• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj Leni. Vidím, že gruntovat se bude asi všude :slight_smile:
No malej tam furt chrápe, já čučím :confused: Chodím se na ně furt dívat, to je tak hezkej pohled :dizzy_face: A jako by si z oka vypadli :grinning:
Tak jsem aspoň stihla udělat oběd :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
Hani, ty mi děláš chutě :slight_smile: Dala bych si třeba vínečko s colou :wink:
24. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
¨Leni, njn :grinning: já už možu zas chlastat tak machruju no :grinning:
24. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
Leni, kvůli mně rozhodně uklízet nemusíš, já jsem momentálně zvyklá na nehoráznek bordel. Peťa si včera navíc dotáhl věci z práce, tak tomu tady pomohl. Třeba nechápu, na co měl v práci baskytaru :confused:
24. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Leni :slight_smile: . Co jsi dělala dobrýho na obídek? Ty jseš šikula, máš to vždycky tak rychle všechno hotový... :wink:
Hani, to věřím... :grinning: Ale hlavně, že šmakovala... :slight_smile: Dala sis do toho nějaký ovoce?
Zdeni, TM měl v práci baskytaru? No to jsou věci... třeba se tím uklidňoval... :slight_smile: Tak si užijte zítra návštěvu! :wink: Přijede ještě někdo, koho znám? :slight_smile:
Hani prší, jo? Jsem si říkala, že bych možná odpoledne vyrazila do Vyškova mrknout se po nějakým oblečení, mám pocit, že nemám nic na sebe, ale asi to nechám ma zítřek do Brna, když tam stejně jedu...
A já bych si dala medovinku... :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
čauves holky

s tím sexem to je mazec, mě to nejde napovel,jakože se večer zaleze do postele, tak jdem na to, my jsme to tak měli vždycky, nejlepší to bylo třeba odpoledne nečekaně atd :grinning: , teď když je chuť není čas a když je čas není chuť :grinning:

Leni: vínečko s colou mňam :dizzy_face:

Vikča včera byla úplně hotová, v 19:00 usla na mě a spala přes hoďku, tak jí pořád chčelo v tom nosánku :frowning2: , pak rychlo kupča,papaso a usnula hned jak jsem jí položila do postýlky, po druhé ráno jsem jí probudila, chrčelo jí totiž hrozně v tom nosánku, napapala se a pak usla a vzbudila se až v 8, teď vytuhla v lehátku, dávám jí tak 20 minut :grinning: , ty kapičky na kašel jsou pěkně hnusný, chudáček malej, taky nechápu proč nám nenapsala nějaký sladký :unamused:

Jo a žádnou návštěvu nečekám, tak uklízet nebudu :grinning:
24. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
lenajsku: Nene, bez kompotu, ale byla dobře vychlazená tak se dala i tak :wink: Teď momentálně neprší ale venku furt humus, ven asi nejdu, mám umytý kola od kočáru
24. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
Dobré ránko,
tak ozvy včera v poho, měli jste pravdu, aspoň to líp uteklo, když jsem tam ležela a chodili pacošky, každá něco prohodila... Sestra našla srdíčko, "napichla mě" a a halenku zas přes břicho stahla, takže to bylo v poho.Akorát teda nepohodlny, no. Zrovna tam byla jedna mamina se přeobjednat, že je objednaná, ale kryje se jí to s velkým ultrazvukem, byla sice jen v 17 tt, ale vyšli jí špatně tripply, tak musela hned na ten ultrazvuk. To řikám pořád, že jsou na hovno! Beztak bude mít zdravý miminko. Jen byla zbytečně vystresovaná.
Včera jsem se naložila do vany, ale kdyby někdo natáčel, jak z té vany vylízám, vyhraje první cenu v "neváhej a toč" :grinning:
Koupil ajsem si čaj z maliníku a dnes začínám popíjet. Pomohlo vám to některé? Asi ne, co :frowning2:
Malá už má prý kolem 3400 g, to bude obřinka. Ale prý to není přesný a je na hraně normy.
Jinak sex v těhotenství, škoda mluvit :unamused: MM mě vždycky přemlouvá a já mu vyhovím, ale většinou (jak to napsat..... napíšu to tak jak tomu říkáme) ho "upusinkuju" a jsme oba spokojení :grinning:
Tak mu slibuju, že od 38 tt, to budem dělat pořád, třeba to porod uspíší, tak to už se těší :wink:
Leni - fotečky krásný, Adámek je fakt jak model, ale už mi nepřipadá jen celý tvůj manžel, když se jakoby usmívá, tak tak vidím i něco z tebe, ale když se "mračí" tak je celej TM . Tak mi to teda připadá. Jinak to je výhra, taková tchýně!Chtěla jsem jí na svatbu, ale bohužel, už měla plno.
Hame - při kojeni se nemůže ani jednou za čas tak 2 dc červenýáho vínka? ted si občas dám. Občas mylsím tak jednou za 14 dní. Prý je červený na krvinky.A při koju vůbec? Tak to mi bude chybět.
24. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
lili: Tineřeknu čoveče, já to všechno brala hroně vážně, tak sem nepila nci ani v těhu ani při koju, ale kamarádky pily občas v těhu to vínko a při koju je prej dobrý zase pivo :sweat_smile: Jinak s tím maliníkem, já ho pila a otvírala sem se v poho přímo ukázkově, ale těžko říct jak by to bylo kdybych ho nepila, třeba taková Lenča ho určo nedoporučí co? :slight_smile:
24. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Lenajasek - raděj to nech na to Brno, ve Vyškově prd :angry: Ty mi děláš chutě, medovinu bych si taky dala. :dizzy_face:
Zuzi - to mě mrzí, že je malá tak nemocná, doufám, že nás to nepotká, pač mám tu odsávačku tu "přes hubu" a moc si to zatím nedovedu představit, jak to dělám. Ale to si asi zvyknu.
Já návštěvu nečekám, ale uklízet dnes musím, včera jsem si dala voraz a nic nedělala, tak dnes něco musím podělat.
24. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Hame - hend si ho jdu uvařit :grinning: Pivo neřeším, na to mám v těhotenství chut často a kupuju si nealko. Tak to budu pít i při koju. Jak o tom tak píšu, tak jsem na ten lahodný hořký nápoj zas dostala chut :grinning: . Fakt mi nikdy pivo tak nechutnalo jak ted. Jinak jako nějaký jiný chutě nepozoruju. Žádný okurky, rybičky, slaný + sladký.. nic takovýho.
24. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
lili: TO já teda ujížděla na kyselým a slaným jak blázen, kyselý zelí sem dlabala po litrech... taky teď vypadám no
24. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
já ujiždím na sladkým, ale to jsem měla ráda i před těhu, a taky podle toho vypadám :unamused: Zázrak, že jsem zatím přibrala jen 8 kg, Jsem se pořád hlídala a hlídala, nic nepřibírala, tak jsem začala hřešit se sladkým, pořád nic nepřibírala, a ted musím mít skoro každej den něco sladkýho.od toho 24 tt se váha začala hýbat a to jsem si řekla, že až po těhu si sladký zakážu :frowning2:
24. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
8 kg? :astonished: :grinning: Já přibrala 20!!!
24. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Ale vzhledem k mé váze před těhu mi doktorka řekla hned na začátku, že když nepřiberu ani kilo, tak se nic nestane. Jsem to chtěla dodržet, ale vysrala jsem se na to
24. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Lili, tak to je fajn, že ozvy proběhly dobře a že mimču krásně bilo srdíčko... Kdy jdeš zase? Kam Ty vůbec chodíš ke gyndr? A rodit budeš kde? Nějak jsem to asi zapomněla, omlouvám se...
S těma dr, to asi vyhraje Brno, je tam větší výběr, a když tak prostě budu jezdit na kontroly s dítkem, kdyby MM nemohl hlídat, nebo někdo jinej. Jen vím, že tady už opravdu nikdy více.
No já jsu zvědavá, jestli na mě chuť na sex někdy přijde, snad jo, bo už mě to samotnou štve a mrzí, ale já si prostě poručit neumím, no... :unamused:
A s tím pitím, občas si dám třeba vinnej střik, ale jen trošičku vína a zbytek minerálka, nebo malý pivo, ale jen desítku, a ani tu třetinku nevypiju, dopíjí MM. Nebo mu upiju z jeho piva, celý bych nevypila. Nebo teď to byla ta deci toho spumante, to je slabší jak normální šampus a nemá tolik bublinek... myslím že v minimálním množství čas od času troška alkoholu neškodí, ale v kojení nevím, to možná vynechám úplně.
Ohledně chutí, taky jsem nikdy neměla chuť na kyselý, asi proto, že mě z toho pálí žáha a kysaný zelí bych si dala, ale mě hrozně nadýmá... :frowning2:
Hani, ale po kyselým zelí se nepřibírá, dokonce se tím člověk má dlábit, když drží dietu... :wink:
Já zase ulítívám na sladkým... to bude něco. :unamused: Ne na čokoládách, ale na buchtách, zákuscích, zmrzlinách, palačinkách a pod... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Zuzi, snad to brzo u malé přejde to nachlazení, ať je brzo líp!!!
24. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Lili, tak to jsme na tom podobně, taky jsem si ze začátku říkala, že sladkýmu budu odolávat. Pak jsem asi těch 5-6 týdnů nepřibrala, tak abych měla klidnou dušičku z toho, že se váha zase začala hýbat, tak jsem začala víc pojídat sladkýho, ale cítím, že na moje zuby už to zase není moc ono. Tak se to snažím kompenzovat víc ovocem a bílýma jogurtama. A teď mám +6 kg navrch. Tipuju, že to ještě poleze. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Lili, moc pěkný bydleníčko pro malou... :wink:
24. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Hojte holky,

