• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Dobré ráno, kočky... tak tam mám to Album, takže můžete mrknout :wink:

Veru, to je mi líto, že malej nechce jít ven..ale uvidíš, že ho to brzo v bříšku přestane bavit a vyleze :grinning: :wink: přece tě nebude trápit.. prďolka.
2. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Veru, to je těžký, termín máš koneckonců až zítra, že jo, tak má malej teoreticky čas .... no uvidíš. Na té kontrole jsi možná byla nervozní, to taky dělá hodně ... držím palce, ať se zadaří a už jedeš ...

Holky, to zas bude dneska pařák ... jsem dala malou spinkat a zrovna dojeli zedníci pokračovat na fasádě, tak snad ji neprobudí. Jsem si umyla jedno okno v kuchyni, že teď umyju druhý a vyperu záclony, ale to bych z okna koukala na ně, tak mě to sere, nucená pauza, tak sedím tady, do prčic, odpo bude pařák a už to neumyju ... to je jak naschvál ....
2. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Luci, pěkná bublinka, jen tak dál !!!!
Holky, my máme dnes 7 měsíců, toto letí, to je hrůůůůza!!!!
2. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
Marti tak to veliká gratulace k sedmiměsíčnínám :wink: Jak to olsavíte?

Luci: Albíčko mooooc hezký, hlavně fotečka :dizzy_face:

Veru: Myslím na Tebe ať se to brzo pohne :wink:
2. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
m1rti, gratulace k 7měsícům :wink: bude oslava?

Hani, ten druhý ultrazvuk nejde moc vidět.. fotil mi ho dr.Kummel a tak nějak na tom nejde poznat, kde to mimi vlastně je i se srdíčkem :angry:

Jinak jsem teď myslela, že Áďu přizabiju.. se pomaloval fixama i na obličeji, ke všemu červenou barvou, takže když jsem mu to aspoň trochu umyla, tak to vypadá, jako kdybych mu dala pořádnýho facana :angry: potvora malá. Člověk ho nechá sám s pastelkama atd. a už toto :rolling_eyes:
2. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Holky, no nevím, jestli bude oslava , jsem doma sama, leda až s Pavkou, až dorazí z brigády (Markétka slaví v 18,45 takže s Večerníčkem) docela mě štve ta cesta do Drnek, v tom hicu se mi fakt nechce ale mohly jsme s babčou pokecat. Jsem myslela, že bych se s kočárkem projela, ani bych nejela autobusem, ale to by byla dneska mrtvice ...
2. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Holky, na prosicovkách skončil včera jeden chlapeček ve špitále, museli ho operovat, měl v plíně krev a nejedl ten den, zjistili, že mu tenký střevo zalízá do tlustýho střeva, naštěstí se prý při operaci začalo prokrvovat, jinak by mu to tenký museli vzít (to znamená celý život s vývodem asi, to je hrozný), teď bude 5 dní na JIP, snad to prý bude dobrý, a prý se to stává docela často - bývají prý u toho křeče atd. On neměl žádný příznaky, a prý se to už chystalo dlouho a před 3 týdny ani lékařka v poradně nic nepoznala pohmatem ... to je hrozný,... hlavně že to vypadá na dobré cestě ... jsem nemohla ani spát po tomhle ...
2. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný dopoledne přeji, jdu vás dočíst... dneska to vypadá zase na pařák a dle netu by to mělo vydržet do úterý... tak uvidíme.
Luci, dívala jsem se na albíčko, moc pěkný... :wink:
Všechny zdravím, krásný den! :slight_smile:
2. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
m1rti, ježiš... chudák klučina. Střevo je fakt problém, nikdy nevíš, kdy tě chytne třeba slepák atd. ale u takového mimiňousa :frowning2:
2. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Mě právě zarazilo, že té mamině řekli, že se to stává docela často?!? a on fakt neměl žádný příznaky a dojeli na poslední chvíli ... bude 5 dní na JIP, ale odpo ji za ním pustí na návštěvu ... já si to nedovedu vůbec představit ... hrozný ....
2. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Leni.dv: každý dítko skončí v posteli :grinning: z toho si nic nedělej :wink: Kuba měl taky období, kdy po tom jediným nočním/ranním jídle kolem 3-4 hodiny, už usnul jenom se mnou v posteli, teď už nepomůže když chce brzo vstávat ani to a věř mi že bych byla nadšená kdyby se u mě ještě chtěl dospat :wink: :grinning:

Hani: tak to jo :slight_smile: já mám vlastně mrchu hned od 6N :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale beru HA, původně jsem ji vůbec nechtěla, ale ono je to přece jenom pohodlnější :slight_smile: ale chci ji brát jen tak rok a po druhým dítku už ji brát nebudu, zkusím něco jinýho....

