• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Veru, paráda stav, to bude dobrý, uvidíš ... ničeho se neboj, to zvládneš a mimi bude ok ... je dobrý že se pomalu otvíráš, já se neotevírala vůbec, pomohl až ten prášek, fakt to nic není, jak píše Lenajsek, pomůže dozrání hrdla, ale když se už otevíráš, tak nebude potřeba, já se neotevírala ... držím palce !
25. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Holky, my máme za sebou poslední plavčo, ... malé se moc líbilo, jen dneska vstávala před sedmou, tak byla na konci už hodně unavená a při oblíkání dost plakala, zatuhla hned v kočárku a zatím spinká (už hodinu), máme dnes už i fotky, jsou moc hezký .Za chvíli mi přijede kamarádka s půlroční holčičkou, tak jí je hned musím ukázat. Zatím se mějte, po polednu vypravím Pavku domů ... prala si tady včera prádlo, tak toho má požehnaně ... zatím ahoj ...
25. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem zpět :slight_smile: téééééda, má vás vůbec cenu dočítat :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
Lucííííííííí, čauuuuuuu, těhule! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jak je? Konečně doma, co?
25. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
Ajoooooj, Leni dv. Jj, těhule.... si na to nějak nemůžu zvyknout :sweat_smile: :grinning: al radši to tady ani nemám změněný, až ten příští týden ve středu, jak jdeme s M na UZ.

Je mi tak nějak divně, pořád bych brečela a zase se smála :grinning: jinak doma je doma.
25. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
To je stejně neuvěřitelný, co, že to takhle vyšlo? :dizzy_face: A v kolikátým tt bys měla být?
25. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
MM to počítal a podle všeho bych měla být v 6tt+1d, ale na 100% se to dozvíme až příští Středu, jak bude srdíčko.

Jinak to neuvěřitelné je... až moc :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahojky Luci trak super doma :wink:
ještě jednou moc gratuluji a džím palečky :wink:
25. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj holky, nevím jestli to víte - třebas z jiné diskuse, ale v soboru 20.6. se nám narodil Štěpánek, 3885 g, 52cm. Dnes jsme se vrátili z porodky....takže všechny zdravím a určo se brzy ozvu a dodám fotečky :wink:
25. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahojte
Helulicek moooooooooooooooooooooc gartuluju ke Štěpánkovi!! Těším se na fotečky. Co porod, jestli se ti teda chce o tom psat
Lucka - a tobě veliká gratulace k otěhotnění, je to malej zázrak, velký věci většinou přichází, když je člověk nečeká.
Držím palce ať všechno dobře dopadne a a ať příští týden bije srdíčko o 106 :wink:
Leni to jste měli ještě do teď věci velikosti 56??? Tak já už jsem z toho teda zmatená. Mě straší, že mi ani do porodky nebude stačit soupravička č. 56, pokud bude mít přes 4 kg, což bude. A vy ji nosíte měsíc. To e ale asi individuální, jak co a jak od které firmy.
Lenajasku gratuluju k pohybům! Si pamatuju, jak jsem se toho nemohla dočkat. A ted když mě tlačí do žeber, tak jí nadávám :grinning:
25. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
m1rti, škoda, že nemůžeš poreferovat z vlastní zkušenosti o tom maliníku a srovnat to s předchozíma porodama. Ale co, ublížit to nemůže, tak si ho vařím. Včera jsem měla jeden hrnek, dnes dám dva. Doufám, že hodíš fotečky do alba.
Veru - no mě říct, že je něco malinko v nepořádku, at přijdu za 2 hodiny, tak asi udělám scénu,ať už ho raděj vyndají, já jsem dost nervák, ze mě budou mít radost v porodce :grinning: :frowning2: Ale na druhou stranu, oni často zbytečně straší.
Vím, že samochvála smrdí,ale já se musím pochválit, jakou jsem udělal výýýýýýýýýýbornou koprovku s hovězím masinem, si pošmakovávám, a to je to moje první koprovka :sunglasses:
25. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vás jdu navštívit sna více jak po dvou měsících,Gratuluji ke krásným miminkům a nastávajícím maminkám k rostoucím bříškům.
leničko,máš moc hezkýho chlapečka,celej tatínek se mi zdá.Hodně zdravíčka všem.
U mě nic nového.Dnes dcera slavnostně ukončila devátou třídu a zámku v Bučovicích,trošku jsem uronila slzičky,jak ten život letí.
Mějte se krásně.
A co druhá Lenička?Vše v pořádku? :slight_smile:
25. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jo,omlouvám se,ale vymazala jsem veškerý fotky.Snad doplním brzy.Hezké léto všem-i když to počasí je děsný,že jo. :frowning2:
25. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
Lili, určitě neublíží, já bych ho určo pila, škoda že se švagrina vyplkla tak pozdě a já co jsem byla doma, jsem neměla net, aby mi kamarádky ve zbrani poradily :grinning:
Helu, gratulace k Štěpánkovi, ať jste moc zdraví a rostete, ... a jsem taky zvědavá na tu "zkušenost" :wink:
Luci, ahoj, moc držím palečky, ať je na ultrazvuku všechno ok. ... chápu, že je to všechno moc ráz naráz ... nejdřív všechno špatně a pak zas dobře ... to je i na dva lidi moc ... ale bude to dobrý, uvidíš ... :wink:

Já byla doprovodit Pavku, a projela jsem se parkem, s prvníma kapkama jsem vjížděla do garáže (bylo opravdu strašný dusno, jsem se potila jak vrata), to mi zas něco vyšlo :grinning:
25. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
autor
Hoj vespolek, jen v rychlosti... :grinning:

Luci: Tak osobně oooobrovská gratulace k tomu vytouženýmu těhu ať na příští kontrole buší srdíčko jako zvon, život si fakt cestu najde :wink:

Helu: Gratulace k Štěpánkovi, míry má přímo výstavní a těším se na fotečky :slight_smile:

Jinak my 56 nosili tak jen měsíc :slight_smile:
25. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
m1rti, ahoj kočko :slight_smile: Jj, je toho na mě teď moc..mám toho plnou hlavu a pořád se hlídám jak pitomec :angry:
Nevíš, jestli náhodou není ten kůň tady nějakej pitomej? Myslím to ohledně týdnů, protožeještě nejsem 7tt, ale 6tt+ nějakej den (už jsem ho tady psala). Trochu mě to mate :unamused:
25. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
no asi jak načneš týden, tak to ukazuje už jakoby ten další, takže 6+1 je sedmý týden ....ale mělo by to ukazovat ukončené týdny, že jo ...... ono chvíli potrvá, než hlava stav přijme ... já byla nervní jakou dobu taky, ale vzhledem k tvým okolnostem máš právo být nesvá, takový šoky!!!
25. čer 2009 v 17:02  • Odpověz
ahoj holky, koukám, že jste toho docela dost naplkaly :slight_smile: To vás asi nestihnu ani dočíst :grinning:

Z naší 3-denní dovči ve vých.čechách jsme se vrátili totálně promrzlí a promáčení.. :confounded: Ale jinak to bylo fajn, největší zážitek asi máme z Adršpašských hor.

Dneska dopoledne jsme byli v Heliosu na 3D/4D UTZ. Docela se mi to líbilo, byla super doktorka. Přidám později fotečky. Máme potvrzeného kluka :slight_smile: MM šel po vyšetření do posilky, tak jsem toho využila a skočila do tesca - mají solidní slevy. Nakoupila jsem si pro radost oblečky pro naše miminko, většinou mají slevy mezi 30 a 50%. :slight_smile: :slight_smile: A potkala jsem Leničku, utíkala na masáž :wink:
Zítra nás čeká výlet na zámek (možná 2, když se nám bude chtít) a o vík. pouť, takže si vás budu moct přečíst snad až v týdnu.

Heli, velké gratulace ke Štěpánkovi. :slight_smile:

Luci, těhulko, tobě taky veliká gratulace k tomu zázraku v podobě bublinky v bříšku :slight_smile:

Veru, tobě se to už taky hezky blíží... :wink: Budu na tebe myslet. Snad zvládneš porod bez nástřihu i epiduralu. :slight_smile:
25. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
....tak tatínek na chvilku odjel, Štěpánek spinká, tak jsem narychlo udělala albíčko...můžete se pak juknout :wink:

O porodu napíšu snad co nejdřív, ale myslím, že celkem pohoda :wink:
25. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
Ahoj holky,
Paaji, to jste chudáčci teda měli počasí :frowning2:. Gratuluju ke chlapečkovi, uvidíš, jak budeš šťastná, že ho máš!!!!

Luci, super, že jsi doma, tvůj příběh - opravdu neskutečný:slight_smile:. Jo a když jsi 6+1, je to 7tt, počítá se to tak všude.

lili, to já jsem hysterka, však jsem si taky pěkně pobrečela :slight_smile:,. Ale dneska mi má máti sdělila, že já jsem při porodu měla tachykardii skoro celou dobu, tak musela být celou dobu porodu napojená na monitor.

