• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Nazdar holky, tak vidim, ze hnusne je opravdu vsude...My meli navstevu na vikend s malou holcickou, tak teprv tedka nam asi poradne doslo, co nas ceka:grinning:
21. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
No u nás se začiná vyjasnovat a je odcela teplo. :slight_smile:
21. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
Čaute, po delší době zas nakukuju, zkusím něco dočíst, ale určo nezvládnu všechno. Jsem se sem posledních 14 dní nějak nedostla, když jsem chtěla, nešel koník. Jinak MM před 14 dny když jsme byli u našich spadl z motroky a zlomil si ruku, z Vyškova ho naštěstí poslali do Brna do Bohunic, že mu tam musí dát šrouby a ty že ve Vyškově nemají, tak ho operovali a po týdnu ho pustili domů. Už je celkem o.k. Nemá to ani v sádře, má jen přelepenou jizvu přes celý nadloktí, tak prej aspon bude vypadat drsně :slight_smile: Jsem ale mylsela, že ho ještě přizabiju, když mi to zavolalai, že je v nemocnici. Napřed sice šok, se mi to bali říct, abych neporodila, ale pak jsem se naštvala, to je zodpovědnost v osmým měsíci! No ale jak jsem ho tam viděla ležet jak placku, tak nešlo mu nadávat :confused:
Tak minulej týden jsem mu ještě dělal souikromýho řidiče, ale ted už může i řídit. Bylo to hrozný v tom vedru být v autě bez klimatizace.
Leni - Adámek roste jako z vody, to ani není možná jak to letí.
Lenajasek - gratuluju k výsledku tripplů!!!
Páji - já budu malou nosit do třetího patra a mám firkon bez vložné tašky, prostě ju budu brát do ruk. Všichni to dřív zvládali, tak musím taky. Kočár jsem složitě vybírala a kdybych se měla ještě řídit vložnou taškou, tak bych ještě neměla žádnej. Stejně ta vložná taška není na dlouho, mě by se tam v zimě i s fusakem určo nevlezla. A kor když chceš trojkolku, který většinou bývají menší, než klasický kočárky, aby jsi si pak neřekla, že to bylo zbytečný řídit se podle vložné tašky, když už ju třeba po půl roce stejně nevyužiješ. Ale to je jen můj odhad. Taky jsem to právě před tím zvažovala.
Misicka, mooooc pěkná svatba, to muselo být hodně zajímavý!! Jinak jsem četla, že nejsi spokojená kvůli vycházkám, raděj se šetři, doktorka tě určo nenechala doma jen tak, je lepší ted vydržet v klidku doma, aspon do toho 12-14 tt, kdy se říká, že pak už je menší riziko potratu,než pak litovat a bít se do hlavy. Já jsem ležela cca 14 dní v kuse asi ve 24 tt, kdy mi to doktorka nakázala, kvůli křečím otevírání se a švica jako zdravotní sestra na gyndě se se mnou taky nepárala, nadala mě, at ležím a nekecám, že ona pak vidí ty "matky" na oddělení po revizi, co plačou a bijí se do hlavy, proč jen neposlechly, ale už jim to k ničemu není. Ale samo tě nechci strašit :wink: A takovou svatbu bych si teda taky nechtěla nechat ujít.
Zuzi malá taky roste jako z vody, ta si to plavání vyloženě užívá! Jsem se rozhodla, že budem taky chodit plavat.
21. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
Veru tobě už se to blíží, jsi nervozní? Já se sice bojím,ale tak nějak už to chci mít za sebou. Už bych taky chtěla být aspon v tom 38 tt. Dnes dobalím tašku do porodky, a budu čekat :grinning: . I když 13.7. jsem ještě objednaná k holičce, tak to bych chtěla stihnout. Dovedu si představit jak to pak bude s časem.
M1rti - no chlapi no, co po tym chceš :angry: Potřebují se předvádět. Jinak ten smutný odkaz, jak jsi tu házela, to já číst nemůžu. Já bych na to pak musela pořád myslet, co všechno se může stát a ještě bych něco přivolala....
21. čer 2009 v 17:02  • Odpověz
Lucce velká gratulace!!! To ani není možný, jak si ta příroda s náma zahrává. Já tomu teda vůůůbec nerozumím, ale asi bylo štěstí, že to tím odběrem vajíček nějak neporušili to oplodněný. No je to zázrak.
21. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
Ahojky! Zdravím jen v letu. Dneska jsme byli v tom aťasu :slight_smile: Malej tam nejdřív řval, měl nějaký boleníčko a pak se 2x pos... a byl spokojenej :grinning: Fotky jsem shlédla v počítači, vypadá tam moc hezky, ale ještě je babička upraví.

Miši, svatba je opravdu hooooodně netradční :slight_smile:

Paji, na co musíš mít kočár s vložnou taškou? :confused: Já nevím, radši bych se tahala jen s miminem a ne ještě s taškou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Podle mě je nejlepší vzít mimčo do náruče. Navíc, jak píšou holky, taky mi přijde, že je to stejně jen na chvíli a pak ji z kočáru odděláš. Psala jsem tu už dřív, že ten Dorjan cross nebo jak se jmenuje má jedna známá. Malej měl tak 2 měsíce a tu tašku už tam neměla. Nevím, kupovat ten kočár jen kvůli té tašce je podle mě zbytečnost. Jo kdyby se ti fakt líbil, tak proč ne.

