• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
leni.dv: my jsme dobře
27. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
leni.dv: tak už vím, komu pochválit krásnou úpravu alba :slight_smile: fakt pěkný, vyhrála sis s tím :slight_smile: údaj 5. měs. dobře a na té předtím měl 2 m, ale klidně to nech bez toho :wink:
27. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
to je hrozný holky, mě teďka došlo, že vlastně už 2.7. bude Markétce 7 měsíců - to snad ani není možný .... Leni to album je opravdu hezký, jsi dobrá fakt
27. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
Tak malá dnes už potřetí usnula, samozřejmně při kojení, ale už byla 3 hodiny vzhůru, tak to je na ni dost. Aspoň vyjde pěkně večerní spaní ... tak koukám na "My všichni školou povinní" je to na Barandovu
27. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
Holky, až budete mít chvíli, tak si přečtěte zážitky jedné maminky z porodu - nejde ani tak o porod samotný, ten byl zdá se v pohodě, (vy co rodit teprve budete, buď nečtěte - ale nic hroznýho tam není, tak se nebojte)ale o chování personálu jedné vyhlášené kliniky, jsem myslela, že mi trefí ... zlatá porodnice ve Vyškově !!!! Nic takovýho jsem nezažila ani u jednoho porodu ... tomu se říká, potkat kravku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.rodina.cz/clanek7211.htm
27. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
Ahoj kočky, zdravím vás a přeji pěkný podvečer :slight_smile:

Leni dv. mrkla jsem na to Album a koukám, že už mě tam máte... že čekám miminko :grinning: kují, ale já to radši tady nechám ještě bez těch týdnů kdyby náhodou nebylo ve Středu srdíčko. Potom to už změním :slight_smile: :wink:

A co je nového?
27. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
Jinak hollky díky moc za gratulace k těhu :slight_smile:

Hani, no to já taky... se mi tam ani nechce ve Středu chodit, aby mě tou zlostí nesežrala :grinning: :angry: , ale o nadělám, stejně tam budu muset. Nebudu jako ona a popravdě, psát ji to do sms nechci a dlat ze sebe něco extra. Těhu není nemoc, akorát já to prostě budu zvládat líp na neschopence, než se honit a stresovat v práci :wink:
27. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

U nás dneska byly hody, takže dojela i tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale bylo to fajn, malá byla pohodová. MM jel dneska do UH kamarádovi na svícu, tak doufám, že noc bude taky v poho

Lucka.adis: taky ještě jednou moc gratuluju k těhotenství. Ta tvoje šéfová je kráva, takže to určitě nějak okomentuje, ale ať si třeba políbí, ne? :wink:

Leni.dv, Adámek je taky teda kus chlapa, jestli si dobře vzpomínám, Verda vážila v 6ti týdnech podobně :sweat_smile: Jinak v tom albu má Verda na obou fotkách 5 měsíců :wink:

cif: ahój :slight_smile: To je dost čoveče, že jste přestěhovali pc. Jinak teda Kubíčkovy fotky jsou supr, obzvlášť ty poslední, chudák :grinning: :grinning:

Kači, to je fajn, že už jste doma a Tomášek je v pořádku :slight_smile: . Já z toho mám taky strach, jenom čekám, kdy přijde první pád
27. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Marti, četla jsem ten článek a měla jsem úplnou hrůzu v očích! Ani se mi nechce věřit, že takový personál opravdu je! :confused: A jestli je, tak by tohle zaměstnání neměli vůbec dělat a už vůbec nechápu, že jim to tak prochází! Je to hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jé, Zdeni, tak mi ukaž jinou fotku, třeba kde má 2 měsíce nebo tak :wink:
27. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
Leni, já si taky říkala, že ženská toho má kolem porodu i tak dost, a ještě kolem sebe takovej blázinec, se mi dělalo z těch lidí a z toho klimatu tam uplně špatně.. . fakt pitomci neprofesionální :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile: Pridala jsem dalsi brisko:slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
27. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
Zdeni a co tato: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2598219&vReferer=%2Fphotos%2Fgiselka

Když bych dala tam tu, tak tam má useklou hlavu :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Leni.dv: nečeká Veronika Matyáška už 3.7.? V přehledu má termín 13.7.2009
27. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Leni, jj, dej tam tuhle, ať není chuderka bez hlavičky :grinning:

No nic, já se pro dnešek loučím, už pomalu nevidím na oči. Dobrou :slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

dneska jsme vstávali až před 7, hurááá :grinning: pojedeme dneska na oběd k našim a pak Kubíček zůstane u babi a my s MM zajedem do Brna ještě dokoupit pár drobností do domečku a hlavně koberec na chodbu.

