• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
17. dub 2009 v 19:16  • Odpověz
hame, krásný video :slight_smile: Matýsek je šikula... :slight_smile:
17. dub 2009 v 19:18  • Odpověz
Ahojky, omlovám se, že jsem se k vám vkradla. Chtěla bych se zeptat jestli některá nevíte o nějakém mateřském centru ve Vyškově, kam by se dalo jít s dítětem. Díky mějte se Alča :slight_smile:
17. dub 2009 v 19:24  • Odpověz
17. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
Mockrát díky hame
17. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
Teri81: od bráchy vím, že jsou vody, který se převařovat nemusí např. Fromin mám dojem, že se to jmenuje. brácha tu vodu kupují v Hypernově. Tím pádem je příprava rychlejší. Když jsem si před časem chystala přikrmování pro malou, tak jsem si v kastrolu vyvařila celou flašku Dobré vody a nalila jsem ji zpátky do flašky jak vychladla a pak jsem to taky jen ohřívala. A jinak to za chvíli budeš mít v ruce - prostě co odměrka to 30ml vody. ... hlavně, aby malá byla spokojená, to půjde, uvidíš. :wink:
17. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
Hani: Matýsek je šikula, fakt. Naprosto úžasnej! :wink:
17. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahojte :sunglasses:

Teri, neboj, to půjde :wink: Jednu dobu jsem taky přikrmovala, ze začátku trochu boj, ale pak to šlo. Taky jsem vždycky převařila víc té vody a pak jenom ohřívala. Někde jsem vyčetla, že převařená voda je sterilní 2 dny, ale jestli je to pravda, netuším.

Marti, dneska jsem potkala Mgr. Moučkovou, tak říkala, jak je ráda, že je ze zdravky pryč. Prý ta účetní, co je tam teď, už taky odchází. Asi to tam fakt stojí za prd :unamused:

Kači, u vás padaly kroupy? :astonished: Tady teda trochu sprchlo a asi 3x zahřmělo, jinak nic. Tomášek je pěknej spáč, hlavně, aby mu to vydrželo :slight_smile:

Zuzi, užijte si zítra vítání :wink: Určitě hned přidej fotky. My máme vítání až 2.5. Holt dědina, no :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak nic, jdu se trochu vyspat, než se to naše zlato zas probere. Dobrou :slight_smile:
17. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
Zdeni, na zdravce byla od sloučení účetní ze zemědělky p.Kašparová a teď je tam mladá ženská po mateřské, no má 35 let, ale řekla bych že je tam spokojená, tak nevím, že by odcházela. Ale že se to tam rapidně změnilo, co jsem pryč, to jsem slyšela i já. hlavně od lidí, s kterýma jsem dobře vycházela a teď mají problémy. A to uplynulo jen půl roku. Skoda, kdoví, co tam na mě pak čeká :frowning2:
17. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz
Zdeni, Marti , díky, no snad to bude dobrý, odpoledne jsem jí po kojení dala ještě to mlíčko,ale vůbec to nechtěla, plivala to a smála se u toho , ted večer jsem jí nakrmila od sebe a furt řvala,tak vypila devadesátku UM a spí jak dudek :wink:
Marti, já mám vodu z lékárny,je tam,že se převařovat nemusí,ale já jí i tak převařuju,ale nevím,jestli se na to nevyprdnu,to by to tam snad nepsali ne?

Zdeni, v úterý přijedete k nám jo? Už se moc těším :slight_smile:
17. dub 2009 ve 23:00  • Odpověz
Teri, bude to dobrý. Ona na to přijde, co je lepší, uvidíš. Když bude přibývat a bude spokojená, tak budeš klidná i ty.

