• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Tak už prší, to je na pytel pane stavitel :angry:
22. čer 2009 v 07:52  • Odpověz
Ahoj holky

počasíčko,jak z prdele :angry:

Velká gratulace Helu :dizzy_face:

Lencak 80: myslím, že jsme se potkali zrovna minulej týden,ne ? Já jsem právě nevěděla, jestli budeš vědět o koho jde když Tě pozdravím, takže příště :grinning:

Lili: teda ten TM, to musel být šok, no ještě, že se nic nestalo. Zlato už se Ti to krátí :slight_smile: Na to plavčo jezdíme do Prostějova.

Marti: to je teda radost, že malá tak v noci vstává, to naše zlatíčko, usla ve 20:15, vstávala o půl sedmé, nakrmila jsem a teď vstáváme. Akorát jaksi pokašlává a chčí jí v nosánku, je něco pro tak malý bobíšky?

To má beztak z toho, že tu ty kurvy nejsou schopny přitopit, teď žhavím hořáky, troubu a přímotop, než ji vytáhnu z postýlky a to ta kráva nad náma zase v 7:15 vysávala, přitom, sedí celej den na prdeli doma, tak to dělá asi naschvál i to jejich dupání, nechápů, takhle se můžou chovat jenom dementi, což oni jsou :angry:

Lenajsku: tom je radost takový sousedy, že tam na ně nevlítneš :angry:

Míši: opravdu hodně netradiční :grinning: , ale hezká.

Veru, to musí být super Ti poslíčci, ale určitě to pak poznáš, že rodíš, i když já jsem taky pořád vyčkávala, ale instiknt říkal, že to je asi fakt už ono a do třech a půl hodiny pak bylo po všem :grinning:
22. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Dobrý ráno!
Ježiš, ve Vyškově už prší? To jste mě moc nepotěšili :angry:

Dneska byl malej v půl šestý vzhůru, tak jsem ho nakojila a dala zpátky do postýlky s tím, že usne a on ten dacánek nezamhouřil oko :rolling_eyes: SLedoval ty plyšáky na kolotoču, snažil se povídat a ještě se usmíval :grinning: No byl k sežrání :dizzy_face: Teď už zase na chvíli chrupká.

Ali, Hani, tak vaše děti jsou z divokých vajec? :grinning: No jak jste si je udělali.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No ale je mi jasný, že za půl roku budu tady taky naříkat a vy už to budete mít zas v pohodě.
22. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
Zuzi, malá má právě taky ještě rýmu, a včera divokej den, tak asi jedno k druhýmu.... určitý období spinká fajn, a jak povyroste, tak se to tas pomění, ale tohle vstávání, ona má prostě hlad, včera snědla kaše trochu, byla už moc unavená.... snad se to dnes uklidní .... teda Viktorka spinká ukázkově, opravdu!!!
22. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
Hoja, nechápu co se dějě, ale Maty na chvíli usnul ak načumuju, venku prší, tak to se ven asi nedostanem... auuuuuuuuuuuuuuu
22. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
leni: Myslím že za půl roku bude i hůř :grinning: když vidím 4 letou neteř, mám pocit že čím sou větší tím víc té energie mají lumpíci :grinning:

Zuzi: Njn sousedi, asi chce paní celej den sedět ve vysátým :sweat_smile: Jinak na tu rýmečku je prej jakejsi sprej s mořskou vodou
22. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
Dobré ráno všem, jsem Petr - manžel Lucky. Mám vás zase všechny pozdravovat a vyřídit, že Lucka je ještě pořád v nemocnici. Bojuje s OHSS statečně a už splaskla z 98 na 85 přes břicho :slight_smile: .

Jinak náš velký zázrak stále nadějně pokračuje a zítra jdeme spolu na UZ, kde se konečně dozvíme, jestli je všechno OK a taky hlavně kolik těch potomků vlastně čekáme. Je to docela drama, protože díky tomu, že jsme přelstili to nepovedené IVF (což pořád nechápu, jak se mi to mohlo podařit :grinning: :grinning: ), tak se může stát, že jich tam bude i víc :confounded: , ale doufáme v jednoho nebo dva kulihrášky.

