• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Zuzi,můžou (když můžou k moři, tak proč ne do jeskyně), navíc do myslím 6ti let oni neplatí
26. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Dík Marti hned se tam skočíme objednat.

Hodila jsem pár fotek té naší strašně nemocné holky :grinning:
26. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Viktorka je hezká ... Zuzi, když jsem do jeskyně chodila těhotná, tak tam chodily maminy s autosedačkama, školky atd., tak jsem se tam na ty miminka ptala
26. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
My mažem nakoupit,... asi má Markétka fakt spurt, sice nesní moc ale jí pořád :unamused:
26. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
Luci, to je super, že to TM tak prožívá s Tebou! :wink: A chutě na kyselý? Tak hormony se Ti mění a bouří už teď, tak se prostě tělo asi chová jinak... :slight_smile: Já spíš měla nechutenství než chutenství...
Neboj, taky se budu opatrovat.
Zuzi, to je mi líto, že malá je tak nachlazená... :frowning2: Snad to bude brzo dobrý! Takže odsavačka na vysavač se osvědčila, jo? To je fajn... a na výrobní hodnotu nehleď. To by sis nemohla jít nic koupit, ani si v restauraci dát vodu, kafe, jídlo... ani by sis nemohla na sebe nic koupit... to se prostě nedá nic dělat.
Jinak s tou solnou jeskyní, je teda super, že tam můžou i miminka a dítka, ale kdo tam chce jít relaxovat, tak toho asi moc neralexuje, když tam jsou i děti, co? Když my jsme byli v té solné jeskyni v těch lázních, tak tam se relaxovalo super, jen dospělí a příjemná hudba... je ale fakt super, že tam dítka taky můžou, ale asi jak si hrají, tak je to slyšet, ne?
Zuzi, moc pěkný fotečky Viktorky... :slight_smile:
Veru, to je mazec, že mají skoro vše růžový... :grinning: Pošli balíček, pošli... :wink: Postýlku tipuju, že ještě nemají, co? :grinning:
26. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
Holky, já se taky chystám do solné jeskyně..buď do té ve Vyškově nebo v Brně-Líšni, známá tam už párkrát byla i s malým a nemůže si to vynachválit. Jenom co mi bude líp a budu vědět, jestli je všechno v pořádku. Přece jenom do 12tt je to riziko :pensive: tak snad nás to nepotká, mám teď nějak strach. Když jsem čekala Áďu, tak mě to ani ve snu nenapadlo, že by to nemuselo dojít až za tu rizikovou hranici atd. a teď se prostě strachuju, ale v normě.... nerada bych byla ve stresu.

Lenajsku, Jj.. M to prožívá semnou a je na to těhulkovství patřičně hrdej a pyšnej :slight_smile: :grinning:
26. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
Luci, dělej jen to, na co se cítíš a aby sis pak nic nevyčítala... takže jestli se bojíš, tak to nedělej, toť má rada. :wink: Každej jsme jinej, každej to svoje těhotenství bere jinak, takže to co budeš dělat je jen na Tobě a dělej jen to, co Ti bude přinášet radost a pohodu. :wink: Určitě to bude všechno dobrý, uvidíš.
Já se loučím, jdu se chystat a za chvilku vyrážíme... krásnej pohodovej víkend všem!
A Veru, pokud bys náhodou porodila, budu ráda za SMSku... :wink: Nebo bych si to kdyžtak přečetla tady.. :slight_smile: Ale třeba ještě mimčo v bříšku vydrží.
Pááá kočky!
26. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
Lenajsku, jasan, napsala bych. Uzijte si víkend!!! Já musím ven, ale poslední dobou mě ty procházky se psem nebaví, furt abych jí něco házela, plazím se jak had. Fuj.
26. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
Lenajsek: Leni, jako těhotná jsem tam byla vždy sama, oni se ptají, když tě objednávají, jestli chceš mít soukromí, nebo ne ... s dětma jsem se tam nikdy nepotkala
26. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsme zpět z nemocnice :slight_smile: Vše je v pořádku,zaplať pánbůh :pensive: malej je asi z gumy,ale takovej hrůznej zážitek už nechci zažít :frowning2: a co tady novýho?
26. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