to počasí venku teda na dvě věci :angry: Ráno vyrazím do práce a celkem schopně a než se stačím vrátit, tak jsem mokrá jako myš. Dneska jsem si naordinovala klidovej režim :slight_smile: V práci jsem byla jen chviličku a teď se válím doma a dělat teda nic nebudu :grinning: :grinning:

leni: koukala jsem na fotečky z ateiléru a moc pěkný :dizzy_face:

lil: pěkný pokojíček
24. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Lenajasek - já jsem se v půlce těhu přestěhovala z Rousínova za manželem do Studénky, K dr. chodím do Ostravy a rodit budu taky v ostravě ve fakultce. Ale jsme tu jen dočasně, za 3-4 roky se zase přestěhujeme do Rousínova.
Jsme tu kvůli manželovým (ted už i mojím) synovcům 17 a 19 let. Bydlíme s něma, tudíž mám v domácnosti 3 chlapy Budeme s něma, dokud ten mladší nedostuduje. Manžel se stal jejich poručníkem, když před dvěma lety nějakej mladej ču..k bez řidičáku srazil jeho bratra se ženou, když vedli u krajnice kola. Ani jeden bohužel nepřežil.
Bylo to 20.července a já mám první termín právě 20. července. :frowning2:
takže vy když mluvíte o bordelu, že máte doma, tak já se jen pousměju, protože to co ti tři tady po sobě vždycky nechají, to je síla. MM je taky hroznej bordelář. ALe ted už je asi nepředelám. A jim to nevadí, oni se v tom bordelu vyznají,ale já šílím, tak to vždycky poklidím. Ale jinak kluci jsou hodní.¨, když jim řeknu at neco uděljí (nádobí nebo vysávání), tak se toho nakonec dočkám, ale musí se jim to říct. Jinak jak vypadají jejich pokoje, na to už jsem si zvykla. Když tam jdu dat vyžehlený oblečení, tak přivřu oči, abych neviděla ten binec a je :grinning: Jendou za čas si vždycky extrémě uklidí, ale před tím to nechají zajít do extrémního bordelu :angry: Ten starší je ted ve čtvráku, měl ted maturovat, jenže bohužel propadl, tak bude dělat v srpnu opravky a v září maturovat. Musím lae říct, že to vidím bledě. Je to blb, 4 roky tam chodí a pak se na to vysere :angry: a nenaděláš nic.
Jinak pálení žáhy jsem poznala až v těhu, ted ke konci a musím říct, že je to doooost hnus!!! Mě vždycky okamžitě zabere lok mlíka, i když ho nesnáším.
24. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Lili, a jo vlastně, já jsu fakt už úplně na palicu.. :grinning: :unamused: MOc se omlouvám, zapomněla jsem, že jste se tady s Terkou bavily o porodnicích v OVě. To je mi hrozně líto, co se stalo, muselo to být hrozný trauma a asi pořád ještě je... život je fakt někdy pěkná kurva, že to tak musím napsat... :frowning2: :frowning2: Tak držím palce, ať to zvládnete i s miminkem dokupy, s těma klukama to musí být fakt mazec a někdy i o nervy, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Hodně síly!!! :wink:
A s tou školou... to je těžký. Přesně jak píšeš, nenaděláš nic... :frowning2:
A žáha mě pálívala i před těhotenstvím, jediný co mi zabírá je buď lok piva (ale to těsně po tom jídle), nebo pak cumlat Rennie, jinak nic. Mlíko vůbec, to mám naopak pocit, že mi to ještě víc rozdráždí. Zrovna včera před usnutím jsem cítila, jak mš pálí, tak jsem si dala víc pod hlavu a pak to bylo OK. Nechtělo se mi vylízat pro to Rennie. Ale bez něj nikam nechodím...
Radi, máš recht, odpočívej... tam fakt lilo, jo? Tady nic, ale fučí... to je fakt děsný počasí. :angry:
24. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
bydleníčko pro malou v rámci možností, přepažili jsme si palubkama obyvák, (je dost velkej) tak tady máme takovej malej pokojíček, hned naproti postýlky je naše postel. Tancovat se tady nedá, ale máme tu soukromí.
24. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Lenajasek, neomlouvej se, :wink: , mám to zamotaný. Právě to Rennie mi zas nepomohlo vůbec. To je zajímavý, jak na každýho působí něco jinýho. Musím to zaklepat, už asi ýden mě žáha nepálila, už asi klesla a netlačí tak na žaludek.
24. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Jéé holky, teď jsem si na chvilku lehla, dala si ruky na bříško a zdá se mi, že se tam mimi hýbalo... :grinning: byla to jak kdyby taková silnější bublinka, takový jak kdyby šťouchnutí.. :slight_smile: To už asi bude ono, ne? :slight_smile:
Lili, máte to moc pěkný... u nás se taky nedá tancovat... hlavně, že budete mít jak píšeš soukromí... :wink:
To je fakt zajímavý s tím Rennie, znám hodně holek, co jim nic jinýho než právě tohle nezabírá... zajímavý. Tak ať Tě to už netrápí.. :wink:
24. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahoj holky,moc zdravime po dlouhe dobe.