Marti: článek jsem taky přečetla a to je teda fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: opravdu díky za vyškovskou porodnici, i když já tu první PA taky neměla zrovna příjemnou, ale s tímhle se to nedá naštěstí absolutně srovnávat...

Zdeni: konečně jsem MM donutila to přestěhovat, ale byla kolem toho kovbojka, napřed to zkusil sám a protože nefungovalo přijení na net, museli jsme volat ať nám sem někoho pošlou a pán byl dost naštvanej, že sme nezavolali hned, že je to dvojí práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no jo chlapi :grinning: máš pěknou fotečku v pase :slight_smile: vidím, že máte všichni fotečku s prckama, tak budu muset taky nejakou najít. Tchyni jste přežili, tak máte zase chvilku pokoj, ne? :wink: :grinning:

no nic, musím běžet, Kuba zas nechce být vůbec sám a taťkovi se neřádovi nechce za ním vylízt z postele :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak se mějte a užijte si neděli :slight_smile:
28. čer 2009 v 07:47  • Odpověz
Ahojky holky, člověk na vás jednou za čas mrkne a vy tu hned takoví strašidelný články o porodu dufám, že do Ledna zapomenu co jsem četla a budu se uklidňovat , že to bylo někde v
Praze :wink:
28. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
ahoj holky, teď jsem přes 2h dočítala diskuzi, abych byla v obraze :sunglasses:

V pátek jsme nekonec jeli na zámek do Jaroměřic nad Rokytnou, je to tam moc pěkný. A manža chtěl mermomoci na hříbky, tak jsme po cestě zpátky zastavili v lese a asi 2,5h jsme hledali houby... Pár jsme jich našli, většinou praváky, suchohřiby apod. A některý fakt velký. :slight_smile: Další 2h jsme to doma oba čistili a krájeli ..
Včera jsme byli na pouti, naštěstí nepršelo. Ale docela to upadá, čímdál míň kolotočů, stánky pořád stejný a k tomu všechno extrémně předražený :angry: No, ale cukrové vatě, langošům a vařené kuruřici jsme fakt neodolali :grinning:
Na těch houbách mě ke konci chytly záda pod lopatkou a drží mě to doteď. Asi mám něco skříplího, protože mě bolest vystřeluje do žeber a do zadku... No, chci se vidět zítra v práci :confounded:

Kaci, ty sis chuděro teda musela zažít nervíky. Ještě, že je Tomášek v pořádku. :slight_smile:

Leni.dv, fotečky jsou fakt krásný. :slight_smile: U nás je to o tom, že co nenafotím já, není... A jinak velká pochvala za společný albíčko. :slight_smile:

Veru, jak se cítíš? Nerodíš? S tou švagrovou je to síla.. A už víš něco bližšího? Jak se jmenuje atd.

Holky, jak jste řešily to vyšetřovací zrcátko, na co to vůbec je? Moje dr. to taky prodává, ale jen když chceš, tuším za 30,- nebo 50,- Kč. Ale kdyby mě nutila si ho kupovat při každé poradně, tak bych ji poslala asi někam... :angry:

Lenajsku, je super, že už cítíš bublinky :slight_smile: Já bych řekla, že skutečně pohyby cítím až poslední týden. Hlavně po ránu a večer, když jsem v klidu. ROzhodně se už o tom nedá pochybovat :slight_smile: Někdy to jsou dokonce kopance. Dávala jsem šáhnout i MM, ale myslím, že to moc necítí a jen aby mi udělal radost, řekne, že to cítíl.

Luci, však do práce nemusíš neschopenku vozit osobně. Pošli to poštou, už bych se na tvým místě na šéfku vysrala a zbytečně bych se tím nestresovala...

