• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
misi: Jen hajej, já bych si taky lehla, to počasí k tomu přímo svádí, ale malej by asi zatím zdemoloval byt i sebe :grinning:

MM teď dotáhl ze schránky další kníku co mi poslali se slevovejma kuponama ze rodinných pasů, je celkem našlapaná, tak asi spácháme pak nějaký ten výlet.
23. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
Hani, Ty se teda nezdáš, takovej nákup a ještě kupovat koberec... :grinning:
Tak jestli to je akční film, tak to teda pro nás oba nic moc, ale ještě mrknu, co se o něm píše na netu. Beztak si ale myslím, že tady ve Slavkově ho dávat nebudou...
Ježiš, to musela být akce s tím ručním vysavačem... chudák... :grinning: A dej si sangrii, my včera popíjeli italský Spumante, já teda jen malou skleničku, ale hlava se mi z toho motala solidně... :grinning:
Míšo, to je fajn, že to je už lepší. Tak na pondělí budu držet palečky!!! :wink:
23. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
Prozatím se loučím, jdu poklidit vyžehlený prádlo a jdu MM naproti k busu a po cestě koupíme nějaký rybky do akvária.
Páá kočky! :wink:
23. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
Děti se vysavače dost bojí, hlavně všechno co vrčí a tak, zvuky co moc neznají .... u nás se malá bojí i šlehací metle, tak jsem ji vzala do ruky aby viděla, co dělám, a byl klid ..... teda Hani, to s tím vysavačem si dovedu představit, to muselo být dílo !!!!
23. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
Ahoj holky

tak nesmíme dva dny ven, mě tu asi jebne,máme kapky do očí, na kašel, ty do nosu a fenistil kapky, ty ani nevím na co,odsávám klasickou odsavačkou, je to prý v začátku, tak doufám, že se to nerozjede :frowning2:

Zdeni: já jsem jí to stříkala přímo do nosa, celkem mela :grinning:

Leni: já jsem měla prášky, ale teď jsem je přestala brát, za prvé není pomalu kdy š**** a na to párkát budeme po vzoru Tamášových podporovat gumárenský průmysl :grinning: a a druhé bych řekla, že za ten týden co je nejím se začala u kojení líp přisávat, tak od pátku, už nedělá takové scény.
23. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
autor
Tak návštěva je fuč, no bylo to eldorádo, su ráda že mám jen jedno mimi :grinning: jak bude čas táhnu fotky a hodím na chvíli do lba :grinning:
23. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
autor
Fotky sou v albu, tak můžete juknout jak si ti naši klučíci krásně hráli :grinning:
23. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
Tak už jsem zas tu, kompl se záhadně rozjel, snad mu to vydrží... krám jeden :angry:

Vidím, že jste tu řešily prášky a injekce, já prášky nesmím a dr mi doslova řekla, že injekce jsou svinstvo. Takže my taky podporujeme gumárny :grinning: A kdybysme nepodporovali, tak ani nemáme Verunku :grinning:

Zuzi, třeba fakt Vikči nechutnalo mlíko po těch práškách, měli by je dělat s příchutěma :grinning: Tý jo, to odsávání si nedovedu představit, mně se z toho normálně zvedá kufr :stuck_out_tongue_closed_eyes: Radši jsem vyplázla litr za jakousi na baterky, kde jsou ty nádobky na jedno použití

Hani, fotky jsou pěkný, kluci jsou asi pěkní draci :slight_smile:

No nic, my jdem koupat, tak se mějte :sunglasses:
23. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
Zdeni, odsávání je makačka, odsávačku na baterky krutě závidím!!!!
Hani, fotky hezký!
23. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
Ahojte holky, jsem konečně doma, dneska o byl hukot:slight_smile: :slight_smile:.
Kurs výbornej, vždycky se s MM dobře pobavíme, samozřejmě jsme dělali figuranty na simulaci porodních poloh a PA mi i záda masírovala, tak jsem si užila, ale nejvíc si užíval MM, když se na něho PA věšela a objímala ho, tak byl spokojenej jak želva, protože to byla samozřejmě mladá blondýnka:slight_smile: :slight_smile:. Když mi sahala na břicho, tak mi říkala, že děloha je fakt hodně tonizovaná či co a že se možná brzo uvidíme. No já si to nemyslím. Zítra mám KO, tak jsem sama zvědavá, ale MM gynekolog mi včera večer nehlásil žádné změny :grinning: :grinning:

Teď se tady kroutím jak žížala, zase nacvičujeme děložní činnost:slight_smile: Doufám, že mládě bude dostatečně potrénované a rychle najde cestu ven:slight_smile:

Luci, to na vás budu moc myslet, aby mimís krásně prospíval, máte štěstí, že je tam jen 1 :slight_smile: :slight_smile:. Brzo bude určitě srdíčko :slight_smile: :slight_smile:
Hani, to musel být masakr s dvěma dráčkama doma,ty jo, čekat dvojčata, tak se zblázním :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Lenajsku, co jste koupili za rybky?? Ja chci po MM, aby akvarko vyčistil ještě před porodem, ale vůbec se mu nechce, ach jo:frowning2:

Leni, tak už tě chytají choutky, jo??? :grinning: :grinning:. U mě prášky rozhodně hrozit nebudou, navíc mám udělanou zásobu gumídků z EPINOVÁNÍ, takže taky budeme využívat toto:slight_smile:
23. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
Brýýýý večír.

Veru, mě až tak choutky nechytají, ale MM mi nedá pokoj :grinning: Hele, aby ses nedivila, Maty bude třeba nějakej akčňák a bude chtít vylézt dřív :wink:

Hani, kluci jsou správní :slight_smile: To musela být s nima sranda :slight_smile:

A fotky z aťasu mám v albu :wink:
23. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Lenníí, kráása, Adámek je neskutečnej model!!!!!
23. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
A jak má vlásky krásně učesaný na pěšinku, to je fakt k sežrání :slight_smile:!
23. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Taky to dalo prácu, aby tam trochu vypadal, pač nejdřív jen řval :grinning: A ke konci už taky, už ho to asi nebavilo :grinning:
23. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Leni.dv: fotečky z ateliéru jsou krásný, fakt paráda, sluší vám to tam, oběma :slight_smile:
23. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
Hoj kočky, pěkný večer přeji...
Leni, fotečky jsou moc pěkný, Adámek krásnej a Tobě to taky moc sluší mamčo... :wink: Povedlo se, fakt krása. :wink:
Hani, taky pěkný fotečky z návštěvy... byt přežil v pohodě? :slight_smile:
Zuzi, tak snad ty léky malé pomůžou a bude brzo líp... nevím, jestli nedala Fenistil i na alergii, kdyby to byla nějaká?
Zdeni, tak snad PC vydrží... je to někdy s nima děs. :unamused: Odsávačka na baterky? :slight_smile: Tak hlavně aby sloužila a nebyla jak se říká "na baterky"... :slight_smile:
Veru ahoojky! No je vidět, že si TM ty kurzy vyloženě užívá... :grinning: No tak uvidíš, jak to nakonec s mimčem bude, kdy to bude... :slight_smile: Jsu vážně zvědavá. Mimochodem, kolik už máte natrénováno cm? :wink:
A rybky jsme nakonec nekoupili, jen rostlinky, chtěla jsem ale neonky ke čtyřem, co už máme v akvárku, aby bylo větší hejno, ale MM nechtěl. Se ho příště nebudu ptát, koupím je sama a hotovo. :grinning:
V sobotu nám umřela naše nejstarší rybka, co jsme měli moc rádi, mohla mít tak 2 roky určitě... byla v tom akváriu, když ho MM od kamoše kupoval, jako jediná z toho původního osazenstva vydržela. Byla to Parmička jednopruhá, měřila už cca 15 cm, pěknej macek, říkali jsme jí Pravítko, kvůli té jedné dlouhé černé čáře, co měla po celé délce. Tu jako jedinou jsme pochovali, jinak všechny splachujeme v záchodě. MM právě v sobotu konečně asi po 3 měsících čistil akvárko, a ona jako jediná nepřežila ten přesun do kýblu... :frowning2:
Tak třeba TM ještě akvárko vyčistí... :wink:
Leni, TM Ti nedá pokoj, jo? Šestinedělí nešestinedělí? :slight_smile:
Šiš závidím všem, kdo měl v těhotenství chuť na sex, mě to prostě jaksi minulo obloukem... já bych i třeba ráda, ale nedokážu si to představit, je prostě ve mně jakejsi blok a tak prostě nic, no... ještě, že je TM tolerantní a chápe to...
Všem přeji pěknej večer a dobrou noc, jdu ještě chvilku brouzdat po netu a pak do hajan, snad budu dneska líp spát...
Mějte se fajn!
23. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
Lenajsku, já to tady ani nepsala, tak jsem ráda, že nejsem jediná, co v těhotenství neměla chuť na sex, taky to šlo nějak mimo mě ... jsem si připadla jak postižená :grinning: ale MM měl taky pochopení ...
23. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
Leni, já na to taky žádnou chuť neměla, ale když už mě ukecal :grinning: tak to bylo dobrý, řekla bych, že snad i lepší než před těhu :grinning:
Za to teď jsem si připadla jak poprvé, auauau :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
Leni, no vidíš... :grinning: Tak hlavně, že spokojenost na obou stranách... :wink:
Marti, no... já na tom prostě nevidím nic špatnýho, občas si přijdu divná, ale když nemám chuť, tak co už... jen jednou jsme to zkusili (zatím) a já si to teda vůbec neužila, na to prostě musí mít chuť oba dva... tak se radši tulíme a milování si necháme až bude chuť... kdo ví, co dovolená a léto přinese... :slight_smile:
23. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
Leni, ono je to po tom porodu všechno takový stažený a dost citlivý, .... mě vždycky trvalo nějakou dobu, než jsem ty změny přestala sledovat ... ale nakonec se to upravilo, ono to tělo dostalo záhul, tak to chce čas, než se to zase "opraví"
Lenajsku, divná nejsi, to je docela normální, každej jsme nějakej, ... obrovský změny v těle a hormony s člověkem zacvičí, najednou je přednější něco jinýho, to bude ok, uvidíš, jak se to uklidní ... bude léto, dovolená, jak píšeš, bude pohoda, to půjde samo ...
23. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
:grinning: Bré ranko

