• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
lenajsek: Už je to v poho petřík po sirupu už nekašle. Asi se mu ty hleny už nedělaj tak je to lepší. Aji ten jeho chrapot už není takovej.
1. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Jééé, na koupák bych teda taky šla :dizzy_face: Jste mě nalákali. Asi zjistím, jestli je u našich už napuštěnej bazén :grinning:

Holky, chtěla bych radu. Chci zkusit dát Adámkovi čaj, já vím, že všude píšou, že jim stačí kojení atd., ale přece jen takový horka.... Nebo myslíte že ne? A když dát, tak z flašky nebo ze lžičky? :confused:
1. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Leni, já bych dala ze lžičky, mě se kluk čajem z lahve pokazil a pak ode mě nechtěl pít .... ale to přední mlíko by ny žízeň mělo stačit
1. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Hani, nemám ve zvyku moc koukat, ale i na tom plavču mimin jsem kolikrát fakt koukala...myslím, že jsme ještě hvězdy....na sobě ty chyby vidíme holt víc
1. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
Marti, taky mám pocit, že jsme na tom ještě dobře.. :wink:
Hani, klasicky krásný fotečky... :wink:
Ali, to je fajn, že je to lepší, tak snad to bude brzo úplně OK.
Zuzi, přesně tak, nejhorší je srážka s blbcem. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
Zuzi: Njn :sweat_smile: tak jako dřív to už nedrží :grinning: :grinning:

Marti: Tak já vím že některý maminy sou na tom hůř, ale člověk prostě chce nějak vypadat no :pensive:

Hoj Leni: No já bych nedávala, spíš častějš kojo :wink:

Nic holky, mizím do toho pařáku, Matějín odmítl po mlíku spát, tak jdu ven než mi tady z toho udělá kůlničku na dříví :grinning: Musím do hyperky nakoupit nějaký to jídlo, na zítřek oznámili návštěvu tcháni, tak ať tu nesedíme jak u suchánků, chtěla sem udělat nějakou buchtu, ale v tomhle vedru kvůli nim fakt péct nebudu
1. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
lenajsku: Kuji za pochvalu, no snažím se, ale není to furt co to bych chtěla, strašně se mi líbí fotky jedné holky tady na koníkovi, asi jí písnu jak to dělá :grinning:

TO mi připomíná, Verča měla hrozně hezký fotky z té Prahy - chtěla sem se zeptat co máte za foťák?
1. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Leni: já si myslím, že malýmu čajíkem neublížíš, fenyklovej od 1 týdne, děti myslím do 4 měsíců nemají pít víc, jak 100 ml denně, já dávám čaj Vikince taky a nikdy ještě celou 100 nevypila, no ona by jí teda s klidem vypila :grinning:

Já osobně si myslím, že jim v tom vedru kojení stačit nemůže :unamused: A já bych to teda dávala z flašky, i když dřív jsem jí ho dávala stříkačkou nebo lžičkou to je otrava.

Hodila jsem Vikinčinu 4 měsíční fotku,konečně mám foto s úsměvem, ale kdybyste viděli co jsem tu předváděla :grinning:
1. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
Zuzi, moc pěkná... :slight_smile: Co jsi vyváděla? :grinning:
Hani, nemáš její nick, že bych se taky na fotečky mrkla? klidně se jí zeptej, jak to dělá, ale ty Tvoje jsou fakt super. :wink:
1. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
Já si taky myslím, že tím určitě neublížím, i dr. mě říkala, že to mám v horkách zkusit. Už tak kojím po 2h, bych ho mohla mít u kozy furt :unamused: Jen jsem nevěděla, jestli dát z flašky.... No uvidíme, zkusím to ze začátku ze lžičky.
1. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
Leni, tak to zkus po těch lžičkách, třeba to půjde.
Tady furt nakukuju, jestli Lucka nenapíše, a nic... ani SMSka mi nedošla..
Leni, byl u vás včera ten pojišťovák?
1. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoooooj kočky, tak jsem zpět a máme srdííííííííííííííííííííííííííííííííííííčko :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
No Luci, to je paráda!!! Moc moc gratuluju!!! :wink: Je to krásnej pocit, že? :slight_smile:
A kolikátý jsi TT, co Ti dr. řekla? :wink:
1. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
Lenajsku, bylo to neuvěřitelný... na tom UTZ to bylo i trochu špatně vidět, ale je tam a tluče.. všechno je prý v pořádku na dobré cestě, akoát mám pořád velký pravý vaječník po OHSS, takže tam jdu ještě příští Středu aby se na to kouknul. Chce to mít podchycené atd. každopádně mimiňousovi se daří dobře a vrátit se mi to zpět nemůže.. jinak ho chtěl změřit, ale moc mu to nešlo..tak naměřil 6+3 s tm, že ten příští týden budeme vědět víc.
1. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
Luci, tak mooooooooc gratuluju! :dizzy_face: No vidíš, všechno bude v pořádku, mimčo je parádní bojovníček :wink:

