• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ježiš Veru, ty jsi mě teď úplně vyděsila... Snad to holka zvládneš a malej půjde ven přirozenou cestou :wink: Hlavně, aby ses ještě vyspala a byla odpočinutá, né jen totálně vystresovaná a unavená. Nemáš náhodou v sobotu narozky? Že by jste je nakonec slavili spolu? :slight_smile: :slight_smile:
1. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
Veru, jejda mane... tak zkus spát, pokud to půjde a pokud Tě mimčo nechá.. snad už to fakt bude cobydup!!!! MOc na Tebe myslím a držím palečky, aby to šlo opravdu přirozeně a nemusela jsi chodit na vyvolání.... držím vše co mám!!! A třeba to fakt vyjde, že byste měli s Matyáškem narozeniny spolu... :wink:
Páji, to věřím, že jseš zničená z práce, není divu... opatruj se kočko!!!
Já monitor dechu chci koupit určitě, pro svůj klid, ale vím, že hodně holkám se zdá zbytečný. Mně ne... ale teď jsme to probírali s MM, že asi koupíme novej, ten Respisense, bo on má jen určitou životnost baterie, která se mění jen v nějakým servisu...
Jinak je super, že je už teda konečně přijatá náhrada za Tebe, tak snad to bude vše v pohodě, i to zaučování... hlavně, aby nastoupila, jak píšeš. Snad jo.
1. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
Heli, tak ať kontrola dopadne dobře, Štěpánek je teda podle toho co píšeš, ukázkovej... :slight_smile: Tak ať mu to vydrží.. :wink:
Luci, na albíčko se těším. :wink:
1. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
Ahoj Verčo, teda to je mazec, snad ti ten spáek trochu pomůže, ale kdyby něco, tak honem jeďte s M do porodky, i kdyby jsi tam měla být delší dobu. Budeš tam klidnější a oni si tě tam už pohlídají, uvidíš, že to dobře dopadne a budeš to vaše štěstíčko brzo držet v náručí :wink: myslím na tebe, kočko. Drž se!!!

Paaji, díky..

Jinak mě teď vbudila bouřka, zase se sem něco žene a u Lenajska určitě byl zase slejvák a tady s toho nic nebude, jako vždy a já bych byla tak ráda, kdyby tady zapršelo. Navečer udělám to Album, tak vám potom písnu a můžete mrknout. No nic, jdu dát Áďovi plastelýnu..chce si s ní hrát a udělám kuře s bramborovou kaší a šopský salát k tomu.
1. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
Luci, tady už prší, ale ne tolik jako včera, zato to vypadá na dýl... MM jel na nohejbal na tréning, tak nevím, jestli trénují v tomhle, nebo jsou zalezlí v kabině a prndají... jsem mu říkala, že bude pršet, ale on ne, že tam musí jet... minule dojel durch mokrej, tak jsu zvědavá teď.
Téda, taková dobrůtka, kuře s br.kaší a šopák.. mňam. Já udělám asi okurkovej salát. :slight_smile:
1. črc 2009 v 17:34  • Odpověz
Jejda, Veru, tak to mě moc mrzí, že tě ženou do porodky a chtějí vyvolávat.... Ale s vysokým tlakem to není sranda :wink: Takže se opravdu šetři, v těch horkách radši ani moc nevylízej :wink: Ale jinak Matyáška zkuste vyšťouchat :slight_smile:

Tady pršíííííí :slight_smile: Ale není to nic tak hrozného.
Byli jsme odpoledne ve Slavkově s tchýní, já si vyřídila, co jsem potřebovala a ona vozila Aďulu a pak jsme šli na pohár. Jo a dávala jsem Adámkovi čaj a dobrý, nejdřív byl překvapenej, co to do něho cpu, ale pak po něm ještě hezky usnul.