Veru: tak to mě mrzí, že se to zase nijak nevyvrbilo, ten Tvůj chlapeček chce aby ses na něj ještě víc těšila :sweat_smile: :grinning:

Luci: koukla jsem na album a hezký a fotečky taky :slight_smile:

Marti: gratulka Markéktce k 7 měs. :slight_smile: do prosincovek honem běžím nakouknout, v těhu jsem tam byla pečená vařená, a po porodu ještě taky než jsem byla bez netu....
2. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Marti: nejhorší na tom je, že neměl Kubík vůbec žádný příznaky až na tu krev ve stolici... naštěstí ho vzali hned na pohotovost, hlavně že operace dobře dopadla a snad se brzo zotaví, naštěstí si to takovej malej prďola nebude pamatovat...
2. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Cif, to se stalo momou (Moničinýmu Kubíkovi)
2. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Jo, to je jasný, mě fakt zarazilo, že jsem o něčem takovým nikdy neslyšela a přitom se prý stává poměrně často ...
2. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
Marti ježiš, to je s tím miminkem hrozný, co se vše může stát.. hlavně, že to dopadlo tak, že nebude muset mít vývod... to jsou věci... a ti dr. někteří by potřebovali fakt pořádnou lekci, nebo odebrat licenci... :angry:
A jinak gratuluju k 7měsíčninám! Malá se narodila na Večerníček, jo? To je jak moje ségra, ta se narodila v 18.50. :slight_smile:
Teda holky, dítka vám fakt vstávají tak brzo, jo? No, to se mám na co těšit... to chce asi fakt jít dřív spát, aby se člověk aspoň trošku vyspal. A u mě jako u noční můrky to bude asi problém... :grinning: ale únava a nevyspání mě asi donutí.
Verunko, kočko, to mě mrzí, že pořád nic, ale to už snad musí být fakt každou hodinou, maximálně dnem!!! Pořád držím palečky, aby to šlo jako po másle!!! Třeba se fakt mimčo ukáže na ty Tvoje narozky... :wink: A třeba ten ricinový nápoj pomůže... s tím kohoutem to je fakt na zabití!!!
Jinak s tím počasím je to pro někoho super, pro mě teda nic moc, je mi vedro už i doma, vůbec se mi nechce vylízat ven, a když se chci konečně teda projít, kolem čtvrté, páté hodiny odpoledne, tak prší. :angry: Jak včera. Jsu zvědavá, jestli to dneska bude mít stejnej průběh. V poledne se nikam nedá chodit, jak je vedro... :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíd je furt šílený dusno, dala jsem večer na balkón vypraný tričko, a vůbec to neuschnulo, bylo snad stejně mokrý, jako když jsem ho tam dávala.... :angry:
Luci, škoda, že máte tu fotečku rozmazanou, ale neboj, další už bude pěkná... :wink:
2. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
Hani, tak to je fajn, že Ti MS dochází přesně, ne? Nebo jsi ji už nechtěla? :wink:
Leni, no jo, člověk míní a mimčo mění, s tím spaním v postýlce... když je tam spokojenej, tak ho přece nebudeš "vyhánět"... :wink: Já jsu zvědavá na sebe... :grinning: Třeba tím, že bude ta postýlka hned vedle naší postele, tak nebude potřeba mimčo brát do naší velké, ale uvidíme. :slight_smile: Nemáš v plánu dneska zase zmrzku ve Slavkově? :wink:
A co máte Leni za to pojištění? :wink:
Luci, tam u vás nahoře musí být fakt teplo.. :unamused: Tak asi fakt jedině to otevřený okno, i za cenu toho, že bude slyšet hluk z venku... :unamused:
Holky, nemáte chuť se nějak srazit? Minule mi ty srazíky nevyšly, ale ráda bych vás viděla, kdybyste měly chuť a náladu... :wink:
2. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
No nevím, Lenajsku... ultrazvuk dělá takovej mlaďoch, je příjemnej atd. ale toto mu prostě nejde :frowning2: uvidím příští týden, jak se mu to povede.
Jinak s tím počasím máš recht. Nedá se nikam ani jít, člověkovi se ani nechce někam chodit v takovém dusnu. Dneska vytáhnu ten bazén a napustím ho, MM neměl čas-moc práce, tak ho napustím teď dopoledne a odpoledne se možná vykoupu i s Áďou.