Leni, jj, byl, tak už máme malýho pojištěnýho.
1. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jinak to počítají od poslední MS, jelikož to máme bez umělého.. tady na koňovi mi to háže už osmej týden :angry: člověk aby se v tom teda vyznal. :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
Leni dv., díky moc... doktoři nám gratulovali a bylo vidět, že jsou docela paf :slight_smile: mno jo no, hold kdo umí, ten umí :grinning: :grinning: MM jim tam ze srandy řekl: " no jo no, když vám to prostě nešlo a to jste jich měli sedm, tak jsem musel zakročit já a vidíte.. " tak se tam doktor smál.
1. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Luci, moc gratuluji k dobrým zprávám :slight_smile:
Dneska je venku pěkný pařák, právě jsme s Dejvíkem vylezli z bazénu, je to takovej malej podvodník ani mu nevadilo, že voda není bůhvíjak teplá :grinning:
1. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
Lenajsku, jinak bych měla být 7tt+0 :wink:

Marci, no čááááááááu, kočeno. Sem tě tu dlouho neviděla.. tak v bazénu, jo? My jsme ho schovali a dneska ho vytáhnem a napustíme, takže koupat se budeme moct až zítra, dneska napustím prckovi do kýblu vodu a to mu bude úplně stačit, bude tam namáčet pistolku a stříkat vodu po všem možným.
Já nakrájím melouna a sednu si pod slunečník a navečer si dáme zmrzku :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
Luci, paráda!!! MM je srandista... :grinning: To věřím, že to musel být super zážitek, jak srdíčko tlouklo. :wink: A s tím vaječníkem to snad bude dobrý, hlavně, aby si Tě dr. pohlídal. A chodíš teda pořád na Obilňák, jo?
A jestli jseš 7+0tt, tak Ti dneska začíná osmý týden. :wink:

Leni, a jak se to pojištění jmenuje? Já se o to taky budu muset začít nějak zajímat, ale vůbec se v tomhle neorientuju... to je jak kdyby životní pojištění a zároveň spoření?

Marci ahojky, jéé, bazén... :wink:
1. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jé, a teď jsem na MMB objevila hodně slevněný monitor dechu, ten co jsem chtěla, co se připíná přímo na mimčo, Respisense, jedna paní ho prodává o 700 levněji, než je původní cena, a má ještě záruku do července příštího roku. Tak si ho asi pořídím. :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
Lenajsku, Jj..zatím chodím tam, chce si to pohlídat. Přece jenom, když jsem ho dneska viděla, tak jsem nechápala, že je pořád tak velký. Říkal, že je to po tom OHSS normální.. MM se tam málem rozbrečel, jak to viděl.

Aha, s těma týdnama je to zajímavé :grinning: nějak se v tom neorientuju. Během dne přidám fotečky :wink:
1. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
Luci, moooooooooooc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
Čau holky, tak zas po dlouhé době se hlásím :confused:
Vidím,že tu řešíte čajíky. Taky jsem si říkala, jestli to mrňouskovi stačí. Je fakt, že si připadám jak cisterna na mlíko. furt by sosal.... :sweat_smile:
hele, já tak nějak pořád bojuju s tím,co mu oblékat....přece jen je starý 12dní, tak nechci aby ho neofouklo ale zas aby se zbytečně nepřehříval...jak je oblékáte do kočárku vy?
1. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
Heli ahojky, zdravím vás a posílám pusu Štěpánkovi.. :wink: jak se daří?
Luci, to je fajn, že si Tě chce pohlídat.
A hurá do zakládání nového albíčka, nový začátek.. :wink:
1. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ahoj helulicku, tak co dělá mimi?

