• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
No psala jsem tobě Leni :wink:
Hm, tak to já právě do těch látkovek chci jit :slight_smile:
19. dub 2009 v 08:55  • Odpověz
Já jsem na to asi docela i lenošná :sweat_smile: Přijde mě kolem toho strašně moc práce
19. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
je to o cviku, uvidím, pak vám tady poreferuju :grinning:
kamarádka z Plzně látkuje a prý je to pohoda, jen ten začátek je trošku těžší....papírovky budu určitě taky využívat, alespoň ze začátku....odhodlání mám, doufám, že to vydrží :slight_smile:
19. dub 2009 v 09:06  • Odpověz
Tak aspoň, že máš to odhodlání, já nemám ani to :grinning:
19. dub 2009 v 09:15  • Odpověz
Holky, náhodou jsem objevila album maminky, co má trojčata, ale nádherný, krásně přibývají. Úplně mě to dojalo. Ale musí to být zápřah. Ty holčičky jsou krásný!
Koukněte:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2658304&vReferer=%2F
19. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahoj holky, pěknou neděli přeji, dneska jsu jaksi v jednom kole a mám i nějakou blbou náladu, asi na mě padá, že bývám sama doma, MM měl dneska ráno první zápas v nohejbale, byli v Pustiměři, začínali v devět ale přijel až v jednu, já jsem už byla nervózní kde je, prostě nic moc začátek neděle. Přesadila jsem ty kytky ze včerejška, tak to na balkóně vypadá super, budu tam bývat častěji.
Byli jsme se odpoledne projít na náměstí a v zámecké zahradě, příští neděli v kostýmech... :slight_smile: Za chvilku si jdu šaty vyzkoušet, jestli se do nich s prsama narvu. :grinning: Snad jo. Objednali jsme i 4 místa v moc pěkné restauraci, nově otevřené přímo v zámku, myslím že se to jmenuje Zámecká restaurace. Je to dole v podzemí, hned vedle WC na zámku. Je to asi měsíc otevřené, krásně udělaný, ceny jídel bych řekla tak srovnatelný s Brnem a s výletním místem, samozřejmě někdy je to přehnaný, ale jsou tam jídla i za 119 ká, nebo za 80, což je asi tak normální. Tak to bude stylový na zámku a ještě v kostýmech... už se těším. Řekla jsem číšnici, že budeme v dobových kostýmech, a ona hned že to musí říct majiteli, že si nás vyfotí... :grinning: Tak svědkům to radši říkat nebudu, aby se dopředu nevyděsili, když oni se táááák rádi fotí, asi jako ten můj... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nějak to dopadne.
Hani, takže vy jste nakonec včera ve Slavkově nebyli, byli jste v Olympii? Tak třeba někdy příště... :wink: Dneska bylo nádherný počasí.
Jdu si vás dočíst, mějte se krásně, zítra moje nálada bude snad lepší...
Holky Leni a Veru, co ve čtvrtek ta vycházka se psama, šlo by to? :wink:
Páá kočky, všechny zdravím a jdu dělat těsto na palačinky, MM se sám nabídl, že je usmaží, tož jsu zvědavá.... :wink:
19. dub 2009 v 17:38  • Odpověz
Leni, postýlka krásná, mimískovi se tam bude určitě krásně spinkat, ten kolotoč je taky super... :slight_smile: Na kolik vás přišel a kde jsi ho kupovala? To je ten s těma medvídkama, co má i Verča?
Zuzi, tak jaká byla oslava včera? Nealko pivo se dá, jen já nesnáším Radegast Birell, přijde mi hrozně hořkej. Nejradši Bernarda nealko, ale to málokde mají. A taky by se mi po něm chtělo spát. To je fajn, že malá jen jednou zaplakala, už se taky těším na fotečky.
Heli, to jseš dobrá s těma látkovkama, já si to vůbec nedokážu představit, ani nevím jaký bych kupovala, jen okrajově vím, že je toho nějak hafo druhů...
Leni, určitě se věcičky někam vlezou.. :wink:
Hani, na video mrknu, až bude víc času, ale věřím tomu, že je super, bo malej je super. :wink:
Pááá!
19. dub 2009 v 17:43  • Odpověz
Leni ahoj!

Já se momentálně docela nudím, MM odjel po obědě do Bratislavi a vrátí se zas večer :confounded: Já teda v jednu vyrazila se psem ven, obešla jsem si to polama k rybníku a po cestě domů jsem si musela sednout na lavečku a odpočnout si, bo mě hrozně píchalo v levým podbřišku, už jsem myslela, že to neujdu :sweat_smile: Pak jsem se zastavila s jednou známou a miminkem, tak jsme kecali a dom jsem došla ve čtyři :sweat_smile: Pěkně mě z toho bolej nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ve čtvrtek bych mohla, ale dopoledne jedu zase k dr a musím si zajet tentokrát nakoupit, tak možná by pro mě bylo lepší třeba ve středu?

