• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj holky, zdravím vás ze Slaného :slight_smile:
tady taky počasí nic moc, ale pořád se to nedá srovnat s tím, co se děje na Moravě, fakt hrůza :rolling_eyes:

Hame: Hanuli, prosimte, jak jsi mi posílala ty fotky na email, tak jak je můžu uložit, nebo tak, ja je ulozim,ale je to zazipovany a ja to neumim rozepnout :frowning2: help help help :grinning:
29. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
autor
Zdravím po víkendu, měli sme to náročný, tak jsem se sem nedostala, jak bude chvílka zkusím Vás aspoň v letu dočíst :wink:

Kik, zdravím na druhej konec republiky, jak pokračujete ve zvelebovaní bytečku? Ty fotak - prostě ten soubor co je zazipovanej, klikni na něj pravou stranou myši a dej rozbalit sem, je to tuším třetí nabídka shora :wink:
29. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
leni: Společné albíčko jedna báseň, ale já Tě furt chválím, ať už přes fota, tak přes to tvoje vaření, tak aby si nám nezpychla :grinning:

cif: Fotky suprácký, ale jak píšou holky, ty poslední dvě sou prčovní :grinning: taky bych to zkusila, ale nám by z toho koše vylezl během vteřiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

m1rti: Ten porod to je jak z hororu, řekla bych že sestra byla psychicky labilní a celkově ten přístup no děs. Bych zvažovala když ne stížnost, tak bych to třeba někde rozmázla :frowning2: , tkahla zkazit tak krásnou věc

Teri: Teda, bříško se Ti už rýsuje, už vypadáš jako těhulka trochu :grinning:
29. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
autor
Rady, v té práci to musí být děs, tohle je počasí tak na spaní a ne na práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ať ti to rychle uteče.
29. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
Hani, taky mi ta hlavička pěkně klepe na klávesnici :grinning: :grinning: Pošli mi prosím fotečky z toho našeho posledního srazíku.
29. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

my dneska vstávali o půl 7 :dizzy_face: a teď si drobeček šel dát prvního šlofíka :slight_smile:

na povodně taky nemám slov, je to hrůza, vůbec si nedokážu představit, že by to potkalo nás....

leni.dv: Adámek měl včera špatnej den? tak snad dneska bude líp :slight_smile:

lenajsek: téda už 20 tt, to je fakt neuvěřitelný, jak to letí :slight_smile: užij si nákupy a probírání oblečků :slight_smile:,

ronaldo: ať Ti to v práci uteče, se Ti nedivím, že se Ti nic nechce, mě dneska taky ne, to počasí je fakt ubíjející, buď je hnusný dusno, nebo prší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani: Kubovi se v tom koši celkem líbilo, i když na fotkách to moc nevypadá :wink: on totiž sotva zmerčí, že ho fotím, tak ztuhne a přestane se smát :grinning: Kuba je podle Matýska lenóra, takže jenom seděl a čučel :slight_smile:
29. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
ahojte holky, dobré ránko, my noc ok, nevím, kdy bylo první kojo, ale druhý v 5 (asi jí zas bylo horko), vstávaly jsme po 7. ... v 7,30 jsem budila Pavlu, jde na brigádu jako loni - na benzinku, tak tento týden spí u nás, dorazí až večer ... snad cestou nezmokne ....
Dneska dopo budem doma, měla bych dochystat ty papíry na stavební úřad, večer jsem si na to zase nevzpomněla, na odpoledne mám na 14 hodin tu solnou jeskyni, ještě pošta, DM a nákup a mazat domů ... naštěstí dnes nemusím vařit, dost zbylo jídla z víkendu.
29. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Cifer - ty děti tak rády pózují, viď? .... taky jak na malou zamířím foťák, tak se začne šklebit ... ale nemůžu natáčet, kouká na mě a nedělá to, co dělala než jsem točit začala ... :grinning:
29. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
Marti: jj, já doteď nemám pořádnou fotku, kde se Kuba směje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: on prostě jak vidí foťák tak zůstane hledět na něho a je po smíchu :grinning:
29. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahojky, tak zdravím a pomalu vyražím. Holky mě tak šíleně bolí vkrku, že má strach polknout, takže asi žádné chození po obchodech po vyšetření a asi se stavím za obvodní ať mi něco napíše.
29. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
holky maminy, hledám na netu nějakou cestovní postýlku, zatím jsme ji neměli, ale teď bych ji chtěla využívat jako ohrádku, co máte doma vy? ať se v té záplavě trochu zorientuju :wink:
29. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
Hani, prosím Tě, kde jsou fotečky z toho srazíku jak jsme seděli na zahrádce v cukrárně? Vím, že jsem je už viděla, ale nemůžu přijít na to kde....
29. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
už jsem je našla, tak dobrý :sweat_smile: :grinning:
29. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
Cif, já mám v kuchyni druhou postýlku, ale taky jsem už přemýšlela, že jak začne malá stoupat, tak ji vrátím kamarádce a dáme tam tu cestovní. Na srazu jsem ji nepoužila, malá spala raděj se mnou, tak bychom ji využili takle .... naši cestovní postýlku mám v albu - Markétka - (je starší od kamarádky)
29. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Luci, my máme cestovní postýlku, ale značku ti neřeknu. Naši to kupovali v mimi, taky to pak budu mít jako ohrádku, zatím není potřeba. A pasuje tam i normální matračka, ale to asi do všech. Ta co tam je je hodně tvrdá. Si ju klidně přijeď pořádně prohlídnout :wink:

Ty záplavy teda mazec :frowning2: Taky si to nedovedu představit

Lenajsku, já jsem taky měla strach, že MM si tu hospodu neodpustí, ale co je malá na světě, tak je radši doma, i když ho kluci lákají. Tak si myslím, že i TM bude z prcka tak na větvi, že bude furt doma :wink:

No nic, malá sebou mele, že mám strach že se mi vykroutí. A taky jaksi podezřele smrdí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Zdeni, taky jsem si říkala, že ta matrace je děsná v té cestovní postýlce, malá si v tom zatím jen hrála a dala jsem pod ni kapničku, tak to šlo ....
29. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
díky za tipy na tu cestovní postýlku, taky by mi stačila i použitá, ale koukala jsem na MMB a nic moc tam není... na ohrádku je ještě chvilku čas, zvlášť když Kuba je dost lenoch, tak si asi tak hned stoupat nebude, ale už se po nich dívám :slight_smile:

Zdeni: narazila jsem když jsem hledala fotky ze srazíků na odkaz foteček ze srazíků mimin a poznala jsem tam spolužačku ze základky, Tys chodila o Olgou do třídy na zdrávce?

Marti: vidím, že má Markétka stejnou hračku jako Kuba, to sluníčko :slight_smile: Kuba ju má hodně oblíbenou :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Luci, jj, chodily jsme spolu do třídy na střední :wink: Jinak čoveče o té Marcele zatím nic nevím, budu muset zavolat babičce, jsou sousedky :slight_smile: Jinak já mám Verdu v té postýlce furt i teď, válí se tam s hračkama a já můžu aspoň něco udělat.

Marti, já mám taky pod malou ještě deku, jinak by to bylo fakt tvrdý. A na spaní to není určitě.
29. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Zdeni: tak až něco zjistíš, tak mi dej vědět, zajímalo by mě jak se má :wink: já vím, že tu postýlku používáš, právě mě napadlo, jestli by tam Kuba taky nebyl spokojenej, na zemi na dece se mu moc nelíbí, radši je někde výš, nejradši na přebalováku, ale tam už být dávno nemůže bez toho abych u něj stála...
29. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Cif, Markétce se líbí cokoliv s očima ... mamka má teď v květináči zapíchlý takový sluníčko dekorativní, a když tam dojedu, tak u toho pořád stojíme ... se jí to moc líbí
29. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
i tady jsou nějaký inzeráty, níže jsou i za slušnější cenu : http://deti-kocarky.sbazar.cz/hledej.html
29. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
29. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Marti: díky moc :slight_smile: ta poslední vypadá dobře, ještě mrku na ten druhej odkaz, třeba tam něco za dobrou cenu najdu :slight_smile:

šmudla spinká, tak jsem se pustila do vaření a volá mi MM, jestli vařím, že se musí po práci zastavit u jeho rodičů, že se může najíst tam a že já taky musím něco jest, ho vůbec nenapadlo :angry: :grinning:
29. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahoj holky,
od rána jsem si vytvářela krabici na pleny, už mi asi fakt hrabe, doma bordel, ale já si hledám takový ptákoviny na práci:slight_smile:
Už jsem celkem otrávená, v noci ale relativní klid, ale stejně se cvičně budím :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Leni moc hezký album jsi udělala:slight_smile:. Příště, až bude mít Adámek lepší den, tak ho vraž TM s sebou, ať si odpočineš aspoň ty, však u ryb stejně jen sedí a čučí, tak aspoň může drncat kočár.
29. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
Čauky!
Od rána nám nešel net, rozjel se až teď. Dnes je Áďula zatím v pohodě a vnoci taky krásně spinkal. Teď je v houpačce a čučí na ty blbosti.
A Jessina si honí ocas :grinning:

Děkuju za pochvalu společnýho alba, ale když jsem byla v porodnici, tak na tom taky někdo pracoval, takže to není jen moje práce a navíc ho vytvořila Hanča :slight_smile:

Veru a jakou krabici jsi vytvořila? A furt cvičíš s epinem? :slight_smile:
29. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ahojky holky tak jsme zpátky, ale vyšetření nedopadlo podle našich představ. Naměřily nám tu nosní kůstku 3, 4 mm což je hodně max je 2,5. Mám strašnej strach co bude dál. Proč musíme mít tolik smůly to jsme si to nevybraly ten minulej rok :frowning2:
29. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
Ahoj misicko, co to znamená? :confused:
29. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
To znamená asi nějakou vrozenou vadu :frowning2: :frowning2: :frowning2: V pátek mají být výsledky krve a pak jdu na odběr plodovky a když to bude vše špatně tak se budeme rozhodovat zda si ho nechat či ne :frowning2: :frowning2: Já jsem myslela, že už to nejhorší máme za sebou :unamused:
29. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
misicko: asi? To ti k tomu dr.nic neřekla? Třeba se jenom spletli a uvidíš, že ta krev a odběr plodovky dopadne dobře.
29. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.