• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
Bré ranko, mám pár minut než Matějína přestane bavit chodítko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Veru: Super fotky, koukám že ste zkoušeli i šátek :grinning: a mimi rozkošný, takový malinkatý :dizzy_face:
30. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
Tak si Vás nedočtu :frowning2:
30. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

jsem dneska šíleně rozlámaná, večer jsem nemohla usnout horkem, v podkroví to asi v létě moc lepší nebude a to MM tvrdí, že máme velice dobrou izolaci, usnula jsem až někdy před půlnocí a šmudla se vzbudil ve 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem myslela, že mě šlehne, vypadalo to že budeme vstávat, párkrát jsem ho musela otočit zpátky z bříška, ale naštěstí nakonec před pátou usnul a spinkal do půl 7, tak jsem aspoň schopná fungovat. Po desáté přijete máti, tak musím trochu poklidit, aby ji z toho naše provozního "pořádku" netrefilo :grinning:

znova jsem pídila po těch cestovních postýlkách a teď se víc přikláním k normální dřevěné ohrádce, protože vyloženě cestovní postýlku nepotřebujem, u tchánovců máme v bývalým MM pokoji rozloženou normoš postýlku, koupili do ní i novou matraci, takže tam není potřeba a u našich je po ségře postýlka taky a kde jinde by sme ji potřebovali mě zatím nenapadá.... a ty ohrádky jsou teďka moc pěkný :slight_smile:

lilitka: mě vyšel termín podle PM a i podle toho utz ve 12 tt, měla jsem je totiž stejný :wink: takže to neříká nic o tom, který je přesnější :sweat_smile: pak už ty další utz už vycházely pokaždý jinak. Kuba se narodil den po termínu, rodit jsem začala vlastně přesně na termín.

lenajsek: to je fajn, že výlet se vydařil a kalhoty sehnala :slight_smile: s klíštětem v těhu zkušenost nemám, asi bych pár dní počkala a pokud by to zarudnutí nezmizelo, tak bych k obvoďačce sjela, za to nic nedáš :wink: látkovky jsem kupovala přes net, mám jich 20 a bohatě mi to na žehlení stačí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: používám je jenom na utírání pusiny a pod hlavičku do postýlku a stačí nám to.

luci.adis: se musím smát, když čtu, že jsi se přejedla nektarinkama, já v těhu kolem nich nemohla ani projít, jinak jsem jich aspoň kilo táhla dom a samozřejmě sezřala na posezení :grinning:

Páji: jak jsem psala, u nás bude asi místo cestovní postýlky klasická ohrádka, ale v těhu jsem měla vyhlídlou tuhle
http://www.eshopbaby.cz/katalog/daily-plus-cestovni-postylka-cam-p383/
strašně se mi líbí, ale teď jsem ji vyřadila kvůli ceně, protože fakt bych ji teď kupovala jenom jako ohrádku :wink:

Veru: tak už na Tebe padá depka posledních dnů před porodem? Nevyčítej si že jsi občas trochu protivná, známe to každá, už je to prostě dlouhý a chtěla bys to mít za sebou. A pokud Ti zítra na KO řeknou, že to nevypadá, tak z toho vůbec nebuď rozhozená, mě to řekla dr. ráno, že to rozhodně příštích někoklik dní nebude a večer přišly bolesti a za necelých 24 hod. po prohlídce byl malej na světě :wink:

Hani: ahojky :slight_smile: Matýsek nechce nechat maminku u PC? :slight_smile: Kubíček si dává svůj první spánek, jinak bych se sem taky vůbec nedostala.
30. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
Cif, my taky bydlíme v podkroví a v noci si fakt užíváme. Spím nahá a stejně se potím jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mně právě Dr minulý týden řekla, že už to může přijít každý den, každý den mi chodí tak maximálně posel se špatnými zprávami, že to ještě není ono. Včera jsem se už neobtěžovala ty bolesti prodýchat, prostě jsem žehlila dál jakoby se nechumelilo, se nebudu vzrušovat, když to stejně přejde :slight_smile:
Včera jsem si na MMB objednala konečně šátek, třeba ještě dojde do porodu:slight_smile:
30. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: cif: Nene, furt tady lozí jak Ďábel, čekám kdy odpadne, v noci toho tak\ moc dneska nenaspal, ale to asi my všichni páč dusno vedro ani otevřený okno nepomáhalo a budíček kolem 5-té