Lili, no opravdu jsi tu dlouho nebyla. Taky se ti to krátí :slight_smile: No vůbec vám nezávidím, děvčata :grinning: Jsem ráda, že to mám už za sebou :grinning:

A taky zas nebyla Helulicek, že by už porodila?

A co Lucka? Jeeště je v nemocnici?
21. čer 2009 v 17:36  • Odpověz
Hela už má chlapečka Štěpánka, 3880 a 52cm
21. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
Jééé, gratulujuuuuuuuuuuu!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kluk jak buk :slight_smile:
21. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
Jé takj Helí velká gratulace :slight_smile:
21. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
ahojky,

Doldi, vy také jezdíte na plavání do Prostějova?
jen se tak ptám, soudím dle bazénu....
21. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
Jééé, tak to posíláme velkou gratulaci :dizzy_face: Taky je to kluk jak buk :dizzy_face: A kdy se narodil?
21. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
ještě jsem četla, že někdo řeší tu vložnou tašku...

také jsem chodila 3 patra s Vašíkem v náručí a v pohodě a hlavně, vložná taška se dá dokoupit od Emitexu,
ale jak holky píšou, je to opravdu jen na chvilku... ale nehaním to, určo to není špatná věc!! jen bych dle toho nevybírala kočárek... bývají docela hodně těžký!

Hanka mi stále píše o srazích, ale zatím nám to nevyšlo, tak snad vás někdy poznám osobně..

občas vidím Doldu, jinak nikoho, a samo ještě Hanku :grinning:
21. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
Brý večír, to byl zas víkend co?

helulickovi gratulace veliká, pěknej chlapák teda :grinning:

leni: Hojky, koukám žes taky zavítala :grinning: Dívala sem se na Vášův nový sestříh, to je mazec, 10 měsíců a jakej už je z něj kluk :astonished:

misi: Teda ta svatba byla opravdu těžce netradiční - jak to vlastně probíhalo :sweat_smile:
21. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
Leni, mě pak došlo, že asi máte zas to plavčo - někdy su fakt mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
Hame přijely jsme tak kolem druhé a asi půl hodky jsme se jen rozkoukávaly :grinning: No pak jsme měly hlad tak jak někde na fesťáku jsme si stouply do fronty kde se dělalo prase na ohňi a pak do další na pití, pití dávaly v umělohmotných kelímcích :grinning: Nejhorší pro mě bylo chodit čůrat do přírody. Pak jsme jen seděly a kecaly. Samotnej obřad začal kolem čtvrté kde ženicha doprovázela družina těch hrozních stvoření v maskách.
Jediné co bylo normální byla paní starostka a tá druhá pomocná oddavajicí :wink: :wink: Když jim svědci dávaly prstýnky tak je neměly na polštářcích, lae ve sklince s rumem :grinning: Tak musely neprve vypit ten rum aby se knim dostaly. Vyměmnily prstýnky, řekly ano daly pusu a bylo po svatbě. Pak tam pro ně ti kamarádi připravyly pár her a vpět jim tam přišla na 2 hodky hrát i cimbálovka. Stejně si myslím, že tá starší generace brzy odešla a pak to byla jedna velká pařba :grinning: No bylo tam snad kolem 100 lidí. Pak bylo další jídlo to bylo formou švédských stolů a ůplně večer, ale to už jsme tam nebyly měla být polívka kterou vařily v kotly nad ohněm.
21. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahojky, jen v rychlosti, jdem se MM dívat na nějakej film, bo v TV nic nedávají.
Heli, obrovská gratulace, ať se malýmu daří a ať je zdravej a spokojenej, a ať jste super rodinka! :wink: Paráda!

