• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Teri ahojky, zdravím Tebe i Ninulku... :wink:
Je mi moc líto co se stalo Tomáškovi, snad si moc neublížil, snad to bude brzo dobrý... toho se taky děsím, že mimčo spadne při přebalování... :frowning2: Moc na Kačku a malýho myslím, musel to být hroznej zážitek.. :frowning2: Tak snad je brzo pustí...
To je fajn Teri, že se máte dobře, super, že si to tak užíváš... :wink:
Jojo, pohyby jsou super... asi se po obědě znova natáhnu a budu pozorovat... :grinning:
24. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Teri, a kdy přidáš nějaký ty fotečky? :wink:
24. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Leni, jak jde úklid? Já se k tomu ještě nedostala... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
Leni, já taky ještě ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: MM ještě spí, tak tady nemůžu s ničím vrčet :confounded:
24. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jo holky, mám pozdravovat od Lucky.adis, je ještě v nemocnici, zítra by měla jít domů. Dneska jí ještě píchnou injekci na ředení krve. Ale zítra ráno už pofrčí domů. A hCG má přes 10tis, tak super. :slight_smile:
24. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Holky jsem to dneska s tím odpočíváním vzala důkladně a vytuhla jsem u filmu :sweat_smile: Si ho musím jít zapnout ještě jednou :slight_smile:

Teri: doufám, že se počasí brzo umoudří a já budu moci dorazit :slight_smile:
24. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahoj holky

Kačka Vás všechny pozdravuje.

Já jsem se zatím ještě dneska nezbláznila,Vikča spala dopo 20min. v lehátku a 45 min. v kočárku, odpo 40 minut semnou v posteli a teď doufám, ještě usne v lehátku.

Kdybyste mě viděli, seděla jsem v sedačce a vozila kočár :grinning:
24. čer 2009 v 15:59  • Odpověz
Ahoj Zuzi :grinning: :grinning: :grinning: ,kdy za nami prijedes? :wink:

Tak mala mi usinala,tak jsem ji prenesla na dvur do kocarku a byla tam sotva pet minut a zvedl se hroznej vitr a je uplne cerno,takze zase rychle zpatecka domu a vidim to zase na lijak,uz me to zacina fakt srat s tim pocasim :angry:
A vubec ,jdu si delat kureci rizecek,tak papa :grinning:
24. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
Raduš, to se někdo má jako :slight_smile:

Zuzi, ježiš, a co Vikča dělá, když nespí? :confused:

Mě malej spal v kočáře teda snad půl hodiny, ale pak mi zase vytuhl doma a ještě spinká :dizzy_face:
24. čer 2009 v 16:51  • Odpověz
Teri: můj má pořád v práci auto, tak je to na prd :unamused:

Leni: buď kouká, hraje si nebo suží :grinning:
24. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
Teri, je to fakt napytel.. :unamused: Já jdu dělat omáčku na špagety s kuřecím masem, ale dneska budu pojídat už jen suchý rohlíky a piškoty, zase jsem si musela vzít černý uhlí... někdy mám pocit, jestli to nemám z mlíka, každej den k snídani vypiju půl litra kakaa.
Leni, to je paráda, že Ti tak hezky spinká... :wink:
24. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
Holky, tak už pomalu vyřazuju velikost 56 :sweat_smile: A hodila jsem to na bazar.Nechce se mě to schovávat
24. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahojky holky , zdravím. Dneska je mi o něco fajn tak jsme i něco doma konečně poklidila a už to tu vypadá jako u lidí. :grinning: :grinning:

Leňi a vy nebudete chtít druhý? By se mohlo hodit ne?
24. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
Lili, určitě čaj z maliníku pij, slyšela jsem na to jen samou chválu ... ale já se o tom čaji dověděla až po porodu, tak mi to bylo nanic ... holt málo informovaná :grinning: ..... Lili, já teda uplně neabstinuju, se přiznám. .. v těhotenství jsem si občas dala jedno pivko - zvlášť v létě, ale spíš nealko, pokud bylo ... když nebylo, tak jedno alko ... jinak až tak od 3 měsíce po porodu jsem si večer po posledním Markétčiným jídle dala černý pivo (na mlíko :grinning: ), nebo vinnej střik, když došla kamarádka ... malá z toho nijak neblbla, říká se, že 2 hodiny po vypitý by ženská neměla kojit, než to vyjde z těla ten alkohol, tak si dám občas večer, ale nejčastěj to pivko.
Holky, já přibrala poprvé 17,5 kg, podruhé 15,5 kg a potřetí 13 kg, ale všechno jsem bez problémů shodila aniž bych se snažila, tak dobrý.
Lili, máš můj obdiv, že jste se těch kluků ujali, to je obdivuhodný, máš to aspoń vyzkoušený - život s puberťákama, fakt jste dobrý .... ten binec, to je důsledek věku ... a jsou to chlapi, ti to mají v genech .
Na žáhu mi 100% zabrala jedlá soda, je hnusná, ale za pár vteřin je dobře.
Lili, pokojíček krásnej, tam se bude miminku líbit!
Jéžiš, to je smůla s Tomáškem, snad bude ok, to je hned, děti jsou mrštný potvůrky, to aby měl člověk oči až na zádech ...
Dobrý zprávy od Lucky, ok!!!!

Tak jsem vás dočetla, holky. ... my jsme měly pestrý den. Byla jsem domluvená s mamkou, že dnes dojedu. Vyjela jsem v 9,15 z domu, na Tyršovce začlo lejt - já s golfákem a bez deštníku (špatně se to řídí s deštníkem, tak jsem ho nebrala), hodila jsem na sebe kapuci. ... na nádr jsem dojela uplně promočená, tak jsem tam malou 10 minut zabavovala, zpocená, zmoklá - děsný. Vylezla jsem ve Zvonovicích a pršet přestalo a celý den krásně, mě málem odvezli. U mamky ok, byla tam i švagrová s dětma. ... jela jsem v 17 hodin domů, ale to jsme už nezmokly. ... malá je vykoupaná, tak jí dám kaši a mažem spinkat. ... kouknu na vás pozděj. ...
24. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Snad se Tomaskovi nic nestalo, clovek aby mel oci i vzadu:frowning2:
Jinak ja si obcas deci vina s vodou dam, az budu kojit, tak nevim, ze zacatku urco nee a pak si mozna taky nekdy cucnu, uvidim:slight_smile:
Jinak tedka 2 dny po sobe, kdyz si lehnu nez jdu spat, tak mala spusti takovou kanonadu:slight_smile: Ale my si ju chcem osahat, tak vzdycky musi chvilku vydrzet, nez se nabazime a otocim se na bok:grinning:
24. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ach jo, tady lije jak z konve, jakási bouřka bo co, MM jel na tréning na nohejbal, to ještě nepršelo a teď tam sedí v té jejich budce-kabině a čeká až to přestane, což asi jen tak nepřestane... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je na kole, tak jedině risknout a přijet úplně durch mokrej... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kuknik, někdy mě štve, že neřídím, bych pro něj zajela, ale nikdy jsem sama neřídila, navíc tohle naše "nový" auto jsem neřídila už vůbec a za deště bych se bála ještě víc... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leni, už vyřazuješ oblečení? Týjo, to je fofr... a na jakej bazar ho dáváš?
Veru, jak jsi dneska dopadla na kontrole, jak to s váma vypadá? :wink:
Míšo, to je super, že je Ti už líp... :wink:
Já se loučím, zítra tady budu jen ráno, kolem 11hod. jedu do Brna nejdřív si koupit něco na sebe, pak konečně na tu masáž a pak k ségře do novýho bytu, kde bydlí s přítelem, konečně se odpoutala od máti... tak jsu zvědavá.
Vůbec nevím kdy dojedem, původně jsem chtěla, aby jel MM do práce zítra autem a pak jsme jeli autem domů, ale prý nepojede. No jestli bude zítra večer takhle chcát jak teď, tak to bude fajn se vracet od busu nebo od vlaku. :frowning2: :angry:
Nic kočky, jdu si dát ještě štrůdl co jsem upekla a jdu se natáhnout a sledovat bublinky. :slight_smile:
Krásnej večer všem! :wink:
24. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Teri ahojky, jak se daří? :wink: Kanonáda, jo? :slight_smile: To je krásný... :wink: Už ji cítí i TM?
24. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
MM uz to taky citi aspon 2 tydny, je to parada:slight_smile: Prave proto si vzdycky leham na zada, male se to asi nelibi a proto sebou tak mele:slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ježiš, to je chcanec venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem vyšla ven se psem jen k popelnici v tom slejváku a ona chuděra letěla rychle dom, ani se nevyčůrala :grinning:

Teri, vidím, že bříško pěkně roste :slight_smile: A kanonáda zní dobře :grinning:

Leni, no jo, když on tak roste :confounded: Dala jsem to na MMB, je to zatím jen pár věcí.
24. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
V sobotu zas brisko vyblejsknem, uz mi hodne rikaji, ze je videt:slight_smile:
Leni, uzivej si bublinky a tes se na kopanecky:slight_smile:
24. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Holky, tak MM dojel durch mokrej, jeli takhle všichni, vyslíkal se na chodbě, aby nenašlapal, nechal si na sobě akorát spoďáry... :grinning: :grinning: :grinning:
Teri, tak to jo... :slight_smile: Na bříško taky mrknu.
Leni no já vím, no... já si jedu pro oblečky ke kamošce příští týden, tak jsu zvědavá, co "ulovím", sušila je pro mě 4 roky, už mi několikrát vyhrožovala, že je vyhodí, jestli neotěhotním.,.. :grinning: :slight_smile: ale ve srandě. Tak teď je ta pravá příležitost.
A ukecala jsem MM, že zítra pojedem autem, huráá. :slight_smile:
Tak páá kočky, dobrou noc! :wink:
24. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Leni, moooc pekny fotecky z atelieru:slight_smile: A ta posledni! :grinning:
24. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahojky tak jsem se sem konečně dostala. Kačky a Tomáška je mi líto.Hlavně ať je vše v pořádku.
Leni.dv: moc pěkny fotečky, to je paráda mět v rodině fotografa
Lenajse: Pěkně ti to utíka před chvílí na začátku a teď už 19. týden. Jen tak dál :slight_smile:

Dneska jsme s MM napouštěly bazén. Máme takovej ten nafukovací. TAk jsem zvědavá kdy se umoudří počasí a budu moc do něj vlítnout. Petříček včera boural. Zakopnul a sjel obličejem po štěrku tak ho má odřenej .Takovej bouraček si myslim za léto ještě bude. Budu asi muset nosit v kapse lékárničku. Doufám že se sem zítra dostanu. S tím rarachem to vůbec nejde. Jedině až večer až usne a až vypadne od PC MM, ach jo :unamused:. Tak přeji dobrou noc.
24. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
Čauky :wink:

Jéžiš, chudák malej Tomášek, snad je brzo pustí domů :frowning2: Kačka je z toho určo špatná, to je jasný. Naštěstí děti jsou téměř gumový

Lenajsku, to je paráda, že už začínáš cítit pohyby :slight_smile: Za chvilku tě prcek pořádně pokope :slight_smile:

Alči, Petřík je taky pěkně akční, chudák si asi pořval, co?
25. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahojte holky, jsem ráda, že jsem doma, včera to byl mazec. Ráno na KO mi Dr řekla, že čípek se mi výrazně zkracuje a měkne a že jsem otevřená na 1 prst, že je to super a budeme za chvíli rodit. Tak jsem jí říkala, že bych ráda rodila do vany, že to chci minimálně zkusit, ona na mě hleděla, že se )zbytečně připtavím o epidurál. No, tak jsem jí řekla, že o něj nestojím a rozhodně to chci zkusit bez toho a oni se se sestrou tak jako pousmály, něco že takovejch bylo.... A že si myslí, že prvorodičky ve vaně hůř tlačí, ale že není problém zkusit cokoliv. Tak se zase uvidíme za týden a že zkontroluje, jestli mimi ještě roste a potom bysme se už jako domluvili na vyvolání, kdyby nic.. Tak jsem jí řekla, že ne, že nechci porod zbytečně vyvolávat. Pak jsem šla na monitor, z toho mě za chvíli sestra odpojila, že miminku hodně rychle bije srdíčko, že to nemusí nic znamenat, ale a´t přijdu za 2 hodiny. Za dvě hodiny mě napojili znova, přístroj občas hodně nahlas řval, lezly z toho takový křivky, tak já úplně zhroucená, že si mě tam nechají, že má mimi něco se srdcem, už jsem se viděla s napíchnutým oxytocinem v žíle nebo rozpáraná na sále. Seděla jsem tam 40min,tvrdlo mi břicho jak prase, pak přišla sestra, mrkla na to a říká v pořádku, můžete jít. Tak jsem vyvalila oči a ptala jsem se jí, co se tam snímá, ona mi ukázala, že ráno měl Matýš tep hodně nahoře, al teď už dobrý a že ty kopce tam jsou děložní činnost a to asi bylo v normě, tak jsem vypálila jak namydlenej blesk odtam. Fuj. Nesnáším nemocnice a stále doufám, že se tam objevím až s pořádnýma kontrakcema uprostřed porodu. Odpoledne jsem se prospala a večer jsme šli na večeři s Adamovou firmou.
Tak dneska budu odpočívat, ještě máme nejmíň týden, příští týden jdu kámošce na promoci, rodit ještě nemůžeme :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky, jen na chvilku nakukuji, pak vyrážím směr Brno. Zdá se, že dneska bude konečně snad fajn den, vidím už modrý nebe a vylízá sluníčko...
Alčo, no jo, letí to... až mě to někdy děsí. :wink: Týjo, Petřík měl malou bouračku, jo? To muselo bolet, tak ať se mu ty odřeniny co nevidět zhojí!!! Asi by to fakt chtělo nějaký desinfekce s sebou a taky náplasti... :unamused: A snad bude počásko na bazén konečně, vždyť za chvilku začínají děckám prázdniny, a teď si uvědomuju, že i mně, po hrozně dlouhé době... :grinning: a vlastně všem, co jsou doma... :wink:
Giselko jojo, je to super, včera večer zase... :slight_smile:
Dívám se, že Verča nepsala... snad je vše v pořádku a nenechali si ji v nemocnici? Držím moc palečky...
A dneska se asi přihlásí i Lucka.adis, tak tímto ji moc zdravím a ještě jednou gratuluju... :wink:
Mějte se krásně, všechny zdravím a mějte krásnej den! :wink:
25. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Jé, vidím, že Verča je už tady... Veru, tak ještě teda vydrž, když máš ještě nějakej program na příští týden... :grinning:
Věřím, že to muselo být děsný, když jsi nevěděla, co se děje... :unamused: Hlavně, že srdíčko je OK a že si Tě tam nenechali, držím palce, aby porod pak postupoval tak, jak by sis přála!! A s tou vanou uvidíš, to oni nemůžou píchnout epidurál? Aha... no, tak to si asi ještě rozmyslím... :confused: Opatruj se!
Nic kočky, loučím se... mějte se fajn! :wink:
25. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
Veru, snad na to vyvolání nebudeš muset :wink: I když ta tableta není zas až takovej nepřirozenej zásah, jak mi to vysvětloval primář, tak vlastně ta tableta jenom pomůže uzrání hrdla, nebo co :confused: Jinak co jsem slyšela, tak porody do vany už teď tak moc nefrčí jak dřív, prý zas zjistili, že lepší je rodit normálně, ale ono je to stejně každou chvilku jinak :slight_smile:

S tím epidurálem ve vaně to asi nejde, nedovedu si představit, jak by to píchli
25. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj!
Jsem tu jen v rychlosti.

Veru, už jsem si říkala, kdepak jsi, že nepíšeš.... Tak to jsi měla teda akční. Nchápu, proč na tebe tak blbě čučeli, je to přece tvoje věc, jak chceš rodit. Ale je fakt, že epidurál ti do vany nedají. No však uvidíš až na místě co a jak bude. Hele, to jsi dobrá, že už jsi na 1cm, to jsem byla až ve čtvrtek někdy odpoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Že by tak pomáhalo epi-no? :grinning: Jsem tam skočila na tu diskuzi a zrovna jsem četla, jak rodila 4,5 kilový mimino a bez nástřihu. To měla fakt dobrý.

Leni, dobře pořiď v Brně.

Tak já zas jdu uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahojky ,tak čekám na dobré zprávy od Lucky :wink:

Veru ty jsi to teda měla včera akční :astonished:

Tomášek bude určo v poho, kámošce malej taky spadl a bylo to OK :wink:
25. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.