• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
Bré ranko, my dnes spali skoro do 7 čučím jak péro z gauče :astonished:

Kkoukám Leni, že ranní prátče dál doskáče co :grinning:

lenajsku: Jj facebook to je moc když tomu propadneš, já na tom jednu dobu taky ujížděla, ale teď už fakt jen pšu se známýma na ty aplikace a kvízy další serepetičky prdím

Zdeni všechno nej k dnešnímu svátku :wink:
23. čer 2009 v 07:33  • Odpověz
autor
Jinak film včera fak supr, kdo se chce podívat na krásnýho drsnýho chlapa vřele doporučuju :dizzy_face: Hugh Jackman je prostě bůh :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zdeni: Já byla za od porodu v kině 3x co hlídá MM, jinak kutlurní život je u mě taky někde na bodu nula :sweat_smile: , tak až nebude TM v té práci, tak taky někam na chvíli vyraž :wink:

Teri: Teda to je děs, i na těhotných se teď těžce vydcělává, je jasný že většina mamin chce tu péči v těhu tu nej a tak si ráda připlatí, ale vydělávat na nich ještě i za ty blbý zrcátka mi přijde fakt trapný :unamused:

m1rti: Nám Matějín celou noc spí od 6ti nedělí, jen ta noc končí v pět hodin ráno :grinning:

kaci: Mě to nevadilo, ale je fajn že už víš jak na to :wink:
23. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
autor
Se tady vyprndávám, a Mates šel prozkoumat obsah čoklovi misky, si říkám že je tak potichu :grinning:
23. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
Hani, cože? Mates spí celou noc už od šestinedělí? To teda čumím :confused: Že bych se třeba taky dočkala? :grinning: Je fakt, že dnes na kojo vstával až ve tři a pak už po šesté a to už jsme vstávali. A teď zase chrní. :slight_smile:

Se to Matýskovi nějak zalíbilo ta čoklova miska a granule :grinning:
23. čer 2009 v 07:44  • Odpověz
autor
leni: Jj od 6ti nedělí spával 9 hodin v kuse tak to beru jako celou noc :wink: Tak teď mi pslaa kamoška, odpo nám dojede návštěva se stejně starým batolátkem, to bude bugr :grinning:
23. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
Hani, tak to je Matýsek dobrej, že tak super spí...to já neznám, jen u starších dětí až byli na Sunaru :grinning: ale dnes noc lepší, baštila až 3,30 a pak 6,15...vstávaly jsme 7,30
23. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
Zdeni, všechno nej... k svátku!
23. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj holky

Vikča, tak po tom šestinedělí spí taky celou noc, narozdíl od Matýska, pak teda ještě, chvilku usne :slight_smile:

Všechno jen Zdeničce k svátku.

Dneska zajdu s malou k dr. radši, pořád trošku kašle a má tu rýmičku. mimochodem stříkání těch kapek byl boj
23. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
Dobré ráno, tak i já se přidávám ke gratulacím:slight_smile:
Dneska musím vyrazit do Brna trochu dřív, abych se před kurzem stihla najíst, minule jsem tam málem pošla hladem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Teda Hani, já tě každej den lituju, že se chuděro nevyspíš, ale ono ti to tvé dítko spí v kuse přes noc jo???? :grinning: :grinning: :grinning:
Teri, tak to je drsný s tím placením :angry:
Mě facebook totálně přestal bavit, co to z prominutím zasračkovali těma trapnýma aplikacema a kvízama :angry:
23. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
Veru: No my ho dáváme spát tak 19:30 - 20:00 a on spí až do těch 5-6 ranní, ale já chodím spát tak v 11 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
No tak šestinedělí mi za chvíli skončí, tak už se těším, jak bude Adámek spinkat celou noc :grinning: :grinning: :grinning:

Hani, tak to si Matýsek určitě užije. A ty taky :slight_smile:

Zuzi, tak ať je malá zdravoučká :wink:

Mě teda facebook vůbec nebaví. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo holky, chtěla jsem se zeptat, máte nějakou antikoncepci? Já půjdu příští týden na gyndu a přemýšlela jsem o té injekci, co se dává na 3 měsíce. Ale četla jsem, že to není moc dobrý, nemáte s tím zkušenost? Když mě se nechce jíst prášky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
Leni: Jj mosím to tady dát trochen do pucu, Mats je na náš bordle zvyklej ale kamoška to docela žere, hlavně psa ase bojí aby nečuchal nedej bože olízl :grinning:

Jinak já nic neberu, podporujeme gumárenský průmysl :grinning: Já bych do těch hormonů nešla, zvlášť když kojíš
23. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Leni.dv: já má prášky hned od šestinedělí,nějaký co můžou být i při kojení ... s injekcí nemám zkušenost ...
23. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
Hani, no tak vy se za chvíli budete beztak snažit o tu holčičku :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Veru, ty brďo, 10 dní do termínu!!! :slight_smile:
No už se Áďulou na Matyáška těšíme :dizzy_face:
23. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
Nic ženský valím ven, něco pokoupit ať máme návštěvě co nabídnout
23. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
Leni: Jj holka by byla potřeba, ale snažit se začnem až za dlouho :grinning:
23. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky, pěknej den přeji, u nás svítí sluníčko, ale děsně fučí, brr... :unamused:
Zdeni, vše NEJ k svátečku!
Jdu vás dočíst, všechny moc zdravím, krásnej den!!!
Veru, vem si s sebou nějakou sváču, ať tam fakt nezkolabuješ a nepojdeš hlady...
Mějte se fajně!
23. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
Zdravím, tak ještě stále píšu za Lucku já (manžel) a mám pro vás, doufám, poslední vzkaz, protože zítra by už snad mohla jít z nemocnice domů. Co mám tedy vyřídit? Že máme foflíka. Byli jsme dneska spolu na ultrazvuku a Čadová nám ukázala jeden 8milimetrový gestační váček a v něm asi 2 mm velké pidi-mini-mikro-mimi, takže je tam a je naše! Byli jsme fakt moc dojatí, však vám to Lucka zítra vylíčí.
Tak já mizím, ať se tu moc nepletu mezi holky, mějte se krásně.
23. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Jééé, tak to moooocgratuluju!!! To je paráda, tak jen tak dál, aby příště bylo vidět krásně bijící srdíčko!!! :wink: Lucku do nemocnice moc zdravím a držím palce, aby byla už zítra doma! :wink:
23. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Tak to je paráda, už se těšíme na info přímo od Lucky, pozdravujte !
23. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Jůůůůů, tak to je paráda!!! To je krásný! Moc moc gratuluju :dizzy_face: Už bude jen dobře, pak bude bít srdíčko a mimísek pěkně poroste :wink:
23. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Hani, tak si užijte návštěvu, to asi fakt bude bugr... :grinning: A film dobrej, jo? Jak se jmenoval? Že bych zašla? Ale asi bez TM, on by to moje slintání asi nesl těžce... :grinning:
Veru, toto fakt letí, 10 dní.. to už fakt bude coby dup.
Leni, co očičko? Už lepší?
Zuzi, tak ať dr. poradí, co s tím nachlazením a ať je Viktorce brzo líp...
Teri, to je fakt děs s těma cenama a platbama, tak holt vydržať a pak prchnout jinam.... hlavně, jestli je aspoň odborník a pečlivej, ne jak ta moje... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Týjo, já vůbec nevím, jestli bych ještě někdy jedla prášky... po mé zkušenosti už asi ne, nebrala jsem je od roku 2003 a samo nic, že... ale uvidíme, jak to bude po porodu...
Na tom Facebooku se ještě moc nevyznám, ale ty kvízy a podobný hovadiny mě stejně neberou, ani moc nechápu, kde se dají udělat, takže to se mě netýká... spíš jsem tam šla taky kvůli známým a kamarádům. Včera jsem se mordovala se stažením Javy na přidávání fotek. Můj PC nějak stávkoval, nebo že by to bylo rukama? :confused: :grinning:
23. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahoj holky, já dneska jenom v rychlosti, nejede nám kompl :angry: , tak píšu od našich

Taky moc moc moc gratuluju Lucce, je to paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzi, já jsem malé ty kapky vždycky šplíchla na vatovou tyčinku a tím vytřela, šplíchnout bych asi nezvládla, možná kdyby ju drželi tři další lidi :grinning:

Děkuju za přání k svátku :slight_smile:
23. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahojky holky,

tak já vás dneska jen zdravím je mi totálně blbě takže jdu pokračovat do postele takhle my dlouho nebylo :unamused: Břicho bolí je mi na zvracení :unamused:
23. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
Míšo, to je mi moc líto, že je Ti tak blbě... :frowning2: Doufám, že na Tebe nic neleze... tak lež, odpočívej, snaž se spát... Držím palce, aby bylo brzo líp... kdy máš Míšo vůbec termín na screening?
23. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
Tak jsem zpět z prochajdy, málem sem ten kočár naloženej Matějínem a nákupem nedotlačila :grinning: dom :grinning: a to sem ještě chtěla koupit koberec, někdy su fakt mimo :grinning:

Jééééé koukám že info o Lucce!!! Stráááááááášně moc gratuluju k pidi-mikro-mini embryječku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ať o jde dál tahkle dobře :slight_smile: Mám z otho úplně radost :grinning:

lenajsku: x-men origins - Wolverine :dizzy_face: Je to docela i akční tak možná by to TM taky snesl a slintat nolt tajně :grinning: Jinaks tím facebookem taky tak, kamarádi a známí, je to fakt usper, našla sem tam kamošku z dětsví co žije od 4. třídy na slovensku a sestřenku ze slovenska se kterou se taky vůbec nestýkáme, tak aspoň vím že se bude v léte vdávat

misi: Tak do postýlky a odpočívat ať je zase hej
23. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
Jinak jsem právě zjisitla že se Mates taky něčeho bojí, pustila sem ruční vysavač, vyvalil očiska, zařval jako by ho na nože brali, rozběh k mě a vylezl mi s tím řevem skoro až na hlavu :grinning:
23. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
Jo a koupila sem si sangriju (měli v akci :grinning: ) tak si dneska dám do nosu :grinning:
23. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Holky tak už je to o něco lepší ale dneska se z postele nehnu :grinning:

Jdu 29.6 :slight_smile:

Co Lucka neměla jít dneska na ten utz?

Jé já jsme taky na Facu :grinning:
23. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.