Tak nám zítra držte palce a doufám, že už vám brzo Lucka napíše sama a hlavně z domova, kde je nám chlapům bez ní smutno.
22. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
Jinak Leni ony sou ty děcka kolikrát lepší jak televiza co? Taky furt čučím co malej dělá i nedělá když spí :dizzy_face: Momentálně zavedl jakýsi žvatlání - vydává ze sebe zvuky něco mezi křováčtinou a wietnamštinou a tváří se u toho hrozně důležitě :grinning:
22. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Zdravím manžela :grinning: Lucku strááááášně moc pozdravuj a vyřid prosím že tady na ní pořd myslíme. Zítra držímě pěsti. Jinak kdo umí ten umí no :grinning: Chlapi vyyržte brzo budete mít mamku i s pokladama v bříšku doma :grinning:
22. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
No nic, koukám že nikde nikdo, tak jdu zas tůrovat facebook :grinning:
22. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky (a manželi od Lucky), přeji krásný den, i když opět zatažený... :unamused: Dle předpovědi to bude bohužel takhle asi celej týden, ale snad o víkendu už bude hezky... je to nanic, no, co naděláme... :frowning2:
Já byla ráno na kontrole, tak vše OK, nejdřív mě prohmatávala, pak jsem s ní řešila moje nadýmání a občasný tvrdnutí břicha a křeče v lýtkách, mám si prý koupit magnézium (to bych bez ní nevěděla, že)... pak jsme řešily změnu adresy na PN v tom červenci, jak chceme odjet na chalupu. Zírala na mě jak kdybych spadla z višně, že prý o ničem takovým nikdy neslyšela, že by byla možná změna adresy a to že ona mi nezařídí, že si to jestli chci, mám změnit na sociálce sama (ale tam mi to změní jen na základě podlkaůd od dr...), ale že bych prý na sebe jen upozornila. Že to nemám řešit, mám klidně odjet (to jsem od ní nečekala) a že kdyby něco, mám zavolat a ona mi potvrdí, že jsem byla u ní na kontrole. Tak jo, tohle mi vlastně vyhovuje ze všeho nejvíc, mám konečně jistotu, že by mě "přikryla" asi i jindy... ale ten týden nebudeme doma, tak bysme se nedozvěděli, že je něco ve schránce, tak u nás asi zase bude švagr na týden na dovolené, jako loni, když jsme jeli do Chorvatska, aspoň budou mít ryby přísun potravy a kytky taky neumřou.
Pak jsem jí říkala, že poslední dobou blbě spím, že se bojím, aby bylo miminko v pořádku, jestli by mi mohla udělat UZ. Tak prej jo, ale jen když si ho zaplatím.. tak jsem vyplázla 400,-, ale můžu klidně spát, miminko je úplně v pohodě, hlavičku má úplně dole u močáku, pěkně mlátilo ručkama a nožkama, nedalo se ani změřit, byly vidět kostičky, páteř, srdíčko, žaludek... ale nebylo poznat, co to je, ona má pidi UZ, na tom Veveří to bude vidět líp. Tak nemám ani fotečku, ale mám klid v duši, že je miminko zdravý a v pořádku. Placenta taky OK, tak bych řekla že úspěšná kontrola. Kontrolovala mi tentokrát i nohy, jestli nemám otoky a křečáky, tak vše OK, až na dvě modřiny, ale ty už mám hrozně dlouho. Srážlivost krve je v pořádku, a víc modřin nemám, takže pohoda. Na prsa jsem se zapomněla zeptat, alre je to asi normální, už mě tolik nepálí, asi je to vždycky přechodný období. Tož tolik novinky o nás... :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahojky holky,

Jé Luci tak zítra držím všechno co mám a hnedka dejte vědět :wink:

Já jsem ráno chtěla vyrazit ven, ale taky u nás leje jak z konve a ke všemu je tam zima, tak pojedu až odpoledne na masáž jinak z těch zad ai zešedivím :grinning:
22. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Zuzi, ten sprej s mořskou vodou je : STERIMAR BEBE. Dnes jdu už pro něj taky, v pátek jsem ho zapomněla koupit.