Lenajsku, navečer se na tom bude pracovat, tak se potom můžeš mrknout :wink: teď si jdu lehnout, zbaštila jsem talíř zelné polévky a je mi hrozně fajn :slight_smile:

Mějte se zatím všechny moc pěkně.

Jooo, co Verča?????
1. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Śtěpánek je naštěstí hodný miminko :slight_smile:
Spinká, papá a už docela i dlouho dokáže pozorovat. Hlavně ráno, vzbudí se většinou v pět a vydrží klidně do sedmi osmi hod koukat a broukat si u toho.I večer se někdy docela drží kouká kolem sebe. Naštěstí nás u toho nepotřebuje :grinning: Ani moc nebrečí, spíš jen, když už má fakt hlad a já si dávám načas :wink:. No, snad mu to vydrží co nejdéle :grinning: a bude furt hodný mimi :confused:
Zítra jdem k dr, tak jsem zvědavá kolik tomu našemu cvalíkovi naváží. Co jsme doma, tak mi připadne že se úplně změnil a taky pěkně přibral :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
ahoj holky, maminy, fakt se nenudíte :slight_smile:

Jsem tu jen na skok, mám práce na posr... Fakt toho mám plný zuby :angry: Nejradši bych se hned zdejchla domů.

Luci, tak to je naprosto úžasná zpráva !! Moc gratuluji k srdíčku :slight_smile: :slight_smile:

Lenajsku, víš, že jsem na monitor dechu nějak zapomněla? Super, že si to připomněla. MOžná mi ho půjčí brácha, ale 100%, že budu muset koupit min.chůvičky.

Ahoj Heli, ty máš teda (zatím) klidný miminko. :slight_smile: Jen aby to vydrželo :wink: A jak se jinak cítíš?

Hani, no nevím, jestli někdo může mít lepší fotky, než máš ty :slight_smile: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
1. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
Ahoj holky, v rychlosti zdravím.
U nás nic moc. Včera večer jsme s MM trochu zaúřadovali a mně se rozjely kontrakce zhruba po 5-7minutách, který trvaly celou noc. Jenomže se to nikam nepostupovalo, nezhoršovaly se, akorát jsem celou noc neusnula a ráno se mi to zdálo lepší. Bolely mě teda jen záda a tvrdlo břicho.
Na KO mi Dr řekla, že na porod je to naprosto nachystaný, jsem otevřená na dva prsty, říkala, že do toho stačí jen ťuknout a rodíme. Pak mi dělala UTZ, odhad váhy 3200g. Na monitoru se mi ukazovaly pořádný stahy, přišla za mnou PA a říkala, že teda asi začínáme rodit a trošku se divila, že mě to moc nebolí.(už jsem tak otupělá, že mě bolí všechno a nic:slight_smile:) A já na ni, že asi ne, že ty kontrakce moc necítím, že zeslábly, ale v noci byly horší. TAk začaly špekulovat, že si mě tam nechají, ale já jsem tam zůstat nechtěla, protože vím, že to je na dlouho. Jenomže pak mi ještě změřili tlak a byl příšerně vysokej několikrát po sobě, brali mi krev na nějaký testy a Dr mi výslovně doporučila,abychom to už směřovali k porodu.
Takže výsledek?
Cítím se naprosto mizerně, jsem strašně vyčerpaná, je horko a zvedá se mi žaludek, ale musím zkusit usnout. blbý je, že se mi stahy vrací, opět nepravidelně a nedaří se mi to zaspat.
Máme s MM 2 dny na to, abychom vyšťourali mimíse ven, protože Dr chce v sobotu přistoupit k vyvolání.
Dost naprd:frowning2:
Mimísovi už se u mě nelíbí, strašně se vzpíná v břiše. A jestli budu zvracet nebo se mi motat hlava, mám do porodky přijet okamžitě.
No, tak jdu zkusit ležet, zatím pá
1. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
Jinak se nemůžu dočkat, až budu stávat kolem 5h ráno, jako vy :grinning: Čím dýl jsem těhu, tím mám ráno větší problém vstávat... :confounded: Navíc jsem jak hypochondr, pořád mě někde pobolívá nebo píchá :grinning:

Ale teď se mi bude klidněji usínat, přijali jsme za mě náhradu, tak doufám, že slečna za 3 týdny nastoupí, abych ještě měla čas ji zaučit. :sweat_smile:
1. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.