Co říkáte na ty povodně? Je mi těch lidí úplně líto. Už jsme s MM poslali penízky na Člověka v tísni, třeba se zrovna naše penízky dostanou na nějakou rodinu s dětmi, aby jim mohli koupit vše, co potřebují. :wink:
28. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
Holky , zítra ná m držte palečky valíme na to NT vyšetření a uvidím po třech týdnech brouka v bříšku :wink:

Ty povodně nemám slov, my poslaly aspoň sms :wink:
28. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
Ahoj kočky, koukám, že jste všechny někde pryč... my jsme taky byli aspoň na procházce a bylo to prííííííma :slight_smile:

Misicko, budu na tebe určo myslet.. neboj, všechno bude o.k

Ohledně těch povodní taky nemám slov, když to vidím ve zprávách, tak se mi chce brečet a je mi těch lidí opravdu líto. Nevím co bych dělala já na jejich místě, musí to být pro ně opravdu hrozné a náročné.
Snad se to počasí brzo vzpamatuje a bude klid.
28. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Páji, to je super, že cítíš pohyby:slight_smile: Neboj, TM už to taky za chvilku bude cítit:slight_smile: Nám už kope celkem pravidelně, jak lehnu úplně na záda:slight_smile: A když se mi na jedné straně břicha vyboulí, je to taky prča:grinning:

No, s těma zrcátkama a platbama je to prostě bordel, no:frowning2: Teďka už na to nechci moc myslet, ale po 6nedělí hledám nového Dr....

Já jdu příští pátek na ten kontrolní UZ, tak doufám, že bude vše tak já má být:slight_smile:

Misicko, budu zítra držet všechny palce co máme:grinning: Neboj, bude to v pořádku!:slight_smile:

No a povodně :pensive: Hrůza....
28. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahojte holky, my jsme před chvílí přijeli, nevydrželi jsme a v sobotu dopo jsme jeli do PRahy podívat se na synovce, je úplně boží!
Jinak u nás nic novýho, v noci už fakt krutý bolesti, tak snad už to co nevidět bude.
Zítra napíšu víc, dvě noci jsem nespala, tak to zkusím teď.
28. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
Ahoj holky, jsem dnes nějaká vyřízená :confounded: Malej je dnes protivnej, uřvanej, přes den toho moc nenaspal, jen vždycky na chvilku :unamused: Teď už je vykoupanej a v postýlce už usíná. Vůbec nechápu, co ho trápilo :confounded: Myslela jsem si, že měl třeba bolení, ale prděl i tak, ale sabík jsem mu radši dala. Ke všemu mě naštval MM, že místo toho, aby byl s náma, tak jel na debilní ryby :angry:

No nic, dnes půjdu brzo spát. Mějte se!
28. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný nedělní večer přeji, hlásím se z chalupy, včera celej den zataženo ale teplo, nepršelo, zato dneska slejvák jak něco, tak jsme byli vevnitř, já vařila, pak jsme lenošili, takže pohoda. Včera jsem se odreagovala u záhonků, udělala jsem co jsem chtěla, dokonce umyla okna, tak mám radost a dneska už klídeček. Už se těším, jak tam pojedem na dovču.
Zítra tady budu až odpoledne, jedu do Brna mrknout se ještě na nějaký oblečení, asi na dlouhý těhu kalhoty nebo s gumou v pase a ještě nějaký tričko, a pak ke kamarádce pro oblečky, co pro mě má nachystaný. Tak to proberem, těším se. MM mě pak autem hodí domů, jak pojedem z práce.
Všechny zdravím, jdu vás dočíst, mějte se fajn a opatrujte se!
Jsu zvědavá, co Verča, to se asi dozvím.
Luci, opatruj se!!! :wink:
Páá!
28. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahojte holky, dneska jsem neměla ani čas nakouknout. Markétka vstávala zase 6,30 ale MM si ji vzal do obýváku a nechali mě do 8,30 dospat ... dopo klídek, odpo dovezl MM babičku a jeli jsme na motorest Na peci na oběd, jsem si teda štrejchla, to byla dobrota .... nakoupili jsme v Tescu, malá naštěstí spala odpo 2,5 hodiny !!! jsem uplně koukala, dokonce na oběd snědla celou skleničku zeleniny !!! nechápu, pak ještě kojo ode mě , na svačinu půlku banánu a na večeři talíř kaše + 2x kojo ode mě ... zírám ... co se to děje ?! .... usnula už v osm, paráda ... mám tady na týden Pavku, jde na týden na brigádu, tak u nás bude spávat .... dokoukám telku a jdu spát ... mějte se hezky ....
Leni, to je mi líto, že byl Adámek protivka ... to se tak někdy stane, že jim něco nesedí, zítra bude určitě líp ....
Veru, moc jsem na tebe myslela, jestli už se něco děje ... držím palce, ať je to brzo a bezbolestně !!!!
Páji, tak koukám, žes měla nabitý víkend, škoda že tě chytly ty záda, snad bude líp!
Luci, to je dobře, že je ti fajn ... jen tak dál ... ve středu budu držet pěsti !!!!
28. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Lenajsek - to je dobře, že pobyt na chalupě ok, na něco je ten déšť dobrej, aspoň sis odpočinula od práce na zahradě ....
28. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
Tak jsem vás jen v rychlosti přelítla, zítra odpoledne přečtu poctivěji.
Veru, Ty jseš teda dobrá, že jsi ještě jela do Prahy. Tak snad už mimčo fakt co nevidět vykoukne na svět, aby Tě ty bolesti netrápily dlouho... držím palce, aby to bylo vše v pohodě a bez problémů!
Luci, četla jsem, že ve středu jdeš do práce... tak hodně štěstí při jednání se šéfkou... a kašli na ni, hlavně, abyte ty a mimi byli v pohodě!!!! Držím moc palečky!
Míšo, hodně štěstí na zítřejší screening!!! Ten UZ je nepopsatelně krásnej... :wink:
Teri, krásný bříško. :wink:
Páji, to je super, že jste si dovču užili, škoda, že jste neměli moc pěkný počasí.. snad ještě hezky bude. A ke kopanečkům a pohybům gratuluju, to je super, že je už cítíš častěji. :wink:
Leni, to je mi líto, že byl dneska malej tak protivnej, někdy se holt asi zadaří... :frowning2: A co chceš na chlapy říct, oni asi prostě potřebujou nějaký odreagování, já si teda nedělám iluze, že MM bude pořád se mnou a mimi doma... buď ráda, že nechodí do hospody. Toho se u MM děsím, že půjde prostě na pivo a bude smrdět a bude mít třeba mírnou špičku. :angry: Pro TM jsou asi ryby relax, no co už naděláš... :unamused: :frowning2: Je to těžký... :frowning2:
Luci-cifer ahoojky! To je fajn, že jseš už online, konečně budeme mít nějaké nové info! :wink:
Kači ahojky, vítejte s Tomíkem doma... to je dobře, že je malej v pořádku, ale musel to být fakt hroznej zážitek... snad už se nebude nic podobnýho opakovat... držím palce!
A kdypak se vůbec vrací Kačka z Chorvatska? Snad byla cesta v pohodě a dovolená suprová...
Jinak ty záplavy to je děs, příroda si s náma dělá co chce, zasloužíme si to asi... :frowning2: Je to fakt hrůza, taky jsme poslali dárcovský SMSky... nedovedu si představit, že bysme bydleli v zátopové oblasti, přijít o všechno, o střechu nad hlavou.. říkala jsem si, jestli tam jsou nějaký těhulky, nebo maminky s miminkama že to musí být strašný. To fakt nevím, co bych dělala... to musí být na mašli. :frowning2:
Nic kočky, jdu pověsit prádlo a pak si usušit hlavu... zítra odpoledne se ukážu.
Papa! :wink:
28. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ještě jsem přečetla ten článek... no fakt mazec... :frowning2: Jsu v šoku, nemám slov... nechápu, co ta sestra tam vyváděla za divadlo, a že jí na to nikdo nic neřekl... to je fakt děs, že člověk neví, na koho natrefí a hlavně fakt nechápu, že takoví lidi můžou pracovat ve zdravotnictví... :frowning2: :angry:
28. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

počasí teda pěknej hnus :frowning2: Jsem zvědavá, jestli nějaký léto vůbec dorazí. Ty záplavy jsou fakt hrozný. Když to poslouchám, mám zježený všechny chloupky a oči těžko zůstavají suchý. A to navíc do konce týdne ještě hlásí další deště :frowning2:

Společný albíčko je krásný, Leni hezky jsi si s tím vyhrála :dizzy_face:

Za chvilku valím do práce. Dneska mě čeká celkem dlouhej den a už teď jsem vyfluslá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 07:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.