• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Paji, děkujem :slight_smile: Oko už je dobrý.

Veru, no vidíš, mě to ani v těhu nenapadlo to zkusit :sweat_smile: Třeba ti to pomůže :slight_smile: Ale podle té, co mají v porodnici, tak to není ten tah hroznej, tou to bylo horší. Když jsem si tam odsávala poprvý, tak se zatnutýma zubama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Tak jsem dala malýho zase spinkat, tak jsem zvědavá, jak bude dlouho spát. Zatím teda nespí a vždycky zařve, když mu vypadne dudel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jeje, to je koukam otročina s tím dudlíkem:slight_smile: Chtělo by to nějakýho robota, co by mu ho sám nandával:slight_smile:
Ted jsem dovařila oběd, jsem zničená, nemám hlad, tak na ten nášup na talíři jen koukám. A to mě čeká ještě povinné venčení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, já zatím manducu kupovat nebudu, pořídila jsem na malinký mimi elastický šátek a až udrží hlavičku, vyrazíme do obchodu vyzkoušet, jestli nám bude vyhovovat ergo nebo manduca. Každý nosítko má popruhy jinak, tak to chci vyzkoušet, aby to sedělo.
Jo a náš sobotní výlet do Prahy nebyl jen tak - v pátek jsem v Tescu a CA nakoupila Jindřiškovi oblečení, v sobotu ráno jsme s MM jeli do Prahy přes Kolín koupit kočárek (brácha pro něj chtěl jet vlakem.....), tam jsem koupila i deku do kočárku, odpoledne jsme šli na návštěvu do porodnice, navečer pak jeli koupit přebalovací pult a nakonec do Ikei postýlku, povlečení a další věci:slight_smile:. Věděla jsem, že to tak bude :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Tak milostpán si usnul až teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mezi tím pořvával, tak jsem ho zas ještě nakojila.... Až se naštvu, tak toho dudlíka mu na tu pusu přilepím :grinning: :grinning: :grinning:

Veru, vy jste teda dobří, jste všechno kupovali vy a oni neměli nic, co? A byli vlastně překvapení, že je to kluk a ne holka?
30. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jasně, normálka - pohodáři :slight_smile: Něco měli, ale právě brácha to chtěl všechno kupovat až po porodu a chtěl to odvozit metrem a vlakem, tak jsem nastoupili - naše nákupčí komado :grinning: :grinning:
Překvápko to pro ně bylo obrovský :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
Huj, sme doma a po obědě (teda ta menší polovička :grinning: ) Neodoporučuju vylézat ven, hnus fialovej je tam tak 100 stupňů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
Veru, to jste fakt nakupovací komando... tohle by se mnou MM určitě neabsolvoval. Ale doufám, že jste to nekupovali všechno vy, že vám to zaplatili... takže ten červenej kočárek jste fakt kupovali vy, jo? No tak to je mazec. A švagr byl s váma, nebo ne? To teda fakt muselo být překvápko.
Leni, jejda, fakt tak vyvádí, když nemá dudla, jo? :unamused:
Veru, já taky asi zatím manducu kupovat nebudu, kamoška mi říkala, že má něco jako babyvak, bo něco takovýho, prý vhodný pro mimča od narození. Tu manducu bych koupila taky, až by mimčo udrželo hlavičku. A chce to asi fakt vyzkoušet rovnou i s mimčem...
Hani, věřím, že je tam na zdechnutí, já vylízat nebudu, dám asi prát pračku, aby to venku krásně uschlo a pustím si nějakej pohodovej film. Chtěla jse mjít odpoledne ven do zámecké zahrady, s foťákem, ale možná to nechám až na večer. Fakt hnus.
30. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
Verčo, no vidíš, oni vlastně mají červenej kočárek :grinning:

Hani, taky se mě ani vylízat nechce, je mi na padnutí doma, natožtak venku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
Leni, já taky chci červenej kočárek, i kdyby to byl chlapeček... :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
Tak jsem právě absolvala hodinovou procházku venku, sice jsem zpocená, ale pes je na tom znatelne hůř.-)
A po cestě mě klátily stahy, ale zase z toho nic nebude :confounded:
Kočár měli zamluvenej, my jsme ho jen vyzvedli, mají červenou korbu a černej sporťák, měnit už to nechtěli. A ty večerní nákupy brácha absolvoval s náma:slight_smile:.
30. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
Páji, já byla na Dukelské (to je na průtahu ve Vyškově - vedle je Pneuservis), když z té jeskyně vylezeš tak koukáš přes průtah na Aquapark
Veru, máš odsávačku elektrickou, nebo na baterky? ... já mám obyč a fakt se člověk nadře než něco vydoluje, ale i tak posloužila a zachránila mi v podstatě kojení ...
30. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
Hodinu venku? To ses ještě nerozpustila? :grinning:
Já byla jen v rychlosti ve Slavkově, fuuuj, takovej hic, ani malýho jsem dnes ven vůbec nevytáhla, to se nedá. A hrozně protivnej je a uřvanej :unamused: Asi taky z toho horka.
30. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jsem usnula i s Áďou a teď koukám, že se na nás něco žene od Vyškova. Teda Hani, jak víš, že toto zrovna potřebujeme :grinning: To počasí venku, no coment... je tam fakt hrozně dusno, až k padnutí.
Jsem zvědavá jak bude zítra, když máme lítání kolem doktorů :angry:

Leni dv., tak co malej, jak je na tom? Třeba mu už bude líp, když fakt zaprší a zase nás to nemine, tak jako vždy.. pročistí se vzduch a bude fajn :wink:

Veru, to jsi teda dobrá být hodinu venku v tom vedru i se psem. Hele, třeba dneska pojedeš.. bouřkama se to jenom hemží :grinning: :wink: stačí mrknout na www.chmi.cz a potom na radar.
30. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
Tak jsu tady, nahonem přijel taťka s přítelkyní, že měli cestu z Brna do Vyškova, tak se stavili tady, vytáhli mě ven na zahrádku na náměstí, oni si dali obídek, já zmrzlinovej pohár a klasika, když někam jdu, začne se mračit, takže dlouho černo a nakonec bouřka a déšť, ještě, že byli autem, zavezli mě pak honem domů. Ovšem peřiny na balkóně jsem nezachránila, moje co byla nahoře je hodně mokrá... :confounded: tak budu holt spát dneska pod dekou a snad uschne. Hlavně že jsem si říkala, jestli je mám pro jistotu dát dovnitř, než odejdu z bytu, ale bylo venku vedro a slunko, tak jsem si říkala, to bude dobrý... a prd.
Veru, to jseš fakt dobrá hodinu venku, bylo děsně. :unamused: Snad se to tou bouřkou teď ten vzduch zlepší.
Marti, díky za info, mrknu na net, kde ta Dukelská je a taky na jejich webovky a objednám se tam.
A Veru, to je fakt, jak tady holky kdysi psaly, že se hodně rodí při bouřkách... :wink:
30. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
A já jdu pokračovat ve skládání oblečků do komody.. zatím tam dávám jen ty menší velikosti, 68 ještě ne, to by se tam nevlezlo, to budu mít zatím v krabici a pak to budu postupně měnit. Jinak nevím, jak to vymyslet.
Jak to máte s oblečkama zorganizovaný vy, nebo jste měly?
30. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
Jenomže tady v Holubicích prostě neprší!!! :slight_smile:
Bouřka je v dáli a vždycky se vyhne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
Ve Velešovicích taky nic a tak to na tu bouřku vypadalo! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, já mám ve skříni všechny oblečky, co jsem koupila a poskládaný od nejmenšího po největší :wink:
30. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
Lenajsku, tak to mě mrzí s tou mokrou peřinou, ale jak píšou holky... u nás nespadla ani kapka. Jako vždy se nám bouřka vyhne a to vypadalo fakt na pořádnou a nic :angry: aspoň že ten vzduch je trochu pročištěný a není už takové dusno.

Jinak oblečky jsem měla všechny taky ve skříni, akorát ty nejmenší jsem měla pěkně nahoře a ty větší dole-pod nimi.
30. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
Teď tady smrdí nějaký hnůj či co a nebo to jsou kanály :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
Lenajsek: našla jsem to na netu: http://www.solnajeskynealpera.cz/index.php
30. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
Marti, díky moc! :wink: Uvažuju, jestli bych tam zítra nezajela. Uvidím.
Tak u vás nepršelo Veru, Leni a Luci, jo? To je teda něco... tady už neprší, ale zataženo je. Peřina snad bude do večera OK, uvidím.
No zkusím koupit nějaký košíčky na ty pidi oblečky, který si popíšu, ať je to přehlednější. Ono ne všechno je na nošení ven, něco jen na doma, že... no uvidíme.
30. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
Lenajsku, ne e.. u nás nespadla ani kapka a že bylo černo. Určitě to zase schytalo Brno atd. ale jak už jsem psala, krásně se pročistil vzduch a je příjemně.