Jdu do hajan, mějte se
17. dub 2009 ve 23:16  • Odpověz
ahojky, tak máme venku krásně, ani jsem to nečekala...
Dneska jsem už od 5 vzhůru, budu odpoledne úplně mrtvá. Máme jet na zahradu ke tchýni, tak to pak pojedu domů rovnou do postele... :wink:

Mějte se krásně :slight_smile: :slight_smile:
18. dub 2009 v 08:53  • Odpověz
Holky zdravice, vstávaly jsme v 8, takteprve chystám snídani. Hezkou sobotu přeju :wink:
18. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahojky, no já vstávala v půl 9,malá se v 7 najedla a spí jako dudek,tak jí jdu budit.
Taky přeju hezkou sobotu :slight_smile:
18. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
Teri, říkali ti, že ji máš budit, když spí dlouho? Ježiš to je hrozný, já jsem ráda, když dítě zatuhne, a ještě ji budit, to by se mi moc nechtělo.
18. dub 2009 v 10:13  • Odpověz
Marti, v noci jí budit nemám vůbec (aspon se ted začala budit na jídlo dřív než v těch 8 , třeba i v 6 někdy,dneska v 7),pak přes den by neměla spát dýl jak 2,5 hodiny,což většinou teda nespí,ale od narození má prostě režim,že spí celou noc,nají se a a pak ještě ty tři hodky,ted už jí jdu ale fakt budit. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
Teri, to je fakt zajímavý. Stejně to máš fajn, že spí celou noc. :slight_smile: Ono se to spraví. Některým dětem se musí prostě pomoct, aby si i tím spaním neškodily.
18. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
Krásné sobotní poledne :grinning:

paji. Tu zahradu ti závidím je tam nádherně, ale tu tchýni na ní už ne :wink: Máš budíček stejně jako náš Mates čoveče :grinning:

teri: Snad se s těma příkrmama brzo zajedete :wink: Malá fakt spí jako šípková Růženka... Byla si už na těch baby masážích?

My pojedem asi na výletík odpoledne do Slavkova porjít se s Matýskem do zahrady, úplně hledím že ten náš táta nás taky chce někam vyvézt :grinning: asi už mě nemohl poslouchat jak tady furt brblu :slight_smile:
18. dub 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahoj holky, krásný víkend přeji, dneska se mi nějak nechce psát, nějak nemám co... na výstavě kytiček jsem si koupila nějaké kytí na balkón, tak budu přesazovat a sázet do truhlíků, těším se, ja to bude krásně kvést, bude to u nás jako v botanické zahradě.
Včera divadlo krásný, jsu ráda, že jsme byli. Ale trvalo to 3 hodiny (s 2 přestávkama), domů jsme se dostali až o půl 12, taťka měl hlad, že celej den nejedl, tak jsme se stavovali ještě v restauračce. Ale já už nejedla, o půl 11 si dávat večeři mi přišlo divný, a bylo by mi z toho akorát těžko. Tak jsem doma sezobla aspoň ovoce a padla za vlast.
Jdu vás dočíst, doufám, že se máte krásně a užíváte si volníčka, hlavně vy pracující... :wink:
Opatrujte se, odpočívejte a mějte se fajně! :dizzy_face:
18. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz
Hani, užijte si procházku po parčíku, možná tam ještě budou ty stánky s těma kytičkama, ani nevím, do kdy mají otevřeno.
Teri, držím palce, aby vám šly příkrmy v pohodě, myslím že to je jen o praxi, určitě se to brzo naučíš zorganizovat si to tak, aby to bylo šup šup a byly jste obě s malou spokojený. :wink: Taky se těším na nějaký fotečky, až přidáš... :slight_smile:

Zuzi, užijte si vítání, vyšlo vám krásně počásko, těším se na fotečky.

Leni, Tobě už došla neschopenka? Mně zatím došla neschopenka za prvních 14 dní od zaměstnavatele, klasicky k výplatnímu termínu 15., ale od sociálky ještě ne. Ani nevím, kdo ji posílá, sociálka ve Vyškově? Jsu zvědavá, kdy přijde.

Páji, užij si na zahrádce pohodičky, týjo, tak brzo být vzhůru... :unamused:To určitě jak přijedeš, tak padneš. Máš na to nárok. :wink:

Všechny moc zdravím, mějte se krásně a pááá! :wink:
18. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj holky, malá je v kočárku s dědou, ostatní kalí, tak jsem tu. Máme oslavu na počest Vikinky.