Plánujete na někdy nějaký srazík?
2. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Hani, já mám sice HA, ale MS jsem ještě neměla (jednoj slabě, ale hned to přestalo, tak to čekám každým dnem ...), ale i bez HA mívám MS na den přesně, než jsem otěhotněla tak půl roku fakt 28 dní cyklus, jsem ráda že i po těch letech funguju ok. :grinning:
2. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Kočky, teď jsme přišli z obchodu a je tam na padnutí... udělalo se mi venku i špatně-jako kdybych to měla dostat, ale nic, všechno o.k ale i tak je mi nějak blbě :confounded:
2. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
Hoja, teď sme dorazili od kamošky, cáchali sme Matějína ve vaničce na terase, by nadšenej a vyřídilo ho to tak že konečně od půl paté usnul :grinning:
2. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
cif: Tak když Ti HA sedí no problem, my se s MM dohodli, že to ani brát nezačnu a su ráda, třeba pak druhý bude enis zwei :grinning:

lenajsku: No nedá se říct chtěla, kdybych vůbec neměla tak by mi nevadilo. horší by to pak bylo při snažení , ale kdyby nepřišla, tak by neva :grinning:

leni: Pro mě byli pojíšťováci jako mor po tom porodu, furt někdo volal a já měla přitom dávno vybraný, nejhorší byli Ti co se ještě nadrzo zeptali co máme a začali to pitvat :unamused:
2. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
HaNI, S POJIŠTOVÁKAMA STEJNÁ ZKUŠENOST, MĚ ŠTVALI .... okna umytý, záclony pověšený, vařím oběd, MM dojede už dnes ... jen teda MALOU DNES Odbývám prcouška, tak si s ní jdu aspoň lehnout
2. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
Čau holky,
tak jsme zpět z kontroly. Chlapák má už 56cm a 4100g. Roste jako z vody :grinning: Ale je dnes chudák nějakej umrčenej, holt to vedro. Včera ho ustál dobře, celej den prospal. Zato dnes už ve čtyři po kojení oči jak tenisáky, pak chvilku zabral, ale žádná slává. Uspalo ho až auto, když jsme jeli k dr. No jo, chlap :grinning:
Zítra máme jet na vyšetření kyčlí do Vyškova, mám z toho trochu strach. Přece jen ta cesta a máme tam být po dvanácté, zrovna ty největší pařáky :unamused: Doktorka mi řekla, ať mu udělám čajík na cestu, tak jsem zvědavá jak mu bude chutnat :wink:
2. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahojte holčiny!!!!!! :slight_smile:
Jak se tu všechny pořád máte?
Já se jen v rychlosti hlásím po dovči, ale mám v práci dost práce, takže od rána makám jak šroubek.
Dovolenou jsme si užili jak bych to řekla - "v rámci možností".... Později napíšu víc.

Jen mi někdo z vás napište, co je tady novýho????? Dočítat vás nebudu, to bych nezvládla...
Luci, vidím, že máš 8tt, takže vše ok? Srdíčko už máte? Moc gratuluji a hlavně se opatruj!!!!
Co Verča a Helu???
Lenajsku, kdy jdeš na ten velký UTZ?

Jinak všichni zdraví a všechno ok???
2. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Heli, už to vidím... Gratuluji ke Štěpánkovi :grinning: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: Jakej byl porod?
2. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
Porod byl v pohodě. Myslím, že jsem to psala do tématu jaký byl váš porod nebo tak nějak.
2. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
Už jsem mrkla do tvýho albíčka a přečetla si to. Tak to jsi měla bezvadný, že to tak hladce a rychle proběhlo :wink:
2. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
2. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
katy.v: ahoooooj, jak bylo holka?
2. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
Helu, tak jestli ty si nečekala hladký porod, tak já ten tvůj takový čekala, s tím tvým chozením na stavbu, cihly atd. To je trénink jak má být. Ale je dobře, že to šlo dobře :grinning: není nad hladký a rychlý průběh porodu ... fakt .. přeju ti to , máš zdravýho klučíka, není nic lepšího .-....
2. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.