Leníku fotky z aťasu jedna báseň :wink: , Adík vypadá moc hezky ty taky :wink: . Njn Ti chlapi si myslí že jak to mimčo vyplkneš jede se dál no
24. čer 2009 v 06:18  • Odpověz
autor
Teda vy dneska vyspáváte :angry:
24. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Leni, ty fotky z aťasu jsou moc pěkný, Áďa je fešák :slight_smile:

Teda já jsem v těhu se sexem problémy neměla, spíš MM měl furt strach :grinning: Ale taky bych to nehrotila, když to nejde, tak bych se do toho nenutila, jenom aby měl chlap radost :wink:
24. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
Hani, já teda nespím už od čtvrt na šest, ale musela jsem nejdřív trochu pouklízet, už přestávala být vidět podlaha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
autor
Zdeni, no aspoň jedno ranní ptáče :grinning: já mám pogruntováno ze včerejška skrz tu návštěvu, tak jen sem tam něco srovnám a dneska je klid :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
No já taky vždycky uklízím, když má přijít návštěva :grinning: Ale už tady fakt nebylo k hnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bože, malá už má zas hlad, tak jdu krmit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
Bré ránko!
Děkujem za pochvalu fotek :slight_smile:

No já jsem též od půl šesté vzhůru, malej si chtěl velice vykládat a řehtal se na mě :slight_smile: Nakojila jsem ho a ukecala, abysme spali dál, vůbec se mě nechtělo vstávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc MM před hodinou přijel z Bratislavy, byl tam přes noc. Tak chlapáci vyspávají v posteli a já zatím snídám. S tím uklízením před návštěvou jsem to stejný :grinning: Dneska musím pořádně vygruntovat, zítra přijede Zdenča s kamoškama, tak ať to tu trochu vypadá :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahojky kočky, pěkné dopoledne přeji, tam je dneska zase zataženo a hrozně fučí.... :unamused: :confounded:
Všechny zdravím, mějte fajn den nehledě na počasí a jdu vás dočíst.. :wink:
24. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Hani, to je fajn, že je vygruntováno... :wink: Mně to čeká asi dneska, hlavně koupelna, do které se mi tááák nechce... a zem v kuchyni taky katastrofa.
Zdeni, tak ať to jde od ruky, to uklízení! :wink:
Leni, malej si chtěl vykládat, jo? :slight_smile: Tak to je fajn, že jsi ho ukecela, že jste šli spát ještě... :slight_smile: To musí být krásnej pohled na chlapy jak spolu spí, že? :dizzy_face:
24. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Tak sem chtěla jít do mesta a zas lije :angry:

Jo jinak sem si včera dala tu sangrii, byla výborná :dizzy_face: , ale po 2 dcl po letech abstinence sem byla jak motýl hehe
24. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.