Helu, s tím oblečením tápu ještě teď. Já už mu dávám kraťase, ale on je přece jen mnohem větší. U takovýho malinkýho nevím, no musíš to vyzkoušet. Pokud se mu objeví potničky, tak jsi ho měla oblíklýho moc.
1. črc 2009 v 18:11  • Odpověz
Luci, obrovská gratulace ... nakukuju jen, abych věděla, jak jsi dopadla ... všechno je v pořádku, to jsem ráda, jen tak dál !
Veru, to už bude uvidíš, je jasný že pracují tvoje nervy, hlavně klid, ono si to cestu ven najde, zvlášť když jsi nachystaná, to už je na spadnutí, 2 dny je dlouhá doba, to dáš, uvidíš, máš přece natrénováno :wink: držím palce!
1. črc 2009 v 18:32  • Odpověz
Veru, já měla taky vysoký tlak, před porodem už docela hroznej, a malá měla už blbý ozvy, tak to ber tak, že je potřeba ohlídat vás oba !!! Zvládneš to, uvidíš ... než být doma v nejistotě, je lepší být pod dohledem ...
Lenajsek: monitor dechu dobrá věc, spousta holek ho má a chválí si to. ... já ho teda neměla, ale pokud do toho chceš investovat, tak doporučuju, už pro klid na duši

Holky, my máme za sebou super návštěvu, byly jsme u mojí mamky teda i s Martinem, pak za Pavkou na benzince na brigádě a braly jsme ji domů .... malá spala jen ráno 45 min a byla vzhůru od 8,45 do 13,45 a pak usnula na 45 minut .... fakt vydržela dlouho ... na oběd snědla celou skleničku zeleninovýho rizota a teď večer talíř kaše ... a jdeme koupat, už je moc unavená, pak na vás nakouknu ....
1. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
Ahojky, chci moc gratulovat Lucce k srdíčku :wink:
1. črc 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahoj kočky, týýýý jo..to je zase dusno, fakt napadnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: proč neprší aspoň hodinu v kuse, tady spadlo pár kapek a už je to zase všechno suché. Myslím si, že to zase vyřeší sprcha :grinning: jinak jsem převlékla postele do čistého povlečení a jsem k.o.. dneska už nic nedělám, abych mimiňousovi neublížila.

Jinak se pomalu chystám na to Albíčko, tak buď dneska nebo zítra mrkněte :wink: a děkuju moc za gratulace k srdíčku, jste moc hodné.

Tak jo, jdu něco sníst a hlavně nachystat véču Áďovi, ať může potom do postele, zítra jde do školky :sunglasses:
1. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
Jdu juknout co ste naplkaly než dojde MM z tréninku :grinning:

Luci: Stráááášně moc gratuluju k srdíčku, muselo to být krásný :dizzy_face: Jen tak dál
1. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Veru, jak píšou holky, ber to tak, že v porodce si tě s prckem ohlídají, ten vysokej TK není sranda. Třeba na to vyvolání ani nebudeš muset :wink:

Lenajsku, já mám monitor dechu nanny a jsem s ním spokojená. Snímá, i když malá leží mimo tu desku. Já jsem taky pořídila novej a pokud budem mít do 2 let druhý, tak prodlouží záruku. Taky bych se asi nevyspala a furt kontrolovala malou :wink:

Helu, kamoška měla loni mimčo v těch vedrech a dávala jenom krátkej overálek

No jinak před hodinou tady byl veterinář uspat našeho psa :cry: Měl nádor na noze, před časem mu to operovali ale vrátilo se to, přestal žrát a už skoro nechodil. Tak se aspoň už netrápí :frowning2:
1. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Luci, jsem zvědavá na albíčko mamino, fakt mám z tebe radost!!!!
Helu, stačí 1 vrstva oblečení, když je horko, a hlavně čepičku přes uši ....
Zdeni ... to s tím pesanem, to je smutný, to vždycky ořvu, to máte dneska pohřeb co? chjo
1. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
Marti, jj, máme ho na zahradě... měl už 11 let, ale stejně jsme to ořvali
1. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Zdeni, to je smutný .... pes je vždy člen rodiny, škoda
1. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Tak tady sice pršelo, ale zase je dusno, že to není možný... co toto je? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci, a máte fotečku pidi mimča? :wink:
Zdeni, to je mi moc líto, že byl pejsek tak nemocnej, ale jak píšeš, takhle je mu asi líp... to věřím, že jste to ořvali, koho by ztráta milovanýho člena rodiny nezarmoutila... :frowning2:
Leni, to je fajn, že sis pokoupila a tchýně vozila, pohár byl určitě taky moc fajn. Ještě, že vás nezastihla ta bouřka. A to je fajn, že si Adámek ten čajík dal... :wink:
Luci, máš recht, odpočívej, máš na to plný právo... :wink: Hlavně pokud to jde, spi. Já spala ze začátku skoro furt. :wink:
Zdeni, máš recht, za ten klid ten monitor fakt stojí...
Kočky, mějte se krásně, pořád držím palečky Verči, ať to dobře dopadne...
Pěknej večer a dobrou noc! :wink:
1. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Tak mám vyžehleno, jsem se u toho pěkně zapotila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem normálně jak důchodce, budu předpovídat počasí :grinning: Akorát ti to dělají pomocí kloubů, já budu pomocí jizvy po císařu :grinning: Nějak mě dnes pobolívá a včera taky. Zítra jedu na gyndu, tak doufám, že bude vše ok. Aďulu bude hlídat ségra.

Já monitor dechu nemám, není potřeba, mě osobně to přijde zbytečný a drahý, když mám zdravý dítě, kdyby bylo nedonošený, tak asi jo.... V porodnici jsem ho tam měla a vždycky jsem ho zapomněla vypnout, když jsem si malýho vytáhla a to začlo hrozně pískat :slight_smile:

Zdeni, to je mi líto s tím pejskem :frowning2: Ale aspoň se netrápí :wink:

Dobrou noc, holky!
1. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Leni, na zítřejší KO na gyndě držím palečky... týjo, to už máš po šestinedělí... :slight_smile: letí to. A s tou jizvou je to blbý, snad se to časem zlepší, aby to nebylo na počasí tak citlivý. :wink:
No jo, já vím, už dřív jsi říkala, že ho pořizovat nebudeš... každej to vidí jinak. :slight_smile:
Tak papa kočky, taky se loučím...
1. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Díky holky za rady :wink:
Všem přeji dobrou noc :pensive:
1. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz
autor
Bré ráno, tohle vstávání mě jednou zabije :angry: , drahoušek odmítá v těchle vedrem spát, su fakt jak přejetá tankem a to dneska má dojít ta super návštěva auuuuu to bude den :frowning2:
2. črc 2009 v 05:42  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Hani: ahojky :slight_smile: soucítím s Tebou s tím vstáváním, Kuba se probudil o čtvrt na 5, ale nakonec se mi ho povedlo ještě do půl 6 ukecat, ale i tak se cítím podobně jako Ty :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to počasí je hrozný, už aby se aspoň trochu ochladilo, dala jsem si teploměr do ložnice a máme tam teď ráno 24 st. :stuck_out_tongue_closed_eyes: budu muset nechávat asi otevřený okno i za cenu že mi ho ráno budou budit auta a autobusy...

Luci.adis: moc moc gratuluju k srdíčku :dizzy_face: :dizzy_face:

Veru: pokud už nejsi v porodce :slight_smile: tak to bude asi brzo, já měla už den před porodem vysokej tlak, stejně jak píše Marta a ten den v poradně mi taky měřily několikrát, protože šílený hodnoty, taky jsem měla přijít na další KO za dva dny, že by si mě tam kdyžtak nechali a jak už jsem psala tak rodit jsem začala ten den večer :slight_smile: Tak Ti držím palečky, ať už se to rozjede a hlavně ať to máš pak co nejrychleji za sebou :wink: :slight_smile:
2. črc 2009 v 06:44  • Odpověz
monitor dechu taky nemáme, MM se to zdálo zbytečný, chtěla jsem ho půjčit v porodce, ale tím že nás propouštěli na štědrej den, nebyla tam staniční, takže to nešlo, že si pak máme přijet a v tom shonu doma se na to nějak už zapomnělo, napřed jsem byla trochu nervózní, ale teď už nad tím nepřemýšlím...