Dnešek vyšel naprosto perfektně. Malá v noci krásně spinkala, papa o pěti a pak spala až do osmi. Vítání bylo super jednou si zaplakala, ale jinak byla úžasná, pak jsme se fotili v zámecké zahradě, moc se těším na fotečky. No pak jsem se stihla rychle najíst a nakojit, pokadila si potvůrka celej obleček, asi byla špatně daná plínka :grinning:

Mám v sobě jedno nealko pivo a chce se mi po něm spát. No nic jdu pařit :grinning:
18. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz
Ahoj!
Zuzi, tak to je fajn, že Vikča byla hodná. Moc jsem zvědavá na fotečky, určitě vypadala jak princezna :dizzy_face:

Leni, já mám kytičky ráda, ale jaksi se o ně neumím starat :sweat_smile: Vždycky mě zdechnou. Já holt nejsem žádná zahrdnice :grinning:

Hani, tak co, byli jste výletě s tatínkem? :wink:

Já jsem zas slaměná vdova, ale jen do noci, to už by měl MM přijet. Tak jsem byla zas u mamky. Ošmirglovala jsem si druhou postýlku, co budu pak mít v obýváku, příště si ji natřu. Jo a už mám tašku, tak už můžu ty věci zabalit do porodnice :grinning:

Leni, no já nevím, na účtě už prašule mám. Zaplať pánbůh, pomalu jsem už šla do mínusu :sweat_smile:
18. dub 2009 v 18:01  • Odpověz
autor
leni: Nakonec sme skončili skrz déšt v Olympii ale aspoň sme si s Matýskem něco pokoupili :wink: Postýlka krásná, už jen do ní dát to mimuško co :grinning:
18. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
Tak jste aspoň vyvezli Matýska do velkoměsta mezi lidi :grinning: Ale vždyť ani nepršelo, vždycky spadlo jen pár kapek, ne?
No jo, jsem si pohrála, nastrojila postýlku a dala tam i kolotoč, mimušovi ho dneska pustím, aspoň se nebudem tak bát, než přijede MM :grinning:
Dovezla jsem si ještě od mamky hafo plenek, tak jsem to skládala do skříně a normálně zjišťuji, že je ta skříň nějaká malá nebo máme moc věcí:sweat_smile: Vůbec nevím, kam dám zavinovačky :confused:
18. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jéé, Leni, teprv teď jsem si všimla, že těch fotek je mnohem vííííc, no paráda, moc vám to s manžou sluší!!! :slight_smile: A je vidět, že focení vás bavilo :wink:
18. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
Teri, jj, focení nás bavilo :grinning: MM ze sebe dělal furt šaška, na některých fotkách háže ksichtíky :grinning:

MM už dojel, celej a v pořádku :dizzy_face: Dobrou noc!
18. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz
Dobré ráno při neděli. My máme zase od 5,50 ránko. Myslela jsem, že nevstanu. ale malá už zase spí. Snad se stihnu probrat..... hezkou neděli!
19. dub 2009 v 07:59  • Odpověz
Čau holky,
jen vás chci pozdravit. Včera jsme vyklízeli zas domeček, už se to pomalu chýlí ke konci a začne nám bourání. Tak nevím, co je lepší :sweat_smile:
Dnes naštěstí jdeme na narozky neteře, takže bude klid, ikdyž děti dají taky zabrat :confused: I tak se ale docela těším...
Tak se mějte krásně, užijte si slunečnou neděli....

Leni, jdeš taky do látkovek?
19. dub 2009 v 08:32  • Odpověz
Bré ránko!
Tak jsem včera pouštěla mimču kolotoč :grinning: Ale nejvíc se to líbilo mě, hlavně jak to na stěně háže ty světýlka :dizzy_face:

Helu, jestli se ptáš mě s těma látkovýma plenkama, tak já do toho rozhodně nejdu :sweat_smile: Jak jsem psala, že jsem si dovezla ty plinky, tak to jen takový ty pod hlavičku, na ublinknutí a tak... :wink:
19. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
Holky, jestli tady některá jste, nevíte jestli je ve Vyškově nějaká restaurace s dětským koutkem?
19. dub 2009 v 08:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.