• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Luci, neboj, jak píšou holky, srdíčko určo bude pěkně bít! Když už se takhle probojoval, to by bylo aby nebilo :grinning: Všichni budem zítra nažhaveně čekat :wink:

I na Verču :wink: Veru, doufám, že kdyby tě to chytlo třeba i vnoci, tak písni, že už pojedeš, ať můžem držet pěsti :wink:

Adámek už vytuhl, huráááá :slight_smile: A máma vytuhne za chvíli asi taky :grinning:
30. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Luci, já ji brala jen do potvrzení těhotenství, pak jsem měla ten Utrogestan, což je na udržení mimi, ale to jsem měla už po OPU a vitamíny Elevit. A ještě jsem brala Prednison, to bylo na to, že mám protilátky proti manželovým spermiím, tak aby tělo ty protilátky nemělo, a jinak nic. Moc držím palce.
Taky jsu jakási vyřízená, dneska asi půjdu dřív spát, včera jsem šla o půl jedné. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Projížděla jsem teď MMB a viděla jsem tam několik druhů odsavaček na mateřské mléko, ale nevím, jaká je nejlepší? Ani nevím, jestli to má význam teď řešit, jestli by to nepočkalo až po porodu, objednat z netu se to dá vždycky... nevím.
Tak pěknej večer, mějte se krásně a zítra páá!
30. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
Bré ranko to zas byla no :stuck_out_tongue_closed_eyes: , venku to vypadá zas na pařák vážně uvažuju že pudem na bazén :slight_smile:
1. črc 2009 v 05:53  • Odpověz
autor
lenajsku: S tou odsávačkou bych počkala až po porodu, kolikrát holky koupí drahou odsavačku a nakonec zjistí že ji vůbec nevyužily, někdo prostě neodsává. Jinak neozšířenější jsou Aventky a Medely
1. črc 2009 v 06:15  • Odpověz
dobré ráno, my jsme od 5,50 vzhůru (malá spala od 18 hod) tak jsem docela vyspaná... jdu malou okoupat, včera jsme nestihly a pak orobudíme Pavku .... dneska čekáme návštěvu a pojedeme k babičce ....
Hani, bazoš dobrej nápad, to počasí je fakt masakr, to mě ničí, kdyby nebylo furt takový dusno aspoň
1. črc 2009 v 06:23  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Kubíčkovi spaní do půl 7 bohužel zase víc jak pár dní nevydrželo a vrátili jsme se na 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: dočíst teď nezvládnu, až si půjde Kuba zdřímnout a hlavně až si vypiju kafe a bude mi to myslet :grinning:

luci.adis: držíme palečky na KO :wink:

Hani: jééé, bazén, taky bych si dala říct :slight_smile: ale neobleču plavky, tak mám smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no nic, Kuba se v obýváku rozčiluje, tak mizím, snad to brzo zalomí, abych si vypila v klidu to kafe :slight_smile:
1. črc 2009 v 06:28  • Odpověz
Cif, kafe to je dobrý nápad, já si dělám Caro nebo Inku, kafe jen s návštěvou, mě to asi samotné nechutná ... snad mi to ještě chvíli vydrží a tlak bude v normě. Se mi nechce zase jíst pořád prášky na tlak ....
V noci mě to vedro štve, dnes bylo v ložnici na padnutí i když jsem měla otevřený okno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale do chodby do průvanu jsem nechtěla nechávat
1. črc 2009 v 06:32  • Odpověz
Luci, moc na tebe myslíme a držíme palečky, ... těšíme se na dobré zprávy !!!!
1. črc 2009 v 06:32  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tak u nás vstávačka 4.50 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale v noci spala malá 7 hodin v kuse, to jsem čučela. A já jsem jak na potvoru nemohla zabrat :angry:

Lenajsku, taky bych s odsávačkou počkala až po porodu. Já jsem to použila jenom párkrát, pro mě to byly vyhozený peníze

lucka.adis, taky držím palce na ko :wink:

To vedro je hrozný, už o půl 6 jsme měli v baráku 23° :stuck_out_tongue_closed_eyes: To by fakt chtělo se vylepit někde u vody
1. črc 2009 v 06:35  • Odpověz
holky, včera došla taška na golfky, co jsem kupovala přes net, tak jsem přihodila fotečku do alba + jednu z dnešního časného rána
1. črc 2009 v 06:40  • Odpověz
autor
Jééé to potěší když je vdiět že tak brzo necácorám jen já:

Bré ranko Marti, Luci a Zdeni :stuck_out_tongue_closed_eyes:

TO počasí je hnus, chodím tady ve spoďárech a stejně je mi vedro jak v sauně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 06:44  • Odpověz
autor
Marti: Golfky čupr :wink: vypadaj fakt moc hezky :wink:
1. črc 2009 v 06:45  • Odpověz
autor
Mám chvilu čas, Maty čučí na bednu :grinning: tak stáhnu nějaký nový fotky do alba :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak těším se na pozitivní zprávičky od Lucky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 v 06:46  • Odpověz
Dobré ránko holky,

teda koukám, že jste všechny ranní ptáčata. Já mám teď ten spánek jakejsi špatnej a navíc nám pod oknama vrčí se sekačkama, takže ikdyž bych spát ještě mohla v tom randálu to teda těžce nejde :frowning2:

Luci: dneska držím pěstičky u doktora :slight_smile:
1. črc 2009 v 07:02  • Odpověz
Kuba už to zalomil, tak snad bude chvilku spát, abych se stihla pořádně probudit :slight_smile:

Marti: já jsem kafařka, bez kafe bych nemohla vůbec existovat :slight_smile: většinou vypiju 2-3 denně, je fakt, že kdybych kojila, tak si ten "luxus" nemůžu dovolit :wink: golfíky jsou super :slight_smile: já pořád prohlížím ten náš sporťák a hlava mi nebere jak mi tam Kuba vleze v zimě navlečenej a s fusakem :confused: ale jak říkala moje máti, musí tam vlízt, jinak by to takový nevyráběli :slight_smile:

to vedro v noci je fakt hnusný, nemám ráda zimu, ale přece jenom to spaní je lepší...

ronaldo: tak to naštve, když by mohl člověk spát a zrovna někdo potřebuje sekat trávu :unamused:
1. črc 2009 v 07:24  • Odpověz
lenasku: k té odsávačce... já ji před porodem nekupovala, myslela jsme si že ji nebudu potřebovat, ale i když na ni potom došlo, tak nebyl problém ji jeden den v Kauflandu v lékárně objednat a druhej den jsem ji měla, takže bych to ani podruhý dopředu neřešila :wink:
1. črc 2009 v 07:25  • Odpověz
cif: já bych řekla, že je to něco horšího jak naštve :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
autor
cif: Já nikdy na kafe moc nebyla, ale teď jak nemám jedno denně, tak jedu na půl plynu :grinning:

Asi si zajdu k našich pro ventilátor bo tady leknem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
autor
Teď sem se dívala na stránky bazénu, tak děti do 6-ti let platí taky, no to mě po.... vždycky byly děcka do 3 let zdarma :angry:
1. črc 2009 v 07:35  • Odpověz
Ronadlo: tak přece nebudem hned poránu sprostý :wink: :grinning:

Hani: já jsem takovej závislák na kafi, že když si ho náhodou nedám, tak mě rozbolí hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: s tím bazénem je to teda mazec, platit za takový prcky :angry: a kolik to stojí?
1. črc 2009 v 07:38  • Odpověz
Hani, to myslíš vážně, že tak malý děti platí bazoš? Co za to chtějí? :angry: my ventilátor máme, ale zatím na půdě, teda tam nepolezu
Cif, já jsem normál taky kafař, ale když jsem doma sama, tak mi nenapadne si ho sama uvařit....ale dnes ho mám už na stole
Malá piští, tak ji jdu dát spát .....
1. črc 2009 v 07:40  • Odpověz
Brý ráno.
No tak my byli vzhůru taky v pět :grinning: Ale asi za půl hodiny to malej pak zalomil a já s ním. Teď už jsem ho neukecala :grinning:

Tak jdu zase krmit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 07:41  • Odpověz
leni.dv: dneska měli ty naši rarášci asi povinný brzký vstávání :slight_smile: ale Adámek je ještě malej, tak stávkovat nevydržel a ještě vytuhnul :grinning:
1. črc 2009 v 07:42  • Odpověz
já myslím, že je budí to dusno, se nedá vůbec spát ....
1. črc 2009 v 07:49  • Odpověz
Marti: já si taky myslím, Kubíček spí ve spacím pytlíku, tak přemýšlím, že mu ho teď nebudu dávat, ale on je na něj tak zvyklej, že se bojím, že bez něj bude spát ještě hůř....
1. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
Cif, malá dnes sice spala lehce přikrytá, ale jen v body s krátkým rukávem, fakt je horko
1. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
Marti: Kuba je celkem zmrzlina po mě a na spaní má rád vyloženě teploučko, takže teď spinká, tak jak je přes den, bodýnko, tepláčky a přikrytej dekou, ale takovou tenší... což když mu do toho pytla dávám jenom bodýnko, vyjde skoro na stejno...
1. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
tak Adís napapanej, tak jdu snídat já :slight_smile:
Taky ho dávám do spacího pytle, ale dávám mu na noc overálek.... Nebo je to moc? Jsem právě přemýšlela, jestli mu v tom není moc horko :confounded:
1. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
leni: já když byl Kuba menší, tak jsem dávala do toho spacího pytlíku taky overálek a i když to bylo v zimě, tak jsme dost topili, a než se teď dost oteplilo, tak jsem ho ještě zakrývala tenkou dekou...
1. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
šmudla ještě spinká, nechápu proč vstává v 5, když to za 2 hoďky zalomí a teď už chrupká skoro hodinu a půl... měla bych toho využít a jít něco dělat, ale vůbec se mi nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.