Helu, Štěpánek je kráásnej, maminko moc vám to sluší. Hele, ty na té fotce vypadáš nějak moc v pohodě :slight_smile:
25. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
Užila jsem si myslím taky svý, ale i tak musím říct, že porod celkem v pohodě. Já jsem ani nějak nevěděla, že jdu rodit.... :wink: bolesti byly, ale pořád se to nějak dalo vydržet. V porodce se divili, že jsem tak dlouho zůstala doma :grinning:
25. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
Heli, ještě jednou gratulujui ke Štěpánkovi! Hehe, taky je to kus chlapíka jako ten náš puclíček, aspoň nejsme jediní :grinning: Ale je pěknej. A hoenm napiš dojmy z porodu :wink:I se všema detailama :grinning:

Normálně mě děsí, že bych měla jít 5. den dom :sweat_smile: Na jednu stranu jsem byla ráda, že jsem tam byla tak dýl, všechno jsem se naučila a tak, ikdyž 14 dní je zase až moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnešní návštěva Zdenči a holek neměla chybu :slight_smile: Zvlášť, když jsme dali všechny tři děti k sobě :grinning: Verda s Adískem se už pěkně muchlovali :grinning: Verda se nezdá, ta po něm jela... :grinning: :grinning: :grinning: Že, Zdeni? :grinning:
25. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
A Paji tobě gratuluju k potvrzení chlapečka :wink: Už jsi se s tím sžila? Ty jo, kluci tu fakt snad budou převládat :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
autor
Leni, máte fota? Sem s tím muchlováním :grinning: Jinak esli spravuješ to album vyškovaček sprav tam simtě eště Lucku jako těhuli :wink:
25. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
Přihodím, až mi je kamoška pošle, já tentokrát nefotila.

Potřebuju radu. Malej mi u prsa chytá strašnej hysterák :frowning2: Chvíli saje, pak se odcucne a začne řvát a já nechápu proč? Mlíko teče. Od sedmi se s ním tak trápím. Tak už jsem ho vrzla do koše s dudlíkem, mlátí s ním, ale je klid.
25. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Návštěva u Lenči super :slight_smile: Verda fakt po Adámkovi jela jak blázen :grinning: Snad z toho chudák nebude mít trauma, furt mu rvala prsty do oka nebo ho tahala za ucho :grinning:

Jak jsme dojeli domů, tak malá usla a spí doteď, asi to už vezme durch :slight_smile:

Leni, mně to malá jednu dobu dělala taky, možná mu to teče moc, ale nevím. Verdu to nakonec jaksi přešlo samo
25. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
Nazdar holky!

Helu, gratulace k Stepankovi, at vam pekne roste!:slight_smile: A poreferuj pak, co plinuse:wink:
Luci, vitej zpet a bublinka at pekne roste!!!
25. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Heli, fotečky hezoučký, se mi vždycky vrátí vzpomínky, na ten malej uzlík, co jsem si nesla domů ... nádherný, ať Štěpánek roste do krásy a dělá vám jen radost.... koukám, že porod "v normě" jak já říkám, tak to je dobrý, možná to otloukání cihel na stavbě prospělo :grinning:
Veru, Markétka měla taky občas tachykardii, zhoršilo se to těsně před porodem, tak to urychlili, a bylo to ok. Neměj strach, bude to dobrý, na to tam ty přístroje mají, aby to ohlídali.
Leni.dv: buď nemá hlad, nebo mu to moc teče (většinou když se to prso podráždí a začne se nalívat, tak oni nestačí pít) a nebo je unavenej na to, aby tahal, je to moc práce ... malá mi taky takle řvávala, blíží se první spurt (6 týdnů) ... vím, že Hanka si odstřívávala a když Matýsek večer takle vyváděl, tak mu to dala z flašky ... oni bývají večer už unavení, tak se nezvládnou někdy najíst. ... zas pokud máš mlíka dost a teče lehce, když zmačkneš, tak to nebude nic závažnýho, třeba to taky přejde, jak píše Zdenka
25. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný večer přeji, u ségry bylo fajn, dostali jsme i večeři, v Tescu jsem si koupila jednu tuniku a jedno tričko, potkala jsem se u pokladny s Pájou, zrovna nakupovala oblečky pro mimčo, jela z 3D UZ a ukazovala mi fotečku, moc pěkný mimi. :slight_smile: A vše bylo v pořádku. Zítra chtějí jet do Lednice a až bude čas tak písne.
Já jsu zmasírovaná a měla jsem prý totálně zablokovanou pánev, proto jsem se asi nemohla v posteli moc obracet a dělalo mi problémy si lehnout a pak si třeba sednout nebo vstát... ještě tam jdu v červenci, aby se to nevrátilo zpátky. Cítím se daleko líp, fakt mi pomohl, je výbornej. Vždycky když jsem se nemohla hýbat, tak mi pomohl. Je to profík. Pak mi ještě srovnal kyčle, a ta co mě tak bolela, tak se zdá, že už snad bolet nebude, to asi vycházelo vše z té bloklé pánve. No ještě, že jsem tam šla, kdo ví, jak by to dopadlo, až by bylo mimi větší... možná tam půjdu ještě před porodem jednou.
Takže dalo by se říct úspěšnej den, i počasí vyšlo, jeli jsme zpátky z Brna autem, takže pohodička...
Všechny zdravím, jdu vás dočíst a přeji pěknej večer a dobrou noc! :wink:
25. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.