Holky, já se omlouvám, že o tom pořád píšu, ale jsem nějak nesvá skrz ten zítřek. Bojím se, aby tam to srdíčko bylo a aby bylo všechno o.k
Měli jste taky takový pocit?
30. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
Luci neboj, když už si mimoušek probojoval cestu až sem, tak to te´d přece nevzdá:slight_smile:
V kolik tam zítra jdeš?
Třeba se potkáme, já mám v 10.15 kontrolu na porodním sále:slight_smile:
30. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
Veru, jsi hodná, ale i tak se fakt bojím... u Adíska mě ani nenapadlo, že by jsme nemohli mít srdíčko atd. nějak jsem si to neuvědomovala, ale u tohoto prcouška mě to pořád lítá hlavou. Zatím nemám žádné bolesti ani nekrvácím, krom toho, že když se něčeho přežeru (pardon) tak mám křeče a musím na wc, ale jinak díky bohu nic.
Jdeme tam ráno, mezi osmou a devátou, tak to se tam bohužel nepotkáme :frowning2: ráda bych tě poznala, tak snad příště a i s miminkem :wink:
30. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
Lenajsek: mají tam od 14 - 18 hodin, stačí zavolat na to číslo co je na stránkách, jestli mají volno, vejdou se tam 4 lidi
Luci, držím palce, pak nám dej vědět, bude to dobrý, uvidíš ... bylo kolem toho martýrium, tak je jasný že máš strach ...
30. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
Luci, vůbec se neomlouvej, já se taky hrozně bála, ale mimískovi jsem věřila, že bude krásně bít srdíčko a spíš než strach jsem byla natěšená, že ho uvidím... já to prostě beru od začátku tak, že co se má stát, to se stane. Někdy to samozřejmě taky přeháním a bojím se, ale většinou ne... takže neboj, je to úplně normální, tohle zažívá každá, která ví, že je těhotná, ale srdíčko na UZ ještě neviděla... tak moc moc budu držet palečky, určitě bude srdíčko jako zvon!!! :wink:
Marti, díky, mrkala jsem... no uvidím, jestli zítra, nebo někdy jindy, podle toho jak se mi bude chtít cestovat.
Veru, Tobě taky na KO držím palečky. :wink:
Šiš, MM dovezl od rodičů ze zahrady meruňky, to neměl dělat, miluju je a asi se jich přežeru... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
holky, já vím, že co se má stát, ta to se stane, ale když už tam to mimi je a ke všemu ještě kolem toho takový povyk, tak jsem s toho fakt zmatená a prostě se bojím. Nepřála bych to nikomu zažít a když už jo, tak se srdíčkem, které by na tom UZ bylo a člověk by mohl být už v klidu.

Asi dneska půjdu brzo spát a ráno budu hrozně nervózní, zítra se vám ozvu až odpoledne, protože bych měla jít ještě ke své dr. na gynekologii a domluvit se co dál atd. tak snad to všechno zvládnem a budeme 4 :dizzy_face:
30. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
Určitě to zvládnete... :wink: A neboj, vše bude dobrý, dočkáte se po tolika peripetiích vytouženého prcka. :wink:
30. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
Luci neboj tvoje těhu je zázrak takže jen tak brzo neskounčí a do táhnete to do zdárného konce :wink:
30. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
Díky moc, kočky :slight_smile: jste hodné... tak já se s vámi pro dnešek loučím a ozvu se zítra, třeba to nevydržím a pošlu ti lenajsku sms :grinning: , když to bude všechno o.k

Tak dobrou noc a zítra ahoj!
30. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
lenajsku, ještě jsem se chtěla zeptat, tu mateří kašičku jak jsem si koupila, můžu ji brát i teď když jsem těhule?
Beru zatím jenom Calibrum babyplan..
30. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.