni byli v euforii, já se na druhou stranu nedivím... my taky troubili...
Míšo, tak to je fajn, že svatba byla povedená, na fotečky jsu moc zvědavá, má mráda netradiční svatby, na beremku mě štvr, že tam jsou samý stavby nevěst jen v bílým, hrozně málo originálních nápadů.... :slight_smile: Kdo má něco jinýho než většina, to oceňuju. :slight_smile:
No nic, jdu něco dělat, než se MM vrátí...
Zítra mám ráno kontrolu, už mám napsaný otázky na dr, tak jsu zvědavá. Taky jsu zvědavá, jak to dopadne s tím UZ, kolik mě to bude stát. Pochybuju, že by mi ho udělala dobrovolně a ještě zadarmo.
21. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Lenajsek: Leni, oni nejeli jako kolona .... asi byli pro něco ve městě, nějací dva chlapi, byly už skoro 4 hodiny, to už se ani neoddává, koukala jsem i jestli troubí na nějaký známí, ale na chodníku jsem byla jen já a nějací dva puberťáci, no stejně mi hli žlučí
Hodila jsem holky do albíčka fotku nové komody na Markétčiny věci, ještě zbývají složit ty další dvě ...
Páji, my taky tu korbičku přenášíme, je lehká. Já měla u dřívějšího kočárku vyndavací vložku v kočárku a ubíralo mi to na prostoru, tak už jsem to nechtěla.
21. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahojky holky, tak fotky už nahravá a leze to jako z hnojem :unamused:

M1rti to bych byla taky naštvaná holt si asi chtěly zatroubit na pěknou holku a jelikož jsou to chlapi jim nedocvaklo, že v kočáře dítě může spát :wink:

Leni tak ať kontrol a zítra dopadne dobře ján si ještě týden musím počkat snadto uteče.
No tá svatba byla právě jak jsi psala, žádné bílé šaty, nazdobené sály, braly se venku v přírodě. Zajimavé, pěkné, neobvyklé :slight_smile:
21. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
Páji fotky hodím na rajča takže se můžeš mrknout i ve čtvrtek, když si tady najdeš ten odkaz :wink:
Je jich pár , ale obrázek o tom jak to vypadalo si uděláte.
21. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
21. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.