Tak si predstavte,ze za nami meli prijet Kacka s Tomaskem v pul 11, bylo 12 a oni nikde,tak ji volam a jsou v nemocnici, Tomasek spadl z prebalovaciho pultu , ale je snad v poradku, delali mu rentgen vseho moznyho,dneska jeste kontrolovali oci a zitra sono briska a snad v patek pujdou domu.
Tak je mi Kacky lito, je z toho asi spatna,ale me pribuzne se to stalo taky,ze jim mala spadla a dalsi kamaradce spadl kluk z gauce :unamused: , ty deti jsou fakt nevyzpytatelny , Nina se ted furt tak mrska,ze uz ji nemuzu nechat na prebalovaku ani vterinku.
Tak at jsou brzy doma a v pohode :wink:

Lenajsek,to bude urcite ono,presnne tak jsem to pocitovala ja, je to krasny co?
Mne to zacalo v 18 tydnu myslim.

Radus ahoj,tak kdy dorazis na tom kole,jak jsi rikala? :slight_smile:
24. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
teri: Ahojky, tééééda jednozu za čas se objevíš azorvna tkaový smutný zprávičky, tak snad bude Tomík o.k., mě jak malej poprvé spadl z gauče tak sem byla taky totál hotovson, ale ty děti sou jak z gumy ale je fakt že náš letěl tak 30cm a spadl na polštář, přebalovák je přece jen vysokej :frowning2:

A co u Tebe novýho? Co Ninulka?
24. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Hani,u nas dobry,Ninulka je zlata,spi krasne,porad se smeje,hraje si,zadny revy zatim nezname,takze pro me je to fakt dovolena a vyspala jsem jak nikdy :grinning:
Ale to pocasi teda je na nic ,co? :angry:
24. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jo a nejlepsi je prebalovaci podlozka z Ikea a prebalovat na zemi :grinning:
24. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
Leni, tak to bude asi ončo :wink:

Teri, čaaaauuuu :slight_smile: To je dost, že se tu taky někdy ukážeš, čoveče :wink: Chtělo by to ale častěji a jen s dobrýma zprávama.
Tomáška je mi teda líto, chuďátko a Kačky samozřejmě taky, musí z toho být špatná. :frowning2: Tomášek bude ale určitě v pořádku.
24. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
Teri a chtělo by to nový fotky Ninulky ať vidíme, jak pěkně roste :wink:
24. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.