• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Markétka už taky půl hodiny spinká, tak mám dosnídáno, vytáhla jsem vyluftovat peřiny ... a asi půjdu něco požehlit, když je neplánovaně klid ...
1. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
Hani, to by mě teda nasralo s tím placením na bazénu :angry:

Leni, já dávám Verušce overálek a je trošku přikrytá, ale poslední dobou se strašně potí, tak asi začnu dávat jenom krátký bodýčko

Luci, to si nedovedu představit, v takovým vedru ještě kafe. Tomu se říká závislost :grinning:

Rady, to je na zabití, když někdo začne v 7 ráno sekat trávu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
marti: jejda, žehlení mi ani nepřipomínej, mám tam toho hromadu a budu dávat dneska zase pračku, jsem to mohla mít vyžehlený co Kuba spinká :pensive: :grinning:

Zdeni: je fakt, že včera když tu byla máti a po tom co jsme si daly po obědě kafčo jsme vyrazili s kočárem na hřbitov (u nás je to do šílenýho kopce) jsem málem zdechla :sweat_smile: :grinning:
1. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
Holky, hážu ceník na bazoš: http://www.antee.cz/bazenvyskov/
1. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
Cif, o žehlení ani nevést řeč, já to pořád žehlím po kouskách, prostě to nejde abych u toho stála hodinu, ne-li dýl, jednak bych neměla vůbec žádnou pauzu a když je malá vzhůru, tak mě tak dlouho nenechá ... některý ženský žehlí večer ,ale já mám prkno v patře, tak bych tam trčela sama, tak to teda nebudu, tak to po trochách žehlím přes den .... ale nikdy to nemám vyžehlený všechno :angry:
1. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
holky, vy ste myslím žádná v poslední době nedávala příkrm UM,že? Sháním krabici od nutroše, Beba je jenom v těch pytlících a to se blbě nabírá.... i bych ten nutrilon kvůli té krabici koupila, ale Kuba ho nechce... a tu co mám už mi dodělává :unamused:
1. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
cif: Za chvíli mi končí krabica nutroše, tak ti klidně věnuju :wink:
1. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahojky, tak jsem malýho vyhodila ven za MM a jdu uklízet. Dneska to tam bude asi ještě horší než včera. Máme napuštěnej bazén, tak do něj asi vlítnu. Odpo čekám návštěvu takl se vyplázneme ven pod slunečník a budeme vegetit.
Luci držím pěstičky na srdíčko.
Hani kolik je vstup na ten venkovní bazen ve vyškově.
Tak se tu mějte a užíjte si krásnej den. :slight_smile:
Marti: mě tady zůstal po babičce takovej šikovnej konferenční stolek, takže žehlím většinou večer při telce nebo když Kuba přes den spí, jsem zvyklá žehlit v sedě, takže mi to tak vyhovuje....

tak Kubula je už vzhůru, tak mizím, nakrmím a půjdeme se projít vrátit strejdovi obaly od vajec, zatím pa :slight_smile:
Hani: jééé, tak to je super :slight_smile: vidíš to, na vás jsem úplně zapomněla, že teď dáváš nutroš :slight_smile:
1. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
Cif, já mám nenačatou jedničku Nutrilonu, myslela jsem, že třeba do bramborové kaše atd. ho snad ještě upotřebím, ale už jsem dělala kaši pro malou i s trochou normál mlíka .... tak dost dobře nevím, co s tím. Ti ho klidně věnuju ...
1. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
Ali: Tuším 80,- za malýho 20,- a když jdeš jen do 1 nebo od 1 tak 60,-
1. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
mě štve, že malá teď vůbec nechce nic z flašky, jak měla ty horečky po poslední hexe, tak mi ji hlídala mamka, a dávala jsem jí ve flašce odstříkaný mlíko a blok ... od té doby do ní prostě nic nedostanu, tak ani neodstříkávám, včera jsem se pokoušela dát jí trochu čaje, když je tak horko, ale leda ze lžičky toho trochu vypila, a pak si tu flašku okusovala atd. občas jí trochu stříklo do pusy, tak se tomu divila, no je to děsný takle fakt.
1. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
Tak teď sem si zkusila plavky a na bazén nejdu - su jak ředitelka vápenky a samej špek a strie - mám depku du si dát čokoládu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
Marti: s obsahem bych taky nevěděla co dělat, za krabicu bych byla vděčná, ale napřed upotřeb nějak ten obsah :wink: :slight_smile: teď přecházíme na 2 bebu, proto ten nutroš vůbec nechcu kupovat už tak má změnu :wink: s tím že malá nechce flašku, je to blbý, zvlášť v těhle vedrech, ale zase se tvrdí, že kojený děti tekutiny navíc vůbec nepotřebují, že jim stačí MM, tak se pak naučí pít rovnou z hrníčku :wink:

Kuba hladově zatím nevypadá, ale psát s ním na klíně nejde, protože mi chce pomáhat :grinning: , takže musím fakt zmizet :wink:
1. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Hani: prosím Tě neblázni, teď jsi krásně zhubla, tak nevím kde máš ty špeky a strie mám taky a s tím nic nenaděláme, já být ve Vyškově a mít plavky, tak bych šla hned :wink:
1. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
cif: Kdy se mihneš Vyškovem , že bych Ti pak dala teda tu krabici? No to tělo asi už nikdy nebude to co bývalo, ale fakt se zatím dost stydím, oblečení ještě dost zakryje, ale v plavkách, to je masakr :sweat_smile:
1. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
Hani, já si v plavkách taky připadám jak nahý v trní ....popraskaný zadek naštěstí skryjou plavky ...
Cif, tak Nutroš upotřebím do jídla atd a krabici ti nechám ....
1. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Marti já mám popraskaný všechno, to bych musela mít neopren abych to shcovala :grinning:
1. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
Cif, když tu krabici budeš mít od Hanky dřív, tak si ji klidně vezmi od ní, já než to spotřebuju to potrvá
1. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Hani :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahojky kočky, pěkné dopoledne, první červencové!!! :slight_smile: Jdu vás dočíst, krásný den všem!
Držím palce Lucce a Verči...
Ostatní moc zdravím!
1. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
HAni ze strií si nic nedělej. Já jsem taky samej fald, a strie. Celý nohy a celý břicho od podbříšku po pupek. Přemíšlšla jsem že si koupím i celkový plavky, ale prdím na to jsou ajo horší. Třeba jak se trochu opálím tak to nebude tak vidět
1. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Hani: ve Vyškově budu pravděpodobně v sobotu, v pondělí a v úterý :wink:

Marti: díky moc :slight_smile: je mi jasný, že to bude chvilku trvat, ale když jí má Hanča teď, tak po ní samo hrábnu, a ta od Tebe se mi šikne později :wink:

holky mi snad máme myš :astonished: sedím na sedačce s malým a v ní nebo pod ní neco škrábe, buď mi hrabe a nebo tím, že máme odkrytej sklep, kterej má okýnko ven, pod schodištěm a nahoře jenom shrnovačky, se k nám fakt nějaká potvora nastěhovala :astonished:
1. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Jééé, bazén, taky bych si dala říct, ale bojím se nějakýho zánětu, tak nic... navíc mě od včerejšího večer pobolívá v krku, nechápu z čeho, že by z toho zmrzlinovýho poháru? No děs...
Teda, dítka jsou pěkný ranní ptáčata, jen co je pravda... to aby člověk chodil spát pomalu se slepicema, co? :confounded: :grinning: Buď je to tím vedrem a dusnem, a nebo i třeba tím, že je dřív světlo, tak možná mají pocit, že už je prostě den... třeba to v zimě bude lepší, těžko říct. Na někoho to léto takhle působí i když je dospělej, tak třeba na dítka taky, kdo ví.
A s těma striema, mám pocit, která ženská je holky nemá? Myslím a už se s tím i docela smiřuju, že je to prostě daň za děti a stejně s tím člověk nic nenadělá, tak se přece nebudem skrývat... myslím že kdybysme si pořádně prohlídly ostatní ženský na koupáku, tak na tom ještě budem dobře. :wink: Já je teda moc neprohlížím, ale někdy to teda stojí zato... :slight_smile: Ale já tohle nevnímám, jsu zvyklá z Chorvatska, kde si každej hleděl svýho a nikdo neočumoval, tady holt čumí lidi víc, ale co je mi po nich... :wink:
1. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky

dočítat nějak nestíhám.

Vikoušek miláček spala od půl deváté do čtvrt na sedm a pak ještě usnula a vzbudila se před chvilku, ale potvora skoro nespí přes den, to by mě jeblo, kdyby alespoň nesužila :angry: . No ona nesuží když jí člověk dělá pořád zábavu a vytáhne z kočárku když nespí, ale tak to přece nejde, to jí naši tak dodrbali, když jsme tam furt jí nosí a když začne sužit, tak hned jíná činnost, pěkně mě s tím serou. Včera jsem říkala, že jí přece nebudu nělat otroka, a mamčin manžel měl zase chytré řeči, že jsem jí neměla mít atd. , debil. Když jí tam dáme do postýlky nebo do lehátka, tak se tam hned žene a furt na ni mele, to je na hovno :angry: Trochu jí ještě odsávám nosánek,ale už to bude snad v poho. Tam je dneska krásně, hned bych šla na koupačku.

Řešíte tu plavky, to já seru na ty moje špeky a trochu popraskaný boky, ale zase nemůžu sehnat plavky, aby mi seděl vršek na ty moje obrovský kozy :grinning:
1. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
A jinak díky za rady s tou odsávačkou, asi to fakt vyřeším až posléze.
Luci, že by myš? No téda... tak radši nastražit pastičky...
1. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Zuzi ahojky, to je fajn, že v noci tak hezky spí, škoda, že toho přes den moc nenaspí... a s tím mamčiným manželem je to blbý, že vám do výchovy a režimu takhle kecá, a ještě řekne, že jste ji neměli mít, to je vrchol.... :angry: Nechápu, proč někteří lidi mají neustále potřebu někomu kafrat do života a mít debilní poznámky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
A s tou rýmou to snad bude lepší...
Alčo, jak u vás s nachlazením?
1. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Hoj Zuzi,
s tím spaním teď apsi bojujeme všichni, ale to bude tím debilním počasím. Njn babičky a dědečkové, ale těm jejich pravdu nevymluvíš, oni pořád budou trpět předtavou že všechno ví nejlíp :wink: , my sme pro ně furt děti a oni neuznají že si svépravná taky vychovat dítě :grinning: Ty plavky chápu :grinning: , ale jak přestaneš kojit tak to sjed :grinning: , já už jsem jen o číslo víc na svoji bývalou velikost :wink:
1. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Leni hold když potkáš blba, je to mazec.

Hani sjede, ale ke kolenům :grinning:
1. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.