reaguju jen na to co napsala cif o čem asi byla řeč, páč víc dočíst nestihnu :sweat_smile: co se cestovní postýlky týče my máme tuhle http://www.chipolino.cz/katalog/foto/postylky_elephant.jpg je u našich, ale jak bude víc počasí převezem si ji na chatu kde bude taky plnit funkci ohrádky a malému se v ní moc líbí :grinning:
30. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
veru: Njn Tobě přitápí ještě malej, si pamatuju že sem taky byla jak chodící kamna :grinning:
30. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Veru: jak píše Hanka, Tobě je vedro už jenom z konce těhu, takže si tohle počasí asi opravdu "užíváš" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: mě bylo na konci taky šílený vedro, při odečtech plynu v únoru jsem nechápala jak to že od vánoc je protopený tolik a do nich skoro nic (sleduju si to, njn, profesionální deformace :grinning: ) až pak mi došlo, že jsem ani v prosinci, když jsem byla sama doma skoro vůbec netopila a MM mě proklínal, když jsem každej večer mohutně větrala :grinning:

Hani: vidíš to a já si pořád bláhově myslím, že až se Kuba začne víc pohybovat, že to bude lepší :sweat_smile: :grinning:
30. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
Dobré ráno kočky, dneska to vypadá zase na pěkný pařák :angry: chjo... člověk nemůže ani do bazénu, jenom se akorát tak schovat pod slunečník s dobře vychlazenou limčou.

Veru, já to taky tak měla.. Áďa se mi narodil v Květnu, to byli zrovna ty děsný pařáky a já myslela, že se fakt rozpustím. Uvidíš, že to už brzo bude a budeš mít malého u sebe :wink:

Hani, no čáááááááu... kde pořád s Matějínem lítáte?

Dneska je mi už fajn, nektarinky se už vstřebali do špeku na břichu, ale zase kolem nich chodím jako mlsnej kocour :grinning: :grinning: a manžel se mi směje. Copak máte dneska v plánu?
30. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
Tak Maty konečně podlehl spánku, tak snad bude chvilka, v rychlosti se najím a jdu si sem sednout :grinning:

luci: Hehe njn, profi deformace, ale chápu, já když bylo všeobecný vyúčtování družstva taky sem to pitvala do detailu :grinning: . o vidíš, poraď, potebuju změnit č.ú. na zasílání přeplatků, mám si tam rovnou zajít bo stačí mejlem nebo tak?

Luci: Ahooooj těhulinko, kdy jdeš na další kontrolu? No my buď lítáme doma nebo venku, Maty se omeziln a hodinu spánku denně, tak ho musím nějak zabavit, dneska to zapíchl dřív páč v noci skz to dusno baboněl a vstávali sme v pět :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dohání lump jeden
30. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahoj holky, pěkný dopoledne přeji... dneska je fakt teda dusno už od rána, tady ve Slavkově taky nespadla včera ani kapka, i když se blížila pěkná bouřka, prd. Takže je zas nedýchatelno... asi dneska ani nevylezu.

Veru, u vás to musí být fakt něco v tom podkroví... vydrž!!!! Na zítřejší KO držím palce, snad už Ti dr. řekne že se to fakt blíží a mimčo se fakt brzo narodí... dívala jsem se na ty fotečky, no Jindříšek kouzelnej, i pěkný jméno, švagr se s tím holt bude muset smířit.. :slight_smile: A dívám se, že tam fakt nemají moc nábytku, zato mají už dva kočárky... :slight_smile: A s mimčem Ti to moc sluší, i manžílkovi, a se šátkem taky... :wink: tak snad dorazí ještě před porodem.