Leni, na fotečky se těším... :wink:
Lili, Ty už to máš taky za pár kočko... :wink: Hlavně, že se TM nestalo nic vážnějšího, "jen" zlomená ruka, to bude zase dobrý, držím palce. :wink: To je fajn, že jdeš balit tašku, lepší je být připravená... :slight_smile:
Míšo, téda fakt netradiční, myslím že tam muselo být veselo a muselo to být takový nespoutaný... věděli o tom ostatní, že se něco takovýho chystá, nebo to bylo překvápko? :slight_smile:
Holky, jak to vidíte příští týden, jak Radi psala, že bude slaměnka a že by klidně spáchala další srazík? Já bych mohla úterý a středu, ale nevím, jak bude, má být škaredě a zima... :frowning2: :frowning2:
Lili, s tím jak jsi psala že je zázrak, že to neporušili to oplodněný vajíčko - no ani nemohli, bo oni odebírají ty vajíčka z vaječníků, a tam se vajíčka neoplodňují, zřejmě už bylo na cestě ve vejcovodu... :slight_smile:
Jinak nevím, do kdy tam bude, jen psala posledně, že jde v úterý na UZ, ale nevím jestli bude ještě tam, nebo ji už pustí... ptala jsem se jí na ten hyperstimulák, jestli je to už lepší, tak už nenapsala. Tak snad se to lepší.
Holky krásnej večer, zítra se tady zjevím až po kontrole... nevím proč, ale vždycky když tam mám jít, tak mám strach a bojím se... mám spoustu otázek, tak uvidíme, jak to dopadne. Jak kdybych měla jít někam ke zkouškám, mám vždycky trému... děs. :unamused: :frowning2:
Tak papa kočky!
21. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
misi: TO musel být mazec, škoda jen že jim líp nevyšlo to počásko, ale ty obludky... no nevím nevím, to by naši rodiče asi nerozdějchali :grinning:
21. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
Míšo, tak jsem to taky přečetla, jaký to tam bylo... no fakt mazec. :grinning: Ale je fakt, že na takovou svatbu jen tak nikdo nezapomene... :grinning:
21. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
No lidi něco málo věděly, ale i tak to předčilo naše očekavaní :grinning:
21. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Leňi kontrola zítra bude na jedničku :wink:
21. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj holky, zase jenom v letu. Celej víkend máme fofr - dneska MM skákal tandem v Kunovicích, pak jsme šli na výlet na Stupavu, pak na obídek, doma jsme si odpočinuli a konečně dodělali sítě do oken a teď se k nám nanominovali na návštěvu kámoši, no byla jsem opravdu šťastná v neděli večer, když už jsem konečně chtěla klid, ale co:slight_smile: :grinning:.
Ještěže tu zprávu o tom neštěstí, co se dnes stalo na tandemu jsem viděla až potom, jinak bych MM nepustila :unamused: :frowning2:
Helu, konečně! gratuluju moc, doufám, že podáš zprávu, jak si se rozhodla s nápojem a jak to probíhalo :slight_smile:. Máš pořádnýho chlapáka, ať je zdravej jako řípa!

My podle mě vydržíme do termínu a i po něm, už jsem si zvykla na noční poslíkování, takže mě už nic moc nepřekvapí a z porodu nejsem nervózní, vím, že to bude hukot :grinning: :grinning:
Navíc si ještě neumím představit, že to mímo bude fakt za chvilku s náma, se na to strašně těším, ale zároveň mám i obavy :slight_smile:, takže dokud to jde, tak jsme v pohybu:slight_smile:.
Paaji, i já budu nosit Matyáška v rukou do třetího patra, je to pro mě lepší představa, než se tahat s taškou, páč bych s ní beztak drncala po schodech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
21. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
Obrovská gratulace Helušce ke klukovi bukovi Štěpánkovi, ať je moc zdravej a veselej klučík !!!!
21. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Bré ranko, počasí zas na prdlačku... jééé to bude den :confounded:
22. čer 2009 v 06:31  • Odpověz
Dobré ráno Hani. To máš pravdu s tím počasím. Já jsem už od včerejška ve Vyškově u MM rodičů. Tak jsem si myslela jak tu u nich nebudu vegetit, pochodím si po Vyškově, když tady budu spat a ono to vypadá, že budu pořád zalezlá doma. Ach jo :frowning2:
22. čer 2009 v 06:34  • Odpověz
Hele gratuluji ke Štěpánkovi, ať ji dělá jenom samou radost. :slight_smile: :slight_smile:
22. čer 2009 v 06:36  • Odpověz
autor
Ali, no musíme jen doufat že ten Oskar přece jen vyleze, já doma teda celej den určo nevydržím páč by mi z Matesa oblezla hlava :grinning:
22. čer 2009 v 06:41  • Odpověz
To já tak určo vyrazím ven, pokud teda nebude pršet. Petřík je poslední dobou jak z divokejch vajec :unamused: . Chvilku neposedí.
22. čer 2009 v 06:50  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

Helu moooc gratuluju ke štěpánkovi, ať jsou oba zdraví :wink:

misicka: mrkla jsem na ty fotky, opravdu hodně netradiční svatba, super :grinning:

Veru, myslíš, že se Matyášek narodí po termínu? No jestli budeš mít každou noc bolesti, tak ti teda nezávidím :unamused: Na druhou stranu, třeba pak ten porod nebude taková hrůza, když už budeš zvyklá :grinning:

Dneska asi bude hnusně, to mě přímo sere, odpo jedu k doktorce a pak jsem chtěla jít s malou do města, tak snad nebude aspoň pršet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 07:06  • Odpověz
autor
Ali: TO bude asi nakažlivý :grinning: Matějín to samý :slight_smile:
22. čer 2009 v 07:06  • Odpověz
Ahojte holky, my noc lepší než včera, malá jedla 0,30 - 3,30 - 5,30 - 7,30 (pravidelný intervaly) ale jsem z toho celá pitomá ... snad už se ty noci zlepší ..... vždycky teď to jedno denní spaní nějak nevyjde jak má, pak usne večer brzo (to je sice fajn, ale pak v noci často jí) ..... to počasí mě štve, přes týden má být prý pořád hnusně, tak uvidíme. ... zatím hezký den!
22. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.