• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Asi, musí počkat ještě na krev.
29. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
neboj, určitě to bude všechno o.k Věř tomu :wink: já ti budu držet palečky a holky určitě taky.
29. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
misicko: to mě mrzí, že utz dopadl ne moc dobře, ale to ještě nemusí nic znamenat, výsledky krve a odběru plodovky budou průkaznější a určitě ukážou že je vše v pořádku. Jak píše Lucka, budem Ti držet všichni moc palečky a určitě to bude ok.

my se právě vrátili z procházky a asi tenhle týden budeme chodit později, ne hned po obědě, je tam na padnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
Ahojky, tak oslava narozenin dopadla dobře. Dnes jsem byla s Petříkem na ORL. Už týden má takovej chrapot, tak ho doktorka poslala vyšetřit hlasivky. NAštěstí to nic není. Má zahleněnej krk a jak stále kašle tak si podráždil hlasivky. Já měla taky cestovní postýlku jako ohrádku. malej tam byl spokojenej. Dala jsem mu tam vždy spoustu hraček tak se zabavil. Mám značku Boo Boo. je i s mezipatrem a segra, která dělá v Kauflandu mi ji tam sehnala jen za 500Kč.

misicko: to je mi líto s těmi výsledky. Jak píše cifer nemusí to ještě nic znamenat. Testy s krve a plodovky budou jistě konkrétnější. Určitě ti budu držet pěstičky ať vše dopadne o.k. To musí být strašny být teď v takové nejistotě jestly to bude dobrý nebo ne. Hlavně mysly pozitivně a nepřipouštěj si to nejhorší.
29. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
Holky a byl z vás někdo na plodovece?
29. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
misicko, to mě mrzí ... já byla na plodovce, ničeho se neboj, nic to není ... moc držím palce ... písnu pozděj,malá otravuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
hlavně aby to dobře dopadlo, výsledek plodovky je za 14 dní, tak pak budete chytřejší, ta plodovka je nejpřesnější ... tam to bude jasný, ... i pohlaví
29. čer 2009 v 16:51  • Odpověz
Ahoj, Misicko, myslím na tebe, drž se. Na amnio byla i Katy.
V Brne byla prý bouřka a tady zase ani kapka, ach jo, se mi blbě dejchá :frowning2:
29. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
Mišo, to mě moc mrzí, že screening nedopadl dobře :frowning2: Ale jak píšou holky, třeba to nic neznamená, ten rozdíl není až tak velkej :wink: No nezbývá nic jiného neže jen čekat. Tak se drž! :wink:

To počasí je děs, takový dusno, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 17:11  • Odpověz
Leni, krabici od bot jsem nastavila, oblepila plakátem a dala jsem si to na okno a do toho látkový pleny, hraboš, no:slight_smile:
S tím cvičením už je to slabší, krvácím po tom trochu a dole je to už jakýsi jiný a dítko se u toho mrcasí, asi se mu to nelíbí:frowning2:. Tak snad to bude stačit ....
29. čer 2009 v 17:22  • Odpověz
Caute, tak jsme před chvílí dorazili z víkendu u našich v Rousínově, zpět na sever, pojížděli jsme Novým Jičínem, no hrůza a děs, co tam ještě ted je podél toku Jičínky. Vůbec se nechce věřit, že se to tak rozvodnilo. Lidi uklízí, před barákem mají hromady věcí zřejmně nachystaný na odvoz do kontejnerů,sedačky, spotřebiče... auta pomackaný, vůbec si to nedovedu představit, jaký to musí být. Před chvílí začala opět bouřka, se chudáci musí bát, když to slyší, že se to zase blíží. Naštěstí to netrvalo dlouho.
Leni albíčko supr :wink:
Holky kterým termínem jste se víc řídili? Podle PM mám sice termín 25. 7. ale podle ultrazvuku ve 12 t mám termín 20.7. Prý ten ultrazvukový j přesnější. Jak to vycházelo vám?
Misicka - to je mi moc líto, co prožíváš, ale určo to bude v poho, já na plodovku měla jít, prý to nic není, byla na ní Katy, ale nevím, kdy se vrátí z dovče. Dokážu si představit co prožíváš, co se ti honí hlavou, mě vyšly blbě tipply, ale naštěstí byla chyba jen ve výpočtu,ale taky jsem si zažila horký chvilky. A pak jsem se malé v bříšku staršně moc omlouvala, že jsem jí nevěřila, že jsem si myslela, že není v pořádku, fakt jsem měla až pocit viny :frowning2: Určitě to bude dobrý, držím palce!!!!!
29. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
Veru - masáž hráze prý pomáhá i k urychlení porodu. A masáž bradavek. To prý radí i někteří doktoři. Tak třeba se malej mrská, že už se chystá ven mrknout na svět. Ale to krvácení, aby to nebylo nebezpečný.
Tak buď přichází další bouřka, nebo se vrátila ta předchozí, rači to jdu chvilku vypnout, mám strašněj strach z blesku :sweat_smile:
29. čer 2009 v 17:38  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se po náročném dni nejdřív v Brně, pak jsme byli ve Slavkově na náměstí na kávičce, kolem třetí jsme jeli autem přes to náměstí domů a pak se vraceli. Viděli jsme kolem třetí asi Lenču, Leni, bylas s Adámkem ve Slavkově dneska? Zdálo se mi z auta, že jseš to Ty, jen ten kočárek si nejsu jistá, jestli byl stejnej...
Jinak mám hafo věcí od kamarádky, celou krabici, hlavně oblečky vel. 68, hodně taky zimních, tak jsu ráda. A dneska jsem si vyzvedla balíček na poště z netovýho bazírku, tam jsem objednávala nějaký trička, overálky a fusky, tak to zítra vyfotím a dám do albíčka. Zítra v plánu nemám nic, začnu asi dělat pořádek ve věcech doma, aby bylo místo na to oblečení, bude toho nějak hodně... :slight_smile:
Jinak jsem si ještě v Takku koupila fajn dlouhý gatě světle béžový v pase na gumu, takže fajne.
Veru, Tobě jsem dneska zkoušela volat, že jsme jeli kolem Holubic, MM tam vysazoval toho jeho kolegu z práce, jak jezdí spolu a jak jsem Ti ukazovala, kde bydlí, ale Tvůj foun mi hlásil volaný účastník je dočasně nedostupný, tak jsem si říkala, jestli nerodíš...
Míšo, Tobě screening nedopadl dobře? Jejda, to mě moc mrzí... :frowning2: Nevím co dál, asi tu amniocentézu, Kačka ji tady podstupovala, a Marta taky. Jdu vás dočíst, jak jste se měly a pod...
Všechny moc zdravím, mějte se krásně!
Jo Leni, kdyby bylo zítra nějak solidně, půjdeš asi odpoledne s kočárkem ven, že? Nevadilo by, kdyby se třeba na chvilku připojila?
29. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
A ještě dotázek, o víkendu jsem u sebe našla zakouslý klíště, MM mi ho vytáhl i s hlavičkou a kusadlama, je to zatím červený, bo to vytahoval teprve včera, ale pro jistotu, mám zavolat obvoďačce? Nebo počkat, kdyby to bylo pořád červný třeba týden, tak pak to řešit? Měla jste některá v těhotenství klíště? Díky...
29. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
Leňi, my jsme byly vlese asi předvčírem a klíště jsme taky měla, jsem nevěděla , že se to musí tak sledovat :astonished:
29. čer 2009 v 18:08  • Odpověz
Leni, ve Slavkově jsem vůbec nebyla :wink:
A zítra nevím, kdy se dostanu ven, protože odpoledne má přijet nějakej pojišťovák bo co to je, už mě uhání pěkně dlouho a abych měla od něho konečně pokoj, tak jsem přikývla, že si teda něco od něho poslechnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A s klíštětem teda nevím :confounded:
29. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
Míšo, tak moc budu držet na páteční výsledky palečky!!!! Snad to opravdu nebude tak hrozný, jak to na první pohled vypadá, já bych pro jistotu, kdybych byla na Tvým místě, na tu amnio radši šla, pro jistotu... to je prostě nejjistější vyšetření. Moc moc držím palce!!!
Četla jsem, že tady řešíte cestovní postýlky, taky chci pořídit, na bazárky jsem se ještě nedívala, možná bych koupila novou, aby pak dlouho vydržela. Rozhodně to chce vidět si myslím, jak je to pevný, jak se skládá, kolik zabírá místa jako složená. Chtěla bych s bočníma výlezama, aby tam mohlo být i dítko větší, taky s možností polohování matrace, některý mají na sobě už i přebalovací pult, což může být fajn třeba v tom kempu, kam chceme příští rok jet, ale to chce asi vidět a cenově je to už asi dražší. Co jsem zatím viděla, tak ty matrace fakt nic moc, tak buď bysme tam dali třeba nějakej molitan, kdyby byla postýlka jako druhá u nás v kuchyni a pořádná matrace by byla v klasické dřevěné postýlce v pokoji, nebo bysme koupili druhou matraci, ale to se mi asi zdá zbytečný. Já právě řeším jestli do kuchyně dát tu cestovní postýlku jako na stálo, i když to bude hodně na úkor místa, a nebo koupit to polohovací lehátko. Zatím se mi ale víc líbí varianta ta postýlka, bo tu stejně budeme kupovat, když budem jezdit na chalupu, k taťkovi do Vyškova na noc, k tchánům do Šlapanic, kde máme svůj pokoj na noc, a pod... Určitě na nějaký narazíte, i cenově dostupný. :wink:
Míšo, byla jsi u té dr. aby Ti dala něco na ten krk, nebo jsi to už nestihla? Tak ať je kočko líp... po všech stránkách!!!
Veru, už se to kočko fakt blíží... určitě stačí podle mě to, co máš natrénováno, uvidíš! :wink: A s tou krabicí jseš šikulka, jsi mě navnadila taky začít něco tvořit... :slight_smile:
Holky, kde jste kupovaly ty látkový čtvercový pleny? Přes net, nebo někde v obchodě? Pomalu bych si je měla začít nakupovat, nějaký barevný s obrázkama a nějaký ty bílý... říkala jsem si počet tak 30, stačí to?
Lili, to musela být hodně smutná cesta... :frowning2: My tímto směrem jedeme teď o víkendu, kdy pojedeme k babičce a dědovi do Třince, ale teď už nevím, jestli se projíždí přímo NJ, nebo je tam nějaká větší komunikace. Teď si to nějak nevybavuju. Nedokážu si vůbec představit, že bych v té oblasti bydlela.. je mi z toho do breku. Fakt můžem být rádi, že jsme rádi!!!!
Ali, ať je Petříkovi brzo líp!!! :wink:
Luci, jak Ty se cítíš? A nějak jsem asi včera blbě četla, Ty jdeš ve středu na další UZ, nebo někdy jindy?
29. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
Leni, tak to byl asi někdo jinej. Vlasy ta kočka měla totiž zezadu podobný jak Ty, barevně teda stejný, kočárek taky hrozně podobnej, ale nějak se mi nezdál úplně stejnej a do obličejí jsem jí moc neviděla, pak jsme už byli daleko. Tak to byl teda někdo jinej. :slight_smile:
Míšo, no nějak když to máě dlouho červený a zarudlý to místo po klíštěti, tak by to mohl být problém, že to klíště mohlo být infikovaný... a taky když to nějak dlouho svědí a nepřestává. Ale většinou se to vždycky ztratí. Já to teda vždycky pár dní pozoruju, i když jsem nebyla těhulka.
A teď se tluču do hlavy, že jsem to očkování proti encefalitidě tak dlouho odkládala, hned jak to bude možný, tak se nechám naočkovat...
29. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
Leni, krásný fotečky :sunglasses: a vidím tam nějaký povědomý chrastítko.. :wink: Tak nevadí, někdy jindy... co třeba středa? :wink:
29. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
Jo tak já to taky sleduji, ale vypadá to zatím dobře :wink:
29. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
29. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
Ahoj kočky, tak se zase ozývám po nějaké době..