Páji, díky za info o plínkách, já jedu příští neděli k máti domů, kde má taky pro mě nachystaný nějaký věci, tak tam možná budou i plínky, tak se mrknu. Ale nějaký nový a s těma obrázkama by to chtělo... dívala jsem se, že s těma obrázkama jsou pěkně mastný, tady ve Slavkově na náměstí stojí 40ká jedna, tak to už se asi dá, ale na netu to možná bude levnější.
Ty jsi včera zmokla? To mě mrzí... :unamused: Snad ne moc. A s tou postýlkou k Vánocům, to je fajn nápad. :wink: My si takhle asi necháme nadělit taky buď tu postýlku, nebo nějakou tu deku na hraní na zem, s tou hrazdičkou. Jinak to máš super, že můžeš skoro cokoli, no já česnek vůbec, už ani před těhu, já si myslím, že mám nějaký rozhozený zažívání, babička tvrdí, že to může být žlučník... jo, je to možný. Já vůbec nemůžu jíst ostrý věci, česnek skoro vůbec, je mi z něj zle, to stejný ty papriky. Teď v těhu se k tomu ještě přidaly tvarůžky, cokoli hodně aromatickýho, někdy i smažený, protože mě z toho začne pálit žáha... no bude to ještě zajímavý.

Cifer, Luci, máš recht s tou cestovní postýlkou, když ji nebudete až tak potřebovat jako na spaní, tak to je vážně pro vás asi lepší ta ohrádka. Jinak ten odkaz, co jsi posílala, tak to je nějakej podobnej typ, co bych si představovala. Ty pak stojí bohužel kolem těch dvou tisíc. A jak se vám jinak v podkroví bydlí? :wink:

Zkusím dneska vyfotit nějaký ty oblečky, ale je toho fakt hodně, tak nevím, jestli to má význam. Zkusím vyfotit ty nejhezčí. :slight_smile: A taky bříško.
Mějte se fajn, všechny zdravím a pěknej den! :wink:
30. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
lenajsku: Ahojky, téda, ty už máš půlku těhu za sebou, to to letí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bříško se ti už taky krásně rýsuje :dizzy_face:
30. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Hani, další kontrola je zítra ráno + UTZ, kde by se mělo koneně ukázat i srdíčko, tak jsem zvědavá a MM ještě víc.. :grinning: chce si nechat udělat fotečku, aby to nosil v peněžence-blázínek.
Takže pořád někde výletujete, to je super.. já si nechala toho našeho raracha taky teď doma, ale ve Čt už půjde do školky, aby se tam pořádně vyřádil :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahojky holky, tak dneska už uterý a do pátku to uteče :wink: Jen je mi strašne bkbě od nachlazení na ten krk jsme dostala nějaký homeopatika a jinak piju čaje, doufám že to za chvilku přejde.
30. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
Hani, s tím Matýskovým nespáním to máte fakt divoký, ještě když vstává tak brzo ráno... :confounded: No snad se to nějak spraví a unaví se tak, že bude víc spát i přes den...
Luci ahojky, dneska budu asi doma něco poklízet, budu odpočívat, mrknu se na nějakej film, něco si přečtu... prostě pohodička. Ani se mi moc nechce ven v tom vedru. No a klasika, PC... :grinning: Možná si udělám pořádek ve fotkách v PC. Luci, tak si dej aspoň nožky do vody... :wink:
30. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Luci: Tak já pak zítra dopo nakouknu jestli podáš info :wink: TM je roztomilej s tou fotkou, ale je to moc hezký :slight_smile: JJ furt někde, hlavně venku :grinning: i když teda počasí děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: V sobotu sme byli u tchánovců na narozkách, Matějín si pohrál s sestřenkou (4 roky) bylo to super je pozorvat, ale asi si pak víc vyhraje s bratránkem co se má narodit v říjnu :slight_smile:

A jak to Adík zvládl když si byla v nemocnici? Aspoň si Tě teď užije, když ste spolu doma ne? A co říká na budoucího brášku bo sestřičku?
30. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Hani no jo, teď jsu v půlce... mazec. :slight_smile: Letí to... ani se nenaděju, a mimčo bude tady. :slight_smile:
Míšo, Ty taky pořád válčíš s nachlazením.... tak ať je brzo líp! Do čaje si dej med, ten dělá divy... a pátek je za chvilku, moc držím palce. Ale taky nějak nechápu, jak to, že budeš mít výsledky krve až v pátek? My jsme kdo jsme byly na Veveří, měly výsledky ten den odpoledne...
30. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
ahojte holky, omlouvám se, že vám sem lezu, jen jsem se chtěla zeptat na aquapark ve vyškově? Byla jste tam některá? Klidně písněte do Ip nebo sem, moc díky
30. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
kal: Ahoj, chodím tam docela často, co by Tě tak konkrétně zajímalo?
30. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
:confounded: misi: Ty seš chudino furt marod a to počasí tomu asi moc nepomáhá co.. tak snad ti to brzo zabere :wink:
30. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
A ještě k těm klíšťatům - Páji, já právě do lesa nešla, byla jsem jen na chalupě na zatravněným dvorku a pod stromem ořechem, tak asi tam jsem ho chytla... :unamused: A MM jak šel do lesa, byl taky celej postříkanej repelentem, smrdělo mi to jak něco, fuj, a stejně měl na sobě tři klíšťata. Je jich fakt letos hafo... :confounded:
30. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Kalerat, my tam taky chodíme docela často... je to tam super. Minule tam byl MM s Áďou a dělali blbosti v nějaké nafukovací kouli, která se kutálela po vodě nahoře v tom větším bazénu. O tobogánu ani nemluvím :grinning:

Hani, zvládl to naprosto skvěle, měl doma tátu a to mu stačilo. Mamča mu tak moc nechyběla, ale je fakt, že když si mě přivezli domů, tak se ode mě nehnul :grinning: a teď.. teď akorát pořád něco vymýšlí za hovadiny :angry: :slight_smile:
Jinak na mimčo zatím nic moc neříká, až to bude větší a UTZ se bude dělat přes bříško, tak ho vezmem sebou aby to viděl na vlastní kukadla :wink:
30. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
Luci: Jéé vy ste byli na tom waterbalu? Já na to taky chtěla jít, ale MM nechtěl :angry: Sem se dívala na vide a moc se mi to líbilo
30. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Ani vás nestihnu dočíst, zas jste toho napsaly na román :slight_smile:

MM je dneska poslední den v práci, tak zůstane do zítra v UH, protože zřejmě bude rozlučka ve velkém stylu. Pak už bude doma i s autem, tak se i do toho Vyškova snad dostanu :slight_smile:

kalerat: já moc neporadím, v aquaparku jsem byla jenom párkrát na akci pro prťata, takže bylo pro veřejnost zavřeno, ale bylo to fajn. Nevím, jaký to je, když je tam víc lidí

No nic, Verda už pritestuje, tak valím. Zatím se mějte :wink:
30. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Lenajsku, všude je plno klíšťat a ke všemu jsem se dívala na ty nakažený a je jich plno. Podle toho co píšou na internetu.. a já jsem vyloženě magnet na klíšťata :angry:

Misicko, ty jsi pořád chuděro nachlazená... za to může taky to počasí, jednou je pěkně a potom zase hnusně.

Jinak mi dneska bude asi zase špatně, opět jsem to nevydržela a snědla nektarinku :angry: jsem fakt vůůůůůůl.
Ahoj děvčata!
Sakra, vy jedete po ránu s tím kecáním :grinning:
Včera Áďula usnul kolem šesté, bez koupání, jsem si myslela, že se vzbudí někdy v osm, ale on si spinkal pěkně až do půlnoci :slight_smile: Asi byl z toho horka pěkně unavenej. Dneska to asi nebude lepší, dusno je tam pěkný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Veru, vydržaj, Matyáška budeš mít brzo u sebe :wink: Je mi jasný, jak ti je, ještě ty horka do toho... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a Jindřišek je moc krásnej, takovej drobeček :slight_smile: Jaký měl vlastně míry? Nevím, jestli jsi to tu psala, možná jsem to nepostřehla.