Lucku moc pozdravujte, všichni držíme pěsti, ať je všechno ok, a pak podejte zprávu, kolik vás přibyde :grinning:

Lenajsek: to je dobře, že je všechno v pořádku ... a s tím týdnem mimo domov je to pravda, asi lepší na sebe neupozorńovat, třeba to projde, jsem o tom přesvědčená
22. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Jinak Lucku moc moc zdravím, to je super, že OHSS ustupuje, to je moc fajn. Na zítřejší UZ moc držím palce, aby bylo vše v pořádku a byl tam přiměřený počet mimísků... :wink: Ještě jí písnu SMSku. Věřím, že se chlapům stýská, však už to nebude dlouho trvat a bude Lucka + ? doma... :wink:
Veru, takže šel na ten tandem, jo? No mě taky běhal mráz po zádech z té včerejší zprávy, vzpomněla jsem si na Tebe a TM, aby měl v pohodě dopad... Já původně chtěla někdy na tandemovej seskok jít, ale je to fakt obrovský riziko, a teď když budeme mít dítko, tak do toho asi nepůjdu... ten strach, že se něco stane, by byl asi obrovskej. Tak snad aspoň ten horkovzdušnej balón.. :slight_smile:
To je fajn, že máte už sítě namontovaný... super. A co košík, už máš nachystanej? A tašku do porodky? Jsu fakt zvědavá, kdy se Matyášek narodí... :slight_smile: Každopádně moc moc držím palce! :wink:
Leni, to musí být krásnej pohled na Adámka... :slight_smile: :slight_smile: A ještě se u kojení tak kroutí? :wink:
Hani, to u vás musí být kino... :grinning: Takovej tajemnej jazyk, jo? :grinning: Moc zdravím!
Zuzi, já na ty sousedy byla několikrát, ale bez úspěchu, když řeknu MM aby tam šel on, on mi na to řekne, že na sousedy nikdy nechodil a že on usne v pohodě, což je fakt, jeho to prostě nevzbudí to jejich řvaní... spíš až je potkám na chodbě, tak jim v klidu vysvětlím, že jestli se to ještě bude opakovat, nevadí mi zavolat měšťáky. Nechápu, že mají malý dítě doma a ječí tam jak na lesy, skoro každej týden!!! :angry: A vidím, že vy máte taky "fajne" susedy... na tohle je barák lepší jak byt, ale ani tam si sousedy člověk nevybírá... :frowning2: Tak malá má rýmu, jo? Tak ať je brzo líp... a určitě něco na rýmku existuje, v lékárně by měli vědět.
Marti, tak ať malé taky brzo rýma zmizí, a líp i v noci spí...
Nic kočky, mám prý i víc polehávat, tak asi nebudu celý dny sedět u PC, na ty moje záda to taky není moc OK... tak se na chvilku loučím a ještě dojdu...
Mějte se fajně a všechny zdravím!!! :wink:
22. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Míšo, tak si užij masáž, já jdu konečně teď ve čtvrtek, taky se už nemůžu dočkat... je to děs, co? To nás kočko čeká asi pořád, a pak i s mimčem... no jo, masírovat, masírovat, ale zase to nepřehánět... a víc odpočívat, dokud to jde... :wink:
Marti, taky si myslím... ale to, že nevěděla o té možnosti, to nechápu... no nic... neřeším.
22. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahojte holky, dneska jsem pořádně zdechlá, lítám tady v pyžamu a nechce se mi nic dělat:frowning2:
Leni, to je super, že jsi miminko viděla, aspoň můžeš být v klidu a na tajemství mezi nožičkama si musíš ještě počkat:slight_smile:- A s tou dovolenou je taky fajn, že ti kdyžtak potvrdí návštěvu.

Luci, držíme palce, ať se vám zítra UZ vydaří a ať jsou mimouš(ci) v pořádku!
Misicko, masáž si užij, já mám doma ještě jednu poukázku na thajsou masáž, no nevím, jestli se mi bude ještě chtít:slight_smile:

Leňule, teda ty máš ale vzorný dítko, to by se mi taky líbilo :slight_smile: :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
jé, tak Lucce taky posílám pozdravy a hlavně na zítra držím palce i na nohách :wink:

Lenajsku, nakonec se to s tou dovolenou dobře vyřešilo, když tě doktorka bude krýt. Moje teta to tak jednou taky měla a tuším, že jí dr tu adresu na ten týden přepsala, ale to už je hoooodně dávno :slight_smile: Taky asi záleží na každým dr, jak se chce nebo nechce hádat se sociálkou :wink:

Zuzi, ta mořská voda je dobrá, já to malé dávám už delší dobu, je to dobrý i jako prevence :wink:

Jinak teda jsem včera zkusila dát malé kašičku a vydržela až do půl třetí do rána, wow :slight_smile: Párkrát se sice vzbudila, ale stačilo pochovat a spala dál
22. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Dobré ránko,
Lenajasku kam chodiš k doktorce? K Fuchsové? Asi je to lepší řešení na ten týden, že tě kdyžtak zakryje, že jsi byla u ní, než to na sociálce zařizovat, ale já když jsem se stěhovala, tak doktorka s tím neměla problémy, na sociálce to vyřídila ona.
Hlavně že je mimčo v poho, jen si myslím, že ten UTZ mohl být zadarmo, že kdyby napsala, že máš třeba křeče, nebo že špiníš, že by to u pojišťovny uhájila. Ale co, hlavně že máš klid a jistotu.
22. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Veru, já takhle byla zdechlá včera, ještě o půl 12 v noční košili... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak si užívej pohody, dokud můžeš... napadlo mě, že bych se třeba zítra na chvilku zastavila pro ten úplet, jestli budeš doma? A napiš mi, kolik za něch chceš... :wink:
Zdeni, to není hádání se sociálkou, na tohle má prostě každej na neschopence nárok, stejně tak kdo má třeba OČR... jde o to jen vypsat pár papírů a ty jim tam poslat (zajít na poštu). Pro někoho asi nepřekonatelnej problém... :unamused:
Lili, chodím ke Kulhánkové, ale až bude mimčo na světě, tak změním dr. Uvidím, jestli půjdu k té Olšanské-Fuchsové (ta má ale prý šílený čekací doby, třeba i víc jak dvě hodiny), nebo budu jezdit k někomu do Brna, nejlépe na doporučení někoho, kdo je s dr. spokojenej.
A já jí říkala o křečích, moc dobře ví, že je to naše vymodlený mimčo, ale ona prostě chce vydělat, že. Nabízela mi zase jakýsi preparáty prý přírodní na nadýmání... za "pouhých" 350ká... to ona vždycky s něčím takovým vyrukuje. Ale jak budu cítit pohyby, tak to bude lepší. Teď mě čeká ten velkej UZ, pak si zaplatím ještě 3D, když už tak už, a pak mě čekají u ní ještě 2 hrazený UZ do konce. Tak to už půjde. Hlavně jsem fakt chtěla mít jistotu, tak mě to tak ani netrápí, ty čtyři stovky.
22. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Lenajsek: já vím, že když někdo marodil mimo domov, tak se to na tu neschopenku připsalo, ale nevím, jak se to dělá, když je ta změna v průběhu neschopenky, no každopádně dobře, že ses jí zeptala
22. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
Leni já jsem právě k Fuchsové chodila, ona je celkem příjemná, a právě ty čekací doby byl důvod ke změně. Od té doby, co umřela Klíčová a ona od ní převzala pacientky, tak to začalo. Aspon mě se zdá, že před tím to bylo v poho. Byla jsem svědkem toho, že uprostřed ordinační doby si prostě odjela někam pryč autem, čekala jsem dole v autě na kámošku (né že bych tam na ni ty dvě hodky čekal, byla jsem na pedikůře a po nákupech) a volám jí po dvou hodinách jak to vypadá, a ona že je konečně na řadě (to byla asi pátá na řadě, když tam před těma dvouma hodinama přišla) a najednou kolem mě profrčí tuším zelená oktávka a v ní ta doktorka. Tak jsem čučela. Ona má nějaký boční dveře a těma si odchází. Pacientky prý pak kvůli těm čekačkám nadávají ststře, a ta se ji chudera snaží omlouvat. Sestra je strašně fajn. Ale být tebou, tak bych tam nešla, kvůli těm čekačkám.
Jinak já jsem lemra líná každý dopoledne, většinou začínám fungovat tak kolem 12 hod, a pak funguju celý odpoledne a kolikrát sama čučím, co všechno podělám.
Zítra jdu na poprvé na ozvy, chodim k mýmu dr. ne do nemocnice, sestra ten přístroj a lehátko má u sebe v sesterně a hrozím se toho, že jak tam budu 20 min ležet, tak kolem mě budou chodit další pacientky a já mám popraskaný břicho, no nebude to nic příjemnýho. :angry: Mazala jsem a mazala a stejně to nepomohlo, ze dne na den mi vždycky povyroste břicho a objeví se nový ludry strie. :frowning2:
22. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Lili, to mi právě říkala jedna kočka, co už má dvě dítka, a chodila k té Fuchsové a když byla ta druhá dcerka jako miminko, tak že to bylo šílený, chodila tam i s ní, v té čekárně hroznej problém, fakt několik hodin, tak tam musela i kojit, teď hafo lidí všude, mimču to taky nepřidalo, neměla hlídání, druhá dcerka ve školce... tak odešla ke Kulhánkové, ale to je dr. co neudělá nikdy nic navíc pro pacienta, navíc není moc příjemná a pokud není problém, je vše OK. Horší je to, až problém nastane... Chtěla jsem odejít jinam ještě před otěhotněním, pak nějak nebyl čas a byla jsem těhotná... tak teď už to nechám tak a po kontrole po tom šestinedělí nebo ještě po té další, nevím kdy je po porodu další KO bych odešla jinam Buď Brno, nebo třeba Vyškov, poptala bych se tady holek. Ve Vyškově by to bylo v pohodě, na chvilku by mohl hlídat taťka.
S těma ozvazam to je u té Kulhánkové tak, jak teď píšeš, taky tam má lehátko a přístoj na ozvy, zrovna dneska jsem tam viděla těhulku s velkým bříškem a všimla jsem si i strií, ale to bylo jen letmo. Musí to být hodně nepříjemný i když tam člověk jen tak leží, kolem něj chodí pacientky, sestra má naproti v té stejné místnosti stolek kde měří tlak, bere krev a pod.. je zase dobrý, že člověk nemusí cestovat do porodky, ale u ní se to platí, a není tam to soukromí. Už jsem si říkala, že budu jezdit pak do porodky, abych byla i v prostředí toho, kde se rozhodnu rodit. Ale uvidím, jak to bude v tom říjnu/listopadu... :unamused:
Tak držím palce, aby byly ozvy v pořádku... a strie jsou fakt ludry, já to mám takhle na těch prsou, taky jsem mazala a nepomohlo... jen čekám, kdy to bude i na břiše. :unamused: Ale mimčo za to stojí!!!!
22. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
Lenajsek, Lili - ty čekací doby to je teda masakr, zvlášť když tam člověk musí už se starším dítětem, to bych fakt prchla .... holky já chodila na ozvy do nemocnice, a když bylo plno, tak jsem ležela v té příjmové místnosti a kolem chodili pacienty na porod atd a všechno jsem tam naposlouchala, to se vydrží těch 30 minut, nebojte, ... a nikomu okolo to nepřijde divný, popraskaný břicha má kdekdo, fakt ...
22. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Lenajsek: ty strije jsou mrchy, mě u Martina popraskal teda zadek a stehna, ale stáhlo se to, ale teda moc se nějak neodhaluju, prostě já to vidím a hotovo ... ale děti bohužel podědily nepoddajnou kůži po bývalé tchýni. Bývalej měl popraskaný záda (vodorovný rýhy) jak rychle vyrostl a můj syn to má naprosto stejně, Pavka chudák má v 15ti popraskaný zadek a začínají jí i stehna, a to i zepředu, tak neustále kupujeme krém na strije, to je spotřeba, ale ještě roste, tak snad to aspoň zmírníme, je mi jí chuděry líto, jinak postava dobrý, ale tohle je prostě genetická zátěž, bohužel
22. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
Marti, to je fakt blbý... :frowning2: To je holt geneticky daný, já to mám po máti, i moje ségra co byla vždycky jak vyžle má strie z dob puberty, na bocích, vnitřní straně stehen, zadku... já taky, a teď se přidaly ty prsa. Tak budu prostě mazat co to dá, ale stejně to pak neovlivním... :frowning2: Nedá se nic dělat. Jak se říká, po čem prd, to se zdědí. :frowning2:
22. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
Nic kočky, jdu si ohřát obídek a pak si dáchnu.. mějte se!
22. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
já bych rači chodila taky do porodky, abych se tam už seznámila s okolím a tak, ale je mi to blbý jim říct, že tam na ozvy nechci chodit :pensive: To neřikali, že za to budu platit, tak to su zvědavá
22. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
Slyšela jsem, že jako se u psů a koní dědí ty nejlepší věci z genetiky, tak u lidí jsou to v prvním pořadí ty handicapy, tak to je pěknej bordel ... :grinning:
22. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Lili, já za ozvy neplatila nic, někde se to musí platit?
22. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Lili těch lidí bych se nebála. Já jsem taky hodně popraskaná :unamused: a to jsem se mazala poctivě hned od začátku. Hold to má někdo dané a někdo ne . Vůbec si z toho nedělej hlavu. hlavní je že miminko roste a je zdravé. :slight_smile:
22. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.