Jsem se přežrala nektarinek a teď mám křeče v břiše :grinning: :angry: jsem fakt vůl, budu si muset hlídat kolik toho vlastně jím a co vlastně jím. Nektarinky nebudou asi dobrá volba.. jinak mi je fajn.

Lenajsku, jdu na UTZ ve Středu, to by se mělo vidět už i srdíčko-aspoň teda doufám, takže potom sem dát hned týdny i fota z UTZ, teď to nechci ještě hrotit :slight_smile:
29. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
Holky, nechcete se někdy sejít? Od Středy budu vědět, jak na tom s mimiňousem jsem, tak by jsme potom mohli dát scuka aspoň na chvilku :slight_smile:
29. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
Misocko, moc drzim pesti, at to dobre dopadne!!! :slight_smile:
29. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Luci, tento týden můžu kdykoli, ale ve čtvrtek spíš dopoledne.
A mně takhle bolelo onehdy břicho z třešní, miluju je, ale pak jsem teda myslela, že porodím ježky... :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Teď vím, že třešně nee. Na každýho působí něco jinýho, však uvidíš. Já dodneška nevím, co jaký jídlo a ovoce se mnou udělá... :grinning: Jedině co 100% vím že mi nedělá dobře, jsou papriky, buď syrový nebo i uvařený a cibule, taky jak syrová, tak uvařená a česnek. :slight_smile:
Veru, jak se vůbec synoveček jmenuje? Nějak jsem to nezaregistrovala.. :wink:
Nic kočky, jdu se dívat na TV a pak si asi něco přečtu.. MM mě opět nakrknul, tak budu trávit večer sama.. :angry:
Snad se máte líp, pěknej večer a dobrou noc! :wink:
29. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Veru, to vypadá, že už budeš za chvíli rodit, když občas krvácíš po tom "cvičení" ... už se těším až dojde zprávička, že je další miminko na světe ! Jak se jmenuje ten váš přírůstek do rodiny ? Vy budete letos taky plodní že? ... u nás jsme loni přidali přírůstky všichni tři (mám dva bráchy) ... tak měla babička "radost".
Lenajsek: jak píšeš, co ti dělá zle, tak to jsou všechno nadýmavý věci, ty stejně při kojení pak nebudeš moct, tak je dobrý to trénovat už takle ze začátku ... já to nemohla ani ke konci, jak už v sobě nemá člověk místo, tak jsem jedla málo ale často, a když jsem to přehnala, ta mi bylo hrozně špatně .... Leni, ty látkový pleny jsem nakoupila z netu, jako kočárek : www.batolatko.cz
29. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz
Marti, díky, asi se mrknu po nějakých těch netových obchůdcích a objednám tam třeba i zavinovačku do autosedačky a podobný věcičky. :slight_smile:
No s tím, co mě nadýmá, to bude ještě něco... snad se toho budu vyvarovávat dřív, než bude mimčo trpět... to u mě nehrozí pak ani čerstvý pečivo. :unamused: No co už, budu se muset víc hlídat...
Kočky, jdu spát, mějte se krásně a zítra páá! Dobrou noc!
29. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
Misicko, drž se holka, aby bylo všechno OK. Myslím, že na odběru plodovky holky byly až poté, co jim vyšly špatně tripple testy, ne hned ten NT scr. Kdy budeš mít výsledky z krve? Já je měla hned odpoledne...

Lenajsku, já mám bílý látkový plíny ještě po sobě a bráchovi, některý jsou úplně nový. A koupila jsem si zatím 3 ks barevných plínek s potiskem min.týden v čechách, stály mě 39,- Kč jedna. Dívala jsem se v Brně, stojí většinou 50,- za kus. Na internetu to bude určitě levnější.
Snad z toho klíštěte nebudeš mít žádnou infekci. Když jsme byli s MM na těch hříbkách, byla jsem nastříkaná repelentem od hlavy až k patě. A nakonec jsem fakt žádný neměla. :slight_smile:

Marti, Lenajsku, Luci, mě zatím nedělá problém žádný jídlo, ani čerstvý pečivo. Akorát někdy cítím, že konzumace většího množství česneku (třeba na topince) asi není to pravý... :sweat_smile:

Veru, budď ráda, že u vás včera ta bouřka nebyla. Já vyhmátla to nejhorší.... V Brně to vypadalo na konec světa :confounded: A jak se dnes cítíš?
30. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
Cif, až vybereš nějakou cestovní postýlku, tak se se mnou, prosím, poděl o zkušenosti :wink: Nechám si ji naložit od našich k Ježíšku :slight_smile:
30. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
Dobré ráno holky, dneska bude zase vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to si dáme.
Zítra jdu na KO, jsem fakt zvědavá, co mi řekne....
Naše první rodinné mimi se jmenuje jindřich, 7 měsíců vymýšleli jméno pro holčičku, klukovský neřešili, švagrové se líbilo toto, tak to tam napsali a hotovo. Brácha s tím má trochu problém, měl dva dny, aby vymyslel jiný,což samozřejmě nezvládl. Nám se všem líbí Jindřišek, brácha si na to jméno musí zvykat:slight_smile:. A taky o něm občas mluví jako o ní, musí to být fakt zvláštní pocit mít najednou syna
Fotky z víkendové návštěvy jsou tady:
http://hejnovi.rajce.idnes.cz/2009.06.27._Navsteva_v_Praze_-Jindrich_Hejna/

Bylo to strašně fajn vidět ten nádherný malinkatý uzlíček, ale musím říct, že mě to trochu psychicky rozhodilo, ta cesta k němu je totiž ještě dlouhá a náročná a už bych toaky chtěla mít za sebou, už se na mě podepisuje únava z nevyspání a jsem celkem nepříjemná na své okolí, to mě mrzí :frowning2:
30. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.