Hani, tak švagrová budou mít kluka? Tak to budou s Matym dobří kámoši :slight_smile: A mají vybraný jména?
Hani: Jj, kluci na tom byli.. já byla ještě v nemocnici, takže mi to potom popisovali a oba dva s toho byli hrozně unešení, takže to muselo stát za to :grinning:
30. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
Bré rano spáči z Velešek :grinning: Jj jméno maj vybraný, ale tají to :wink: ale ani se jí nedivím, příště budu tajit taky, a neřeknu ani pohlaví když si vzpomenu na ty kecy kolem Matěje :angry:
30. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
Luci, já v těhu jedla taky samý ovoce, mohla jsem se toho užrat, hlavně pomeranče :dizzy_face:

Leni, to zažívání ti moc nezávidím, když tě takhle všechno nadýmá. Hlavně pak bacha při tom kojení...
30. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Veru, fotky supéééér, Jindříšek je nádherný miminko, fakt a moc ti to tam sluší !!!! Už abys držela to svoje viď?! Jste trénovali šátkování, jo? ... bude potřeba viď?! Veru, a ty nálady, to je normální, nic si z toho nedělej, teď to s tebou musejí prostě vydržet, vlečeš toho požehnaně, a někteří okolo to mají za sebou, tak to člověku nepřidá .... taky se dočkáš, neboj!
Lili, mě vyšel i z ultrazvuku stejný termín, a Markétka se narodila až 10 dní po termínu!!! Čert se v tom vyznej, já teda měla všechny děti po termínu ...
Holky, ty noci jsou hrozný, nad ránem jsem kvůli kraválu zavřela okno v ložnici a malá byla hned vzhůru, tak vstávačka v 6 a už nezabrala, i přes den mi moc nejí příkrmy spíš pije ode mě, tak se vracíme v čase, ... jen večer kaši snědla ... tak uvidíme dneska .... čekám odpoledne Martina s vysvědčením, mám pro něj nějakou odměnu, zaslouží si, oba si ji zaslouží, tak se těším ... zítra mi dojede má svědkyně ze svatby z Prostějova, bude tady se mnou celý den, tak se těším jak malá, se zase zasmějem, malá ji má moc ráda (ona děti nemá) chceme jít i někam na oběd, tak paráda ....
Hani, postýlka hezká ... to máš pravdu, ke konci člověk topí sám sobě :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já měla ještě vysoký tlak to bylo hrozný, teď s chystám že si od tchýně dovezu tlakoměr, se potím pořád jak vrata ... co je malá na světě tak na tlak neberu léky a pořád dobrý, teď nemám asi 2 měsíce tlakoměr, mamka si ho už odvezla, tak si půjčím ten od tchýně .... máme dědičně větší cévy v mozku, tak se s mojí mamkou víc potíme na hlavě, to je děsný někdy, jak pod sprchou fakt, je to nepříjemný ....
Luci, držím palečky ať je ultrazvuk jak má být !

Tak dočteno .... jsem byla hned ráno doprovodit Pavlu na vlak - jela zas na brigádu ... po včerejšku jsem nechtěla jít nakupovat odpoledne, byl hroznej pařák, tak jsme jely hned teď ráno, a fajn. Malá celou dobu seděla, se jí to líbilo, zvládla jsem s ní docela dost obchodů, i poštu až na cestu zpátky jsem ji položila a hned usnula (9,30). Ještě spinká, tak uvidíme. ... vařím čočku na kyselo, dnes bude víc strávníků, tak bude s vajíčkem i s párkem ... jinak jak malá furt pije, tak jsem vycucaná jak treska .... už to bylo lepší, když přidala oběd a svačinku, ale včera tomu nedala a hned je to znát ...
30. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj Leni dv. :slight_smile:
30. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.