• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Marti, asi to bude jak píšeš. Chvilku jsem ho nechala vyřvat, ale pak jsem ho vykoupala a zkusila ještě přiložit a to se chytil pěkně z jednoho, pak z druhýho a to už zase začal, ne až tak hystericky, takže asi neměl hlad nebo byl unavenej? :confused: Fakt nevím. Ale když nemá hlad, tak proč se znovu přicucne, popotáhne a pak zas řve? :confused: Kdo se v tom má vyznat :sweat_smile: Teď už teda krásně spinká.
25. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
Heli, ještě jednou veliká gratulace, Štěpánek je krásný mimčo a Tobě to taky moc sluší, i tatínkovi... Tak vše NEJ! :wink:
Luci ahooojky! Tož vítej doma kočko, resp. 2v1!! :wink: :grinning: Ty výkyvy nálad jsou naprosto normální, já to mám ještě doteď, tak neboj. :wink: A srdíčko bude, když si mimčo k Vám cestu našlo, určitě se bude krásně vyvíjet! Moc držím palečky! A s těma týdnama je to opravdu tak, že jakmile skončíš dejme tomu ten šestý, pak logicky nastupuje 6.týden+0 dní z toho sedmého, a to začíná tedy ten 7. týden. :wink:
Páji, tak si zítřejší výlet užijte, a pak i pouť! Malej je krásnej... :wink: A nebuď smutná, bude to maminčin miláček, uvidíš... :wink: Jsu ráda, že je jinak vše v pořádku!
Leni, to mě mrzí, že malej u kojení tak vyvádí... :frowning2: V tomhle Ti kočko vůbec neporadím, sama si určitě nebudu vědět rady... ještě, že jsou tady zkušenejší maminky... :slight_smile:
Simour ahojky! :wink:
Veru, jak pokračujete v epinování? Ještě cvičíte? A jak se cítíš? :wink:
A na fotečky z návštěvy u Lenči jsu taky zvědavá... :grinning:
Mějte se krásně, zítra pááá!
25. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
Leni, já měla vždycky dojem, že zvlášť když jsou hodně malincí, že se chytají nějak reflexivně, prostě cítí mlíko, tak jdou po tom, i když hlad nemají ... já jsem pak vždycky říkala, že malá u toho zuří, protože jí chci dát napít, ona nemá hlad, tak ji s tím se..u :grinning:
25. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
Marti, na fotečky z pravča jsu taky zvědavá.
A teď už páá!
25. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Veru, bříško parádní!!! :wink: :grinning:
25. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
Marti, tak to sedí!!! :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
25. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
Tak snad to nebude Zdenče vadit, dám vám sem odkaz, kde na fotky kuknout, hlavně se podívejte na ty poslední :grinning:

http://kemca.rajce.idnes.cz/Srazik_mimin/
25. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
Marti, Markétka je pěkná plavkyně :slight_smile:
A co to její oko? Už má to má dobrý? Adíkovi to furt teče, já nevím, jestli s ním zajít k dr :confounded: Když spinká a vzbudí se, tak to má trochu zakysané. Když má očka otevřený, tak ho má takový slzavější a ve vnitřním koutku má vždycky dibek hnisu. :frowning2:
25. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
Leni, taky to ještě není ok, dneska po tom bazénu to bylo trošku horší a když brečí, tak má pak kysánek v koutku ... dneska jsem jí kapala to mateřský mlíko, tak uvidím (teda ale trefit se tam, když to honí pusou, to byl výkon)
25. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
Leni, na těch fotkách je holka, co taky dělala zdravku, potkávala jsem ji před časem s břichem, sakra ... pomož mi, vypadlo mi jméno !
25. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
Tak to máme asi podobný.
Jo a s tím mlíkem, no nápodobně :grinning: Měl to všude :grinning: Tak jsem si stříkla mlíko na tamponek a vytřela oko, jinak to nešlo.
25. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
Verda je celá Zdenka, nemůžu si pomoct ... já už jsem taky pak nevěděla, tak jsem nechala padnout kapku na prst a kapla jí to do koutku , no člověk si nějak pomoct musí, že jo
Nejmenuje se Ola Čamková? nebo nejmenovala? asi je vdaná, že jo
25. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
Jj, je to ona, máš pamatováka :slight_smile: Všechny jsme ze zdravky :wink:
25. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
Svět je malej, jsem s její babičkou dělávala na Zbrojovce na zásobování, nedávno jsem ji potkala v obchodě (jsem pryč ze Zbrojovky 18 let !!!), ta paní musí mít moře let ... a nedávno jsem se dočetla, že dostala nějaký vyznamenání od města, že byla mistryně "republiky?" v gymnastice !!! tak to jsem nevěděla
25. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz
No nic, jdu spát. Dnes nějak přesahuju, v tuhle dobu jindy už chrním :grinning:
25. čer 2009 ve 23:10  • Odpověz
Dobré ráno, kočeny :slight_smile: holky, já jsem tak ráda, žeuž jsem z nemocnice doma.. akorát musím polehávat, protože včera jsme byli na nákupu v Tescu a když jsme dojeli, tak jsem měla zase zvětšené bříško, nééé tolik, ale měla. Takže odpočívat, odpočívat a zase jenom odpočívat. Ve Středu se na to budu muset pozeptat, abych věděla, co mám dělat...aby mě zase M nevezl v brzké době do nemocnice :angry:

Lenajsku, ahóóóój!!! Tak jak se cítíš a co mimi, všechno dobrý?

Hani, už jsem to dneska ráno četla.. po těch plastikách atd.se nedalo už nic jinýho čekat.
26. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
Lucka adis - velká gratulace. Trošku jsem sem nakukovala abych věděla jak ti to dopadne... Jestli jsem pochopila správně tak to šlo přírodně v průběhu IVF.. :grinning:
No na každej pád je k čemu gratulovat. Teď hlavně ať se tě drží jak klíště ještě aspoň 33 týdnů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
ahojte holky, to jsou šoky po ránu :angry:

My noc ok, baštění ve 3 a v 6 .... zas je dusno, mi picne, musím nakoupit, ale až odpo, jak malá usne tak požehlím, ať to tady zlidštím ....
Luci, dávej na sebe pozor, ať je všechno ok .... :wink:
26. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Dobré ráno holky,
já jsem se neuvěřitelně dobře vyspala, ani jednou jsem nebyla na záchodě,žádný bolesti, nic to jsem teda fakt čučela, to už se mi nestalo pár týdnů:slight_smile:
A ráno krásná zpráva od švagrovců, místo holčičky se jim dneska v noci narodil kluk:slight_smile: Asi z toho byli tak v šoku, že nenapsali ani jméno, váhu, nic:slight_smile: :slight_smile:

Luci, musíš na sebe dávat pozor, mně v tescu bývá špatně vždycky:slight_smile:
Marti, fotky jsou super - markétka vypadá jako pohodářka, vůbec jí nevzrušuje, že má potopenou hlavičku:slight_smile:
Lenajsku to je dobře, že máš odblokovaný pánev, já mám pocit, že teď jsem zablokovaná komplet celá, mně už by nepomohl nikdo.
Leni, to jste doma měli teda veselo, tolik dětí, se mi strašně líbí, jak Verunka ošmatlává Adámka a ten třetí chlapeček chudáček jen smutně kouká po Verunce. hotovej milostnej trojúhelník :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoj kočky, zdravím při pátečku! :wink:
Leni, fotečky super, vás tam teda bylo.. :wink: Dítka super, moc jim to sluší a maminkám taky... :wink: Ty poslední fotky nemají chybu! :grinning: Jo Jess na tolik miminek? :wink: To mě mrzí, že má Adámek to očko pořád trošku zakysaný... :unamused: Já bych možná k dr. radši zajela, když kapky moc nepomáhají... :unamused: Ať je líp!
Marti, pěkný fotečky podvodní Markétky... :wink:
Hani no jo, taky jsem to četla hned ráno, jestli do sebe rval šílený množství prášků a byl ve stresu, tak se as inení čemu divit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já ho teda nikdy nemusela, ale pro jeho fanoušky to musí být šok, i pro rodinu... :frowning2:
Luci, to je mi líto, že se bříško zase nafukuje, kočko, fakt hodně odpočívat a hodně pít... nic jinýho neumím poradit, zkus se příště dr. zeptat... Snad to bude v pohodě. :wink:
Já se během dne budu chystat na chalupu, pojedem už dneska, už se těším, ale zase to tam bude všechno zarostlý, čeká mě po hrozně dlouhé době pletí záhonků, tak budu muset pomalu a postupně, aby mě zase nechytly záda...
Mějte krásnej den, všechny zdravím! :wink:
26. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
Veru ahojky, no tak to je opravdu šok!!!! Takže nevíte, jak se jmenuje, jo? Ada teda asi ne... to je gól! To je fajn, že ses dobře vyspala... :wink: A myslím, že ke konci taky budu pěkně bloklá, proto jsu ráda, že jsem tam šla a ještě půjdu... ty záda včetně páteře, beder, pánve a kyčlí to je děs... :unamused: A jak se jinak cítíš? :wink:
26. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Dneska dobře:slight_smile: Ve středu jsem si myslela, že už budeme rodit, ale naštěstí je to zažehnáno :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Veru, tak to máte parádní přírůstek do rodiny!!! A oni nevěděli, co budou mít, nebo jim to řekli a spletli se? ... to je dobrej gól... dobře, že ses fajn vyspala, aspoň někdy je dobrá noc .... Veru, mám dojem, že malé se ve vodě líbí čím dál víc, teď už i bouchala rukou do vody, to nikdy nedělala a pořád výská na ty ostatní děti, fakt sranda ... když jsem ji posadila včera na okraj bazénu, aby skočila do vody, tak už mrkala očima, jak věděla, že půjde pod vodu, je správný, jak ty reflexy fungují. ... chci zkusit ten pokračovací kurz od září, zase jsou 2 lekce na zkoušku (pokud bude malé vadit studená voda, tak s tím nic nenadělám, že jo), já se totiž znám, sama se jen tak na bazoš nevydám a mám obavu, že malá všechno zapomene, když nebudeme chodit. Domluvila jsem se s jednou maminkou, se kterou jsme teď chodili spolu, že ten pokračovák zkusíme a uvidíme.
Lenajsek ... to je fajn, že je ti líp. Já už bych něco takovýho potřebovala jako sůl, rok jsem nikde nebyla a už začínám mít problémy
Holky, objednala jsem nás s Markétkou do solné jeskyně, jdeme v pondělí na 14 hodin do té jeskyně na Dukelské, chodila jsem tam i těhotná. Od dubna mají cenu za 45 min jen 80,- a malá neplatí. Tak vyrazíme bojovat s tou naší rýmou. Už jsem testovala dveře, kočárkem projedu dovnitř, tak je to dobrý
26. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
Tak to je fajn, že se cítíš dobře, snad mimčo nějakou dobu v bříšku ještě vydrží, abys mohla jít na tu promoci... :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
Lenajsek: to je fajn, že pojedeš na chalupu, na čerstvý vzduch ... my budeme asi zítra samy, taťka bude muset asi do práce, ale v neděli jsem pozvaná na oběd do Átria, máme výročí svatby, tak budu muset zavolat babičce, aby pohlídala na tu chvíli u nás, raděj....
26. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Kočky, nebojte... budu na sebe opatrná :slight_smile: jinak si nemůžu pomoct, ale mám teď poslední dobou hroznou chuť na všechno kyselý, třeba včera jsem si koupila citron a dneska jsem si ho oloupala jako mandarinku a pomalu snědla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jestli je to už tím těhu nebo nevím. Myslím si, že na to by to mělo být ještě brzo :confused:

Jinak doufám, že se mě mimčo bude držet jako klíště :wink: včera mi MM koupil v Tescu knížku o těhotenství..hihi, je zlatej a prožívá to hrozně semnou. Dokonce i Áďa už to ví, objevil náš ultrazvuk a suveréně řekl, že je tam miminko :grinning: příští týden to dám do alba, až po potvrzení srdíčka, nějak to nechci zakřiknout.

Leni dv., to mě mrzí, že Áďa má zase problém s očičkem a jak píše Lenajsek, radši bych k dr.zajela nebo ji aspoň zavolala :wink:

Lenajsku, buď na sebe na chalupě opatrná!!!
26. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky

tak mi furt taky bojujeme s tou rýmou, v noci mazec, chrčela jak čert, vstávali jsme v 1 h a pak až v 7, ale nemohla jsem jí vzbudit, pořád to v ní chrčelo, ale spinkala, zato já ne, čekala jsem co bude, pak jsme odsáli, nakrmili a vstávala v 9:15. Koupili jsme tu odsavačku na vysavač a je super, akorát to má výrobní hodnotu tak 20 kč a stála 260, hajzli. Dneska půjdeme nachvilku ven. Včera spala přes den jen 2 hodiny, mazec.

Luci hodně štěstíčka :dizzy_face:

Marti i malý děti můžou do jeskyně?
26. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Řekli jim, že budou mít holku. Oni výbavičku moc nepořizovali a to málo co mají je růžový:slight_smile:
Dneska razím do obchodu a pošlu jim balíček :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.