hlásím se konečně od přestěhovanýho PC :dizzy_face: tak už konečně budu moct když prcek dovolí přijít pokecat :slight_smile: teď píšu s ním na klíně, za chvilku půjdeme ven, takže trochu dočíst, abych nebyla úplně mimo mísu, se pokusím večer.
Vidím, že těhulkám nádherně naskakují tt, až je neuvěřitelný jak to letí a zdravím nové tváře :slight_smile:
My se máme fajn, minulej týden sme byli v poradně a Kuba má 71 cm a 7,7 kg a 7 zubů :grinning: Při troše volnýho času přidám nějaký fotečky.
Kubíčka už nebaví nečinně koukat a snaží se taky ťukat do klávesnice, tak musím končit. Zatím se mějte krásně :slight_smile:
26. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
Ahoj Cif, tak samý sedmičky jo? A konečně jsi na drátě, to je dobře !!
Ahoj Kači, to věřím, že jsi ráda, že jste doma a všechno je v pořádku ... měj se hezky a novinky leda dočti ...
26. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
Lenajsku, to je jasné, že každé těhu je jiné :wink:

Jinak já si tam ty týdny dám až ten příští týden, když to bude všechno o.k

Verčo, se těším, až si to tady přečtu na koníkovi, že už to máš za sebou :slight_smile: a bude tu další miminko :dizzy_face: :dizzy_face:

Kaaace, copak se stalo? Nějak to tady nikde nemůžu najít :confused:
26. čer 2009 v 15:31  • Odpověz
Ahoj Luci,malej mi spadl z metrovýho přebalováku :frowning2:
26. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
Ahojky, tak jsem odevzdala prcka rodičům, tak mam chvilku čas. Na 7. hod jdu za MM, mají s myslivcama grilovaní a žensky pozvany taky. Zítra budeme slavit já s bráchou, ségrou a mým MM narozky. Tak tu bude u nás tlupa. Ještě že máme hodně velké zastřešené venkovní posezení. Budeme dělat čuníka. Už teď se mi zbýhají sliny. Ale netěším se pak na to uklízení :unamused:.

veronika.h: mojí kámošce taky tvrdily že bude mít holčičku a nakonec se jí narodil kluk. Výbavičku měla taky v růžové a i kočárek, ten ji naštěstí vyměnily.

dolda: Vikča je rozkošná, a přijde mi že je hodně podobná na tebe.

M1rti: Markétka je rozená podvodnice. Ty jsi se s ní pod vodou nefotila? A koho jste měly na focení, chlapa nebo ženskou. Já měla jednou ženskou a podruhý chlapa. A přijde mi že od té ženské jsou ty fotky hezčí.

Lucka.adis: to je dobře že je vše o.k, držím palečky aby bylo i dalších 7. měsíců. Jsi na neschopence, že? Co na to říká šéfová v práci, že ji opustíš.

cifer: 7 zubů na 6 měsíců to čučim :grinning:, já čekala na první až skoro do 10. měsíců. Od švagrové syn, temu začaly taky strašně brzo, mYslim už kolem 3. měsíce.

Kaaace: to je dobře že už jste doma, doufám že všechno vyšetření dopadlo v pohodě a Tomáška nijak moc netrápily.

Tak se tu mějte a já se jdu chystat. :slight_smile:
26. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
Kaaace: jéééééje, tak to mi teda spadl kámen ze srdce i za tebe, že je malej v pořádku. Jak se vám to proboha stalo? Teda, fakt mě teď zamrazilo, ale jak píšu..jsem ráda, že je všechno v pořádku.