Takže ta restauračka je tam dobrá? To jsem ani netušila, že tam nějaká je :sweat_smile:

Ten kolotoč jsem kupovala z MMB, je teda použitej, ale není to na něm ani trochu poznat, asi ho moc nevyužívali, a stál myslím kolem 700,- a Verča má úplně stejnej :wink:
19. dub 2009 v 18:11  • Odpověz
Tak hlásím, že jsem se do svatebních šatů narvala, ale jsu teda bez šprndy, se šprndou bych se taky narvala, ale tlačila mě kostice, tak půjdu nahoře bez, není to poznat a šaty mají saténovou podšívku, tak je to i příjemný. Bříško naprosto v pohodě, tam je to už volný.
Leni, ta restauračka je otevřená ani ne měsíc, otevírali 26/3 k příležitosti otevření Slavkovskýho zámku pro letošní rok, v květnu plánují i zahrádku. Jako lepší oslava nebo lepší večeře se tam dá určitě zajít. Řekla bych, že konečně nějaká luxusnější restaurace ve Slavkově, navíc přímo v "centru dění" na zámku, a cenově dle mého názoru fakt srovnatelný s Brnem-střed, spíš levnější, na to, jak to tam vypadá...
Leni, u mě zase nehrozí středa, to jedu k zubařce odpoledne, na 15.15 do Kr.Pole, tak jedině v úterý, nebo zítra. Nebo v pátek během dne... To mě mrzí, že Tě píchalo v podbřišku, snad to už bude dobrý. Nožky si dej nahoru a odpočívej... :wink:
Tak my jdem na ty palačinky, těsto uleželý, tak to jdem smažit. :slight_smile:
19. dub 2009 v 18:28  • Odpověz
Leni, tak uvidíme, jak se vyjádří Verča. V ten čtvrtek by to taky šlo, jen bych sebou víc hodila nebo teda záleží, v kolik byste chtěli jít...
19. dub 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:
Teda trojcatka :sweat_smile: Tolik radosti najednou :grinning: Ale jsou pekny, holky...Ale to bych je snad musela nosit po schodech nebo bysme se museli prestehovst, to bych naseho pidivytahu fakt takovy kocar nenarvala:grinning:
19. dub 2009 v 19:28  • Odpověz
Ahojte, my jsme měli výletový víkend- oba dva dny, dneska celodenní výlet ve Valticích, jsem úplně hotovka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:.
Holky já jdu příští týden někdy k Dr., zítra jí zavolám a objednám se, takže prochajda určitě, ale teď ještě nevím, který den budu v Brně, napíšu zítra.
Trojčátka jsou teda mazec:slight_smile:
19. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

jdu vás jenom v rychlosti pozdravit, omlouvám se, ale dočíst nezvládnu. Včera proběhlo stěhování, takže jsme konečně nahoře :dizzy_face: to nejhorší se včera zvládlo, ale uklízet a dolaďovat budu ještě nějakej čásek, blbý je, že nemáme přetažený připojení netu, takže abychom vůbec měli přístup, musel PC zůstat zatím dole, takže dostat se sem je zatím téměř nemožný. Doufám, že se máte všechny fajn, kdyby se plánoval nějakej srazík, písněte mi prosím do IP :wink:

Tak se mějte zatím krásně, doufám, že se to brzo s netem vyřeší a budu moc zase koníkovat :grinning:

Dobrou :slight_smile:
19. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj holky,jdu vás jen pozdravit :slight_smile:
Trojčátka jsou kouzelný,ale asi by mě jeblo :sweat_smile: mě stačí jedno uřvanče a kdyby to bylo 3x tak mě asi odvezou.Maminu teda obdivuju :dizzy_face:

no nic,jdu do betle.mládě jsme konečně po hodinovém projevu uspali tak jdeme spinkat.páááááá :dizzy_face:
19. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
Veru, psala jsem té mamince trojčat, psala mi, že byla na umělým oplodnění, dali jí 3 embrya, prý jsou horší kvality!!!! Výsledek má prý teď v postýlce. Holky jsou úžasný
19. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj holky,

hlásím se z Paříže :grinning: přišla jsem sem jen mrknout, ráno se rozepíšu víc :wink: ale nejdřív si vás musím dočíst :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 01:31  • Odpověz
Dobré ránko! Tak se hlasím po víkendu stráveném na Slovensku. Bylo to fajn, ale uteklo to moc rychle...
Jdu vás dočíst.
20. dub 2009 v 07:26  • Odpověz
Marti, trojčátka mazec!! To si vůbec nedovedu představit...