Zdeni: to mě mrzí s tím pesanem :frowning2:

musím běžet, šmudla mi nějak kašle, snad nebude nemocnej, by mě trefilo :unamused:
2. črc 2009 v 06:49  • Odpověz
Brý ráno ranní ptáčata :grinning:
Adámek ještě spí - v naší posteli :grinning: Ale jinak už je zaběhnutý vstávání na kojení mezi 1-2h vnoci a v 5 nebo lépe ještě před pátou :grinning:
Bože, tady už dělnící vedle na baráku makají a dělají pěknej randál :angry:
2. črc 2009 v 07:20  • Odpověz
autor
No vidíš Luci, mě ten tlak 2 dny před porodem taky už pěkně lítal, takže na tom asi něco bude :grinning:

Leni: Dělníky nezávidim, my tu za máme každou noc řev pod oknama jak se ožralci vracej z tahu, jde poznat že začly prázdniny :slight_smile:
2. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
autor
Jinak dorazila mi na den přesně tetka :frowning2:
2. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
ahojte holky, my noc ok ... až se div ím, asi po tom náročným včerejšku ... malá spala jak dub, jsem na ni sahala jestli dýchá....jedla až v 4,20!!!!ale pak už špatnější, v ložnici 24 stupňů, tak jsem otevřela okno, ale rachotily auta pod oknama, vstávaly jsme v 6,20 .... chtěla jsem dnes jet k Drnovské babičce, ale netroufám si v tom počasí a musím nakoupit a navařit, mám z toho včerejška resty :wink:
2. črc 2009 v 07:50  • Odpověz
Leni: neprovokuj tady s dlouho spícím dítkem :wink: :grinning: ty dělníky nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani: právě vím, že jsi to taky říkala s tím tlakem a nedávno mi říkala mamka, že se bavila s nějakou známou doktorkou a ta jí to potvrdila, že těsně před porodem ten tlak stoupá, že to tělo se nějak připravuje :wink:
nejsem teď v obraze.. to je první? no první asi ne, když píšeš že dorazila na den přesně. Tak už Ti tělo naskočilo a můžete pracovat na dalším prckovi, ne? :wink: :grinning:
2. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
Luci, no Adámek tak spí dlouho jen díky tomu, že je v naší posteli, tak fakt vydrží, v postýlce by asi už byl vzhůru. Ach jo, a to jsem si ho tak do postele brávat nechtěla :sweat_smile: Ale když on je tam takovej klidnější :confounded:

Hani, tak to máš pravidelný.... a bude snažení na tu holčičku, neee?? :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
autor
cif: Hehe se natlakuješ abys pak mohla mimi vyplknout co :grinning: Jinak MS už mám od půl roku po porodu, co sem začala omezovat kojo, tak mi hned najela, ale jako hodinky, fakt přesně co 28 dní - ono to bez těch prášků má ai něco do sebe :wink:

Leni: No po posleních pár nocích s MM souhlasím že na další dítko ještě počkáme, se chcu taky někdy vyspat :grinning:
2. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
Dobré ráno holky, tak zase nic:frowning2:. A to jsme se s MM snažili jak zamlada :slight_smile: . Kontrakce byly zase trochu silnější, ale za dvě hodiny přešly a pak přes noc zase dost nepravidelně. Chjo. A to jsem pěkně nasraná, protože sousedi mají dementního kohouta, kterej kokrhá od 4 od rána do půl 6 v kuse přímo pod okny!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Asi mu zakroutím krkem.
Včera jsem začala pít kořeněný nápoj, dneska ho budu ještě popíjet, odpo pošlu MM pro ricinový olej a zkusíme ricinový nápoj. Jo a mám doma tlakoměr a tlak mám úplně normální, teď ráno 120/70.
2. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.