Ahoj Alčo, šéfová se to dozví až příští týden ve Středu-pokud bude srdíčko, jinak jsem ještě pořád na neschopence. Psala jsem ji z nemocnice, ale neozvala se..to je co :angry: takže uvidíme ten příští týden jak všechno dopadne. Náhradu už za m měla i před tím, takže si myslím, že ji to bude ukradený i holkám.
Jediný co ji může nasr.... bude to, že mi bude muset držet místo celé tři roky, kdy budu na mateřské (pokud to všechno vyjde a bude mimísek v pořádku).
26. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Alčo, fotil chlap ... musela bych dolů brejle, byly tam zmatky, ... taky mi blbě schnou vlasy, venku byla tenkrát dost zima, se divím, že jsme to obě neodležely, nešlo jim nějak vytápění, byla studená voda i ve vířivce ... tak jsem se nepotápěla, byla jsem ráda, že jsme se nacpaly dopředu a fotily jsme hned asi pátí ...
26. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
Krásné ránko při sobotě,

poslední dobou se probouzí nějak brzy. Všední den nebo sobota, šestá to jistí :sweat_smile: Ale přes den se zase do pelechu vrátím.

Luci: obrovská gratulace k mimískovi :dizzy_face: Doufám, že na prohlídce proběhne všechno v pořádku a budeš mít krásné těhotenství :slight_smile:

Kaci: to jsem ráda, že už jste zpátky a Tomík je OK :wink:

Cif: teda krásně frčíte v sedmičkách :slight_smile:
27. čer 2009 v 06:17  • Odpověz
autor
Bré ranko, jen nakukuju než MM nachystá kafe od pěti sme hore a blbi sme s malým v posteli :grinning:

Rady se Ti divím vstávat tak brzo když nemusíš :astonished:

cif: Hurááááááááááááá konečně si online :grinning: Tak honem nějaký fotééééčky Kubíčka, Jinak sedmičkové míry super :wink:

kaci: Myslela sem na Tebe čovče, sem taky mysela že mě povezou s Matesem když mi poprvé spadl z gauče hlavně že je o.k. a ty se obrň nervama - bude hůř :grinning:

luci: Adísek je chytrej že tam viděl mimíska. Strašně se mi líbí jak Tě oba kluci podporujou :dizzy_face: Držím pěsti, ať jde všechno tak jak má :grinning: . Jinak bych chtěla vidět Ježibabu šéfku až jí to řekneš :grinning: ta se zalkne :grinning:
27. čer 2009 v 06:56  • Odpověz
ahojte holky, dobré ránko, ... dneska jsme na naše zvyklosti trochu ranní ptáčata, vstávačka 6,15 ... se taťka nějak moc vrtěl než vstal a malá po jídle v 6 už neusnula .... večer mě chytla ta má zaprčená oční migréna, naposled jsem ji měla po porodu, v těhotenství jen v začátku ... už musím někam na tu masáž krční páteře, večer mě pak bolela hlava jako prase, ale prášek jsem si nebrala, šla jsem raděj spát ... dnes mám hlavu jako střep ... vezmu malou na nákup, budu dělat rajskou, na to nakoupený mám, tak to snad nebude nic složitýho .
V neděli nevařím, přes oběd bude hlídat babička a my jdem na ten oběd ... uteklo to ... máme rok od svatby .
27. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

tak včera jsme nestihla nic, protože naši přijeli ještě večer vrátit auto, takže jsem se k netu nedostala, ale dneska nevařím, tak využiju Kubíkův dopolední spánek a napravím to :wink:

luci.adis: opožděně gratuluju k těhu :dizzy_face: je to neuvěřitelný, že se to nakonec takhle samo vyřešilo :slight_smile: a hlavně držím pěsti, ať je všechno v pořádku :slight_smile:

Kači: hlavně že se malýmu nic nestalo :slight_smile: ty pády si zažijem asi všichni, uhlídat ty rarášky je asi nemožný, Kuba je zatím dost lenoch, takže zatím žádná nehoda, ale o to to bude asi horší, jak začne být akčnější, protože zatím nejsem až tak moc ve střehu ....