Lenajsku, bezva, že jste si užili divado a příští týden jdete teda slavit výročí svatby, jo? Nová restaurace? To mě zajímá! Pak musíš říct, jaký to tam bylo :slight_smile:

Luci, tak jak bylo v krásné Paříži? Hoď pak do alba nějaký fotečky!

Leni.dv, tak už jsi sbalená do porodky, jo? To je dobře, však už to uteče jako voda a do té krásný postýlky přibude i krásné miminko :grinning:

Cif, fajn, že už jste přestěhovaní :wink:
20. dub 2009 v 08:06  • Odpověz
Dobré ránko!

Cif, tak už bydlíte? Tak to je super! Pak zas ukaž nějaké fotečky :wink:

Luci, tak pak napiš, jak bylo v Paříži :wink: Někdy bych se tam chtěla taky podívat, manža má štěstí, že už tam byl. A fotky určitě nějaký přihoď :slight_smile:

Katy, tak na Slovensku jste si to užili? Já bych taky tak někam jela!!! V mém případě ale pojedu tak akorát do porodnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. dub 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahoj Leni! Jo, bylo to moc fajn, jen to dnešní vstávání mi dalo zabrat, moc jsem toho za víkend nenaspala. Vlastně naspala tak nějak normálně, ale jaksi mi teď 7 hodin spánku nestačí, takže se těším, že si dnes po práci schrupnu :slight_smile:
Tak to bude taky super výlet do porodnice :grinning: Už brzy se dočkáš a dovezeš si svůj pokládek :wink:
20. dub 2009 v 08:25  • Odpověz
autor
Bré ranko holky, my byli ráno u Dr. sme zdraví jako řípy, malej mi cestou domů vytuh tak ho nechám chvili pospat v kočárku, dáme kojo a pofičíme na to focení na bazén :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vyžebrala sem si u Dr. ten Prevenar konečně tak pak půjdu do lékárny vypláznou ty nehorázný prachy za tu vakcínu.

luci: Jééé Paříž, to bych si taky nechala líbit, my plánovali loni na jaře ale to sem byla zrovna v blicím období tak se nekonalo a teď nevím kdy se dostanem :unamused:

cif: Super že ste přestěhovaní, ještě dolaidt to připojení na net a bude to dokonalý co :grinning: Kdy bude kolaudace? :wink: :grinning:
20. dub 2009 v 08:26  • Odpověz
Katy, jo teď musíš spát víc :wink: Já jsem teď teda taky nějaká víc unavenější :stuck_out_tongue_closed_eyes: A manža taky, ikdyž ten teda nevím z čeho :grinning: Včera vytuhl v obýváku na sedačce, 2x jsem ho šla budit, pak jsem se na to vyprdla a nechala ho tam spát :grinning: Podotýkám, že oblečenej :grinning:

Hani, vy jste taky furt někde v tahu, čoveče :grinning: A co psisko?
20. dub 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
leni: CO doma, taky budeš lítat uvidíš :wink: Tomášek v poho, ho fur pozoruju, vet je tam až od 9ti budu tam volat a pak tam s ním skočím, snad mi neřekne nějakoušílenou diagnozu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
Krásné ráno holky, právě jsem se koukla na přátele a jdu si vás pročíst :grinning:
20. dub 2009 v 08:38  • Odpověz
Hani, no mě to doma nebaví ani teď :grinning: Tak mi dej vědět, co Tomin, snad to nebude nic vážného :wink:
20. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
Čau Leni, jdeš dnes na ten kurz? Hele, mají se tam brát věci na převleční že? a asi těhu průkazka...nebo ještě něco? Nechce se mi tam volat, když se můžu zeptat tebe :wink:
20. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
Helu, ikdyž se mě nějak moc nechce, tak pojedu :wink: Vem si sebou jen nějaký tepláky nebo tak něco, většinou jsme totiž na žiněnkách a určitě tehu průkazku. Přezůvky nemusíš, je tam koberec. Jinak nic nepotřebuješ.
20. dub 2009 v 09:15  • Odpověz
Tak díky moc :slight_smile: Mě se popravdě taky moc nechce, ale jestli se nerozhoupu dnes, tak bych to asi furt odkládala. Musím autobusem a ještě s přestupama :unamused:
Jak dlouho tam budeš chodit ty, koukám, že už se blížíš do "finále" :grinning:
20. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
Tak to je blbý s těma přestupama, to by se mě taky moc nechtělo. Ještěže já mám auto a ještě se vlezu za volant :grinning:
No jo, finišujem :grinning: Uvidím, co bude příští týden....
Jen takovej blbej dotaz na tebe, jak se vlastně jmenuješ? Ať vím, jak tě oslovovat :sweat_smile:
20. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
Ať tě třeba neoslovuju blbě :sweat_smile:
20. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.