Marti: koukala jsem na fotečky z plavání, jsou super :dizzy_face: už se moc těším, jak po prázdninách taky budem chodit :slight_smile:

Rady: taky se divím, že vstáváš, když nemusíš :slight_smile: víš co já bych dala za jednu noc, kdy bych mohla spát jak dlouho chcu :grinning:

Hani: vidím, že u vás ráno podobný jako u nás :slight_smile: akorát Kuba dneska vyjíměčně spinkal až do 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

teď už si mě zase žádá, tak ho jdu chvilku zabavit než si půjde zdřímnout :slight_smile:
27. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahoj!
Adámek se naučil vstával kolem páté :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se to naučil asi od MAtýska :grinning: Naštěstí ale tak za půl hodiny usne, ale musím si ho brát do postele, protože k postýlce bych k němu musela furt vstávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska jsme sami doma až do noci. A mě se nechce vůbec nic dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Kačko, tak to jsem ráda, že Tomáškovi se takhle nic nestalo. :wink:

Cif,no Kubík už je chlapák, tolik zubů :slight_smile:

Mimochodem, včera jsem vážila toho našeho puclíka a představte si, měl 5200g! To je hrozný, za chvíli mě asi sežere nebo co :grinning:
27. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
tak fotečky přidány, konečně jsme se tím prokousala ....

Leni.dv. tak další mimís kterej brzo vstává :slight_smile: buď ráda, že pak ještě usne, to Kuba vstává mezi 5-6 definitivně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a Adámek roste jako z vody :slight_smile: dobře ho krmíš :slight_smile:
27. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
leni.dv: teď jsem nakoukla do foteček a fotky z ateliéru jsou úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: a podle foteček v druhým albu je malej taky celej taťka :slight_smile:
27. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahoj Cif, teda fotky super, se tady směju těm posledním, chudák malej, se ho taťka tak zbavil ....tatínci jsou vynalézaví! :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Leni.dv: to je dobře, že Adámek tak pěkně přibírá .... nad ránem mají děti lehčí spaní, dnes se mi to vymstilo, jak MM šustil peřinou, tak jsme už nezabrali, je to dnes všechno nějak jinak než jindy, brzo vstávačka, potřebovala jsem nakoupit, tak malá usnula 8,30 v kočárku, jen za náma doma zaklaply dveře, tak byla vzhůru, tak vařím s ní a všechno, docela náročný, pořád se nějak přesunuje, už téměř vůbec neleží, teď vedle mě morduje psa na baterky, ... jinak se přesunujeme ze sedačky z obýváku, do kočárku v kuchyni, do sedací židličky atd. ... no vždyť Hanka to zná ... dnes bude oběd tak ve 3 :grinning:
27. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
U nás je fakt dnes Sajgon, malá usnula po bojích 12,20 tak honem dodělávám oběd, s ní už nic neudělám, to je teďka hrozný, jí by vyhovovalo, kdybych ji buď pořád nosila, nebo jsme si v sedě hrály a mazlily se ... to je hezký, ale já se v tomhle tempu nestihnu ani napít, natož najíst a navařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Před spaním jsem ji nenechala si pohrát s řetízkem od žaluzíí, to byl řev !!!
27. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
.... zas tady trpím samomluvou ....
27. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
právě jsem vyslala MM s kočárkem ven, tak budu mít chvilku klid :slight_smile: akorát tady mám hromadu na žehlení, takže váleníčko se konat nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti: vidím, že Markétka je taky malej lumpík :slight_smile: Přesně tohle dělá Kuba. Když si sním hraju je nejspokojenější, když aspoň sedím vedle něho, tak taky dobrý, hraje si a vůbec si mě nevšímá, ale běda jak vstanu a udělám dva kroky od něj, to je řevu :stuck_out_tongue_closed_eyes: vůbec si ta moje potvůrka rozmazlená neumí hrát sám... všechny domácí práce dělám většinou když spí a nebo za jeho šílenýho křiku, když už to potřebuju udělat hned, ještě že mi přes den spinká docela hodně, i když na úkor nocí, jinak by mě už dávno odvezli do Kromcla :sweat_smile: :grinning:
27. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=258247&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

Holky, přihodila jsem fotky do našeho společnýho albíčka. Chtěla jsem u každé fotky napsat, jak je mimčo starý, někde to nemám, někde jsem si to domyslela, protože to nemáte psaný v albech, tak mě kdyžtak napište, opravím to....
27. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.